Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про хід виконання програми по реалізації

опубліковано: 16-06-2014, 15:15, переглядів: 690,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

сорок першої сесії VI скликання

 

 

від 12 .06.2014 № 466

м. Гола Пристань

 

Про хід виконання програми по реалізації

в районі Закону України «Про Загальнодержавну

програму «Національний план дій щодо реалізації

Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року»

 

     Заслухавши та обговоривши інформацію районної державної адміністрації «Про хід виконання програми по реалізації в районі Закону України «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року»», районна рада зазначає, що в районі по реалізації заходів вказаної програми проводиться певна робота.

     На території Голопристанського району проживає 9991 дитина до 18 років. Створено та оновлено банк даних дітей облікових категорій.

     В районі створена та діє координаційна рада у справах дітей. В 2013 та 1 кварталі 2014 року проведено 5 засідань координаційної ради, виконання рішень ради перебуває на постійному контролі районної державної адміністрації.

     Для реалізації заходів програми у 2013 році, за рахунок вільного залишку районного бюджету, використано кошти в сумі 10.000 тис.грн., в 2014 році - заплановано кошти в сумі 5.000 тис. грн.

     В районі функціонують 6 прийомних сімей та 1 дитячий будинок сімейного типу, в яких утримуються та виховується 21 дитина-сирота та діти, позбавлені батьківського піклування. За звітний період на території району відповідними службами проведено 42 рейди «Діти вулиці».

     Протягом 2013 та І кварталу 2014 року районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено 3975 соціальних інспектувань сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують соціальних послуг, з них - 323 сім’ї (618 дітей), були виявлені протягом звітного періоду.

     У районі проживає 150 дітей-інвалідів. Санаторно-курортним лікуванням за звітний період охоплено 17 дітей-інвалідів.

     Протягом 2013 та І кварталу 2014 року спеціалістами Голопристанського міськрайонного центру зайнятості проведено 38 профорієнтаційних заходів з учнями 17 шкіл району, проведено 233 семінари для роботодавців, в яких взяли участь 1597 осіб, 121 семінар - для безробітної молоді, 8 неповнолітніх були працевлаштовані.

     В загальноосвітніх закладах району дітям із сімей, що опинились у складних життєвих обставинах надаються індивідуальні консультації, з ними проводиться корекційно-відновлювальна робота, працюють шкільні психологи.

     Відділом культури районної державної адміністрації проводиться робота по збереженню мережі та збільшення контингенту учнів шкіл естетичного виховання.

     Управлінням соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації 108 сім’ям виплачується допомога по опіці (піклуванню) над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування.

     Разом з тим залишаються невирішеними ряд проблем, а саме:

     - збільшилась кількість дітей, вилучених у вечірній та нічний час з місць дозвілля молоді, що свідчить про неналежний контроль за діяльністю розважальних закладів;

     - недостатнє фінансування заходів сільських програм.

     Враховуючи вищевикладене, рекомендації робочої групи по підготовці сесії від 13.05.2014 № 28-1, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

     Інформацію районної державної адміністрації «Про хід виконання програми по реалізації в районі Закону України «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року»» взяти до відома.

     З метою належного виконання заходів програми рекомендувати:

     1.Районній державній адміністрації (службі у справах дітей, відділу освіти, молоді та спорту):

     1) Забезпечувати:

     - своєчасне виявлення бездоглядних та безпритульних дітей, їх влаштування у сімейні форми виховання;

     - профілактичну, правову та консультаційну роботу серед батьків, з метою запобігання жорстокому поводженню з дітьми;

     - організацію та проведення святкових заходів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

     - 100 % охоплення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сімейними формами виховання та створення прийомних сімей на території району.

     2) Проводити заходи, щодо організації дозвілля неповнолітніх у вільний від навчання час.

     2.Районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: 1)Забезпечувати своєчасне виявлення сімей з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, організовувати та надавати їм соціальні послуги;

     2) Продовжувати роботу з проведення профілактичних заходів, із залученням відповідних служб, у навчально-виховних закладах району з питань попередження вчинення правопорушень, злочинів, попередження та запобігання випадкам, коли діти стають жертвами злочинів, потерпають від насильства;

     3) З метою покращення надання соціальних послуг сім’ям та особам, які перебувають в складних життєвих обставинах, фахівцям із соціальної роботи налагодити співпрацю з членами опікунської та жіночої рад сільських рад району.

     3.Голопристанському РВУМВС України в Херсонській області: 1)Активізувати роботу дільничних інспекторів з метою покращення профілактично-виховної роботи щодо запобігання дитячій безпритульності та злочинів, скоєних неповнолітніми на території району;

     2)Оперативно інформувати службу у справах дітей районної державної адміністрації щодо виявлення фактів бездоглядності дітей в районі.

     4.Комунальному підприємству «Голопристанська центральна районна лікарня»:

     1)Здійснювати заходи із запобігання дитячій інвалідності та підвищення якості надання дітям необхідної медичної допомоги;

     2) Посилити профілактичну роботу по недопущенню вживання неповнолітніми району алкогольних напоїв та тютюнових виробів;

     3) Покращити роботу патронажу медичних сестер в сільській місцевості по недопущенню малюкової смертності.

     5. Сільським радам:

     1) Посилити контроль за виконанням рішень про заборону продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів, а також обмеження відвідування неповнолітніми місць дозвілля молоді, розробити графіки проведення нічних рейдів із залученням фахівців із соціальної роботи, представників громадських формувань з охорони громадського порядку, представників загальноосвітніх закладів;

     2) Передбачати кошти під заходи програми для забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування новорічними подарунками;

     3) Передбачати в бюджетах кошти для придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

     4) Висвітлювати результати проведеної роботи в засобах масової інформації, у тому числі через сільські інформаційні бюлетені.

     6.Виконавцям пунктів 1-5 інформацію про виконання цього рішення надати в районну раду в термін до 01.01.2015.

     7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності та взаємодії із засобами масової інформації, політичними партіями та громадськими організаціями.

 

 

 

Голова районної ради                                     Г.В. Попов

 

rshennya-konvencya-oon.doc [49.5 Kb] (cкачувань: 4) : 16 June 2014 в 15:15

 

 

 

Категорія: Архів » Рішення районної ради VI скликання » 2014 рік » Сесія №36-44 » Сесія № 41

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги