Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації постійної комісій з питань освіти 31-2

опубліковано: 26-08-2014, 10:45, переглядів: 995,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Висновки і рекомендації

постійної комісій з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності, взаємодії із засобами масової інформації, політичними партіями та громадськими організаціями

 

від 20.08. 2013 № 31-2

м. Гола Пристань

 

Про стан і розвиток

клубних закладів району

 

Заслухавши та обговоривши інформацію районної державної адміністрації «Про стан і розвиток клубних закладів району», постійна комісія зазначає, що в даному напрямку в районі проводиться певна робота.

На території Голопристанського району функціонують 35 клубних закладів. За звітній період поточного року скорочення штату, закриття закладів культури, зміни профілю їх діяльності не відбувалося.

В районних програмах, а саме: "Про програму розвитку культури і духовності в Голопристанському районі на 2014-2020 роки", затвердженій рішенням тридцять п’ятої сесії районної ради VI скликання від 26 грудня 2013 року № 426, "Про програму економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2014 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2016 року", затвердженій рішенням тридцять сьомої сесії районної ради VI скликання від 11 лютого 2014 року, на утримання та поліпшення матеріально-технічного стану закладів культури, зокрема сільської місцевості, на 2014 рік передбачені кошти з:

- районного бюджету – 566,5 тис грн;

- місцевого бюджету – 786,5 тис грн;

- державного бюджету - 3760,0 тис грн. (відбудова Долматівського сільського Будинку культури).

У І кварталі 2014 року було проведено ремонт службового входу Голопристанського районного будинку культури за рахунок спонсорської допомоги народного депутата України Ф.Ф. Негоя у сумі 1200, 00 грн.

З районного бюджету у 2-му кварталі поточного року виділено кошти на проведення ремонту стелі Чорноморського сільського Будинку культури у сумі 60,0 тис. грн.

В бюджеті на 2014 рік Новософіївської сільської ради передбачені кошти на ремонт закладів культури у сумі 28,0 тис грн.

Нововолодимирівською сільською радою в 2014 році виготовлена проектно-кошторисна документація на проведення заміни вікон та дверей сільського клубу с. Зеленотропинське та виготовлено проектно-кошторисна документація на ремонтні роботи Нововолодимирівського сільського будинку культури та Сліпушинського сільського клубу.

Відділом культури районної державної адміністрації проводяться культурно-мистецькі та просвітницькі заходи щодо відзначення знаменних, пам’ятних дат історії та сучасності держави, краю.

З метою організації культурного дозвілля населення, виявлення талановитої молоді, забезпечення розвитку творчого потенціалу та культурного простору Голопристанщини протягом звітного періоду організовано та проведено: районний фестиваль дитячої творчості "Чарівна кладочка" (380 учасників), "Кобзареві струни" (700 учасників), "Україна починається з тебе" (420 учасників), "Моя зіронька" (120 учасників), "Золота перлина" (80 учасників);

Організовано та проведено обласний конкурс-фестиваль баяністів-акордеоністів "Дніпрова хвиля" (100 учасників).

Дитячий "зразковий" хореографічний ансамбль "Райдуга" Голопристанського районного Будинку культури прийняв участь в у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої творчості "Скадовськ збирає друзів" (45 учасників від району).

У червні 2014 року аматорський народний академічний хор Голопристанського районного Будинку культури (25 учасників) виборов звання лауреата Гран-прі XVII регіонального конкурсу хорового виконавства "Чорнобаївський заспів" (с. Чорнобаївка);

Працівники культури, творчі колективи та солісти закладів культури Голопристанщини взяли участь у XII Всеукраїнському благодійному фестивалі народної творчості "Купальські зорі" (85 учасників) та у фестивалі "Український кавун – солодке диво" (70 учасників).

Протягом 1-го півріччя працівниками культури району було проведено на високому рівні та прийнято участь у районних, регіональних, обласних, Всеукраїнських та міжнародних фестивалях та конкурсах (близько 100 заходів, де задіяні 2025 учасників).

З метою завчасної та сталої підготовки закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період на 2014-2015 роки з районного бюджету на електроенергію виділено кошти в суму 102 тис.грн. та на оплату теплопостачання - у сумі 563 тис. грн. Заборгованість за спожиту електроенергію станом на 01 серпня 2014 року відсутня.

Разом з тим залишаються не вирішеними ряд проблем, а саме:

- матеріально-технічна база клубних закладів району дуже застаріла і потребує значного поліпшення: оснащення їх звуковою, світловою апаратурою, музичними інструментами, сценічними костюмами;

- вимоги державного пожежного нагляду в більшості клубних закладів району не дотримуються;

- клубні заклади району потребують реконструкції систем опалення.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постійна комісія дійшла

висновку:

Інформацію районної державної адміністрації «Про стан і розвиток клубних закладів району» взяти до відома.

З метою усунення недоліків, що мають місце

рекомендувати:

1. Районній державній адміністрації:

1)Взяти під контроль проведення ремонтних робіт закладів культури на території Таврійської, Геройської, Садівської, Малокопанівської та Новософіївської сільських рад.

2) Підготувати та подати в районну раду до 15 вересня 2014 року текст звернення від депутатського корпусу до Прем’єр-міністра України Яценюка А.П. про фінансування відбудови Долматівського сільського Будинку культури.

2. Сільським радам району:

1) В першому кварталі 2015 року винести на розгляд сесій та постійних комісій питання «Про стан і розвиток клубних закладів».

2) Забезпечити придбання засобів пожежегасіння: вогнегасників, оснащення щитів, заміни електропроводки для закладів культури.

3) Щорічно при формуванні бюджету передбачати кошти на придбання музичних інструментів, сценічних костюмів, світлової апаратури для закладів культури.

3. Інформацію про виконання цих рекомендацій надати в районну раду до 01.03.2015.

4. Контроль за виконанням цих рекомендацій залишаю за собою.

 

 

Голова постійної комісії Н.О.Слюсар

 

 

 

Категорія: Архів » Постійні комісії районної ради VI скликання » Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності, взаємодії із засобами масов » Висновки постійна комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги