Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій мандатної, з питань приватизації та медичної 31-35-22-3

опубліковано: 21-08-2014, 14:49, переглядів: 719,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Висновки і рекомендації

спільного засідання постійних комісій мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав

свобод людини, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства, охорони здоров'я, материнства та дитинства, праці, соціального захисту населення та роботи з ветеранськими організаціями

 

 

від 15.08.2014 № 31/35/22-3

м. Гола Пристань

 

Про дострокове розірвання контракту

з головним лікарем комунального

підприємства "Голопристанська центральна

районна лікарня" Бритвіним Л.В.

 

Комісії зазначають, що на ім'я голови районної ради Попова Г.В. надійшла службова записка від головного спеціаліста з питань приватизації юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Бишок Ю.Г. від 11 серпня 2014 року щодо порушення умов Контракту головним лікарем комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" Бритвіним Л.В., а саме:

- невиконання рішення сорок першої сесії Голопристанської районної ради VI скликання від 12 червня 2014 року № 479 "Про затвердження звіту про оцінку майна та надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на поновлення дії договорів оренди";

- підпункт 2.1.2 Контракту - "Керівник забезпечує виконання планових завдань, в тому числі обов'язково узгоджених кошторисів видатків та доходів установи (закладу), дотримання при цьому законодавства України, розпоряджень голови Голопристанської районної ради, Голопристанської районної державної адміністрації, рішень Власника, наказів галузевого управління та інших нормативно правових актів, а також положень статуту установи (закладу) та цього контракту", не виконується в частині виконання "рішень Власника та дотримання законодавства України, а також цього контракту".

- підпункт 2.1.8 Контракту – "Керівник подає в установленому порядку Власнику квартальну та річну фінансову звітність установи (закладу) про результати статистичних і планових завдань, а також кошторисів, погоджених галузевим управлінням", не виконується.

- підпункт 2.1.9 Контракту - "Керівник щорічно, у місячний строк з дня закінчення звітного періоду подає Власнику розгорнуту довідку про результати фінансово-господарської діяльності установи (закладу), в тому числі кошторис фактичних надходжень та витрат з реєстром відповідних договорів, згідно з якими установа витрачала та (або) отримувала кошти, майно та інші активи", не виконується.

- підпункт 2.1.12 Контракту – "Керівник за згодою Власника вирішує питання застави, оренди, суборенди, списання, внесення до статутного фонду інших юридичних осіб, передачі або відчуження на інших підставах майна Установи (Закладу) або окремих прав на нього та відповідно до законодавства вчиняє вищезазначені дії", не виконується в частині виконання "Керівник за згодою Власника вирішує питання оренди".

Головою районної ради Поповим Г.В. внесено пропозицію розглянути зазначену службову записку на профільній комісії з наданням пропозицій на чергове пленарне засідання районної ради.

Відповідно до підпунктів 3.1 та 3.2 розділу 3 Положення про порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад району, затвердженого рішенням двадцять четвертої сесії районної ради VІ скликання від 22 листопада 2012 року № 279, з метою усунення недоліків визначених констатуючою частиною даних висновків і рекомендацій головним лікарем КП «Голопристанська ЦРЛ», недопущення в подальшому порушень умов Контракту цим керівником, керуючись статтею 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", комісії дійшли висновку:

1. Взяти до відома інформацію викладену в службовій записці головного спеціаліста з питань приватизації юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Бишок Ю.Г від 11 серпня 2014 року.

2. Зобов'язати головного лікаря комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" Бритвіна Л.В. до 18 вересня 2014 року усунути недоліки зазначені в констатуючій частині даних висновків і рекомендацій.

3. У випадку невиконання Бритвіним Л.В. п.2 цих висновків і рекомендацій ініціювати внесення в порядок денний чергової сесії районної ради питання про застосування стягнення до керівника об’єкту комунальної власності КП "Голопристанська центральна районна лікарня" Бритвіна Л.В., відповідно до умов трудового законодавства та Контракту.

4. Контроль за виконанням цих рекомендацій покласти на голову постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства Телицина М.Є.

 

 

Голова комісії О.В.Олексюк

 

Голова комісії М.Є.Телицин

 

Голова комісії О.М.Качан

 

 

 

Категорія: Архів » Постійні комісії районної ради VI скликання » Постійна комісія з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлов » Висновки постійна комісія з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги