Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л № 34 засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу

опубліковано: 26-02-2015, 08:44, переглядів: 709,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л № 34

засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів

 

від 23.02.2015

м. Гола Пристань 

 

Присутні члени комісії:

1.Брага А.Г.

2.Гурнак В.Г.

3.Єременко О.І.

4.Монюк С.Я.

5.Рижилов А.В.

6.Тупіков В.М

 

Відсутній:

1. Коротун С.В.

 

Запрошені:

1.Александрова Т.М. – керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

2.Басараб І.К. – заступник голови районної ради;

3.Богдан Л.Є. – Геройський сільський голова;

4.Богуненко О.В. – голова районної державної адміністрації;

5.Бурлаков О.Г. – начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації;

6.Васильєв В.М. – заступник начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації;

7.Волошина Н.О. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації;

8.Глущенко Ю.М. – директор державного підприємства «Збур’ївське лісомисливське господарство»;

9.Жила О.В. – виконуючий обов’язки головного рибовода державної установи «Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді         частикових риб»;

10.Лопатюк Ю.І. – засновник приватного підприємства « Юридична агенція « Правозахист»;

11.Маруняк В.В. – Старозбур’ївський сільський голова;

12.Мірошниченко М.О. – директор приватного підприємства

« Юридична агенція « Правозахист»;

13.Орлик І.В. – куратор комісії, головний спеціаліст з питань діяльності рад відділу організаційної роботи виконавчого апарату районної ради;

14.Поліщук О.О. - кореспондент комунального підприємства «Редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення»;

15.Попов Г.В. – голова районної ради;

16.Риженко Ю.М. – начальник відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації;

17.Саламаха А.П. – головний спеціаліст з мобілізаційної роботи юридичного відділу апарату районної державної адміністрації;

18.Тичинський М.І. – завідувач сектору державного земельного кадастру відділу Держземагенства у Голопристанському районі;

19.Трофименко С.В.– Рибальчеський сільський голова;

20.Фисуненко В.Г. – начальник Голопристанського районного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій у Херсонській області.

21.Чухрай О.І.– Великокардашинський сільський голова;

22.Представники територіальних громад сіл Геройське, Рибальче, Велика Кардашинка та Стара Збур’ївка.

 

Порядок денний:

1.Про інформацію щодо проведення роботи по формуванню території і функціонуванню Нижньодніпровського національного природного парку на території Голопристанського району.

Доповідають: - заступник голови районної ради Басараб І.К.

- начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Бурлаков О.Г.

 

2.Про звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку на 2014 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2016 року в частині агропромислового розвитку та екології.

Доповідає: начальник відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації Риженко Ю.М..

 

3.Про рекомендації районній раді щодо внесення змін та доповнень до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 – 2017 роки.

Доповідає: головний спеціаліст з мобілізаційної роботи юридичного відділу апарату районної державної адміністрації Саламаха А.П.

 

4.Про проект комплексної програми розвитку земельних відносин та охорони земель у Голопристанському районі на 2015 – 2019 роки.

Доповідає: завідувач сектору державного земельного кадастру відділу Держземагенства у Голопристанському районі Тичинський М.І.

 

5.Про надання погодження ПП «Юридична агенція «Правозахист» на отримання спеціального дозволу на користування надрами.

Доповідає: голова комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів Брага А.Г.

 

6. Про інформацію.

Інформує: голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів Брага А.Г.

 

1.СЛУХАЛИ:

Басараба І.К. – заступника голови районної ради, який ознайомив присутніх із інформацією щодо проведення роботи по формуванню території і функціонуванню Нижньодніпровського національного природного парку на території Голопристанського району. – Інформації Херсонської обласної державної адміністрації «Про створення національного природного парку «Нижньодніпровський» від 22.01.2015 № 633-43/0/8-15/45/313, Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації «Про створення національного природного парку «Нижньодніпровський» від 14.01.2015 № 05-10/30 та від 23.02.2015 № 05-8/5-30, Головного управління Держземагенства у Херсонській області «Про національний природний парк «Нижньодніпровський» від 19.01.2015 № 17-21-0.101-559/2-15 додаються до протоколу.

Бурлакова О.Г. – начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, який ознайомив присутніх із інформацією щодо проведення роботи по формуванню території і функціонуванню Нижньодніпровського національного природного парку на території Голопристанського району . – Довідка районної державної адміністрації «Про створення національного природного парку «Нижньодніпровський» від 19.01.2015 № 01-04/3642 додається до протоколу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Богуненко О.В. – голова районної державної адміністрації, який запропонував додатково, окремо зустрітися з сільськими головами, з представниками громад, щоб ще раз обговорити питання щодо розташування заповідної зони на територіях сільських рад.

Попов Г.В. – голова районної ради, який підтримав позицію громади й зазначив, що зараз не той час, аби витрачати бюджетні кошти на створення ще одного природного парку. Тим паче, що на території Голопристанського району вже є Чорноморський заповідник. Та запропонував передати відповідного листа з вимогами до газети Верховної Ради – «Голос України».

 

Трофименко С.В. – Рибальчеський сільський голова, який висловив невдоволення перебігом подій. Інтернет ресурси майорять неправдивою інформацією про те, що люди в селах попереджені та не проти створення заповідника. - Насправді ж, жодного разу сільські ради не були запрошені до обговорення. Образливо те, що питання збереження природи висвітлюється широко, а людський фактор ніде не згадується. Нашою думкою ніхто не цікавиться.

Богдан Л.Є. – Геройський сільський голова, яка розповіла про візит до Києва, коли на засідання з болючого питання були запрошені всі, окрім сільських рад. Її погляд на ситуацію ніхто навіть не захотів слухати. – Наша земля багата різними природними дарами, але нам не дозволяють ними користуватися. Все робиться на шкоду людям. Нам обіцяли, коли введуть буферну зону, мешканці зможуть і надалі вільно займатися рибальством. А що ми маємо натомість? Заборону на лов риби. Тим не менш, ніхто з екологічного Департаменту не звертає уваги, що Лиман давно став «мертвою зоною».

Маруняк В.В. – Старозбур’ївський сільський голова, який повідомив, що їх сільській раді все ж вдалося домовитись, щоб територія Старої Збур’ївки відносилась до 4-ї зони – до господарської діяльності. В разі створення заповідної зони, на території сільської ради можна буде вільно рибалити. Ще один плюс він вбачає у тому, що територія природного парку нікому передаватися не буде, а це означає одне – водні угіддя гарантовано лишаться не привласненими

Чухрай О.І. – Великокардашинський сільський голова, який висловив власну думку і виступив проти створення парку.

 

Брага А.Г. – голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів запропонував взяти до відома інформацію та прийняти відповідні висновки і рекомендації.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 34/1 (додаються).

Голосували одноголосно.

 

2.СЛУХАЛИ:

Риженко Ю.М. – начальника відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з інформацією по виконанню програми економічного, соціального та культурного розвитку на 2014 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2016 року за підсумками 2014 року в частині агропромислового розвитку та екології – Довідка районної державної адміністрації про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку на 2014 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2016 року за підсумками 2014 додається до протоколу.

 

ВИСТУПИВ:

Брага А.Г. – голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів, який запропонував взяти відповідну інформацію до відома.

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 34/2 (додаються).

Голосували одноголосно.

 

3.СЛУХАЛИ:

Саламаху А.П. – головного спеціаліста з мобілізаційної роботи юридичного відділу апарату районної державної адміністрації, який інформував про внесення змін та доповнень до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 – 2017 роки. – Інформація «Про проект змін та доповнень до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 – 2017 роки від 16.02.2015 № 01-30/75 знаходиться в протоколі сорок шостої сесії районної ради VI склиткання.

 

ВИСТУПИВ:

Брага А.Г. – голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів, який запропонував районній раді внести зміни та доповнення до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 – 2017 роки.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 34/3 (додаються).

Голосували одноголосно.

 

4.СЛУХАЛИ:

Тичинського М.І. – завідувача сектору державного земельного кадастру відділу Держземагенства у Голопристанському районі, який ознайомив присутніх із проектом комплексної програми розвитку земельних відносин та охорони земель у Голопристанському районі на 2015 – 2019 роки – Інформація «Про проект комплексної програми розвитку земельних відносин та охорони земель у Голопристанському районі на 2015 – 2019 роки» від 17.02.2015 № 01-29/81 знаходиться в протоколі сорок шостої сесії районної ради VI склиткання.

 

ВИСТУПИВ:

Брага А.Г. – голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів, який запропонував схвалити проект комплексної програми розвитку земельних відносин та охорони земель у Голопристанському районі на 2015 – 2019 роки та рекомендувати районній раді затвердити програму.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 34/4 (додаються).

Голосували одноголосно.

 

5.СЛУХАЛИ:

Брагу А.Г. – голову постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів, який ознайомив присутніх із заявою ПП «Юридична агенція «Правозахист» (директор Мірошниченко М.О.) щодо погодження отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків будівельних на площі 50 га на землях Геройської сільської ради. – Заява директора ПП « Юридична агенція

«Правозахист» Мірошниченка М.О. із додатками знаходяться в протоколі сорок шостої сесії районної ради VI скликання.

 

ВИСТУПИВ:

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, який запропонував рекомендувати районній раді погодити отримання спецдозволу на користування надрами ПП «Юридична агенція «Правозахист».

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 34/5 (додаються).

Голосували одноголосно.

 

6.СЛУХАЛИ:

Брагу А.Г. – голову постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів, який ознайомив присутніх із листами, що надійшли в період між засіданнями комісії:

- Про повторний розгляд листа Голопристанської районної ради щодо вирішення питання стосовно поновлення порушених прав Голо- пристанського районного товариства мисливців і рибалок «Голопристанська Чайка» або призупинення користування тими ж мисливськими угіддями та клопотання голови Голопристанського районного товариства «Сапсан» Стасюка О.І. з порушеного питання (лист Херсонської обласної ради від 18.11.2014 № 188-01/1096-003-16/57 з висновками і рекомендаціями від 11.11.2014 № 37/15).

- Про виконання показників районної програми «Ліси Голопристанщини на 2002 – 2015 роки» (лист ДП «Збур’ївське лісомисливське господарство» від 20.02.2015 № 44/01-3).

Членами комісії озвучені інформації взято до відома.

 

Голова комісії А.Г. Брага

 

Секретар В.М. Тупіков

 

 

Категорія: Архів » Постійні комісії районної ради VI скликання » Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села,

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги