Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій з питань планування та АПК 47-1

опубліковано: 11-06-2014, 14:21, переглядів: 716,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Висновки і рекомендації

спільного засідання постійних комісій з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно – туристичної діяльності та з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів

 

від 05.06.2014 № 47/1- 30/1

м. Гола Пристань

 

Про хід виконання районної програми

розвитку курортно – рекреаційної галузі

та туризму на 2011- 2015 роки

 

Заслухавши інформацію районної державної адміністрації, комісії зазначають, що в Голопристанському районі проводиться певна робота по створенню позитивного туристичного іміджу Голопристанщини, як найбільш привабливого осередку туризму, розвитку курортної галузі, що визначає стратегічний напрямок розвитку району в цілому.

На виконання заходів районної програми розвитку курортно-рекреаційної галузі та туризму на 2011-2015 роки районною державною адміністрацією проводиться робота серед господарів садиб щодо залучення їх до участі в туристичних виставках, виготовлення рекламної продукції про туристичні можливості району, виявлення бажаючих займатися сільським зеленим туризмом на території району.

Розвиток туристичної сфери району має позитивну динаміку: щороку зростає обсяг в’їзного (іноземного) та внутрішнього туризму, підвищується ефективність господарської діяльності закладів відпочинку та якість послуг.

Налагоджена тісна співпраця з діючими садибами сільського туризму.

В стадії розробки знаходяться проекти садиби «Чайна тиша» с.Іванівка та бальнеологічного центру «Цілющий гейзер» с. Облої.

З метою залучення учнівської молоді до активної туристичної діяльності з вивчення історії України, етнографічних, історичних об’єктів, традицій організовуються екскурсії до історичних місць міста Херсона .

В поточному році проведено 12 походів, в яких задіяні 108 учнів, 5 екскурсій – 155 учасників.

На базі пансіонату «Сказка» с. Залізний Порт 17 травня 2014 року проведена щорічна ярмарка товарів та послуг, які надають відпочиваючим оздоровчі заклади Чорноморського узбережжя. Керівники оздоровчих закладів визначили проблеми курортного сезону 2014 року, прийняли рішення щодо розширення інформування про заклади відпочинку та оздоровлення через Інтернет та постійного оновлення бази даних про заклади відпочинку Голопристанського району.

Разом з тим, поряд з позитивними моментами існує ряд факторів, які гальмують розвиток туристичної галузі та виконання заходів вищезгаданої районної програми.

Це, насамперед, відсутність цілісної системи державного управління туризмом і курортами ( відповідних структурних підрозділів з питань туризму і курортів ) та недостатнє фінансування галузі.

Враховуючи вищезазначене, керуючись статтею 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, комісії дійшли

висновку:

Інформацію районної державної адміністрації « Про хід виконання районної програми розвитку курортно - рекреаційної галузі та туризму на 2011- 2015 роки » взяти до відома.

Враховуючи, що районна державна адміністрація не забезпечила належну організаційну роботу через податкову інспекцію по надходженню туристичного збору до бюджетів, вважати роботу районної державної адміністрації в даному напрямку незадовільною.

 

З метою неухильного виконання заходів вищезазначеної програми

рекомендувати:

 

1.Районній державній адміністрації:

1) Вжити заходів щодо придбання оргтехніки та підключення до мережі Інтернет сектору інфраструктури та туризму відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації

 

2.Сільським радам:

1).Ввести до штатного складу спеціалістів по туризму або покласти обов’язки на інших спеціалістів для забезпечення удосконалення структури управління туристичною галуззю в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

2).Своєчасно надавати повну інформацію про заклади відпочинку та оздоровлення для оновлення електронної бази даних.

3).Створити необхідні умови для забезпечення санітарно-епідеміологічної безпеки в рекреаційних населених пунктах.

 

3. Відділу освіти , молоді та спорту районної державної адміністрації:

1). Проводити роботу щодо залучення сільської молоді та дітей до занять туризмом та краєзнавством шляхом розширення мережі гуртків,

2). Створити матеріальну базу для розвитку водного туризму.

3). Організувати відпочинок дітей та молоді в пересувних туристичних таборах під час літнього відпочинку.

4).Сприяти розвитку дитячої організації «Зелений гомін» Голопристанської гімназії.

5).Придбати туристичне спорядження для районної станції юних туристів для організації проведення туристичних походів.

 

4. Контроль за виконанням даних рекомендацій покласти на заступника голови комісії з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно- туристичної діяльності Коломійця Д.В.

 

 

 

Заступник голови комісії Д.В. Коломієць

 

Голова комісії А.Г. Брага

 

 

 

Категорія: Архів » Постійні комісії районної ради VI скликання » Постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інве » Висновки постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада