Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л № 32 засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу

опубліковано: 14-11-2014, 14:36, переглядів: 695,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л № 32

засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів

 

від 10.11.2014

м. Гола Пристань

 

Присутні члени комісії:

1.Брага А.Г.

2.Монюк С.Я.

3.Рижилов А.В.

4.Тупіков В.М

 

Відсутні:

1. Гурнак В.Г.

2. Єременко О.І.

3. Коротун С.В.

 

Запрошені:

1.Андрусік Ю.С. – виконуючий обов’язки директора державного підприємства «Голопристанське лісомисливське господарство»;

2.Басараб І.К. – заступник голови районної ради;

3.Бень С.Л. – довірена особа від заявника з приводу питання затвердження технічної документації Капусти О.Б.

4.Бурлаков О.Г. – начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації;

5.Глущенко Ю.М. – директор державного підприємства «Збур’ївське лісомисливське господарство»;

6.Кобець Л.М. – заступник головного лікаря з економічних питань комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня»;

7.Орлик І.В. – куратор комісії, головний спеціаліст з питань діяльності рад відділу організаційної роботи виконавчого апарату районної ради;

8.Семченко М.Г. – спеціаліст I категорії юридичного відділу апарату районної державної адміністрації;

9.Фисуненко В.Г. – начальник Голопристанського районного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій у Херсонській області.

 

Порядок денний:

1. Про хід виконання районної програми «Ліси Голопристанщини на 2002 – 2015 роки».

Доповідає: начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Бурлаков О.Г.

 

2. Про інформацію по усуненню недоліків щодо стану додержання вимог законодавства України про пожежну безпеку у природних екосистемах області на території Голопристанського району.

Доповідають:  - спеціаліст першої категорії юридичного відділу апарату районної державної адміністрації Семченко М.Г.

- директор ДП «Збур’ївське ЛМГ» Глущенко Ю.М.

- виконуючий обов’язки директора ДП «Голопристанське ЛМГ» Андрусік Ю.С.

 

3. Про стан протипожежного та техногенного захисту медичних закладів, що розташовані на території Голопристанського району.

Доповідає: начальник Голопристанського районного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій у Херсонській області Фисуненко В.Г.

 

4. Про перелік питань для розгляду на засіданнях постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів на 2015 рік.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів Брага А.Г.

 

5. Про рекомендації районній раді щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Доповідає: голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального   використання природних ресурсів Брага А.Г.

 

6. Про інформацію.

Інформує: голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального   використання природних ресурсів Брага А.Г.

 

1.СЛУХАЛИ:

Бурлакова О.Г. – начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, який ознайомив присутніх із інформацією про хід виконання районної програми «Ліси Голопристанщини на 2002 – 2015 роки». – Довідка районної державної адміністрації «Про хід виконання районної програми «Ліси Голопристанщини на 2002 – 2015 роки» додається до протоколу.

 

ВИСТУПИВ:

Брага А.Г. – голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів запропонував взяти до відома інформацію про хід виконання районної програми «Ліси Голопристанщини на 2002 – 2015 роки» та прийняти відповідні висновки і рекомендації.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 32/1 (додаються).

Голосували одноголосно.

 

2.СЛУХАЛИ:

Семченка М.Г. – спеціаліста I категорії юридичного відділу апарату районної державної адміністрації, який ознайомив присутніх з інформацією по усуненню недоліків щодо стану додержання вимог законодавства України про пожежну безпеку у природних екосистемах області на території Голопристанського району. – Інформація районної державної адміністрації про стан додержання вимог законодавства України про пожежну безпеку у природних екосистемах області на території Голопристанського району додається до протоколу.

Глущенка Ю.М. - директора ДП «Збур’ївське ЛМГ», який надав інформацію на виконання вказаних порушень прокуратури області. – Лист ДП «Збур’ївське ЛМГ» від 05.09.2014 № 331/01-3 додається до протоколу.

Андрусік Ю.С. - виконуючий обов’язки директора ДП «Голопристанське ЛМГ», яка інформувала про вжиті заходи по порушеннях, виявлених при перевірці прокуратурою Херсонської області – Лист ДП «Голопристанське ЛМГ» від 05.09.2014 № 753 додається до протоколу.

 

ВИСТУПИВ:

Басараб І.К. – заступник голови районної ради повідомив про те, що кошти на виконання заходів районної програми пожежної безпеки на 2012 – 2016 роки та районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 – 2017 роки можуть бути виділені лише при розподілі вільних залишків. А з основного бюджету законодавством не передбачено виділення коштів.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 32/2 (додаються).

Голосували одноголосно.

 

3.СЛУХАЛИ:

Фисуненка В.Г. – начальника Голопристанського районного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій у Херсонській області, який інформував про стан протипожежного та техногенного захисту медичних закладів, що розташовані на території Голопристанського району. – Інформація «Про стан протипожежного та техногенного захисту медичних закладів, що розташовані на території Голопристанського району» від 30.09.2014 № 77/32/1886 додається до протоколу.

 

ВИСТУПИЛА:

Кобець Л.М. – заступник головного лікаря з економічних питань комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня», яка зауважила на те, що проведення відповідних заходів щодо усунення недоліків, виявлених при перевірці стану протипожежного захисту, потребує належного фінансування, яке недостатнє станом на сьогодні.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 32/3 (додаються).

Голосували одноголосно.

 

4.СЛУХАЛИ:

Брагу А.Г. – голову постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів, який ознайомив присутніх із переліком питань для розгляду на засіданнях постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів в 2015 році та вніс пропозицію погодити перелік питань – Перелік питань додається до протоколу.

 

ВИСТУПИВ:

Тупіков В.М. – член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів, який запропонував погодити перелік питань для розгляду на засіданнях постійної комісії в 2015 році.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 32/4 (додаються).

Голосували одноголосно.

 

5.СЛУХАЛИ:

Брагу А.Г. – голову постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів, який ознайомив присутніх із заявою гр. Капусти О.Б. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 23,6736 га, що перебуває у неї в оренді для ведення фермерського господарства на території Голопристанської міської ради (за межами населеного пункту). – Заява гр.Капусти О.Б. із технічною документацією із нормативної грошової оцінки земельної ділянки знаходяться в протоколі сорок четвертої сесії районної ради VI скликання.

 

ВИСТУПИВ:

Монюк С.Я. – член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів, який запропонував рекомендувати районній раді затвердити відповідну технічну документацію.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 32/5 (додаються).

Голосували одноголосно.

 

6.СЛУХАЛИ:

Брагу А.Г. – голову постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів, який ознайомив присутніх із листами, що надійшли в період між засіданнями комісії:

- Про включення представника від Голопристанської районної ради Херсонської області до складу комісії щодо здійснення контролю за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів ДУ «Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб» (лист державного агентства рибного господарства України від 11.09.2014 № 2-6-7/3787-14).

- Про складну ситуацію щодо ідентифікації тварин, яка склалася на території Голопристанського району (лист управління ветеринарної медицини в Голопристанському районі від 09.10.2014 № 15-05-35/841).

 

Членами комісії озвучені інформації взято до відома.

 

 

Голова комісії А.Г. Брага

 

Секретар В.М. Тупіков

 

 

 

Категорія: Архів » Постійні комісії районної ради VI скликання » Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села,

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги