Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л № 31 засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу

опубліковано: 19-08-2014, 14:29, переглядів: 675,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л № 31

засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів

 

від 13.08.2014

м. Гола Пристань

 

Присутні члени комісії:

1.Брага А.Г.

2.Гурнак В.Г.

3.Монюк С.Я.

4.Рижилов А.В.

5.Тупіков В.М

6. Коротун С.В.

Відсутні:

1. Єременко О.І.

 

Запрошені:

1.Александрова Т.М. – керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

2.Басараб І.К. – заступник голови районної ради;

3.Богдан Л.Є. – Геройський сільський голова;

4.Боженко Г.А. – заступник начальника Управління охорони використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області;

5.Бритвін М.В. – голова рибколгоспу «Побєда»;

6.Бритвін О. М. – голова фермерського господарства «Лиманськ»;

7.Бурдига В. Л. – приватний підприємець;

8.Васильєв В.М. – заступник начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації;

9.Горач О. О. – приватний підприємець, депутат районної ради;

10.Грабко А.А. – заступник головного редактора районної газети «Голопристанський вісник»;

11.Грибанова В.В. – завідувач сектору аквакультури Херсонрибоохорони;

12.Жила О.В. – виконуючий обов’язки директора Державної установи «Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових   риб»;

13.Лазуткін Г.В. – головний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів Херсонрибоохорони;

14.Маруняк В.В. – Старозбур”ївський сільський голова;

15.Погорільський М.Г. – голова фермерського господарства;

16.Орлик І.В. – головний спеціаліст з питань діяльності рад відділу організаційної роботи виконавчого апарату районної ради, куратор постійної комісії;

17.Попов Г.В. – голова Голопристанської районної ради;

18.Трофименко С.В. – Рибальчеський сільський голова.

 

Порядок денний:

1. Про розгляд звернення заступника голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів Гурнака В.Г. «Про стан збереження і відтворення водних біоресурсів та рибальства в Голопристанському районі Херсонської області»

Доповідають: – заступник голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та   раціонального використання природних ресурсів Гурнак В.Г.

       – заступник начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Васильєв В.М.

 

2. Про рекомендації районній раді щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального   використання природних ресурсів Брага А.Г.

 

3. Про готовність до проведення осінньо-польових робіт у господарствах району.

Доповідає: начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Бурлаков О.Г.

 

1.СЛУХАЛИ:

Гурнака В.Г. – заступника голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів, який озвучив депутатське звернення щодо розгляду комплексу заходів, спрямованих на збереження і відтворення гідро біонтів пониззя річки Дніпро. – Депутатське звернення від 05.06.2014 № 5/6 додається до протоколу.

Васильєва В.М. – заступника начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, який ознайомив присутніх із станом справ з вищезазначеного питання на території Голопристанського району – Інформація щодо відновлення гідробіонтів від 30.07.2014 № 01-04/1703 додається до протоколу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Басараб І.К. – заступник голови районної ради зазначив, що в районі діяла програма поліпшення екологічного стану та зменшення техногенного навантаження Голопристанському районі Херсонської області «Екологія – 2010» , заходами якої передбачалося відтворення і охорону рибних запасів, але термін її дії закінчився ще в 2010 році. Зважаючи на актуальність вищезазначеного питання, районна рада листом від 17.06.2014 № 02-09/267 звернулася до райдержадміністрації з проханням вивчити питання доцільності розроблення відповідної програми та в разі позитивного вирішення питання надати до райради її проект для подальшого опрацювання в профільній комісії та розгляду на пленарному засіданні.

Боженко Г.А. – заступник начальника Управління охорони використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області. – Інформація від 03.07.2014 № 1285/02-04 додається до протоколу.

Жила О.В. – виконуючий обов’язки директора Державної установи «Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб». – Інформація від 02.07.2014 № 179 додається до протоколу.

Грибанова В.В. – завідувач сектору аквакультури Херсонрибоохорони. – Інформація «Аквакультура та СТРГ Голопристанського району» додається до протоколу.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 31/1 (додаються).

Голосували одноголосно.

 

2.СЛУХАЛИ:

Брагу А.Г. – голову постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів, який ознайомив присутніх із заявою гр. Погорільського М.Г. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 59,9521 га, що перебуває у нього в оренді для ведення фермерського господарства на території Садівської сільської ради. – Заява гр. Погорільського М.Г. із технічною документацією з нормативної грошової оцінки земельної ділянки знаходяться в протоколі сорок третьої сесії районної ради VI скликання.

 

ВИСТУПИВ:

Рижилов А.В. – член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів запропонував рекомендувати районній раді затвердити відповідну технічну документацію.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 31/2 (додаються).

Голосували одноголосно.

 

3.СЛУХАЛИ:

Бурлакова О.Г. – начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, який інформував про готовність до проведення осінньо-польових робіт у господарствах району. – Інформація «Про готовність до проведення осінньо-польових робіт у господарствах району» додається до протоколу.

 

ВИСТУПИВ:

Брага А.Г. – голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів, який запропонував взяти вищезазначену інформацію до відома та прийняти висновки і рекомендації.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 31/3 (додаються).

Голосували одноголосно.

 

 

Голова комісії А.Г. Брага

 

Секретар комісії С.В. Коротун

 

 

 

Категорія: Архів » Постійні комісії районної ради VI скликання » Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села,

Календар новин

«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Шановні іменинники!

         Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, громад, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги