Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації постійної комісії з питань агропромислового комплексу 31-1

опубліковано: 19-08-2014, 14:35, переглядів: 685,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Висновки і рекомендації

постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин,

соціального розвитку села, екології та раціонального

використання природних ресурсів

 

від 13.08.2014 № 31/1

м. Гола Пристань

 

Про розгляд звернення заступника голови постійної

комісії з питань агропромислового комплексу, земельних

відносин, соціального розвитку села, екології та

раціонального використання природних ресурсів

Гурнака В.Г. « Про стан збереження і відтворення

водних біоресурсів та рибальства в Голопристанському

районі Херсонської області

 

Заслухавши та обговоривши звернення заступника голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів Гурнака В.Г. та інформації представників управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, Управління охорони використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області, Державної установи «Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб» про стан збереження і відтворення водних біоресурсів та рибальства в Голопристанському районі Херсонської області, відповідно до п. 8 ст. 9 Водного кодексу України, керуючись статтею 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", комісія дійшла

в и с н о в к у:

Звернення голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів Гурнака В.Г. «Про стан збереження і відтворення водних біоресурсів та рибальства в Голопристанському районі Херсонської області» взяти до уваги та відповідного реагування.

  З метою удосконалення роботи із зазначеного питання та отримання більш об’єктивної інформації щодо фіксування кількості браконьєрських правопорушень та порушників правил рибальства, комісія

 

р е к о м е н д у є:

1. Районній державній адміністрації:

1) Організувати роботу щодо розробки районної довгострокової програми охорони використання та відтворення водних біоресурсів, яку подати на затвердження районній раді в термін до 20.10.2014.

2) Надати постійній комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів для ознайомлення Комплексну регіональну програму раціонального використання водних об’єктів і розвитку рибного господарства Херсонської області до 2020 року, заходи, спрямовані на забезпечення нарощування виробництва товарної риби та підвищення ефективності використання водних об’єктів протягом 2012 – 2020 років та заходи, спрямовані на забезпечення нарощування виробництва товарної риби та підвищення ефективності використання водних об’єктів протягом 2013 року в Голопристанському районі.

3) Провести моніторинг користувачів водних об’ктів, які знаходяться в оренді з метою визначення доцільності їх подальшого використання за цільовим призначенням та клопотати перед обласною радою щодо приведення у відповідність діючих договорів до Типового договору оренди водних об’єктів.

2. Порушити клопотання перед:

1)Управлінням охорони використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області щодо введення до складу комісії по здійсненню заходів щодо охорони водних біоресурсів і поліпшення середовища їх існування членів постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів Гурнака Віктора Григоровича та Коротуна Сергія Володимировича.

2) Державним агентством рибного господарства України з приводу введення до складу комісії по вселенню живих водних ресурсів в пониззі Дніпра та Дніпробузького лиману на території Голопристанського району Херсонської області члена постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів Рижилова Андрія Віталійовича.

3. Контроль за виконанням цих висновків і рекомендацій залишаю за

собою.

 

Голова комісії А.Г. Брага

Категорія: Архів » Постійні комісії районної ради VI скликання » Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, » Висновки постійна комісія з питань агропромислового комплексу

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада