Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л сорок другої сесії VІ скликання

опубліковано: 1-08-2014, 11:35, переглядів: 741,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

сорок другої сесії VІ скликання

 

від 29.07.2014

м. Гола Пристань

 

Відкриває і веде сесію заступник голови районної ради Басараб І.К.

 

Басараб І.К.Шановні депутати! Із загального складу 44 депутатів районної ради на сорок другій сесії районної ради присутні 29 депутатів, відсутні з поважних причин 8 депутатів, без поважних причин 4 депутат, 3- не обрані.

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную відкрити сорок другу сесію районної ради VI скликання. Інші пропозиції будуть? Немає. Хто за те, щоб розпочати роботу сорок другої сесії районної ради, прошу голосувати? Проти? Немає. Утримався? Немає.

Сорок друга сесія районної ради VІ скликання оголошується відкритою.

Звучить гімн України.

 

Басараб І.К. Відповідно до Регламенту районної ради перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання відводиться 30 хвилин для повідомлень та оголошень. Дозвольте взяти слово для повідомлення.

 

Басараб І.К. (робить повідомлення, додається).

 

Басараб І.К. Шановні депутати! Прошу підтримати звернення до прокурора Херсонської області в редакції тексту, якого я зачитав? Прошу підтримати! Хто за 29? Проти? Немає. Утримався?Немає.

 

Басараб І.К. У кого ще будуть повідомлення чи оголошення? Немає.

 

Басараб І.К. Шановні депутати! Для організації роботи сесії необхідно обрати робочі органи сесії. Дозвольте запропонувати вам склад робочих органів сесії. Для підрахунку результатів голосування під час роботи сесії прошу обрати лічильну групу у складі:

 

Биков Сергій Миколайович - депутат районної ради VІ скликання

Марсак Микола Григорович - депутат районної ради VІ скликання

Коломієць Димитрій Васильович - депутат районної ради VІ скликання

 

Інші пропозиції є? Немає. Ставлю на голосування. Хто за те, щоб обрати лічильну групу у запропонованому складі прошу голосувати. Хто за? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад лічильної групи затверджується.

 

Для ведення протоколу сесії, розгляду й систематизації запитів, пропозицій депутатів, звернень виборців, які поступлять на адресу сесії, пропонується обрати секретаріат сесії в складі:

 

Тимченко Раїса Акимівна - депутат районної ради VІ скликання

Харечко Віра Євгенівна - депутат районної ради VІ скликання

Орлик Ірина Владиславівна - головний спеціаліст виконавчого

апарату районної ради

 

Хто за те, щоб обрати секретаріат в запропонованому складі прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад секретаріату сесії затверджено.

Прошу лічильну групу та секретаріат приступити до роботи.

 

Басараб І.К. Для юридичного забезпечення роботи нашої сесії необхідно обрати юридичну групу. Пропоную обрати юридичну групу у складі:

 

Олексюк Олег Васильович - депутат районної ради VІ скликання

Сумленний Микола Тимофійович - депутат районної ради VІ скликання

Лінник Світлана Григорівна - начальник юридичного відділу

виконавчого апарату районної ради

Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад юридичної групи затверджено.

 

Басараб І.К.Шановні депутати! Для організації висвітлення роботи у засобах масової інформації пропоную обрати прес-групу сесії у складі:

 

Слюсар Наталія Олександрівна - депутат районної ради VІ скликання

Григоркін Олександр Володимирович - головний редактор газети

«Голопристанський вісник»

 

Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За?29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Прес-групу сесії затверджено.

 

Басараб І.К.Шановні депутати, нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи сорок другої сесії районної ради. Порядок денний та регламент вам роздані. Чи є необхідність їх зачитувати? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного та регламенту? Немає. Хто за те, щоб затвердити порядок денний та регламент роботи сорок другої сесії прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Порядок денний та регламент роботи сорок другої сесії затверджено.

 

Басараб І.К. Переходимо до розгляду питань порядку денного. Слово з першого по третє питання надається заступнику начальника фінансового управління районної державної адміністрації Одарченко Наталії Миколаївні.

 

Прошу Вас Наталіє Миколаївно до виступу з першого питання порядку денного сесії «Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії VI скликання від 31 січня 2014 року № 437 «Про районний бюджет на 2014 рік» .

 

Одарченко Н.М. (доповідає з першого питання, доповідь додається).

 

 

Басараб І.К. У кого будуть запитання до Наталії Миколаївни? Слово надається депутату районної ради Шишкіну Володимиру Сергійовичу.

 

Шишкін В.С. Я хочу звернути увагу на пункт 1.3 де написано, шляхом скорочення видатків «Пільги ветеранам війни і праці на придбання твердого палива і скрапленого газу». З якою метою скорочуються ці пільги?

 

Басараб І.К. Я думаю на це питання може відповісти начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Козакова Галина Володимирівна.

 

Козакова Г.В. Це відповідні розрахунки для тих ветеранів війни, які подали заявки. Це означає, що коштів для ветеранів достатньо, тут ніхто, нікого не ущемляє.

 

Басараб І.К. Слово надається депутату районної ради Слюсар Наталії Олександрівні.

 

Слюсар Н.О. Ми неодноразово в цій залі наголошували, в тому числі і представники районної державної адміністрації були згодні з нами, що не може бути скорочення заробітної плати наших людей в районі, в якій би бюджетній сфері вони б не працювали. Конкретно я говорю за вчительську галузь, що ці надбавки, які хочуть скоротити, вони входять в заробітну плату людей. Я також вчора слухала прес-конференцію прем’єр-міністра Яценюка, він сказав, що буде введено «налог», «налог» цей уже буде з 1 серпня нараховуватися людям, на війну, так він називається. Він говорив про те, оскільки перший проект який він наголошував, Верховна Рада не підтримала, то ніяких зменшень заробітних плат, бо вона і так дуже і дуже не велика, ця заробітна плата, як у державних службовців та і у всіх бюджетників. Тож я за такі зміни до бюджету голосувати не буду і звертаюсь до наших депутатів також, щоб вони не підтримали такого бюджету.

 

Басараб І.К. Слово надається депутату районної ради Марсаку Миколі Григоровичу.

 

Марсак М.Г. Скажіть будь ласка, було сказано, не вистачає грошей на зарплату. Яку у нас на сьогодні виконання бюджету і скільки коштів не вистачає? І я пропоную пункт про бібліотеки і вчителів зовсім прибрати з рішення.

 

Одарченко Н.М. Незабезпеченість у нас коли ми приймали бюджет, у нас була сума 11 млн.236 тис. грн., по заробітній платі це було 10 млн.591 тис. грн, по харчуванню 37,2 тис. грн, на бензин 608,6 тис. грн. Районною державною адміністрацією було зроблені всі можливі заходи, проведено скорочення видатків, на 407 тис. грн. було зменшено незабезпеченість, направлялися вільні залишки, ми зробили всі кроки і на сьогоднішній день у нас незабезпеченість коштами по заробітній платі 5 млн.291тис. грн.., на харчування 7,3 тис. грн. і енергоносії 780,50 тис. грн. загальна сума не вистачає 6 млн. 100тис. грн..

 

Басараб І.К. У кого ще будуть запитання до Наталії Миколаївни? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає. Пропоную прийняти проект рішення з цього питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає.

 

Басараб І.К. Відповідно до пропозицій планово-бюджетної комісії і депутатів районної ради, які були озвучені про виключення пункту 2 з цього рішення ставлю на голосування. Хто за цю пропозицію, виключити пункт 2 з цього рішення прошу голосувати. За? 29 Пункт 2 виключено з рішення.

 

Басараб І.К. У кого ще будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з першого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Басараб І.К. Прошу Вас Наталіє Миколаївно до виступу з другого питання «Про надання згоди голові районної ради на укладення угоди з міським головою на отримання міжбюджетних трансфертів в 2015 році».

 

Одарченко Н.М. (доповідає з другого питання).

 

Басараб І.К. У кого будуть запитання до Наталії Миколаївни? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення вам зачитали.

Надійшла пропозиція включити в проект рішення доповнення по факту затрат по музичній школі. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Приймається.

Пропоную прийняти запропонований проект рішення з другого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Басараб І.К. Прошу Вас Наталіє Миколаївно до виступу з третього питання «Про надання згоди голові районної ради на підписання угоди з міським головою про субвенцію на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності»

 

Одарченко Н.М. (доповідає з третього питання).

 

Басараб І.К. У кого будуть запитання до Наталії Миколаївни? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення вам зачитали.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з третього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Басараб І.К. Слово з четвертого питання порядку денного «Про надання згоди голові районної ради на укладення угоди з Чулаківською та Нововолодимирівською сільськими радами про субвенцію на утримання спортивних споруд місцевого значення у 2015 році» надається голові постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно-туристичної діяльності Шевцову Петру Васильовичу.

 

Шевцов П.В. (доповідає з четвертого питання).

 

Басараб І.К. У кого будуть запитання до Петра Васильовича? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення я зачитаю (зачитує)

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з четвертого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Басараб І.К. Слово з п’ятого та шостого питання порядку денного надається голові постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства Телицину Миколі Єфремовичу.

Прошу Вас Миколо Єфремовичу до виступу з п’ятого питання порядку денного «Про надання дозволу Новозбур’ївському міжшкільному навчально-виробничому комбінату на передачу в оренду транспортного засобу».

 

Телицин М.Є. (доповідає з п’ятого питання).

 

Басараб І.К. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення вам зачитали.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з п’ятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Басараб І.К. Прошу Вас Микола Єфремовичу до виступу з шостого питання порядку денного «Про надання дозволу Голопристанській дитячо-юнацькій спортивній школі на передачу в оренду частини приміщення будівлі площею 134,9 кв.м. та гаражу № 3 площею 23,8 кв.м.»

 

Телицин М.Є. (доповідає з шостого питання).

 

Басараб І.К. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення вам зачитали.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з шостого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Басараб І.К. Шановні депутати! Переходимо до розгляду сьомого питання порядку денного «Про інформацію прокурора Голопристанського району Херсонської області».

До слова запрошую прокурора Голопристанського району Херсонської області Коваленка Андрія Олександровича.

 

Басараб І.К. У кого будуть запитання до Андрія Олександровича? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення я вам зачитаю (зачитує).

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з сьомого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Басараб І.К. Шановні депутати! Всі питання порядку денного сорок другої сесії районної ради VІ скликання розглянуто. Будуть у депутатів зауваження, пропозиції щодо ведення сесії? Немає. На цьому сорок другу сесію районної ради VІ скликання оголошую закритою.

Звучить гімн Українни.

 

 

 

Заступник голови районної ради І.К.Басараб

 

 

 

 

 

Категорія: Архів » Порядок денний та протоколи відкритих пленарних засідань районної ради VI скликання

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги