Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л № 40 засідання постійної комісії з питань обліку

опубліковано: 18-02-2015, 10:08, переглядів: 687,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

П Р О Т О К О Л № 40

 

засідання постійної комісії з питань обліку,

управління об’єктами комунальної власності,

приватизації та житлово-комунального господарства

 

 

12 лютого 2015 року  Депутатська кімната районної ради

Гола Пристань 09.00

 

На засіданні комісії присутні члени комісії:

 

1. Конотоп В.М

2. Стецюк О.В

3. Телицин М.Є.

4. Тимченко Р.А.

5. Якушенко М.М.

 

Відсутні з поважних причин:

 

1. Горач О.О.

2. Мінєєв В.А.

3. Рудницький А.В.

 

У роботі комісії приймають участь:

Попов Г.В. – голова районної ради

Басараб І.К. – заступник голови районної ради

Бишок Ю.Г. – головний спеціаліст з питань приватизації юридичного відділу виконавчого апарату районної ради

Лінник С.Г. – начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради

 

Запрошені:

Бритвін Л.В. – головний лікар комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня"

Лебедєв І.А. – приватний підприємець

Слюсар Н.О. – депутат районної ради VІ скликання

Чепуркова Л.П. - виконуюча обов’язки директора Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради

 

ПОРЯДОК ДЕНИЙ:

1. Про рекомендації районній раді щодо затвердження звіту про вартість приміщення

 

Доповідає: Телицин М.Є.- голова комісії

 

2. Про рекомендації районній раді щодо дострокового розірвання договору оренди з приватним підприємцем Лебедєвим І.А.

 

Доповідає: Телицин М.Є.- голова комісії

 

3. Різне: лист комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення від 11 лютого 2015 року №10/1-10

 

Регламент засідання постійної комісії:

 

1. Розгляд першого питання до 5 хв.

2. Розгляд другого питання до 10 хв.

3. Розгляд третього питання до 5 хв.

 

Виступи з порядку денного до 3 хв.

 

Запитання та відповіді на них до 1 хв.

 

 

1. СЛУХАЛИ:

Телицина М.Є. - голову постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства, який зазначив, що до Голопристанської районної ради надійшов лист комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" від 06 лютого 2015 року № 1/146 із звітом про вартість "Приміщення кабінету № 3 пл.7,7 кв.м. фельдшерського пункту літ."А" розміщеного по вул. Леніна, № 22-а в с.Новофедорівка Голопристанського району Херсонської області від 05 лютого 2015 року та розрахунком орендної плати.

Зазначив, що відповідно до ст.11 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» оцінка майна передує укладанню договору оренду. Враховуючи, що оцінка майна, становить більш ніж три роки, є необхідність в затвердженні такої оцінки.

 

ВИСТУПИЛИ:

Бритвін Л.В. – головний лікар комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня", який просив членів комісії підтримати клопотання.

 

Телицин М.Є. - запропонував членам комісії рекомендувати районній раді затвердити звіт про вартість приміщення, розрахунок орендної плати проведеного комунальним підприємством "Голопристанська центральна районна лікарня" та зобов'язати головного лікаря комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" Бритвіна Л.В. в десятиденний термін внести зміни до договору № 17 від 10 лютого 2012 року, шляхом укладання додаткової угоди, в частині зміни орендної площі, експертної вартості об'єкта оренди, а також розміру орендної плати за весь об'єкт оренди.

Проект рішення районної ради сформований за висновками і рекомендаціями постійних комісій від 15 січня 2015 року № 39/34/25-5 викласти в новій редакції.

(Лист комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" від 06 лютого 2015 року № 1/146, звіт про вартість приміщення, розрахунок орендної плати та проект рішення в матеріалах 45 сесії).

Голосували: «ЗА» - одноголосно.

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації № 40-1 (додаються).

 

2. СЛУХАЛИ:

Телицина М.Є. - голову постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства, який зазначив, що до Голопристанської районної ради надійшли заяви приватного підприємця Лебедєва І.А. від 15 січня 2015 року, 09 лютого 2015 року та лист Голопристанського районного будинку культури від 10 лютого 2015 року № 8/01-18.

Звернув увагу членів комісії, що відповідно до статей 23, 27 Закону України "Про оренду державного та комунального майна" орендар має право за погодженням з орендодавцем, якщо інше не передбачене договором оренди, за рахунок власних коштів здійснювати реконструкцію, технічне переоснащення, поліпшення орендованого майна. Вартість поліпшень орендованого майна, зроблених орендарем без згоди орендодавця, які не можна відокремити без шкоди для майна, компенсації не підлягає.

 

ВИСТУПИЛИ:

Лебедєв І.А. – приватний підприємець, який зазначив, що ним були понесені значні витрати на поліпшення та покращення стану орендованого об'єкту - будівлі літнього кінотеатру. Звернувся до членів комісії з проханням відшкодувати вартість витрат.

 

Попов Г.В. – голова районної ради, який зазначив, що підстав для здійснення відшкодування вартості витрат понесених на поліпшення та покращення орендованого майна у районної ради немає, так як зазначені роботи проводились без згоди Власника – Голопристанської районної ради.

 

Лебедєв І.А. – зазначив, що з приводу відшкодування понесених витрат буде звертатись до суду.

 

Лінник С.Г. – начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради, яка звернула увагу присутніх, що відповідно до Закону України "Про оренду державного та комунального майна" орендар в праві залишити за собою проведені ним поліпшення орендованого майна, здійснені за рахунок власних коштів, якщо вони можуть бути відокремлені від майна без заподіяння йому шкоди.

 

Телицин М.Є.- запропонував членам комісії проект рішення районної ради сформований за висновками і рекомендаціями постійних комісій від 15 січня 2015 року № 39/34/25-6 викласти в новій редакції.

(Заяви приватного підприємця Лебедєва І.А. від 15 січня 2015 року, 09 лютого 2015 року, лист Голопристанського районного будинку культури від 10 лютого 2015 року № 8/01-18 та проект рішення в матеріалах 45 сесії).

Голосували: "ЗА" - одноголосно.

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації № 40-2 (додаються).

 

3. СЛУХАЛИ:

Телицина М.Є. - голову постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства, який ознайомив присутніх із листом комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення від 11 лютого 2015 року

№ 10/1-10 щодо наявної вільної площі.

 

 

ВИСТУПИЛА:

Бишок Ю.Г. - головний спеціаліст з питань приватизації юридичного відділу виконавчого апарату районної ради, яка зазначила, що 23 січня

2015 року в районній газеті "Голопристанський вісник" було повторно оприлюднене оголошення про передачу в оренду вивільненої частини приміщення районної дитячої бібліотеки. Протягом 10 робочих днів після розміщення оголошення до Голопристанської районної ради заяви про оренду частини дитячої бібліотеки не надходили.

 

В ході обговорення, члени комісій вищезазначену інформацію взяли до відома та зазначили про необхідність здійснення оприлюднення в офіційних джерелах засобів масової інформації і на офіційному веб-сайті районної ради оголошення про наміри щодо передачі в оренду вивільненої частини приміщення комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення та повторного оприлюднення оголошення про наміри щодо передачі в оренду вивільненої частини приміщення районної дитячої бібліотеки.

 

(Лист комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення від 11 лютого 2015 року № 10/1-10 в протоколі комісії).

 

 

Голова комісії Телицин М.Є.

 

Секретар комісії Тимченко Р.А.

 

 

 

Категорія: Архів » Постійні комісії районної ради VI скликання » Постійна комісія з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлов

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги