Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про проведення витрат з районного бюджету в І кварталі 2011 року

опубліковано: 9-09-2011, 09:24, переглядів: 946,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

п’ятої сесії районної ради VІ скликання

 

від 23.12.2010 № 35

м. Гола Пристань

 

Про проведення витрат з районного

бюджету в І кварталі 2011 року

 

     Розглянувши пропозиції районної державної адміністрації від 20 грудня 2010 року за № 01-22/ 832 щодо забезпечення безперебійного фінансування видатків районного бюджету в І кварталі 2011 року до прийняття рішення про районний бюджет на 2011 рік, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно - туристичної діяльності від 21.12.2010, керуючись статтями 22, 23 та 79 Бюджетного кодексу України, статтею 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Надати право фінансовому управлінню районної державної адміністрації проводити фінансування за функціональною структурою та по головних розпорядниках бюджетних коштів районного бюджету в І кварталі 2011 року у межах бюджетних призначень, затверджених їм додатками №1-2 до цього рішення.

2. Установити, що фінансування витрат із загального фонду районного бюджету проводиться в межах фактично отриманих доходів, згідно з заявками головних розпорядників коштів районного бюджету та в межах встановлених їм бюджетних призначень за тимчасовим розписом видатків у розрізі повної економічної класифікації, фінансування витрат спеціального фонду – в межах фактично отриманих відрахувань, що надійдуть на рахунок спеціального фонду головних розпорядників коштів районного бюджету.

3. Головним розпорядникам коштів районного бюджету:

3.1. Забезпечити складання в установленому порядку тимчасових кошторисів доходів і видатків бюджетних установ на І квартал 2011 року та за погодженням з фінансовим управлінням районної державної адміністрації, в термін до 05 січня 2011 року надати їх управлінню Державного казначейства України у Голопристанському районі.

При складанні кошторисів по витратах спеціального фонду за рахунок власних надходжень бюджетних установ врахувати, що ці витрати мають постійне бюджетне призначення, яке дає право на їх провадження виключно в межах і за рахунок відповідних надходжень цих коштів.

3.2. Забезпечити першочергове спрямування коштів на фінансування захищених статей видатків заробітна плата (КЕКВ 1111); нарахування на заробітну плату (КЕКВ 1120); придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (КЕКВ 1132); продукти харчування (КЕКВ 1133); оплата комунальних послуг та енергоносіїв (КЕКВ 1160); поточні трансферти органам державного управління (КЕКВ 1320); поточні трансферти населенню (КЕКВ 1340).

3.3. Заборонити збільшувати чисельність працівників бюджетних установ проти минулого року. Видатки на заробітну плату, включаючи видатки на матеріальну допомогу здійснювати лише в межах фонду заробітної плати, затвердженої для бюджетних установ кошторисом. До затвердження районного бюджету на 2011 рік призупинити видатки, пов’язані із стимулюванням працівників будь-якої бюджетної установи.

Здійснювати до прийняття Закону України „Про Державний бюджет України на 2011 рік” видатки на оплату праці працівників бюджетних установ, виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду Єдиної тарифної сітки, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

3.4. Забезпечити проведення у повному обсязі розрахунків за електричну енергію, природний газ, які споживаються бюджетними установами, послуги з водопостачання та водовідведення, які їм надаються, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості з оплати зазначених послуг; а також укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання.

4. Затвердити показники міжбюджетних трансфертів для сільських і міського бюджетів Голопристанського району на І квартал 2011 року згідно додатку №3.

Перерахування дотацій вирівнювання сільським та міському бюджетам здійснюється Головним управлінням Державного казначейства в Херсонській області згідно нормативів відрахувань затверджених рішенням сесії районної ради від 20 травня 2010 року № 500 „Про районний бюджет на 2010 рік”.

У разі незабезпечення отримання місячної суми, визначеної помісячним розписом районного бюджету, щомісячно, не пізніше 10 числа наступного місяця, дозволити перераховувати її на підставі платіжних доручень фінансового управління райдержадміністрації за рахунок доходів загального фонду районного бюджету.

5. Надати право, відповідно до статті 50 Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік», фінансовому управлінню районної державної адміністрації у разі виникнення тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних з тимчасовим дефіцитом коштів на фінансування захищених статей видатків, отримувати короткотермінові позички на їх покриття в Головному управлінні Державного казначейства в Херсонській області, та у разі незабезпечення виконання розрахунково визначених Міністерством фінансів України прогнозних надходжень обсягів доходів на 2010 рік, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів, - середньострокові позики за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку, згідно порядку та умов визначених Кабінетом Міністрів України.

6. Дозволити вносити зміни обсягів видатків за рахунок субвенцій з Державного бюджету, за розпорядженням голови районної ради з подальшим затвердженням цих змін на сесії.

7. Це рішення втрачає свою силу при прийнятті районною радою рішення про районний бюджет на 2011 рік.

8. Додатки 1-3 до цього рішення є невід’ємною частиною цього рішення.

9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно-туристичної діяльності.

 

 

 

Голова районної ради                                                        Г.В.Попов

 

rshennya-pro-byudzhet-na-2010.doc [41.5 Kb] (cкачувань: 4) : 09 September 2011 в 09:24

 

Категорія: Архів » Рішення районної ради VI скликання

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада