Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про виконання програми

опубліковано: 20-08-2014, 13:23, переглядів: 784,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

сорок третьої сесії VI скликання

 

від 18.09.2014 №

м. Гола Пристань

 

Про виконання програми економічного, соціального

та культурного розвитку Голопристанського району

на 2014 рік та прогнозних макропоказників економічного

і соціального розвитку району до 2016 року за перше

півріччя 2014 року

 

     Заслухавши та обговоривши інформацію про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2014 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2016 року (Далі – Програма), районна рада зазначає, що аналіз результативних показників економічного, соціального та культурного розвитку району свідчить про закріплення позитивних надбань попередніх років в усіх сферах життєдіяльності району.

     Обсяг валової сільськогосподарської продукції у порівняних цінах 2010 року склав 566 млн.гривень, в тому числі 509,4 млн.гривень в галузі рослинництва.

     Район першим в області закінчив збирання ранніх зернових та зернобобових культур. Валовий збір ранніх зернових культур при середній урожайності 24,3 ц/га склав 105,8 тис.тонн. З них 70,5% збір озимої пшениці, 14,7% - озимого ячменю. Триває збирання пізніх зернових, технічних та овоче-баштанних культур. Зібрано 146,3 тис.тонн овочевих культур (48,5% до запланованого Програмою), 51,3 тис.тонн картоплі (87%). Збільшено в порівнянні з 2013 роком поголів’я великої рогатої худоби до 6503 голів. Не досягнута запланована Програмою кількість свиней, овець та птиці.

Перевиконані обсяги виробництва та реалізації м'яса, молока, яєць по відношенню до 2013 року, забезпечивши виконання програми на 37,1; 64,3 та 43,6% відповідно.

     Продовжується розрахунок за оренду землі (паїв). Виплачено 27% загальної суми орендної плати.

     Промисловими підприємствами району реалізовано продукції на загальну суму 80,9 млн.гривень (82,1 млн.гривень у 2013 році). Державним підприємством "Геройське дослідно-промислове підприємство", яке представляє промислову галузь в сільській місцевості, збільшено обсяг реалізації продукції до відповідно періоду 2013 року на 125,9 тис.гривень. Річний показник виконано на 31,6%.

     Автоперевізниками району надано 435,4 тис.послуг з перевезення пасажирів (413,4 тис.пасажироперевезень у 2013 році), в тому числі 9,2 тис.перевезень по району без врахування показника по місту.

     Жителями району отримано послуг на загальну суму 15,4 млн.гривень, сільськими жителями - на 1,1 млн.гривень. Програму виконано на 23,2%.

Обсяг вітчизняних інвестицій в основний капітал за підсумками першого кварталу 2014 року перевищив минулорічний показник на 11,8 тис.гривень. В загальному обсязі капіталовкладень 10,2 тис.гривень – капіталовкладення суб'єктів господарювання сільської місцевості.

Утримано позитивне сальдо зовнішньоекономічної діяльності. Операції з експорту перевищують операції з імпорту в 3,4 рази по району і 1,9 рази по місту. В цілому з показниками по місту імпортовано товарів у 1,7 рази більше ніж торік, реалізовано товарів на зовнішній ринок менше на 336,3 тис.дол.США.

     Зросли надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів. Забезпечено збільшення власних надходжень до Пенсійного фонду України, середнього рівня пенсії.

     Середньомісячна заробітна плата штатного працівника за підсумками I кварталу 2014 року без врахування звітів суб'єктів господарювання, розташованих на території міста, склала 1812,00 гривень. За цим показником прозвітували 32 підприємства району, з яких 7 – сільгосппідприємства, 21 органи місцевого самоврядування та їх бюджетні установи. Заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

     Створено 636 нових робочих місць з 1100, що передбачено Програмою.

     Забезпечені всі соціальні гарантії населенню, передбачені законодавством.

     Влаштовано під опіку 13 дітей, створено одну прийомну сім'ю, ведеться робота зі створення ще двох прийомних сімей та будинку сімейного типу.

Продовжувалися профілактичні огляди населення, виїзди в сільські лікарські заклади та флюорографічне обстеження населення відповідно до графіка роботи пересувного флюорографа.

     Гладківською сільською радою встановлено 53 енергозберігаючі вуличні ліхтарі з залученням коштів населення. За кошти Нововолодимирівської сільської ради придбано два лічильники води для встановлення на баштах Рожновського в селах Нововолодимирівка та Зеленотропинське для подачі води до дошкільних навчальних закладів "Калинка" та "Берізка". Південно-Українська гідрогеологічна експедиція завершила будівництво артезіанської свердловини в селі Суворовка. Комунальним підприємством "Бехтерський сількомунгосп" розпочаті роботи по реконструкції водопровідної мережі в селах Бехтери та Новочерномор'є протяжністю 660 і 380 метрів відповідно.

     Для обслуговування мешканців району з державного бюджету виділено два автомобілі швидкої медичної допомоги, які передано Голопристанській станції екстреної медичної допомоги.

В галузі охорони здоров'я погашено кредиторську заборгованість за технічний нагляд за проведення капітального ремонту Нововолодимирської лікарської амбулаторії.

     Проведені поточні ремонти у 8 відділеннях, клініко-діагностичній лабораторії, дитячій консультації, 4 лікарських амбулаторіях, 3 фельдшерських пунктах та ФАПах на загальну суму 34,7 тис.гривень.

     За кошти сільської ради відкрито другу загальнорозвиваючу групу у Нововолодимирівському дошкільному навчальному закладі "Калинка"; в дошкільного навчальному закладі "Мрія" села Бехтери замінено лінолеум в двох групах, відремонтовано хол установи; встановлено новий опалювальний котел у дошкільному закладі "Ялинка" Гладківської сільської ради.

     Діяльність закладів культури була спрямована на проведення заходів в рамках державних свят, на організацію культурного дозвілля населення та виявлення талановитої молоді. За кошти Нововолодимирівської сільської ради виготовлені проектно – кошторисна документація на проведення заміни вікон та дверей сільського клубу села Зеленотропинське та кошторисна документація на проведення заміни вікон та дверей в сільському будинку культури села Нововолодимирівка.

     За попередніми даними діяльність районної державної адміністрації за 39 показниками соціально-економічного розвитку оцінено 9 сходинкою рейтингу серед районів Херсонської області, проти 6 місця у відповідному періоді 2013 року.

     Із загальної кількості показників, які використовувалися при проведені загальної оцінки розвитку районів, по 6 - район займає 1-3 місця, у восьми випадках - 4-5 місця, та значення по 13 показниках – посідають 6-10 місця рейтингу.

     Брак коштів в районному та сільських бюджетах, дія постанови Кабінету Міністрів України від 01 березня 2014 року № 65 "Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету", не проходження платежів через казначейські рахунки – основні причини призупинення проведення робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту, придбання матеріальних активів, які передбачені Програмою. Тільки по комунальній установі "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти Голопристанської районної ради Херсонської області" на казначейському рахунку знаходяться зобов'язання на загальну суму майже 124,0 тис.гривень, в тому числі кредиторська заборгованість - 79 тис.грн.

     Керуючись статтею 43,44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки та рекомендації засідання робочої групи районної ради по підготовці сорок третьої сесії районної ради VI скликання та комісії з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно-туристичної діяльності від 19.08.2014, районна рада

в и р і ш и л а:

1. Інформацію про виконання програми економічного, соціального та. культурного розвитку Голопристанського району на 2014 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2016 року за підсумками першого півріччя 2014 року взяти до відома.

 

 

Голова районної ради                                                       Г.В.Попов

 

 

proekt-rshennya-veresneva-sesya.-doc.doc [57 Kb] (cкачувань: 3) : 20 August 2014 в 13:24

dodatok-do-rshennya-kolegyi-po-pershomu-pvrchchyu.doc [170 Kb] (cкачувань: 3) : 20 August 2014 в 13:24

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Теги: ШЕННЯ

Категорія: Архів

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги