Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про затвердження звіту про вартість будівлі

опубліковано: 20-08-2014, 14:40, переглядів: 868,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

сорок третьої сесії VІ скликання

 

від 15.08.2014 №

м. Гола Пристань

 

Про затвердження звіту про вартість

будівлі літнього кінотеатру та надання

дозволу Голопристанському районному будинку

культури Голопристанської районної ради

на внесення змін до дії договору оренди

 

     Враховуючи висновки і рекомендації постійних комісій мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав свобод людини, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства, охорони здоров'я, материнства та дитинства, праці, соціального захисту населення та роботи з ветеранськими організаціями від 15 серпня

2014 року № 31/35/22-12, керуючись статтями 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

в и р і ш и л а:

     1. Затвердити звіт про оцінку будівлі літнього кінотеатру розташованого по вул. Маркса К., № 5-а в м.Гола Пристань (додається).

     2. Надати згоду на зарахування суми витрат (800,00 гривень) за проведену оцінку комунального майна зазначеного в договорі оренди індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад району № 51 від 01 листопада 2005 року укладеного між Голопристанським районним будинком культури Голопристанської районної ради та приватним підприємцем Лебедєвим І.А. в рахунок орендної плати (квитанція до прибуткового касового ордера № 0.087 від 01 серпня 2014 року додається).

     3. Доручити виконуючому обов’язки директора Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради Чепурковій Л.П.:

     а) внести зміни до договору оренди індивідуально визначеного об'єкту нерухомого майна спільної власності територіальних громад району № 51 від 01 листопада 2005 року, зокрема:

     - до пункту 1.4 зазначеного договору, в частині зміни вартості об'єкта, що орендується з урахуванням затвердженого пунктом 1 цього рішення звіту про оцінку об'єкта;

     - до пункту 5.1 зазначеного договору, в частині зміни розміру орендної плати за весь об'єкт оренди, що орендується, з урахуванням пункту 2 рішення п'ятої сесії районної ради VI скликання від 23 грудня 2010 року № 61 "Про надання дозволу районному будинку культури на продовження терміну дії договору оренди будівлі літнього кінотеатру з приватним підприємцем Лєбєдєвим Ігорем Анатолійовичем".

     б) в місячний термін виготовити технічну документацію на літній танцювальний майданчик для подальшого виготовлення звіту про оцінку майна.

     4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства.

 

 

Голова районної ради                                              Г.В.Попов

 

 

 

 

 

Категорія: Архів

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги