Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про внесення змін до складу постійних комісій

опубліковано: 9-09-2011, 11:01, переглядів: 962,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р І Ш Е Н Н Я

п’ятої сесії районної ради VІ скликання

 

від 23.12.2010 № 45

м. Гола Пристань

 

Про внесення змін до складу постійних

комісій районної ради VI скликання

 

    Враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії районної ради мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою від 14.12.2010 №1/3, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

в и р і ш и л а:

1. Внести зміни до складу постійних комісій районної ради, а саме:

1.1Вивести зі складу постійної комісії районної ради VI скликання мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Гурнака Віктора Григоровича від районної організації ВО «Батьківщина» та обрати членом цієї комісії депутата районної ради від районної організації ВО «Батьківщина» Шишкіна Володимира Сергійовича.

1.1. Вивести зі складу постійної комісії районної ради VI скликання з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів депутата районної ради від районної організації ВО «Батьківщина» Луцюка Леоніда Миколайовича та обрати членом цієї комісії депутата районної ради від районної організації ВО «Батьківщина» Гурнака Віктора Григоровича.

1.2. Вивести зі складу постійної комісії районної ради VI скликання з питань з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, праці, соціального захисту населення та роботи з ветеранськими організаціями депутата районної ради від районної організації ВО «Батьківщина» Булаха Ігоря Миколайовича та обрати членом цієї комісії депутата районної ради від районної організації ВО «Батьківщина» Савицького Петра Івановича.

1.3. Вивести зі складу постійної комісії районної ради VI скликання з питань з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності, взаємодії із засобами масової інформації, політичними партіями, та громадськими організаціями депутатів районної ради від районної організації ВО «Батьківщина» Шишкіна Володимира Сергійовича і Савицького Петра Івановича та обрати членами цієї комісії депутатів районної ради від районної організації ВО «Батьківщина» Луцюка Леоніда Миколайовича та Булаха Ігоря Миколайовича.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради мандатну з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

 

 

 

 

 

Голова районної ради                                        Г.В.Попов

 

rshennya-po-zmnam-v-komsyah.doc [44 Kb] (cкачувань: 6) : 09 September 2011 в 11:01

 

Категорія: Архів » Рішення районної ради VI скликання

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги