Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л № 41/35 спільного засідання постійних комісій з питань обліку та мандатної

опубліковано: 25-02-2015, 14:50, переглядів: 763,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

П Р О Т О К О Л № 41/35

 

спільного засідання постійних комісій з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства та мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою

 

20 лютого 2015 року  Зал засідань

Гола Пристань

 

 

На засіданні комісії присутні члени комісії:

 

1. Горач О.О.

2. Кобець Г.В.

3. Конотоп В.М.

4. Мінєєв В.А.

5. Сумленний М.Т.

6. Телицин М.Є.

7. Шишкін В.С.

8. Якушенко М.М.

 

Відсутні з поважних причин:

 

1. Олексюк О.В.

2. Рудницький А.В.

3. Савченко М.М.

4. Стецюк О.В.

5. Тимченко Р.А.

 

У роботі комісій приймають участь:

Басараб І.К. – заступник голови районної ради

Бишок Ю.Г. – головний спеціаліст з питань приватизації юридичного відділу виконавчого апарату районної ради

Лінник С.Г. – начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради

 

Запрошені:

Кубатко Л.В. – головний бухгалтер комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення

Ільницька С.А. – начальник комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської    районної ради Херсонської області

Качур В.М. – директор Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи

Коротких С.В. – перший заступник голови районної державної адміністрації

Шмагель Г.В. – завідувач комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області

ПОРЯДОК ДЕНИЙ:

1. Про рекомендації районній раді щодо затвердження звіту голови районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень

Доповідає: Коротких С.В. – перший заступник голови районної державної

     адміністрації

 

2. Про рекомендації районній раді щодо затвердження звіту про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району за 2014 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2016 року.

Доповідає: Коротких С.В. – перший заступник голови районної державної

адміністрації

 

3. Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до рішень районної ради VІ скликання від 30 січня 2013 року № 312 та № 314

Доповідає: Телицин М.Є.- голова комісії

 

4. Про рекомендації районній раді щодо надання дозволу комунальному підприємству редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення на дострокове розірвання договору оренди з фізичною особою-підприємцем Коваленко В.В.

Доповідає: Телицин М.Є.- голова комісії

 

5. Про рекомендації районній раді щодо надання дозволу Голопристанській дитячо-юнацькій спортивній школі на продовження терміну дії договору

Доповідає: Телицин М.Є.- голова комісії

 

6. Про надання письмового дозволу комунальному закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області на списання малоцінних засобів

Доповідає: Телицин М.Є.- голова комісії

 

Регламент засідання постійних комісій:

 

1. Розгляд першого питання до 25 хв.

2. Розгляд другого питання до 10 хв.

3. Розгляд з третього по шосте питання до 5 хв.

 

Виступи з порядку денного до 3 хв.

 

Запитання та відповіді на них до 1 хв.

 

 

1. СЛУХАЛИ:

Сумленного М.Т. – заступника голови постійної комісії мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, який зазначив, що відповідно до плану роботи постійної комісії мандатної у І кварталі поточного року має бути розглянутим питання про звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень. У зв'язку з цим на порядок денний сьогоднішнього засідання винесене дане питання. Для його розгляду слово надається першому заступнику голови районної державної адміністрації.

 

ВИСТУПИЛИ:

Коротких С.В. – перший заступник голови районної державної адміністрації (звіт додається).

 

Сумленний М.Т., який зазначив, що районною державною адміністрацією постійно здійснюються рейдові перевірки щодо оформлення трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками. В процесі перевірок виявлено 511 неоформлених найманих працівників, залучено до сплати єдиного соціального внеску (легалізовано) 482 особи. Поцікався, яка сума відрахувань із заробітної плати надійшла в бюджет від цих легалізованих робочих місць, які мабуть є сезонними.

 

Коротких С.В.- зазначив, що відрахування із заробітної плати проводяться відповідно до законодавства України, суми їх були невеликі так як робочі місця в основному є сезонними. Звернув увагу, що в 2015 році штрафи за не оформлення трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками значно вищі в порівнянні з минулим роком.

 

Сумленний М.Т., запитав про реорганізацію та приєднання ДП "Геройське дослідно-промислове підприємство" до державного підприємства "Генічеський солезавод".

 

Коротких С.В.- зазначив, що це питання розглядалось на засіданні наради Міністерства аграрної політики та продовольства України, де були враховані аргументи та думки Голопристанської районної державної адміністрації та обласної державної адміністрації. За рішенням суду Гречуху С.С. відновлено на посаді керівника державного підприємства "Геройське дослідно-промислове підприємство".

 

Кобець Г.В. – депутат районної ради VI скликання, задала питання як в порівнянні з 2013 роком проведено курортно-рекреаційний та туристичний сезон 2014 року в Голопристанському районі та чи зросли обсяги надходжень туристичного збору.

 

Коротких С.В. – зазначив, що в Голопристанському районі працювали 62 заклади відпочинку та оздоровлення, відпочили 520 тис. туристів. Обсяги надходжень туристичного збору зросли в порівнянні з 2013 роком на 73,8 тис. гривень.

Кобець Г.В. звернула увагу на забезпеченість загальноосвітніх шкіл району дровами та вугіллям.

 

Коротких С.В.- зазначив, що всі загальноосвітні школи району забезпечені всім необхідним для опалення.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації № 41/35-1 (додаються).

Голосували: "ЗА" - одноголосно.

(Звіт та проект рішення в матеріалах 46 сесії).

 

Сумленний М.Т. – звернув увагу присутніх, що для продовження роботи спільного засідання постійних комісій районної ради VI скликання слово надається голові постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства Телицину М.Є.

 

2. СЛУХАЛИ:

Коротких С.В. – першого заступника голови районної державної адміністрації, який надав звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району за 2014 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2016 року.

 

ВИСТУПИЛИ:

Сумленний М.Т. – зазначив, що в кожній сільській раді існує дошкільний навчальний заклад, тільки в Садівській сільській раді, а точніше в селі Садово такого навчального закладу немає. Поцікавився чому так і по якій причині відсутній такий навчальний заклад.

 

Коротких С.В. – зазначив, що Садівською сільською радою прийнятий бюджет на 2015 рік. На сьогодні сільській раді не вистачає 53 тис.гривень на утримання виконавчого апарату. Звернув увагу присутніх, що фінансовим управління районної державної адміністрації проведені відповідні розрахунки та визначена сума коштів, яка необхідно для безперебійної роботи всіх дошкільних навчальних закладів району.

 

В результаті обговорення Телицин М.Є., вніс пропозицію членам комісії рекомендувати районній державній адміністрації, з метою наповнення бюджету та виконання заходів програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2015 рік:

- залучати до освоєння бюджетних коштів в капітальному та поточному будівництві, реконструкції та ремонті будівельні організації зареєстровані на території Голопристанського району;

- провести організаційно-технічні заходи по створенню на базі Садівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів комплексу школа-сад;

- спільно з правоохоронними органами посилити роботу по боротьбі із злочинами в сфері економіки.

 

Голосували: "ЗА" - одноголосно.

Прийнято висновки і рекомендації № 41/35-2 (додаються).

(Звіт та проект рішення в матеріалах 46 сесії).

 

3. СЛУХАЛИ:

Телицина М.Є. - голову постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства, який зазначив, що до Голопристанської районної ради надійшов лист комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення від 30 січня 2015 року № 7/1-10 про внесення змін до рішень районної ради VІ скликання від 30 січня 2013 року № 312 та № 314.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації № 41/35-3 (додаються).

Голосували: "ЗА" - одноголосно.

(Лист комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення від 30 січня 2015 року № 7/1-10 та проект рішення в матеріалах 46 сесії).

 

4. СЛУХАЛИ:

Телицина М.Є. - голову постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства, який зазначив, що до районної ради надійшла заява фізичної особи-підприємця Коваленко В.В. від 11 лютого 2015 року про дострокове розірвання договору оренди.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації № 41/35-4 (додаються).

Голосували: "ЗА" - одноголосно.

(Заява фізичної особи-підприємця Коваленко В.В. від 11 лютого

2015 року, листи комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення від 11 лютого 2015 року

№ 11/1-10, № 12/1-10 та проект рішення в матеріалах 46 сесії).

 

5. СЛУХАЛИ:

Телицина М.Є. - голову постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства, який зазначив, що до районної ради надійшов лист комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області від 11 лютого 2012 року № 61 про продовження терміну дії договору № 1 тимчасового користування майном від 21 березня 2014 року, враховуючи лист Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи від 11 лютого 2015 року № 03-7/14-1 прийнято висновки і рекомендації № 41/35-5 (додаються).

 

Голосували: "ЗА" - одноголосно.

(Листи комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області від 11 лютого 2012 року № 61, Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи від 11 лютого 2015 року № 03-7/14-1 та проект рішення в матеріалах 46 сесії)

 

6. СЛУХАЛИ:

Телицина М.Є. - голову постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства, який зазначив, що до районної ради надійшов лист комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області від 16 лютого 2015 року 01/15 № 16.

Звернув увагу, що відповідно до Положення про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад Голопристанського району, затвердженого рішенням вісімнадцятої сесії районної ради VI скликання від 20 березня 2012 року № 217, списання майна здійснюється після отримання на це відповідного дозволу, який надається на списання об'єктів (крім нерухомого майна) залишковою балансовою вартістю за одиницю (комплект) в розмірі від 1000 гривень до 2500 гривень - за письмовим дозволом заступника голови районної ради за поданням висновків і рекомендацій профільної комісії.

 

В результаті обговорення прийнято висновки і рекомендації № 41/35-6 (додаються).

Голосували: "ЗА" - одноголосно.

(Лист комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області від 16 лютого 2015 року 01/15 № 16 та проект рішення в матеріалах 46 сесії).

 

 

 

Голова комісії Телицин М.Є.

 

Заступник голови комісії Сумленний М.Т.

 

 

Категорія: Архів » Постійні комісії районної ради VI скликання » Постійна комісія з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлов

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада