Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 47 -30 спільного засідання постійних комісій з питань планування а АПК

опубліковано: 11-06-2014, 14:12, переглядів: 903,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

УКРАЇНА

 

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ № 47 -30

спільного засідання постійних комісій з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно – туристичної діяльності та з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів

 

05.06.2014

м. Гола Пристань

 

Присутні:

Члени комісії з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно – туристичної діяльності :

1. Бритвін Леонід Васильович;

2. Биков Сергій Миколайович;

3. Марсак Микола Григорович;

4. Коломієць Димитрій Васильович.

 

Члени комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів:

1. Брага Анатолій Григорович;

2. Гурнак Віктор Григорович;

3. Єременко Олександр Іванович;

4. Коротун Сергій Володимирович;

5. Монюк Степан Ярославович;

6. Рижилов Андрій Віталійович;

 

Запрошені:

Волошина Наталія Олександрівна – начальник фінансового управління районної державної адміністрації

Риженко Юлія Миколаївна - начальник відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації

Бурлакова Любов Олексіївна – завідувач сектором інфраструктури та туризму відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації

Войтович Петро Степанович – заступник начальника Голопристанського районного відділу Головного управління держсанепідслужби у Херсонській області;

Борискіна Тетяна Михайлівна – заступник начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації;

 

Мануйленко Тетяна Вікторівна - начальник комунальної установи

    «Фінансово - господарська група з обслуговування установ та закладів освіти » Голопристанської районної ради Херсонської

    області

Сушич Ігор Васильович – начальник відділу житлово – комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації;

Слюсар Наталія Олександрівна – голова комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності та взаємодії із засобами масової інформації:

Біла Віра Григорівна – Краснознамянський сільський голова;

Богдан Любов Єгорівна – Геройський сільський голова;

Чухрай Олексій Іванович – Великокардашинський сільський голова;

Цуркан Віталій Миколайович – Садівський сільський голова;

Засіченко Людмила Василівна – Чорноморський сільський голова;

 

На засіданні комісії присутні:

Попов Геннадій Васильович – голова районної ради

Александрова Тетяна Миколаївна – керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Спеціалісти виконавчого апарату районної ради

Загородна Віліна Іванівна;

Орлик Ірина Владиславівна

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Про хід виконання районної програми розвитку курортно-рекреаційної галузі та туризму на 2011 – 2015 роки.

Доповідає: завідувач сектором інфраструктури та туризму відділу

  економічного розвитку та торгівлі районної державної

  адміністрації Бурлакова Любов Олексіївна

2. Про хід виконання районної програми охорони та відтворення довкілля

рекреаційно-курортної зони Голопристанського району на 2011 – 2015

роки

Доповідає: начальник відділу житлово – комунального господарства та

  надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації

 Сушич Ігор Васильович

3. Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до рішення тридцять шостої сесії районної ради VI скликання від 31 січня 2014 року № 437 «Про районний бюджет на 2014 рік».

Доповідає: заступник начальника фінансового управління районної

державної адміністрації Волошина Наталія Олександрівна.

4. Про рекомендації районній раді щодо встановлення розміру грошової компенсації на продукти харчування батькам дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Доповідає: заступник начальника управління соціального захисту

   населення та охорони здоров’я районної державної

   адміністрації Борискіна Тетяна Михайлівна.

5. Розгляд листів, що надійшов на адресу комісії.

Доповідає: заступник голови комісії з питань планування, бюджету та фінансів,

  регіональної економіки, впровадження інвестицій , розвитку

  підприємництва та курортно – туристичної діяльності Коломієць

  Димитрій Васильович

 

1.СЛУХАЛИ:

Бурлакову Л.О. - завідувача сектором інфраструктури та туризму відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації про виконання заходів районної програми розвитку курортно-рекреаційної галузі та туризму на 2011 – 2015 роки районною державною адміністрацією ( інформація додається до протоколу ).

ВИСТУПИЛИ:

Коломієць Д.В.- поцікавився скільки надійшло податків і зборів до бюджету району в минулому році.

Бурлакова Л.О.- зазначила, що в 2013 році туристичний збір надійшов в сумі 86,5 тис.грн., а в 2012 році – 120,0 тис.грн.. Зменшення відбулося через те, що недостатньо була налагоджена робота податкових агентів.

 

2. СЛУХАЛИ:

Сушича І.В. - начальника відділу житлово – комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації про виконання заходів районної програми охорони та відтворення довкілля рекреаційно-курортної зони Голопристанського району на 2011 – 2015 роки ( інформація додається до протоколу ).

ВИСТУПИЛИ:

Коломієць Д.В.- доповів, що хід виконання вищезазначених програм вивчався на територіях 6 сільських рад, а саме: Великокардашинської, Старозбур’ївської, Садівської, Чорноморської, Новофедорівської та Круглоозерської.

Для вивчення цього питання виїздили депутати двох комісій, про що складені відповідні довідки

Гурнак В.Г.- проінформував членів комісії , що він з депутатом Синенком О.О. відвідали Великокардашинську сільську раду

Монюк Я.С. – вивчав вищезазначені питання в Садівській сільській раді

Рижилов А.В. разом з Шевцовим П.В. вивчали стан справ в Круглоозерській сільській раді .

Брага А.Г. надав довідку по Чорноморській сільській раді.

Марсак М.Г. разом з Коротуном С.В. відвідали Старозбур’ївську сільську раду.

Головуючий доповів, що йому не вдалося відвідати Новофедорівську сільську раду, так як секретар сільської ради відмовилась в наданні інформації. Склалося враження, що в сільській раді не існує зазначених програм і робота в даному напрямі взагалі не проводиться.

Як депутатом мною було зроблено запит до сільської ради по питанню облаштування автокемпінгів та палаткових містечок , хто їх орендує.

Справа в тому, що наші люди скоро не зможуть під’їхати машиною до моря , це грубе порушення чинного законодавства, а саме Конституції України.

Тому я в цьому вбачаю недоопрацювання районної державної адміністрації.

Войтович П.С. проінформував присутніх, що районним відділом Головного управління держсанепідслужби у Херсонській області виявлено ряд недоліків в роботі Новофедорівської сільської ради на території с. Залізний Порт по питаннях очистки стічних вод та якості питної води.

На теперішній час ситуація ускладнилася тим, що згідно проведених досліджень, питна вода сільського водопроводу с. Залізний Порт не відповідає вимогам санітарного законодавства по санітарно-гігієнічним показникам (перевищення по загальній жорсткості та рівню хлоридів), що є ознакою погіршення якісного складу питної води.

На даний час існує нагальна потреба розробки комплексу заходів по проведенню капітальних ремонтів мереж та споруд джерел водопостачання з метою приведення їх у відповідність вимогам. Залишається важливим питання організації додаткових джерел водопостачання.

Проект реконструкції очисних споруд залишається на даний час не впровадженим. Роботи по реконструкції призупинені з 2011 року. Згідно наданої інформації, Новофедорівською сільською радою недофінансовано 20 млн. грн.

Про неефективну очистку свідчать результати лабораторних досліджень, які проводяться держсанепідслужбою району протягом всього оздоровчого сезону щорічно.

Попов Г.В. - запропонував членам комісії звернутися до районної прокуратури з метою вжиття заходів щодо недопущення забруднення неочищеними стічними водами навколишнього середовища так, як сільська рада залишається осторонь проблем, пов’язаних з питною водою, ставиться під загрозу безпека і життя громадян, які перебувають в селі Залізний Порт.

Пропозиція голови районної ради була підтримана членами комісії.

Після обговорення I та II питань прийнято висновки і рекомендації №47-30/1 та №30-47/2 (додаються)

Голосували одноголосно.

3.СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О. – заступника начальника фінансового управління районної державної адміністрації про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії районної ради VI скликання від 31 січня 2014 року № 437 « Про районний бюджет на 2014 рік ». « Пояснювальна записка додається до протоколу »

ВИСТУПИЛИ:

Мануйленко Т.В. – внесла пропозицію виділити кошти в сумі 60,0 тис.грн. для виготовлення проектно – кошторисної документації по реконструкції існуючого приміщення школи під внутрішній санвузол Кардашинській ЗОШ та М.Кардашинській ЗОШ., а також виразила занепокоєння, що в проекті рішення не пропонуються кошти на виготовлення проектно - кошторисної документації під санвузол Чулаківської ЗОШ, хоча фермери с.Чулаківки Синенко О.О. та Рибалко С.В. неодноразово говорили представникам районної державної адміністрації про те, що будівництво туалетів буде за їх рахунок.

Слюсар Н.О. – запропонувала підтримати пропозицію Мануйленко Т.В., так як проектно – кошторисна документація для двох шкіл виготовлена і її потрібно тільки викупити.

Волошина Н.О. – запевнила, що 60,0 тис.грн. для Кардашинської та М.кардашинської ЗОШ будуть включені до проекту рішення на пленарному засіданні сесії, а питання по Чулаківській ЗОШ переноситься для розгляду при виконанні бюджету за 1-е півріччя 2014 року.

Висновки і рекомендації прийняті не були, так як члени комісій визнали це питання районною державною адміністрацією не підготовленим і засідання покинув депутат Бритвін Л.В.

 

4.СЛУХАЛИ:

Борискіну Т.М. - заступника начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації щодо встановлення розміру грошової компенсації на продукти харчування батькам дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Наказом Міністерства соціальної політики України № 196 від 07.04.2014 року вищезазначені розміри грошової компенсації на 2014 рік встановлено на рівні IV кварталу 2010 року, а саме:

- на дітей до 3-х років – 146,00 грн.,

- на дітей від 3-х років до їх вступу до школи, але не старше 8-и років - 167,00 грн.

Висновки і рекомендації № 47-30/4 (додаються)

Голосували одноголосно.

5.СЛУХАЛИ:

Коломійця Д.В. – про листи , що надійшли на адресу комісії .

Головуючий зазначив, що листів надійшло два і питання порушенні в листах розглядалися в третьому питанні порядку денного, а саме:

- лист комунальної установи « Фінансово - господарська група з обслуговування установ та закладів освіти » Голопристанської районної ради Херсонської області від 02.06.2014 №318 « Про виділення 60,0 тис.грн. для виготовлення проектно- кошторисної документації по реконструкції існуючого приміщення школи під внутрішній санвузол в с. Кардашинка та с. М.Кардашинка»;

- клопотання Чулаківської ЗОШ від 22.05.2014 № 5-05/100 « Про фінансування

виготовлення проектно - кошторисної документації для побудови внутрішнього туалету школи ».

 

 

Після закриття спільного засідання комісій депутати залишились обурені поведінкою депутата Бритвіна Л.В. щодо неодноразового недотримання останнім норм депутатської етики ( різкі висловлювання, передчасне залишення залу засідань)

Присутніми членами було запропоновано направити листа до голови районної ради Попова Г.В щодо розгляду поведінки Бритвіна Л.В. на мандатній комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно – територіального устрою в межах її повноважень.

 

 

Голова комісії А.Г. Брага

 

 

Заступник головикомісії Д.В. Коломієць

 

 

 

 

 

Категорія: Архів » Постійні комісії районної ради VI скликання » Постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інве

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги