Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л сорок четвертої сесії VІ скликання

опубліковано: 16-12-2014, 16:50, переглядів: 1183,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

сорок четвертої сесії VІ скликання

 

від 11.12.2014

м. Гола Пристань

 

Відкриває і веде сесію голова районної ради Попов Г.В.

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Із загального складу 44 депутатів районної ради на сорок четвертій сесії районної ради присутні 29 депутатів, відсутні з поважних причин 10 депутатів, без поважних причин 2 депутати, 3 не обрані.

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную відкрити сорок четверту сесію районної ради VI скликання. Інші пропозиції будуть? Немає. Хто за те, щоб розпочати роботу сорок четвертої сесії районної ради, прошу голосувати? Проти? Немає. Утримався? Немає. Сорок четверта сесія районної ради VІ скликання оголошується відкритою.

 

Звучить Гімн України.

 

Попов Г.В. Відповідно до Регламенту районної ради перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання відводиться 30 хвилин для повідомлень та оголошень. Слово для повідомлення надається заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу.

 

Басараб І.К. (робить повідомлення, додається).

 

Попов Г.В. У кого ще будуть повідомлення чи оголошення? Немає.

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Для організації роботи сесії необхідно обрати робочі органи сесії. Дозвольте запропонувати вам склад робочих органів сесії. Для підрахунку результатів голосування під час роботи сесії прошу обрати лічильну групу у складі:

 

Марсак Микола Григорович - депутат районної ради VІ скликання

Якушенко Микола Миколайович депутат районної ради VІ скликання

Конотоп Віктор Миколайович - депутат районної ради VІ скликання

 

Інші пропозиції є? Немає. Ставлю на голосування. Хто за те, щоб обрати лічильну групу у запропонованому складі прошу голосувати. Хто за? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад лічильної групи затверджується.

 

Для ведення протоколу сесії, розгляду й систематизації запитів, пропозицій депутатів, звернень виборців, які поступлять на адресу сесії, пропонується обрати секретаріат сесії в складі:

 

Лакіза Людмила Олександрівна - депутат районної ради VІ скликання

Степанок Людмила Василівна - депутат районної ради VІ скликання

Кушнаренко Наталія Іванівна - головний спеціаліст виконавчого

апарату районної ради

 

Хто за те, щоб обрати секретаріат в запропонованому складі прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад секретаріату сесії затверджено.

Прошу лічильну групу та секретаріат приступити до роботи.

 

Попов Г.В. Для юридичного забезпечення роботи нашої сесії необхідно обрати юридичну групу. Пропоную обрати юридичну групу у складі:

 

Олексюк Олег Васильович - депутат районної ради VІ скликання

Сумленний Микола Тимофійович - депутат районної ради VІ скликання

Лінник Світлана Григорівна - начальник юридичного відділу

виконавчого апарату районної ради

Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад юридичної групи затверджено.

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Для організації висвітлення роботи у засобах масової інформації пропоную обрати прес-групу сесії у складі:

 

Слюсар Наталія Олександрівна - депутат районної ради VІ скликання

Григоркін Олександр Володимирович - головний редактор газети

«Голопристанський вісник» та

 радіомовлення

 

Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Прес-групу сесії затверджено.

 

Попов Г.В. Шановні депутати, нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи сорок четвертої сесії районної ради. Порядок денний та регламент вам роздані. Чи є необхідність їх зачитувати? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного та регламенту?

 

Попов Г.В. Слово надається голові постійної комісії з питань обліку, управління об'єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства Телицину Миколі Єфремовичу.

 

Телицин М.Є. Прошу внести до порядку денного питання " Про дострокове розірвання договору оренди з фізичною особою-підприємцем Дубчаком О.П.", як таке що не потребує попереднього оприлюднення та розглянуте на засіданні постійної комісії з питань обліку, управління об'єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства.

 

Попов Г.В. Хто за те, щоб включити питання " Про дострокове розірвання договору оренди з фізичною особою-підприємцем Дубчаком О.П." до порядку денного сорок четвертої сесії прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Питання вноситься до порядку денного.

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу.

 

Телицин М.Є. Прошу включити до порядку денного питання "Про надання дозволу Новозбур’ївському міжшкільному навчально-виробничому комбінату на продовження терміну дії договору оренди частини приміщення з товариством з обмеженою відповідальністю "СКІФПЛЮС", як таке що не потребує попереднього оприлюднення та розглянуте на засіданні постійної комісії з питань обліку, управління об'єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства.

 

Попов Г.В. Хто за те, щоб включити питання "Про надання дозволу Новозбур’ївському міжшкільному навчально-виробничому комбінату на продовження терміну дії договору оренди частини приміщення з товариством з обмеженою відповідальністю "СКІФПЛЮС" до порядку денного сорок четвертої сесії прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Питання вноситься до порядку денного.

 

Попов Г.В. У кого ще будуть зміни чи доповнення до порядку денного? Слово надається голові постійної комісії мандатної з питань регламенту депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Олексюку Олегу Васильовичу.

 

Олексюк О.В. Прошу з дев'ятого питання порядку денного виключити депутатів Синенко О.О. та Мінєєва А.В. так, як вони відсутні з поважних причин.

 

Попов Г.В. Запропоновано з дев'ятого питання порядку денного " Про повідомлення депутатів районної ради VI скликання Синенко О.О., Мінєєва В.А. та Сумленного М.Т. про виконання депутатських повноважень та доручень ради" виключити депутатів Синенко О.О. та Мінєєва В.А., які відсутні на сесії з поважних причин. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29. Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть ще зміни чи доповнення до порядку денного та регламенту сорок четвертої сесії районної ради? Немає. Хто за те, щоб затвердити порядок денний та регламент роботи сорок четвертої сесії прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Порядок денний та регламент роботи сорок четвертої сесії затверджено.

 

Басараб І.К. Переходимо до розгляду питань порядку денного. Слово з першого питання «Про звіт голови районної ради про роботу відповідно до чинного законодавства» надається голові районної ради Попову Геннадію Васильовичу.

Шановні депутати! Звіт голови районної ради був опублікований в районній газеті «Голопристанський вісник» та на офіційному сайті районної ради, з яким ви всі ознайомились. Чи є необхідність його знову озвучувати? Немає. Тоді вношу пропозицію, побудувати роботу з питань та відповідей. Будуть інші пропозиції? Немає. У кого будуть запитання до Геннадія Васильовича?Немає.

 

Басараб І.К. Шановні депутати! З першого питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення. Дозвольте вам його зачитати (зачитує проект рішення).

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з першого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Рішення приймається.(рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з другого по четверте питання порядку денного надається начальнику фінансового управління районної державної адміністрації Волошиній Наталії Олександрівні. Прошу Вас Наталія Олександрівна з другого питання " Про звіт щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року".

 

Волошина Н.О. (доповідає з другого питання. доповідь додається до протоколу).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Наталії Олександрівни? Немає. Шановні депутати з другого питання нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Наталія Олександрівна з третього питання " Про проведення витрат з районного бюджету у І кварталі 2015 року".

 

Волошина Н.О. (доповідає з третього питання. доповідь додається до протоколу).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Наталії Олександрівни? Немає. Шановні депутати з третього питання нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Наталія Олександрівна з четвертого питання " Про внесення змін до рішення тридцять шостої сесії районної ради VI скликання від 31 січня 2014 року № 437 «Про районний бюджет на 2014 рік.

 

Волошина Н.О. (доповідає з четвертого питання, доповідь додається до протоколу).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Наталії Олександрівни? Немає. Шановні депутати з четвертого питання нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з п'ятого питання " Про доповнення до програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2014 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2016 року" надається начальнику відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації Риженко Юлії Миколаївні.

 

Риженко Ю.М. (доповідає з п'ятого питання, доповідь додається до протоколу).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Юлії Миколаївни? Немає. Шановні депутати з п'ятого питання нам необхідно прийняти рішення. Дозвольте вам зачитати проект рішення (зачитує проект рішення).

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з наступного питання " Про районну програму поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018 роки" надається заступнику начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адміністрації Борискіній Тетяні Михайлівні.

 

Борискіна Т.М. (доповідає з шостого питання, доповідь додається до протоколу).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Тетяни Михайлівни? Немає Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Дозвольте вам зачитати проект рішення (зачитує проект рішення)..

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до програми? Немає. Пропоную затвердити запропоновану програму" Про поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018 роки" Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Програма затверджується, рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з наступного питання " Про внесення клопотання до Херсонської обласної ради, до Верховної Ради України та до Кабінету Міністрів України" надається голові районної державної адміністрації Терлецькому Юрію Сергійовичу.

 

Терлецький Ю.С. (доповідає з сьомого питання, текст звернення додається до протоколу).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Юрія Сергійовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Юрія Сергійовича? Немає. Хто бажає виступити? Слово надається міському голові Негрі Анатолію Петровичу.

 

Негра А.П. Добрий день шановні депутати, запрошені і колеги!

Ви знаєте я от сидів в залі і думав,наскільки я мабуть маю, якусь «непонятну» магію "да"? Ввів в оману починаючи з депутатів міської ради, районної обласної ради, Верховної , два профільних комітету, саму Верховну Раду, то я тільки думаю, ну що тут можна сказати, ну «получилось». Але ж я ніколи, нікого не «вводю» в оману, абсолютно. Я знаю одне, коли виступав на сесії тому, щоб так зробити, це було все таки переживання за сам Голопристанський район. Знаєте, я «щас» не «вспів», тому, що про цю «повестку» дня я узнав два дня назад. Я просто не «вспів растеражировать» вам карту Голопристанського району. Я до того, як місто набуло статусу, міста обласного значення, там чітко на карті, я вам це роздам, «надо распічатать» так, щоб ви могли «розібратися». Там на карті цих «розмежованій» уже «побережжя», це Залізний Порт і Більшовик «уходе» під юрисдикцію Лазурного, там все написано. Коли я «встрічався» на «послідній» нараді, «встрічався» в Києві по поводу реформи місцевого самоврядування, то «єсть» такий Глущак Юра і каже, ну це його розробки, і каже це не тільки статус Гола Пристань, а декілька міст у «розробкі» прийняли цей статус. І «поэтому надо» тепер вносити зміни, які пройдуть скоро в реформах і вони «начнутся» з Нового року. Це було б перше що хотілося нам з вами.

Ми забуваємо про те, що на наших «глазах», абсолютно на наших «глазах», на протязі декілька років, у нас «закриваються» служби і уходять кругом і в Скадовськ і в Цюрупинськ «или» в Херсон. І ми «тернемо» з вами не просто статус, ми «тернемо» робочі місця, ми «тернемо» тих людей, які «получали» заробітну плату, відраховували цю заробітну плату на бюджет міста, бюджет району. «Последні» приклади, я розкажу вам, на 40 – 50 відсотків зменшились люди в санепідемстанції, у податковій інспекції. І якщо з податкової інспекції люди перейшли до нас на роботу, так це не «потому» що йому так хочеться, а «потому» що в Цюрупинськ «надо» було їздити на роботу, або «надо» було їздити в Скадовська. Все це пройшло, ми все це «прекрасно» бачимо, що у нас «остаються філіали» в місті, ми потихеньку котимося до того, що нас розірвуть між Цюрупинським і Скадовським районами. Ну хіба ми цього не бачимо?. І «ось смотріть», вибачте за таке слово, появляються глави адміністрацій, яких я називаю просто поводирями, і от ми з вами ідемо за ними, приходять місії і розказують нам голянам, як ми отут начудили. Ви «помните» Горева чи Морева, да? Ви «помните» цю ситуацію?

 

Голос з залу. Не переходьте на особистості.

 

Негра А.П. «Перестаньте», мовчить, дайте «высказаться» міському голові. Ви знаєте скільки було «попыток» міського голову лишить права будь міським головою? Раді чого? А раді того, «надо» щоб міська рада, лягла під ноги адміністрації. Нами будуть тут «манипулировать» потом їх через рік, півтора «убирают», а ми з вами остаємось тут і «начинаем розхлебывать». Я не хочу, «чтобы город Голая Пристань» через рік «полтора», «когда міняються главы» адміністрацій. Скоро і тут будуть зміни, «обідився» на мене Юрій Терлецький, що я сказав тринадцятий, я йому сказав так, скоро буде чотирнадцятий. Так що мені од цього, я «счітать» вмію до тисячі, або й більше, так що я не буду правду «казать», чи як?. І мені нічим «маніпуліровать», абсолютно, я перед вами. І «если надо» в «городі» що небуть робити, то ми робимо, другий «способ» як ми це робимо, находимо ці можливості, ми їх находили і будемо находити.

Говорю так, чим у нас збільшилась чисельність людей, було у нас 31 чоловік міської ради, стало 33. Збільшилось за рахунок нових відділів. Ну «понятно когда» місто має статус міста обласного значення, «понятно» що збільшуються відділи. Я не бачу тут нічого поганого, абсолютно. Ніякі зарплати не збільшились, тому, що на «протяжении» дванадцяти років місцеве самоврядування зарплати, тут сидять сільські голови, вам збільшували зарплату? Ні, і «піднімать» не будуть. Так само міській раді, ніхто «піднімать» зарплату не буде. А зарплата збільшилась за рахунок того, що створені нові відділи і люди «получають» заробітну плату стабільно, нормальну заробітну плату.

Хочу сказати слідуюче, чи вигода, чи не вигода самому району і місту, що саме статус такий. Давайте зробимо так, я «конечно» фінансово не готувався звітувати, абсолютно, «но» я точно знаю, в 2014 році тільки по охороні здоров’я 1млн. 114 тис. грн.. отримали, як місто обласного значення, додатково відіслано на «больницю», на охорону здоров’я, я не знаю чи «очутив» він це, чи ні, але 2млн. 114 тис. грн. пішло туди. На 2015 рік це буде 1млн.184 тис. грн., «раз». По друге, ви прекрасно розумієте, що бюджет району фінансував нам від 450 тис. до 350 тис. грн.. на утримання палацу спорту. На сьогодні набув такого статусу, такого фінансування з району «нет» ми самі фінансуємо цей спорт. «Дальше», ви дивіться, ми забрали навантаження школи, і управління освіти, відділ освіти не «раді» чотирьох «школ», а раді чотирьох «школ» і трьох дитячих садків, там створено управління. Два з половиною мільйони забрано із навантаження района, на навантаження міста. Якщо «в святи со статусем» 9 млн. грн.. повернулося субвенцією із державного бюджету на бюджет району, ніяких тут «махінацій» і маніпуляцій немає. Якщо так, «отакі вознікають вопроси», я б хотів, щоб була створена, щоб не говорить «обачно» одне, вони пишуть друге, а давайте створимо комісію, «обоюдну» комісію, районну, міську і «пощитаємо» хто яку вигоду має в цій ситуації. І хай це незалежна, абсолютно, ця комісія буде. Нехай вона не буде здорова і «подумаємо», що од цього вигода "есть" чи немає. «Но» ви прекрасно розумієте, ми з вами на порозі реформ. Реформи в «образованїї», реформи в "этом самом", в медицині, реформи місцевого самоврядування і владі. Ну скільки ми можемо з вами, як сліпі телята, "слідкувать" за тим, що нам «розказують». От появився голова адміністрації, як тільки він появився перші дні, мені говорили, що у кого була ціль одна, а чого це місто стало обласного значення? Мені зразу говорили та "не чого, воно попусте". Ось він прийшов, не знає, що тут робиться, а в нього уже, як «заноза» в «этом» самом, в зубі, він захотів це зробить, так це «помощь» чи не «момощь», чи те, чи не те? Значить не те. Я "чесно" вам скажу, я нічого не хочу говорити абсолютно, «подробно», але я «вынужден» був уточнять ці питання, по поводу оцієї «еденицы», яка пришла. Ну «поймите» правильно. Поскільки в Великоолександрівськом районі, там три дня п'янствували, коли прислали сюда Терлецького, це одне. «Но когда» він ішов на вибори в Верховну Раду, три відсотки набрать, по своєму району. Та скільки це можна терпіть.

 

Виступ прервано шумом в залі.

 

Попов Г.В. Анатолію Петровичу, ми не переходимо на особистості, давайте говорити цифрами. Не треба будоражить народ, давайте конкретно.

 

Негра А.П. Я не "собираюсь" будоражить народ, я просто цьому народу говорю, що ми з вами голопристанці і в кінці кінців ми повинні з вами "вибирать" свою долю, долю Голої Пристані і долю району. «Понімаєте» що це роки, чотири, максимум неділю, вам буде «стидно» за те, що ви не «розібралися». «Потому» що все зроблено в «пределах» закону і порядку. І перед реформами ніхто ні в Верховній Раді , ні в комітетах, ні в Кабінеті Міністрів, це питання «рассматривать» не буде. Ми з вами знаходимось в період реформ. У мене все.

 

Попов Г.В. Слово просить Цикура Надія Леонідівна.

 

Цикура Н.Л. Как представитель громады, как житель города Голая Пристань, я хочу сказать одно. Что бы Вы ни делали, Анатолий Петрович, Вы меня прекрасно знаете, я хочу, что бы Вы всегда считались с народом. Постройка этого АТБ, постройка всех этих, сколько было судов, сколько было? Убрали парк, убрали сад, убрали дом. А теперь, я хочу сказать о том, что Вы говорите у нас областного значения. Я полностью с Вами согласна, что Вы этого полностью хотели, полностью Вы. Почему? Потому что Вы с территориальной громадой не советовались. Когда мы собирали подписи, когда приходили на Вашу сессию, то Вы затыкаете рот всем, а нельзя так делать. Я говорю только от себя, вот сейчас Вы говорите областного значения, но вот уважаемый Юрий Сергеевич сказал, что на 44 тысячи, а у нас всего 33. Вы сказали. Я хочу сказать одно, почему мы сделали областного значения? Может быть, я тоже этого хочу, мы толокой строили спорткомплекс, везде Вы написали таблички, а теперь зайти в этот спорткомплекс гражданину Украины, который живет в Голой Пристани, в городе областного значения, надо переступить порог и платить сумму, это первое. Второе, когда я спросила Вас, я сама туда хожу и знаю, я хочу сказать все что Вы делаете, вы делаете только для того что бы сказать Вы Негра, Вы мер, Вы везде. Всюду говорят, какой у вас хороший мер, я никогда в жизни не сказала что Вы плохой, но только я сейчас Вам хочу сказать, когда Вы будете принимать всех этих людей и показывать одну улицу 1 Мая и то, только до горсовета, а когда у нас на рынке будет порядок?, Он же областного значения. Но самое страшное то, что мы каждый день слышим подождите, сегодня реформа, а завтра будет то…Наш главпочтамт Ленин говорил что это самое главное, а наш главпочтамт отдали в Цюрупинский район. Ушли все, ушли наши маслозавод, где наша пищевкусовая фабрика, где эти наши все? А Вы в этими законами до сегодняшнего дня людям рассказываете, лапшу на уши вешаете в Верховной Раде что у нас есть заводы, а их нет.

 

Негра А.П. Місто обласного значення стало з 3 лютого 2014 року. Скажіть «пожалуйста» за десять місяців, ви думаєте, що так, як на тарілочкі все піднесе і зупиняється. В «свое время был перерабатующий завод, в проекте», пілотний проект, але «переменою власти в стране», всі остались не на сьогодні, а назавтра,» сейчас мы снова, если вы так хотите, читаете и знаете, мне не жалко, мы сегодня вступили» у клуб мерів, енергоефективні міста европии. Не всетак «робиться бистро», не все, «но» перші кроки вже есть. «Детский садік», на "слідуючий" рік перша школа, які будуть утепляться, абсолютно так, як перший «садік». Чи школи і "садіки" в течении пяти лет", они будут сделаны» так, як сделали детский садик № 2». «Вы хотите», щоб за дев’ять місяців зробили все? Дитина в труді «рождаєтся» за дев’ять місяців, а ви хочете зробити все? Знаете дайте «поработать год», два ви побачите результати, як не «тяжело», ми «сей час» проплатили 670 тс. Грн. і зробили «освіщение» в «городе», «ето» що «плохо»? «Но» не робиться же все так «быстро» Ми робимо не за рахунок району, в районі ми не взяли жодної копійки, нехай район робить, що він хоче, мене «інтересує» те, що в «городі». «ремонтіруєм криші, делаем» каналізацію, які «нікогда» не робилися в тій ситуації, яка була. Я «понімаю», що як камінь «преткновения, потому что на виду всех работ, если кто-то, что-то» робе, воно ж різниться, його видно, «понімаєте, сравнить» же можна.

 

Попов Г.В. Слово просить депутат районної ради Синенко Олексанедр Олександрович.

 

Синенко О.О. Я хотів би задати питання по суті. Для нас, як для депутатів районної ради болить все і бестери, і Чулаківка, і Рибальче, і Геройське, і всі. Я хочу задати питання, апарат міста в 2013 році 2млнн.300 тис. грн.. в 2014 7млн. 600 тис грн.., методичний кабінет – 300 тис. грн.., фінансове управління – 424 тис. грн.., це видатки на утримання. Утримання культури – 280 тис. грн.., управління соціального захисту – 563 тис. грн. і так ми з 2 млн. 300 тис. грн. маємо 9 млн. 600 тис. грн.. ЖКХ – 600 тис. грн.., будівництво – 1 млн. 260 тис. грн.., яке будівництво? Клуб і бібліотека 447 тис. грн..

 

Негра А.П. Це фонд заробітної плати, це створені нові розділи. Люди «получають» зарплату, мають роботу, що іще?

За рахунок надходжень до бюджету розвитку спрямовані видатки в «общій» сумі 6 млн. 109 тис. грн., із них придбання основних засобів на сумму 612 тис. грн.., це комп’ютерна техніка на школи, всі школи «получили» від семи до восьми нових комп’ютерів це 372,1 тис. грн.. Це «надо» чи не «надо»? 28,7 тис. грн.. для архівного відділу, «надо» було «зробить» стелажі. Придбання бігової «дорожки» в СК 11 тис. грн., електроводонагрівача в дитячий садок №3 – 9 тис. грн.., холодильник для школи №3 – 6 тис. грн., мультимедійного проектору для гімназії – 6 тис. грн. і система вентиляції для дитячого садка №1 – 8,5 тис. грн.. «дальше», будівництво, площа 300 річчя, добудували – 220 тис. грн. і на капітальні ремонти – 464 тис. грн.. «Дальше», покрівля дитячого садка № 2 з впровадженням енергозберігаючих технологій – 160 тис. грн.., покрівля Голопристанської школи №3 – 179 тис. грн.., придбання глибинного насосу для школи №1 – 5,8 тис. грн. Реконструкція – 2млн. 539 тис. грн., це будівля по вул. Покришева 41, «да» будівлю «надо» робить, тому, що вона «розрушаться». Це було у нас БТІ, туди переходить соціальний захист і туди переходе відділ освіти, його «надо отремонтіровать» і поставити в нормально життєві умови для тих, хто там працює? По 1 Травня 22, де був соцзахист – 421 тис. грн…Зовнішнє освітлення по вулиці 200 років, 1 Травня, Черврноармійська – 933 тис. грн.. «Пожалуйста» робота, ви мені питання, я «отвечаю».

 

Попов Г.В. Шановні у нас сесія, ми її не будемо перетворювати в громадське обговорення. Питання вивчалось, воно висвітлене на сайті, всі ви це питання мали можливість вивчити. Дякую Вам Анатолію Петровичу.

До слова запрошується депутат районної ради Слюсар Наталія Олександрівна.

 

Слюсар Н.О. Дійсно питання, яке зараз стало, воно якби ділить нас навпіл. Я бачу сьогодні багато депутатів міської ради, вони не так часто приходять, так само як і мер наш у цю залу, коли ідуть сесії.

Я завжди сиджу поряд з Миколою Тимофійовичем, це всі знають, багато років у цій залі. І коли Анатолій Петрович говорив районним депутатам, про те, що потрібно підтримати на тій сесії рішення звернутися до нашого керівництва держави про прийняття такого статусу, то я, як зараз пам’ятаю перші питання які колега, котрий сидить поруч, задав тоді меру, що у нас немає 50 тис. населення, що у нас немає бюджетоутворюючих підприємств у місті. На це все було сказано, та все буде прекрасно і все буде добре. І я чесно, не мало на білому світі прожила, все ж таки вірила, що дійсно все буде тепер легше. Буде бюджет міста, доволі високий і буде бюджет району. Єдине, що я тоді мабуть не знала і не могла подумати, яка доля буде спіткати моїх колег, вчителів, там де я все своє життя пропрацювала. Вона перша стала заложником цього статусу. Я дуже рада Анатолію Петровичу і дійсно, що ви там почали робити ремонти, технічні засоби школам передаєте і класи комп’ютерні, технологічні засоби, мультимедійні центри, але все це більш «показалось на піар–кмпанію», яку Ви проводили чи кандидат в народні депутати., чи може воно співпало. Дуже рада, що робляться ремонти покрівель, чи модернізація проводиться, це важливо. І ці школи вони взірець району, в фаховому розумінні, тих викладацьких кадрів, які там працюють. Вони заслуговують на це. Але чому ж так сталося, оте слово що Іван Кирилович говорив, саме перше в статті, я не бачила її ще, амбіції. Це слово воно в мене весь час в голові крутиться. Тому, що на мій погляд, великі амбіції виконавчого комітету мерії і самого Анатолія Петровича призвели сьогодні до того. Немає ніде, на всіх нарадах, коли я буваю в Херсоні, я задавала одне і теж питання, діти міста Херсона, чи вони вільно мають право навчатися в обласній станції техніків, туристів, натуралістів. Мене не розуміли, Ви що Наталіє Олександрівна? Я завжди вважала, що я в освіті більш – менш розуміюся, але так у нас сталося, що ми тепер поділили дітей, оце одні, а оце другі, а цей поділ привів знаєте до чого? Всі вже чули із школою мистецтв, так само із нашими станціями. Сидить тут Ганна Василівна, я стільки років, коли ще вона була головою районної ради, просила щоб не закривали ні один із цих закладів в нашому районі. Спасибі депутатам, керівництву всіх цих років, вони цього не зробили. А сьогодні утворюється так, що ці районні заклади не мають права займатися з дітьми, бо фінансування з різних бюджетів. Анатолій Петрович виставив умови, що якщо гурток буде у приміщенні школи проходити і його будуть проводить спеціалісти із районних комунальних закладів, повинен тепер відділ освіти заплатити орендну плату і нарахування на світло, водопостачання та опалення. У мене одне питання, отут до всіх, а що, якщо цей гурток там не буде проводитись, цей клас опалюватись не буде? Це ж смішно, ніде такого немає.

Слово, амбіції, воно мене в голові було ще коли у серпні місяці, освітяни знають, проводилась обласна конференція, а тоді районна вчительська конференція, бо ми підпорядковані, що місто, що район, обласному департаменту освіти. Обласна конференція відбувалась в драмтеатрі, там були присутні всі райони області, всі навчальні заклади, не тільки шкільні, а у нас до департаменту освіти відносяться ще і коледжі, різні види училищ, вищі навчальні заклади. На сцені була президія, був там мер міста Херсона, був губернатор, був голова департаменту, були депутати. Всім давали слово, всі виступали, бо я вважаю, що задачі у всіх одні. А у нас конференція проходить в різних залах, ми розділилися, у нас уже нічого немає спільного, це якось не природно.

Сьогодні тут уже багато всього сказали, і я тоді, хоч і голосувала за те рішення, а сьогодні коли на порядку денному стоїть питання про звернення до Верховної Ради, я знаю мабуть хтось скаже, що я не права, але в тому стані в якому опинились і вони знаходяться не один день, а рівно півроку. Я п'ятнадцять разів приходила на різні комісії, вони відбувалися і в кабінеті Коротких, і в кабінеті Терлецького, і в цьому залі, разом на ці засідання приходили і директора комунальних закладів, результат який? Людям треба написати заяви, що у них можуть змінитися умови праці. Це ж спеціалісти, які робили на станціях, вони знаходяться в місті Гола Пристань, уже сьогодні з 1 вересня частина їх перейшла працювати в Нову Збур’ївку, Стару Збур’ївку у Кардашинку, але ж, якщо люди живуть в Голій Пристані, вони ж не можуть їхати далі, те що вони зароблять, вони проїздять до своєї роботи. Тож і підписались люди під такими наказами, про те, що можуть змінитися умови праці, і хто не зможе їздити і знайти собі дітей, в районі їх хватає, кожен директор з руками і ногами, он сидить Краснознам’янський директор, депутат районної ради, він скаже хай у мене працюють, ці працівники. Але ж це потрібно фахівці, які б були у Краснознам’янці. Сидить он дивиться на мене Білоус Людмила Дмитрівна, картинг, те, що створювалось роками, я ще тільки прийшла працювати у 72 році, а уже воно щось там набувалось. Ліквідували ми в Голій Пристані, роздали по школам. Сидить Білоус директор НВК, спасибі йому велике, що він приютив деякі гуртки станції юних техніків у своєму приміщенні, бо сьогодні немає можливості, щоб у школах міста оставались ті радіостанції і другі, де на сотні тисяч стоїть обладнання, яке придбалося роками. Його не можна демонтувати, але не можна сьогодні і використовувати нормально, тому що такі умови. Якби цього не було, то хай би був статус, хіба ж хтось проти? Але якщо купа людей знаходиться в морально – психологічному тиску, про яке можна говорити покращення.

І останнє, як сказав уже Геннадій Васильович, давайте завершати це питання. Пропонували міській раді взяти за одну гривню в рік, в оренду будівлю школи мистецтв і утримувати штат працівників, які на 99 відсотків обслуговують дітей міста, мер не захотів цього. Може я не права, але в мене виникла така думка, меру потрібні будівлі, які він облаштовує, а діти які там навчаються нічого не значить. Єдине що я поки бачу кому "хуже" од цього не стало, це Леоніду Васильовичу, тому, що міська рада свого здраввідділу не створила. Ось коли створить, тоді він почне Леоніду Васильовичу і у Вас відбирати будівлі.

Я свою руку підніму за те звернення, щоб те звернення, про яке мова йде, сьогодні підписали. А ви шановні колеги самі поміркуйте, як ви будете сьогодні голосувати.

 

Попов Г.В. Припиняємо обговорення. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Дозвольте вам зачитати проект рішення (зачитує проект рішення).

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 24 Проти? 2 Немає. Не голосували 3. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Відповідно регламенту роботи сорок четвертої сесії районної ради VI скликання оголошується перерва на двадцять хвилин.

 

Після перерви.

 

Лічильна група проводить реєстрацію.

 

Попов Г.В. Після реєстрації в залі присутні двадцять чотири депутати. Маємо можливість продовжувати роботу.

 

Попов Г.В. Слово з восьмого питання " Про затвердження графіку повідомлень депутатів районної ради VI скликання про виконання депутатських повноважень та доручень ради в 2015 році" надається голові постійної комісії мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Олексюку Олегу Васильовичу.

 

Олексюк О.В. (зачитує проект рішення з восьмого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Олега Васильовича? У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з наступного питання порядку денного "Про повідомлення депутата районної ради VI скликання Сумленного М.Т про виконання депутатських повноважень та доручень ради" надається депутату районної ради Сумленному Миколі Тимофійовичу.

 

Сумленний М.Т. (робить повідомлення, додається до протоколу).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Тимофійовича? Немає. Шановні депутати з дев'ятого питання нам необхідно прийняти рішення. Дозвольте вам зачитати проект рішення (зачитує проект рішення).

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 23 Проти? Немає. Не голосували 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з десятого питання " Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки" надається голові постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів Бразі Анатолію Григоровичу.

 

Брага А.Г. (зачитує проект рішення з десятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Анатолія Григоровича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 23 Проти? Немає. Не голосували 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з одинадцятого по сімнадцяте питання надається голові постійної комісії з питань обліку, управління об'єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства Телицину Миколі Єфремовичу.

Прошу Вас Миколо Єфремовичу з одинадцятого питання " Про відмову у передачі до комунальної власності територіальної громади м. Гола Пристань об'єкта спільної власності територіальних громад району майнового комплексу дитячої школи мистецтв".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з одинадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 23 Проти? Немає. Не голосували 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про надання дозволу комунальному підприємству редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення на передачу в оренду частини приміщення будівлі фізичній особі-підприємцю Коваленко В.В.".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з дванадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 23 Проти? Немає. Не голосували 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про надання дозволу комунальному закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області на передачу в оренду частини приміщення будівлі Голопристанській районній державній адміністрації".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з тринадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 23 Проти? Немає. Не голосували 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на списання апарату РО-64".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з чотирнадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 23 Проти? Немає. Не голосували 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про затвердження структури комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області в новій редакції та внесення змін до Статуту".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з п'ятнадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 23 Проти? Немає. Не голосували 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про надання згоди на введення до штатного розпису Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи додатково дві посади охоронника".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з шістнадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 23 Проти? Немає. Не голосували 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про надання дозволу Голопристанській районній станції юних техніків Голопристанської районної ради Херсонської області на передачу обладнання на баланс Новозбур’ївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з сімнадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 23 Проти? Немає. Не голосували 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з вісімнадцятого та дев'ятнадцятого питань порядку денного надається керуючому справами виконавчого апарату районної ради Александровій Тетяні Миколаївні.

Прошу Вас Тетяно Миколаївна з вісімнадцятого питання " Про план роботи районної ради VI скликання на 2015 рік".

 

Александрова Т.М. (зачитує проект рішення з вісімнадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Тетяни Миколаївни? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 23 Проти? Немає. Не голосували 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Тетяно Миколаївна з наступного питання " Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VI скликання".

 

Александрова Т.М. (зачитує проект рішення з дев'ятнадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Тетяни Миколаївни? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 23 Проти? Немає. Не голосували 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з наступних питань надається голові постійної комісії з питань обліку, управління об'єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства Телицину Миколі Єфремовичу.

Прошу Вас Миколо Єфремовичу з питання " Про дострокове розірвання договору оренди з фізичною особою-підприємцем Дубчаком О.П.".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з двадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 23 Проти? Немає. Не голосували 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вам Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про надання дозволу Новозбур’ївському міжшкільному навчально-виробничому комбінату на продовження терміну дії договору оренди частини приміщення з товариством з обмеженою відповідальністю "СКІФПЛЮС".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з двадцять першого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 23 Проти? Немає. Не голосували 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Всі питання порядку денного сорок четвертої сесії районної ради VІ скликання розглянуто. Будуть у депутатів зауваження, пропозиції щодо ведення сесії? Немає. На цьому сорок четверту сесію районної ради VІ скликання оголошую закритою.

 

Голова районної ради Г.В.Попов

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Архів » Порядок денний та протоколи відкритих пленарних засідань районної ради VI скликання

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги