Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л сорок першої сесії VІ скликання

опубліковано: 18-06-2014, 10:21, переглядів: 1006,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

сорок першої сесії VІ скликання

 

від 12.06.2014

м. Гола Пристань

 

Відкриває і веде сесію голова районної ради Попов Г.В.

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Із загального складу 44 депутатів районної ради на сорок першій сесії районної ради присутні 30 депутатів, відсутні з поважних причин 10 депутатів, без поважних причин 1 депутат, 3- не обрані.

     Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную відкрити сорок першу сесію районної ради VI скликання. Інші пропозиції будуть? Немає. Хто за те, щоб розпочати роботу сорок першої сесії районної ради, прошу голосувати? Проти? Немає. Утримався? Немає.

     Сорок перша сесія районної ради VІ скликання оголошується відкритою.

Звучить гімн України

 

Попов Г.В. Відповідно до Регламенту районної ради перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання відводиться 30 хвилин для повідомлень та оголошень. Слово для повідомлення надається заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу.

 

Басараб І.К. (робить повідомлення, додається).

 

Попов Г.В. У кого ще будуть повідомлення чи оголошення? Немає.

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Для організації роботи сесії необхідно обрати робочі органи сесії. Дозвольте запропонувати вам склад робочих органів сесії. Для підрахунку результатів голосування під час роботи сесії прошу обрати лічильну групу у складі:

 

Биков Сергій Миколайович - депутат районної ради VІ скликання

Марсак Микола Григорович - депутат районної ради VІ скликання

Коломієць Димитрій Васильович - депутат районної ради VІ скликання

 

     Інші пропозиції є? Немає. Ставлю на голосування. Хто за те, щоб обрати лічильну групу у запропонованому складі прошу голосувати. Хто за? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад лічильної групи затверджується.

 

    Для ведення протоколу сесії, розгляду й систематизації запитів, пропозицій депутатів, звернень виборців, які поступлять на адресу сесії, пропонується обрати секретаріат сесії в складі:

 

Тимченко Раїса Акимівна - депутат районної ради VІ скликання

Харечко Віра Євгенівна - депутат районної ради VІ скликання

Кушнаренко Наталія Іванівна - головний спеціаліст виконавчого

апарату районної ради

 

     Хто за те, щоб обрати секретаріат в запропонованому складі прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад секретаріату сесії затверджено.

     Прошу лічильну групу та секретаріат приступити до роботи.

 

Попов Г.В. Для юридичного забезпечення роботи нашої сесії необхідно обрати юридичну групу. Пропоную обрати юридичну групу у складі:

 

Олексюк Олег Васильович - депутат районної ради VІ скликання

Сумленний Микола Тимофійович - депутат районної ради VІ скликання

Тупіков Віталій Миколайович - депутат районної ради VІ скликання

Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад юридичної групи затверджено.

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Для організації висвітлення роботи у засобах масової інформації пропоную обрати прес-групу сесії у складі:

 

Слюсар Наталія Олександрівна - депутат районної ради VІ скликання

Григоркін Олександр Володимирович - головний редактор газети

«Голопристанський вісник»

 

     Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Прес-групу сесії затверджено.

 

Попов Г.В. Шановні депутати, нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи сорок першої сесії районної ради. Порядок денний та регламент вам роздані. Чи є необхідність їх зачитувати? Немає.

     У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного та регламенту? Слово надається депутату районної ради Телицину Миколі Єфремовичу.

 

Телицин М.Є. Прошу зняти з порядку денного п’ятнадцяте питання «Про надання дозволу управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації на передачу в оренду приміщення гаражного боксу площею 24 кв. м, територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації» як таке, що потребує доопрацювання, та включити до порядку денного питання «Про надання дозволу Голопристанському районному будинку культури Голопристанської районної ради на укладення короткострокової додаткової угоди» як таке, що не підлягає оприлюдненню та обговорене на засіданні комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства.

 

Попов Г.В. Надійшла пропозиція зняти з порядку денного п’ятнадцяте питання, як таке, що потребує доопрацювання. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає.. Питання «Про надання дозволу управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації на передачу в оренду приміщення гаражного боксу площею 24 кв. м, територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації» знімається з порядку денного, та включити до порядку денного питання «Про надання дозволу Голопристанському районному будинку культури Голопристанської районної ради на укладення короткострокової додаткової угоди», як таке, що не потребує оприлюднення, та розглянуте на засіданні постійної комісії з питань з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Приймається.

     Питання «Про надання дозволу Голопристанському районному будинку культури Голопристанської районної ради на укладення короткострокової додаткової угоди» включене до порядку денного.

 

Попов Г.В. У кого ще будуть зміни доповнення чи уточнення до порядку денного? Слово надається депутату районної ради Синенко Олександру Олександровичу.

 

Синенко О.О. Прошу виключити з порядку денного десяте питання. І внести його на розгляд на наступну сесію районної ради.

 

Попов Г.В. Олександре Олександровичу, Ви не готові звітувати?

 

Синенко О.О. Так, я сьогодні не готовий прозвітувати.

 

Попов Г.В. Надійшла пропозиція зняти з порядку денного десяте питання « Про повідомлення депутата районної ради VI скликання Синенко О.О. про виконання депутатських повноважень та доручень ради». Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30. Проти? Немає. Питання знімається з порядку денного.

 

Попов Г.В. У кого ще будуть зміни, доповнення чи уточнення до порядку денного. Слово надається депутату районної ради Козаковій Галині Володимирівні.

 

Козакова Г.В. Прошу включити в порядок денний питання, які вкрай потребують бути розглянуті сьогодні і не потребують оприлюднення це «Про встановлення розміру грошової компенсації на продукти харчування батькам дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», та «Про внесення доповнень до рішення тридцять дев’ятої сесії VI скликання від 28.03.2014 № 462 «Про внесення змін до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2011 – 2014 роки».

 

Попов Г.В. Надійшла пропозиція включити в порядок денний ці два питання ««Про встановлення розміру грошової компенсації на продукти харчування батькам дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», та «Про внесення доповнень до рішення тридцять дев’ятої сесії VI скликання від 28.03.2014 № 462 «Про внесення змін до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2011 – 2014 роки». Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Питання вносяться до порядку денного.

 

Попов Г.В. У кого ще будуть зміни, доповнення чи уточнення до порядку денного? Немає. Хто за те, щоб затвердити порядок денний та регламент роботи сорок першої сесії зі змінами та доповненнями прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Порядок денний та регламент роботи сорок першої сесії затверджено.

 

Попов Г.В. Переходимо до розгляду питань порядку денного. Слово з першого питання «Про хід виконання програми по реалізації в районі Закону України «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року» заступнику голови районної державної адміністрації Шибаєву Андрію Леонідовичу.

 

Шибаєв А.Л. (доповідає з першого питання, доповідь додається).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Андрія Леонідовича? Немає. Слово для співдоповіді надається голові постійної комісії питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності, взаємодії із засобами масової інформації, політичними партіями та громадськими організаціями Слюсар Наталії Олександрівні.

 

Слюсар Н.О. (доповідає, доповідь додається).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Наталії Олександрівни? Немає. Хто ще бажає виступити? Слово надається директору Голопристанського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алєксандровій Наталії Василівні.

 

Алєксандрова Н.В. (виступає, виступ додається).

 

Попов Г.В. Хто ще бажає виступити? Немає. Шановні депутати з першого питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з першого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з другого та третього питань порядку денного надається начальнику фінансового управління районної державної адміністрації Волошиній Наталії Олександрівні.

     Прошу Вас Наталіє Олександрівна з другого питання «Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2014 року».

 

Волошина Н.О. (доповідає з другого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Наталії Олександрівни? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає.

     У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з другого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Наталіє Олександрівна з третього питання «Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії VI скликання від 31січня 2014 року № 437 «Про районний бюджет на 2014 рік».

 

Волошина Н.О. (доповідає з третього питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Наталії Олександрівни? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає.

     У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з другого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з четвертого питання «Про внесення змін та доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2014 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2016 року» надається начальнику відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації Риженко Юлії Миколаївні.

 

Риженко Ю.М. (доповідає з четвертого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Юлії Миколаївни? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з п’ятого по сьоме питань порядку денного надається голові постійної комісії мандатної з питань регламенту, депутатської етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Олексюку Олегу Васильовичу.

Прошу Вас Олеже Васильовичу з п’ятого питання «Про затвердження графіку звітів депутатів районної ради VI скликання перед виборцями у 2014 році».

 

Олексюк О.В. (доповідає з п’ятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Олега Васильовича? Немає. Шановні депутати проект рішення з цього питання ви маєте на руках. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Олеже Васильовичу з наступного питання «Про затвердження списку присяжних для здійснення судочинства визначеного процесуальним законом, Голопристанським районним судом».

 

Олексюк О.В. (зачитує проект рішення з шостого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Олега Васильовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30. Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Олеже Васильовичу з наступного питання «Про внесення змін до складу постійної комісії».

 

Олексюк О.В. (зачитує проект рішення з сьомого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Олега Васильовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з восьмого питання «Про звіт постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства про роботу комісії у VI скликанні» надається голові постійної комісії Телицину Миколі Єфремовичу.

 

Телицин М.Є. (звітує,звіт додається).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Дозвольте вам зачитати проект рішення з цього питання (зачитує проект рішення).

У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з наступного питання «Про звіт завідувача комунального закладу «Голопристанська районна бібліотека» Голопристанського районної ради Херсонської області про роботу відповідно до Статуту та Контракту» надається директору комунального закладу «Голопристанська районна бібліотека» Голопристанського району Херсонської області Шмагель Галині Володимирівні.

 

Шмагель Г.В. (звітує, звіт додається).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Галини Володимирівни? Немає. Дозвольте вам зачитати проект рішення з цього питання (зачитує проект рішення).

У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з наступного питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки» надається голові постійної комісії з питань агропромислового комплексу , земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів Бразі Анатолію Григоровичу.

 

Брага А.Г. (зачитує проект рішення з десятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Анатолія Григоровича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з одинадцятого по двадцять друге питання порядку денного надається голові постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства Телицину Миколі Єфремовичу.

Прошу Вас Миколо Єфремовичу з одинадцятого питання «Про встановлення єдиного розміру орендної ставки».

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з одинадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас з наступного питання «Про відмову Євтуху Олександру Анатолійовичу в оренді комунального майна гаражного боксу».

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з дванадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. + Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання «Про надання дозволу комунальному підприємству закладу охорони здоров’я Голопристанській центральній районній аптеці №14 на передачу в оренду частини приміщення».

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з тринадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання «Про затвердження звіту про оцінку майна та надання дозволу комунальному підприємству «Голопристанська центральна районна лікарня» на поновлення дії договорів оренди».

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з чотирнадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання «Про затвердження акту приймання-передачі та призначення керівника об’єкту комунальної власності».

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з п’ятнадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання «Про передачу комп’ютерної техніки у безоплатне користування районній державній адміністрації».

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з шістнадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання «Про затвердження доповнень до Статуту комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області».

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з сімнадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас з наступного питання «Про внесення змін до рішення десятої сесії районної ради V скликання від 14 червня 2007 року № 123 "Про Положення про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад району".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з вісімнадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас з наступного питання «Про зупинення дії рішення тридцять другої сесії районної ради

VI скликання від 25 жовтня 2013 року № 400».

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з дев’ятнадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас з наступного питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 29 травня 2008 року №241 «Про передачу будівлі стоматологічної поліклініки, що є об’єктом спільної власності територіальних громад району в оперативне управління управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації».

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з двадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас з наступного питання «Про надання дозволу комунальному підприємству «Голопристанська центральна районна лікарня» на поновлення терміну дії договору оренди частини приміщення з фізичною особою підприємцем Шараєвою Е.Г.».

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з двадцять першого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас з наступного питання «Про затвердження актів приймання-передачі книжкового фонду (основних засобів) комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області».

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з двадцять другого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з наступного питання надається голові постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно-туристичної діяльності Шевцову Петру Васильовичу.

 

Шевцов П.В. (зачитує проект рішення з двадцять третього питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Петра Васильовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з двадцять четвертого питання «Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VI скликання» надається керуючому справами виконавчого апарату районної ради Александровій Тетяні Миколаївні.

 

Александрова Т.М. (зачитує проект рішення з двадцять четвертого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Тетяни Миколаївни? Немає. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з наступного питання надається голові постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства Телицину Миколі Єфремовичу.

Прошу Вас Миколо Єфремовичу «Про надання дозволу Голопристанському районному будинку культури Голопристанської районної ради на укладення короткострокової додаткової угоди».

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з двадцять п’ятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з двадцять шостого та двадцять сьомого питань порядку денного надається депутату районної ради, начальнику управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Козаковій Галині Володимирівні.

Прошу Вас Галино Володимирівна з двадцять шостого питання «Про встановлення розміру грошової компенсації на продукти харчування батькам дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

 

Козакова Г.В. (доповідає з двадцять шостого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Галини Володимирівни? Немає. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Галино Володимирівна з двадцять сьомого питання «Про внесення доповнень до рішення тридцять дев’ятої сесії VI скликання від 28.03.2014 № 462 «Про внесення змін до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2011 – 2014 роки».

 

Козакова Г.В. (доповідає з двадцять сьомого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Галини Володимирівни? Немає. У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Всі питання порядку денного сорок першої сесії районної ради VІ скликання розглянуто. Будуть у депутатів зауваження, пропозиції щодо ведення сесії? Немає. На цьому сорок першу сесію районної ради VІ скликання оголошую закритою.

Звучить  гімп України.

 

 

 

Голова районної ради                                                                      Г.В.Попов

 

 

 

 

 

Категорія: Архів » Порядок денний та протоколи відкритих пленарних засідань районної ради VI скликання

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги