Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації №31/ 35 / 22 -2

опубліковано: 15-08-2014, 17:37, переглядів: 783,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

  


УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА 

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Висновки і рекомендації

 

постійних комісій районної ради мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності  і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та  житлово-комунального господарства та з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, праці соціального захисту населення та роботи з ветеранськими організаціями

 

 

від 15.08.2014 №31/ 35 / 22 -2

м.Гола Пристань

 

Про рекомендацію районній раді

про внесення змін до

Регламенту районної ради

 

            Керуючись статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісії дійшли висновку

рекомендувати районній раді:

  1. Внести зміни до Регламенту районної ради, зокрема до Розділу 5 «Процедурні питання» Глави 2 «Дисципліна та етика пленарних засідань районної ради» виклавши цю Главу в новій редакції:

 

Глава 2. Дисципліна та етика пленарних засідань районної ради та засідань постійних комісій


5.14. Присутні на пленарних засіданнях районної ради та засідань постійних комісій не повинні: користуватися мобільними телефонами, вживати образливі висловлювання та непристойні і лайливі слова.

 

5.15. Якщо виступаючий перевищує час, відведений для виступу, то головуючий може додати одну хвилину для закінчення промови виступаючого. Якщо виступаючий і після цього перевищує час, то головуючий на пленарному засіданні чи на засіданні постійної комісії звертається до нього з вимогою припинити виступ. Якщо головуючий звертається до виступаючого з цих підстав, останній повинен припинити свій виступ.

5.16. Якщо промовець виступає без дозволу головуючого на засіданні, мікрофон може бути відключено без попередження.

5.17. Під час пленарного засідання,  засідання постійної комісії депутати не повинні заважати промовцям і слухачам діями, які перешкоджають викладенню або сприйняттю виступу (вигуками, оплесками, вставанням, блокуванням мікрофонів тощо).

5.18. Якщо депутат своєю поведінкою заважає проведенню пленарного засідання, засідання постійної комісії, головуючий попереджає його персонально і закликає до порядку. Після повторного попередження протягом пленарного засідання, засідання постійної комісії головуючий може поставити на розгляд пленарного засідання, засідання постійної комісії питання про позбавлення депутата слова на пленарному засіданні районної ради та (або) на засіданні комісії.

5.19.Якщо депутат виголошує образливі слова на адресу іншого депутата або депутатської фракції (депутатської групи), головуючий на пленарному засіданні , на засіданні постійної комісії, попереджає цього депутата про неприпустимість таких висловлювань або припиняє його виступ. Депутат або представник депутатської фракції (депутатської групи), на адресу яких були виголошені образливі слова, може звернутися до головуючого на пленарному засіданні, на засіданні комісії з вимогою про надання слова для репліки. Головуючий на пленарному засіданні, на засіданні комісії надає слово для репліки депутату або представнику депутатської фракції (депутатської групи) відразу після звернення або після завершення обговорення питання.

5.20.Якщо депутат, депутатська фракція (депутатська група), на адресу яких були виголошені образливі слова, вважають, що конфлікт не вичерпано і порозуміння між депутатами не досягнуто, то вони письмово звертаються до комісії районної ради, до предмета відання якої належать питання регламенту, яка розглядає це питання на своєму засіданні. У таких випадках за висновком постійної комісії, до предмета відання якої належать питання регламенту, районна рада без обговорення може прийняти рішення про позбавлення депутата права брати участь у пленарних засіданнях, засідань постійних комісій (до 3 пленарних засідань, засідань постійних комісій). Це рішення доводиться до відома виборців через районну газету «Голопристанський вісник».

  1. Контроль за виконанням цих висновків і рекомендацій залишити за головами цих комісій.

Голова комісії                                                   О.В.Олексюк

Голова комісії                                                   М.Є.Телицин

Голова комісії                                                   О.М.Качан

 

Категорія: Архів » Постійна комісія мандатна, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і сво » Висновки постійна комісія мандатна

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги