Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л сорок п'ятої сесії VІ скликання

опубліковано: 9-02-2015, 11:32, переглядів: 839,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

сорок п'ятої сесії VІ скликання

 

від 03.02 – 12.02.2015

м. Гола Пристань

 

Відкриває і веде сесію голова районної ради Попов Г.В.

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Із загального складу 44 депутатів районної ради на сорок п'ятій сесії районної ради присутні 29 депутатів, відсутні з поважних причин 6 депутатів, без поважних причин 6 депутати, 3 не обрані.

На сорок п'ятій сесії районної ради присутні перший заступник голови районної державної адміністрації Коротких Сергій Васильович, керівники відділів управлінь районної державної адміністрації, керівники об'єктів комунальної власності, сільські голови, що не є депутатами районної ради.

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную відкрити сорок п'яту сесію районної ради VI скликання. Інші пропозиції будуть? Немає. Хто за те, щоб розпочати роботу сорок п'ятої сесії районної ради, прошу голосувати? Проти? Немає. Утримався? Немає.

Сорок п'ята сесія районної ради VІ скликання оголошується відкритою.

 

Звучить Гімн України

 

Попов Г.В. Відповідно до Регламенту районної ради перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання відводиться 30 хвилин для повідомлень та оголошень. Слово для повідомлення надається заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу.

 

Басараб І.К. (робить повідомлення, додається).

 

Попов Г.В. У кого ще будуть повідомлення чи оголошення? Слово надається начальнику штабу Голопристанського РВ УМВС України в Херсонській області Ковенькіну Андрію Миколайовичу.

 

Ковенькін А.М. (робить повідомлення, додається).

 

Попов Г.В. У кого будуть ще, повідомлення чи оголошеня? Немає.

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Для організації роботи сесії необхідно обрати робочі органи сесії. Дозвольте запропонувати вам склад робочих органів сесії. Для підрахунку результатів голосування під час роботи сесії прошу обрати лічильну групу у складі:

 

Тупіков Віталій Миколайович - депутат районної ради VІ скликання

Якушенко Микола Миколайович депутат районної ради VІ скликання

Конотоп Віктор Миколайович - депутат районної ради VІ скликання

 

Інші пропозиції є? Немає. Ставлю на голосування. Хто за те, щоб обрати лічильну групу у запропонованому складі прошу голосувати. Хто за? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад лічильної групи затверджується.

 

Для ведення протоколу сесії, розгляду й систематизації запитів, пропозицій депутатів, звернень виборців, які поступлять на адресу сесії, пропонується обрати секретаріат сесії в складі:

 

Лакіза Людмила Олександрівна - депутат районної ради VІ скликання

Степанок Людмила Василівна - депутат районної ради VІ скликання

Кушнаренко Наталія Іванівна - головний спеціаліст виконавчого

апарату районної ради

 

Хто за те, щоб обрати секретаріат в запропонованому складі прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад секретаріату сесії затверджено.

Прошу лічильну групу та секретаріат приступити до роботи.

 

Попов Г.В. Для юридичного забезпечення роботи нашої сесії необхідно обрати юридичну групу. Пропоную обрати юридичну групу у складі:

 

Олексюк Олег Васильович - депутат районної ради VІ скликання

Сумленний Микола Тимофійович - депутат районної ради VІ скликання

Лінник Світлана Григорівна - начальник юридичного відділу

виконавчого апарату районної ради

 

Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад юридичної групи затверджено.

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Для організації висвітлення роботи у засобах масової інформації пропоную обрати прес-групу сесії у складі:

 

Слюсар Наталія Олександрівна - депутат районної ради VІ скликання

Григоркін Олександр Володимирович - головний редактор газети

«Голопристанський вісник» та

радіомовлення

 

Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Прес-групу сесії затверджено.

 

Попов Г.В. Шановні депутати, нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи сорок п'ятої сесії районної ради. Порядок денний та регламент вам роздані. Чи є необхідність їх зачитувати? Немає. У кого будуть зміни доповнення та уточнення до порядку денного?

 

Попов Г.В. Слово надається голові постійної комісії мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Олексюку Олегу Васильовичу.

 

Олексюк О.В. Прошу, за рекомендацією президії районної ради, включити до порядку денного питання " Про внесення до Кабінету Міністрів України пропозиції щодо голови районної державної адміністрації", як таке що не потребує оприлюднення.

 

Попов Г.В. Хто за те, щоб включити до порядку денного питання " Про внесення до Кабінету Міністрів України пропозиції щодо голови районної державної адміністрації" прошу голосувати. За? 29. Проти? Немає. Питання "Про внесення до Кабінету Міністрів України пропозиції щодо голови районної державної адміністрації"включено до порядку денного.

 

Попов Г.В. У кого будуть ще, зміни, доповнення чи уточнення до порядку денного? Немає. Хто за те, щоб затвердити порядок денний та регламент роботи сорок п'ятої сесії прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Порядок денний та регламент роботи сорок п'ятої сесії затверджено.

 

Басараб І.К. Переходимо до розгляду питань порядку денного. Слово з першого питання «Про стан законності на території району та заходи щодо її зміцнення" надається прокурору Голопристанського району Бережному Сергію Дмитровичу.

 

Бережний С.Д. (інформує з першого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Сергія Дмитровича? Немає.

Шановні депутати з першого питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення, дозвольте вам зачитати проект рішення (зачитує).

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з першого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Переходимо до розгляду другого питання порядку денного "Про районний бюджет на 2015 рік". Слово надається начальнику фінансового управління районної державної адміністрації Волошиній Наталії Олександрівні.

 

Волошина Н.О. (доповідає з другого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Наталії Олександрівни? Хто бажає виступити? Слово надається голові постійної комісії з питань з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно-туристичної діяльності Шевцову Петру Васильовичу.

 

Шевцов П.В. Всі пропозиції, які були висловлені членами комісії, районною державною адміністрацією враховані, тому прошу затвердити районний бюджет на 2015 рік.

 

Попов Г.В. Шановні депутати з другого питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення, проект рішення ви маєте на руках, чи є необхідно їх зачитувати? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з даного питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Приймається.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з другого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Переходимо до наступного питання порядку денного " Про внесення до Кабінету Міністрів України пропозиції щодо голови районної державної адміністрації". Слово надається голові постійної комісії мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод

людини, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Олексюку Олегу Васильовичу.

 

Олексюк О.В. Президіє районної ради рекомендовано клопотати про призначення головою районної державної адміністрації депутата районної ради VI скликання Коломійця Димитрія Васильовича. Прошу підтримати дану пропозицію.

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Олега Васильовича? Немає.

Шановні депутати з третього питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення, дозвольте вам зачитати проект рішення (зачитує).

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з першого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 25 Проти? 1 Не голосували? 3 Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Відповідно регламенту роботи сорок п'ятої сесії районної ради VI скликання оголошується перерва до 12.02.2015.

 

Після перерви 12.02.2015.

 

 

Попов Г.В. Продовжуємо роботу сорок п'ятої сесії районної ради VI скликання. Прошу лічильну групу провести реєстрацію депутатів районної ради.

 

Лічильна група проводить реєстрацію.

 

Попов Г.В. Із загального складу 44 депутатів районної ради на сорок п'ятої сесії районної ради присутні 25 депутатів, відсутні з поважних причин 12 депутатів, без поважних причин 4 депутати, 3 не обрані. Маємо можливість продовжувати роботу.

 

Попов Г.В. Слово з четвертого питання "Про програму економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2015 рік" надається начальнику відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації Риженко Юлії Миколаївні.

 

Риженко Ю.М. (доповідає з четвертого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Юлії Миколаївни? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Шановні депутати з четвертого питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення, проект рішення ви маєте, чи є необхідність його зачитувати? Немає.

Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 25 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з п'ятого питання " Про програму щодо створення містобудівного кадастру Голопристанського району на 2015 – 2016 року" надається завідувачу сектору містобудування та архітектури, головному архітектору району Кузнецовій Єлізаветі Олександрівні.

 

Кузнецова Є.О. (доповідає з п'ятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Єлізавети Олександрівни? Немає. Шановні депутати з п'ятого питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення, дозвольте вам його зачитати Зачитує проект рішення).

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 25 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з шостого по одинадцяте питання надається голові постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства Телицину Миколі Єфремовичу.

Прошу Вас Миколо Єфремовичу з шостого питання " Про внесення змін та доповнень до рішення двадцять четвертої сесії районної ради VI скликання від 22 листопада 2012 року № 279 "Про затвердження Положення про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ та закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад району".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з шостого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 25 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з сьомого питання " Про внесення змін до рішення двадцять четвертої сесії районної ради V скликання від 11 вересня 2008 року " № 285 "Про затвердження переліку об'єктів спільної власності територіальних громад району".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з сьомого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. НЕ голосували? 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з восьмого питання " Про надання дозволу комунальному підприємству закладу охорони здоров'я Голопристанська центральна районна аптека № 14 на продовження терміну дії договору оренди з фізичною особою-підприємцем Столярчук Г.І.".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з восьмого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Не голосували? 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з дев'ятого питання " Про дострокове розірвання договорів оренди з приватним підприємцем Лебедєвим. І.А.".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з дев'ятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Не голосували? 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з десятого питання " Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на поновлення дії договору оренди з комунально-побутовим підприємством "Світанок".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з десятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Не голосували? 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з одинадцятого питання " Про затвердження структури комунальної установи "Голопристанський районний методичний кабінет" Голопристанської районної ради Херсонської області в новій редакції".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з одинадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. НЕ голосували? 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Всі питання порядку денного сорок п'ятої сесії районної ради VІ скликання розглянуто. Будуть у депутатів зауваження, пропозиції щодо ведення сесії? Немає. На цьому сорок п'яту сесію районної ради VІ скликання оголошую закритою.

 

 

 

Голова районної ради Г.В.Попов

 


 

Категорія: Архів » Порядок денний та протоколи відкритих пленарних засідань районної ради VI скликання

Календар новин

«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Шановні іменинники!

         Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги