Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації засідання постійної комісії з питань обліку 37-5

опубліковано: 18-11-2014, 16:00, переглядів: 986,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Висновки і рекомендації

засідання постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства

 

від 12.11.2014 № 37-5

м. Гола Пристань

 

Про рекомендації районній раді щодо

затвердження структури комунальної

установи "Фінансово-господарська група

з обслуговування закладів та установ освіти"

Голопристанської районної ради

Херсонської області в новій редакції

та внесення змін до Статуту

 

Розглянувши лист комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області від 04 листопада 2014 року № 620 щодо затвердження структури комунальної установи в новій редакції та внесення змін до Статуту.

Комісія відмічає, що відповідно до пункту 1.3. Статуту комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області, затвердженого рішенням двадцять сьомої сесії районної ради VІ скликання від 30 січня

2013 року № 317 комунальна установа, як самостійний господарюючий суб’єкт, має статус комунальної некомерційної (неприбуткової) установи і утримується за рахунок районного бюджету.

Головною метою створення зазначеної установи, відповідно до Статуту, є забезпечення на договірних засадах організації бухгалтерського обліку та звітності щодо виконання кошторису видатків, реалізація державної політики України у сфері матеріально-технічного забезпечення і організація роботи з охорони праці установ та закладів освіти Голопристанського району, які утримуються за рахунок районного та державного бюджетів, ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності бюджетних установ забезпечується на договірних засадах тощо.

Відповідно до пункту 2.8 Статуту, комунальна установа може надавати платні послуги в порядку і межах, встановлених чинним законодавством. На поточну дату законодавством не встановлено порядок та не визначений перелік платних послуг для таких комунальних установ.

Відповідно до Закону України "Про безоплатну правову допомогу" первинна та вторинна правова допомога надається безоплатно. Зазначеним законом комунальні установи не віднесенні до суб'єктів надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги в Україні.

З врахуванням зазначеного вище, ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності, послуг з організації інженерної та інженерно-будівельної діяльності, а також послуг з первинної та вторинної правової допомоги на договірних засадах та на платній основі з юридичними та фізичними особами, фактично призведе роботу бюджетної установи до підприємницької (комерційної) діяльності. Такий вид діяльності перешкоджатиме виконанню основної мети та завдань комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області та суперечитиме пункту 1.3. Статуту державної установи, а також призведе до отримання доходів не передбачених Бюджетним законодавством України.

Враховуючи вищезазначене, керуючись статтею 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", комісія дійшла висновку:

Відмовити комунальній установі "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області у внесенні змін до Статуту, затвердженого рішенням двадцять сьомої сесії районної ради VІ скликання від 30 січня 2013 року № 317, викладених в листі комунальної установи від 04 листопада 2014 року № 620, а саме:

- в пункті 1, в частині "Ведення на платній основі бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності, надання платних послуг з організації інженерної та інженерно-будівельної діяльності, надання платних послуг з первинної та вторинної юридичної допомоги юридичним та фізичним особам фактично на договірних засадах";

- в пунктах 2, 3 та 4;

- в пункті 5, в частині джерел формування кошторису комунальної установи.

 

Рекомендувати:

 

1. Районній раді:

1) Затвердити структуру комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області в новій редакції (Структура додається) та ввести її в дію з 01 січня 2015 року.

2) Внести зміни до Статуту комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області, а саме:

- викласти у новій редакції підпункт 2.2.1: "Ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності бюджетних установ, надання послуг з організації інженерної діяльності на договірних засадах";

- виключити частину другу пункту 7.1.

3) Доручити керівнику комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області Мануйленко Т.В. здійснити реєстрацію змін до статуту визначених у підпункті 2 пункту 2 даних висновків і рекомендацій відповідно до вимог чинного законодавства України.

4) Визнати таким, що втратив чинність, пункт 3 рішення двадцять сьомої сесії районної ради VІ скликання від 30 січня 2013 року № 317 "Про створення комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області.

2. Контроль за виконанням цих рекомендацій залишаю за собою.

 

 

Голова комісії М.Є.Телицин

 

 

 

Категорія: Архів » Постійні комісії районної ради VI скликання » Постійна комісія з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлов » Висновки постійна комісія з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги