Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л сорок сьомої сесії VІ скликання

опубліковано: 31-03-2015, 11:37, переглядів: 1069,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

 

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

сорок сьомої сесії VІ скликання

 

від 26.03.2015

м. Гола Пристань

 

Відкриває і веде сесію голова районної ради Попов Г.В.

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Із загального складу 44 депутатів районної ради на сорок сьомій сесії районної ради присутні 26 депутатів, відсутні з поважних причин 12 депутатів, без поважних причин 3 депутати, 3 не обрані.

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную відкрити сорок сьому сесію районної ради VI скликання. Інші пропозиції будуть? Немає. Хто за те, щоб розпочати роботу сорок сьомої сесії районної ради, прошу голосувати? Проти? Немає. Утримався? Немає.

Сорок сьома сесія районної ради VІ скликання оголошується відкритою.

 

Звучить Гімн України

 

Попов Г.В. Відповідно до Регламенту районної ради перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання відводиться 30 хвилин для повідомлень та оголошень. Слово для повідомлення надається заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу.

 

Басараб І.К. (робить повідомлення, додається).

 

Попов Г.В. У кого ще будуть повідомлення чи оголошення? Слово для інформації про виконання п.16 рішення сорок п'ятої сесії районної ради VI скликання від 03 січня 2015 рорку№546 "Про районний бюджет на 2015 рік" надається заступнику начальника фінансового управління районної державної адміністрації Одарченко Наталії Миколаївні.

 

Одарченко Н.М. (робить повідомлення,додається).

 

Попов Г.В. У кого ще будуть оголошення чи повідомлення? Немає.

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Для організації роботи сесії необхідно обрати робочі органи сесії. Дозвольте запропонувати вам склад робочих органів сесії. Для підрахунку результатів голосування під час роботи сесії прошу обрати лічильну групу у складі:

 

 

Марсак Микола Григорович - депутат районної ради VІ скликання

Савицький Петро Іванович - депутат районної ради VІ скликання

Конотоп Віктор Миколайович - депутат районної ради VІ скликання

 

Інші пропозиції є? Немає. Ставлю на голосування. Хто за те, щоб обрати лічильну групу у запропонованому складі прошу голосувати. Хто за? 26 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад лічильної групи затверджується.

 

Для ведення протоколу сесії, розгляду й систематизації запитів, пропозицій депутатів, звернень виборців, які поступлять на адресу сесії, пропонується обрати секретаріат сесії в складі:

 

Лакіза Людмила Олександрівна - депутат районної ради VІ скликання

Кобець Ганна Василівна - депутат районної ради VІ скликання

Кушнаренко Наталія Іванівна - головний спеціаліст виконавчого

апарату районної ради

 

Хто за те, щоб обрати секретаріат в запропонованому складі прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад секретаріату сесії затверджено.

Прошу лічильну групу та секретаріат приступити до роботи.

 

Попов Г.В. Для юридичного забезпечення роботи нашої сесії необхідно обрати юридичну групу. Пропоную обрати юридичну групу у складі:

 

Олексюк Олег Васильович - депутат районної ради VІ скликання

Сумленний Микола Тимофійович - депутат районної ради VІ скликання

Лінник Світлана Григорівна - начальник юридичного відділу

виконавчого апарату районної ради

Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад юридичної групи затверджено.

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Для організації висвітлення роботи у засобах масової інформації пропоную обрати прес-групу сесії у складі:

 

Слюсар Наталія Олександрівна - депутат районної ради VІ скликання

Григоркін Олександр Володимирович - головний редактор газети

«Голопристанський вісник» та

радіомовлення

 

Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Утримався? Немає. Прес-групу сесії затверджено.

 

Попов Г.В. Шановні депутати, нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи сорок сьомої сесії районної ради. Порядок денний та регламент вам роздані. Чи є необхідність їх зачитувати? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного та регламенту?

 

Попов Г.В. Слово надається заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу.

 

Басараб І.К. Пропоную зняти з порядку денного шосте питання "Про повідомлення депутата районної ради VI скликання Єременка О.І. про виконання депутатських повноважень та доручень ради" в зв'язку з тим, що Єременко О.І. відсутній на пленарному засідання з поважних причин.

 

Попов Г.В. Хто за те, щоб шосте питання " Про повідомлення депутата районної ради VI скликання Єременка О.І. про виконання депутатських повноважень та доручень ради" зняти з порядку прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Питання " Про повідомлення депутата районної ради VI скликання Єременка О.І. про виконання депутатських повноважень та доручень ради" знімається з порядку денного.

 

Попов Г.В. У кого ще будуть зміни чи доповнення до порядку денного? Немає. Хто за те, щоб затвердити порядок денний та регламент роботи сорок сьомої сесії прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Порядок денний та регламент роботи сорок сьомої сесії затверджено.

 

Попов Г.В. Переходимо до розгляду питань порядку денного. Слово надається голові районної державної адміністрації Богуненко Олександру Вікторовичу.

Шановні депутати! Звіт голови районної державної адміністрації був опублікований в районній газеті «Голопристанський вісник» з яким ви всі ознайомились. Чи є необхідність його знову озвучувати? Немає. Тоді вношу пропозицію, побудувати роботу з питань та відповідей. Будуть інші пропозиції? Немає. У кого будуть запитання до Олександра Вікторовича? Немає.

 

Попов Г.В. Шановні депутати з першого питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення. Дозвольте вам зачитати проект рішення (зачитує).

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За ? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з другого питання "Про звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2014 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2016 року" надається начальнику відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації Риженко Юлії Миколаївні.

Звіт про виконання програми попередньо вивчався та розглядався на всіх засіданнях постійних комісій. Чи є необхідність його озвучувати? Немає.

 

Риженко Ю.М. (доповідає з другого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Юлії Миколаївні? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Шановні депутати з другого питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає.

Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з другого питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з третього питання " Про внесення змін до рішення сорок п'ятої сесії районної ради VI скликання від 03 лютого 2015 року №546 "Про районний бюджет на 2015 рік" надається заступнику начальника фінансового управління районної державної адміністрації Одарченко Наталії Миколаївні.

 

Одарченко Н. М. (доповідає з третього питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Наталії Миколаївни? Слово надається депутату районної ради Коломійцю Димитрію Васильовичу.

 

Коломієць. Д.В. Я про фінансування громадської організації ради ветеранів. На попередній сесії не було проголосовано, була пропозиція зменшити. Пообіцяли, що буде зменшено, але сьогодні ми чуємо ті самі цифри. Були зауваження, але знову подають ті самі цифри. Чи депутатів не поважають, чи взагалі не прислуховуються до їх думки?

На сьогоднішній день ми познімали надбавки з педагогічних працівників, стоїть питання закриття дитячих дошкільних навчальних закладів. Сьогодні голова сказав що ми будемо контролювати кожну копійку, надходження до бюджету, а тут виходить «транжиримо» ці кошти, і всі роблять вигляд, що нічого не відбувається. Дайте будь ласка відповідь, чому не помінялась цифра.

 

Одарченко Н. М. Я думає що на це питання детальніше може відповісти начальник управління соціального захисту та охорони здоров’я районної державної адміністрації Козакова Галина Володимирівна.

 

Попов Г.В. Прошу Вас Галино Володимирівна відповісти на питання депутата Коломійця Димитрія Васильовича.

 

Козакова Г.В. Доброго дня шановні присутні! Ну по перше, я хочу поправити Димитрія Васильовича про те, що на планово-бюджетній комісії ніякої розмови про те, щоб голосували про зменшення не було. Спочатку ми проголосували за вільні залишки, а потім спохватились, давайте зменшувати. Коли на сесії піднялось питання і цей пункт зняли, то запропонували підготувати всі матеріали.

Ну поперше, я хочу сказати, що управління соціального захисту є головним розпорядником коштів для двох громадських організацій. Це організація «Контингент» Чорнобильці і організація ветеранів України в Голопристанському районі. Ще на початку лютого обидві організації подали до управління соціального захисту, відповідно до порядку, напрямки використання коштів на п’ятнадцятий рік і відповідно звіт за чотирнадцятий рік. Звіт цих напрямків я зачитаю, хоча ні планово-бюджетна комісія, ні комісія яку очолює Качан Олександр Михайлович не поцікавилися цими документами, куди ідуть ці кошти. Поперше кошти не видаються, як де хто розуміє, на організацію, як кому вдумається, кошти всі проходять через казначейство. Це повинен бути підготовлений весь пакет документів, платіжні документи, договори з організаціями, сума перевіряється. Щороку комісія у складі нашого управління і фінуправління перевіряє рухому частину кожної громадської організації.

І так повертаюсь до наших організацій. Організація «Контингент « Чорнобильців налічує 300 осіб. Організація ветеранів України, кількість пільгових категорій 7000, плюс згідно з їхнім положенням це входять всі пенсіонери, люди похилого віку і так ділі. Які напрямки подані на 2015 рік. Комунальні послуги, що мається на увазі, опалення за тарифами нашого тепло-комуненерго - 11860 грн., електроенергія - 480 грн., послуги зв’язку «Укртелеком» - 1200 грн., трошки більше чим у минулому році. Підписка «Голопристанського вісника» - 7000грн., з розрахунку пропорційно по організаціям, як і в минулому році по 4 , 5 примірників на первинну ветеранську організацію, ветеранські організацію подають кому ці газети будуть приходити. Об’яви і поздоровлення в газету – 300 грн. Покладання вінків і квітів під час урочистостей, мається на увазі державні свята – 1500 грн. Канцтовари – 500 грн. До 75-річчя перемоги, привітання ветеранів, а у нас їх залишилось 25, тих, хто дійсно приймав участь у Великій Вітчизняній війні , подарунки з розрахунком 200 грн. на особу – 5000 тис грн. На день людей похилого віку, привітання і подарунки, так , як і було в минулому році, у нас це підтверджено протоколами, підписами людей, по одному, два інваліда з первинної організації заплановано на 1500 грн. На день людей похилого віку і на день інвалідів по 1500 грн. Обслуговування оргтехніки – 800 грн. Відрядження – 500 грн. це на конференції, пленуми. Послуги банку, матеріальні заохочення і нарахування - 10860 грн. Точно такі напрямки розрахунку коштів були і в організації «Контингент». Такі ж самі і відрядження і послуги пов’язані з патріотичним вихованням учнів.

Для того щоб , використати кошти, вони повинні подати пакет документів і обґрунтувати необхідність і доцільність зміни в напрямках використання коштів, погоджується з нами і відповідним заступником голови районної державної адміністрації.

Документи ці всі є в наявності, і подавались вони в районну раду, але на скільки я знаю ніхто ними не цікавився.

 

Попов Г.В. Галина Володимирівна ми пропонували, щоб ви роздали депутатам ці розрахунки, щоб вони ознайомились.

 

Козакова Г.В. Геннадію Васильовичу, я роздрукувала три екземпляри, по скільки, як ви добре знаєте це затрати, папір та оргтехніка.

 

Попов Г.В. У кого ще будуть запитання до Галини Володимирівни? Слово надається депутату районної ради Синенку Олександру Олександровичу.

 

Синенко О.О. Всі цифри ми зложили там «получилось около» 20тис. грн.. грн. А що таке матеріальне заохочення.?

 

Козакова Г.В. Матеріальне заохочення, це заробітна плата, яка передбачає 500 грн., щомісяця, бухгалтеру, оскільки це людина, яка працює з документами, з казначейством і на меншу оплату ми нікого знайти не можемо, скільки питались. Ніякий інший бухгалтер з державної установи, не має права вести ці документи. Нарахування згідно законодавства, то вони потім уже розділять скільки у них залишиться на зарплату.

 

Попов Г.В. Слово просить депутат районної ради Марсак Микола Григорович.

 

Марсак М.Г. Одарченко сказала, що сто тисяч від того що не використані по військовому патріотизму, сто тисяч гривень віддали на спортивну школу, з молоді і спорту, чому, зробіть пояснення. Хто оперує цим, чому віддали на спортивну школу, а не віддали на оздоровлення? Я наскільки розумію, через два місяці оздоровлення почнеться, ціни стартували значно раніше і прийдемо до фіналу, немає нічого.

 

Попов Г.В. Слово просить депутат районної ради Слюсар Наталія Олександрівна.

 

Слюсар Н.О. Можна мені пояснити. Оздоровлення, яке на табори заплановано 300 тис. грн.., як було так і залишилось в бюджеті, його ніхто, нікуди не переводив. Відділ освіти пишеться до сих пір молоді і спорту , але таких працівників молоді і спорту, у нас абсолютно немає в відділі освіти, на сьогодні не одного. В зв’язку з цим спортивна школа за молодь і спорт відправляє всі команди на змагання, для цього потрібні кошти. Вони були по закону попередньо виписані на молодь і спорт окремо на спортивну школу, так як по програмам школа не має права фінансувати ці змагання і відправляти дітей із тренерами, бо це зовсім друга установа повинна була робити, то перевели ці 100 тис. грн.. щоб спортивна школа могла виконувати за відділ молоді і спорту свої обов’язки.

 

Попов Г.В. До слова запрошується депутат районної ради Кобець Ганна Василівна.

 

Кобець Г.В. Претензій до Вас немає, що це правильність перерахування коштів, через Вас проходить це все проходить, документами підтверджено. Єдине чому ми сьогодні тут лаємось, що до сільських рад такі гроші не доходять. Це робота ветеранських організацій, і для того щоб вивчити це питання. Треба було запросити бухгалтера безпосередньо, на основі документів вони б змогли планово-бюджетній комісії доказати, що ось такі необхідні сьогодні кошти для того чи іншого. І тоді б не було такої лайки і Рубін би знав, що є ветеранські організації і в Бехтерах, і в Олексіївці, і в Чулаківці. І сьогодні з боку депутатів, по скільки такий фінансовий кризи є таке прохання, що треба раціонально, і справді туди де треба. У Чулаківці сьогодні не одного ветерана чи інваліда немає, тільки ветерани праці, але і туди не доходять ці кошти. Я знаю раніше коли був Меркотан, пачками передавались підписками газети, сьогодні п’ять штук, кому вони йдуть? От у чому виникає питання сьогодні. І Синенко, і Гурнак, і Брага по селах знають, що прийде 9 травня, то вони будуть фінансувати всі заходи, які будуть проходити на території сільської ради. А щоб хоч якось було пом’якшити питання, треба було його вивчити до тонкості, запросити бухгалтера, вивчити документи, а якісь претензії до Галини Володимирівни, які? Правильно перерахування проходить та й годі.

 

Попов Г.В. Я також поділяю Вашу думку Ганно Василівно, тому є так пропозиція до Галини Володимирівни, вона є розпорядником коштів, і звернутися до неї з депутатським запитом, розглянути питання першочергово підписки, розглянути питання перефінансувати заходів які запланували, оформити підписку для наших ветеранів. Я знаю міських ветеранів які звертаються, чому так довго немає підписки на газету. Розподілити кошти тим людям які є учасники війни і інваліди, що ветеранська організація того чи іншого населеного пункту змогли від імені депутатського корпусу, від імені районної державної адміністрації вручити той конверт хай там буде 500 гривень, враховуючи той подарунок і ту підписку. І в першу чергу підписатися цим людям яких у нас 24 чи 25 чоловік залишилось в районі. Необхідність в коштах є, ви самі розумієте і не платити за світло чи за тепло, тому що набігає така цифра ми не можемо.

 

Попов Г.В. Слово просить депутат районної ради Качан Олександр Михайлович.

 

Качан О.М. Шановні депутати! Ви повинні розуміти, що кошти ми виділяємо під нашу місцеву програму, зараз ми будемо обговорювати і приймати доповнення до цієї програми. Ви повинні розуміти, що ветеранська організації дії в межах законодавства, проводить певні заходи, соціальні заходи. Один з принципів соціальної роботи це похилий вік. Ви знаєте, що ветераном повинна опікуватися ветеранська організація, яка розуміє становище кожного ветерана. Організація ця всеукраїнська, яка діє від імені всієї нашої держави. Те, що сказала на попередній сесії Наталія Олександрівна, що цивілізовані суспільства саме перше, це визначаються відношенням до дітей і людей похилого віку. Ці люди заслуговують нашу увагу і не тільки матеріальну, а для цього треба проводити певні заходи, які проводить ветеранська організація і цьому є підтвердження, а на ці заходи теж повинні виділятися кошти.

 

Попов Г.В. Слово просить депутат районної ради Слюсар Наталія Олександрівна.

 

Слюсар Н.О. Я на попередній сесії уже говорила з цього приводу, сьогодні не буду говорити. Я наполягаю на тому приводі, що організацію не фінансувати ми не маємо права, бо вона дійсно затверджена державою. І ми не можемо ось так на весь світ, на всю Україну говорити, що нам не потрібна така організація. Весь сир бор в тому, що треба платити за опалення і освітлення, за ті кошти що необхідно на ці послуги. Так надайте їм кімнату в бібліотеці на безкоштовній основі, я маю на увазі, щоб це оплачувала бібліотека. А ці гроші, як вважають деякі люди вичисліть з цієї організації. Хіба на теренах міста, у нас тільки комунальної власності, знайти їм оцю безоплатну кімнату?

 

Попов Г.В. Наталія Олександрівна це є порушення закону, це не є приватна власність, це є комунальна власність району. Нас перевіряє КРУ по використанню бюджетних коштів, а це є порушення. Воно передане в оренду за 1 гривню, а комунальні послуги вони повинні оплачувати. Це все на законодавчому рівні.

 

Попов Г.В. Шановні депутати з третього питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає.

Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з третього питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з четвертого та п'ятого питань надається начальнику управління соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адміністрації Козаковій Галині Володимирівні.

Прошу Вас Галино Володимирівна з четвертого питання "Про внесення змін до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018 роки"

 

Козакова Г.В. (доповідає з четвертого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Галини Володимирівни? Немає.

Шановні депутати з четвертого питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення. Дозвольте вам зачитати проект рішення (зачитує).

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з четвертого питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Галино Володимирівна з п'ятого питання " Про районну цільову соціальну програму протидії ВІЛ – інфекції/СНІДу на 2015 – 2018 рок

 

Козакова Г.В. (доповідає з п'ятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Галини Володимирівни? Немає.

Шановні депутати з п'ятого питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення. Дозвольте вам зачитати проект рішення (зачитує).

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з п'ятого питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з шостого питання " Про внесення змін та доповнень до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014 -2017 роки" надається начальнику відділу житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Сушичу Ігорю Васильовичу.

 

Сушич І.В. (доповідає з шостого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Ігоря Васильовича? Немає.

Шановні депутати з шостого питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення. Дозвольте вам зачитати проект рішення (зачитує).

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з шостого питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з сьомого питання " Про комплексну програму розвитку земельних відносин та охорони земель у Голопристанському районі на 2015 – 2019 роки" надається завідувачу сектору Державного земельного кадастру відділу Держземагенства у Голопристанському районі Тичинському Миколі Івановичу.

 

Тичинський М.І. (доповідає з сьомого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Івановича? Немає.

Шановні депутати з сьомого питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення. Дозвольте вам зачитати проект рішення (зачитує).

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з сьомого питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з восьмого та дев'ятого питань надається голові постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів Бразі Анатолію Григоровичу.

Прошу Вас Анатолію Григоровичу з дев'ятого питання " Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки".

 

Брага А.Г. (зачитує проект рішення з восьмого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Анатолія Григоровича? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з восьмого питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Анатолію Григоровичу з дев'ятого питання " Про погодження отримання спеціального дозволу на користування надрами ПП "Юридична агенція «Правозахист".

 

Брага А.Г. (зачитує проект рішення з дев'ятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Анатолія Григоровича? Прошу Богуненко Олександр Вікторович.

 

Богуненко О.В. У меня вопрос к представителю ПП "Юридична агенція «Правозахист" какой у них уставной фонд? И что по Вашему Уставу вы обязаны выполнять, то есть, какой вид деятельности? И были ли у вас какие-то судебные отношения с предыдущей вашей деятельностью?

 

Попов Г.В. Слово надається директору ПП "Юридична агенція" Правозахист Мірошниченко Максиму Олеговичу.

 

Мірошниченко М.О. Уставний фонд у нас 1000 грн. По уставу у нас видобування піску. Судових відносин у нас ніяких не було. Ми придбали це підприємство півтора роки тому. Уставний фонд не впливає на діяльність нашого підприємства.

 

Попов Г.В. Слово просить депутат районної ради Телицин Микола Єфремович.

 

Телицин М.Є. Ми точно таке рішення приймали, надати дозвіл на вивчення тієї «скважини» в Збур’ївкі де тече гаряча вода, гейзер, це була перша сесія нашої каденції. Надали дозвіл, уже чотири роки вони там роблять все що хочуть, а ми нічого не знаємо по сьогоднішній день, що вони там вивчили, що вони там зробили, але бізнес там процвітає, і процвітає «хорошо». Оце дали дозвіл на вивчення, оце «считайте» що дали ліцензію. Уже звідтіля вивозитись пісок, хтозна стільки вивезеться і ми знать про це нічого не будемо.

 

Попов Г.В. Слово просить заступник голови районної ради Басараб Іван Кирилович.

 

Басараб І.К. Шановні депутати, шановні присутні! Комісія з питань агропромислового комплексу розглядала двічі це питання . Перший раз були деякі неточності, а другий раз погодили те, що зачитав Анатолій Григорович. На підставі чого, по перше до районної ради звернулася сільська рада із рішенням сесії щодо погодження надати дозвіл і так далі по процедурі. Крім цього є розпорядження голови районної державної адміністрації від 09.12.2014 року, де зазначено надати дозвіл приватному підприємству на розробку технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельними ділянками за межами населеного пункту, орієнтовною площею 70 га. На території Геройської сільської ради. Ця процедура обговорена. Ми задавали питання керівництву зазначеного підприємства про подальшу роботу. З їхньої інформації, вони планують, якщо буде, ми даємо лише погодження,земельну ділянку ми не виділяємо, виділяє уже обласна рада за тими документами які вони зберуть. Вразі надання земельної ділянки буде видобуток піску. Зазначене підприємство з числа жителів Геройської сільської ради забезпечує як мінімум дванадцять робочих місць, з оплатою для жителів села. Крім того реєструє зазначене підприємство по сплаті податків на території Голопристанського району. Виходячи із цього, з об’єктивних обставин, що відповідно до законодавства, в районну раду були подані всі необхідні документи, юридичних підстав в відмові немає. Ми, як депутати районної ради, і керівництво повинні працювати в межах законодавства України. Якщо ми відмовляємо зазначеному підприємству, або якомусь іншому ми повинні обґрунтувати нашу відмову. Для того, щоб потім коли, скажемо так, стане питання судового порядку, у нас уже були в районній раді прецеденти, для того щоб ми могли обґрунтовано відстоювати свої позиції. То на сьогоднішній день і юридичних, і у комісії немає підстав відмовити.

 

Попов Г.В. Слово просить депутат районної ради Коломієць Димитрій Васильович.

 

Коломієць Д.В. Всі ви добре знаєте Геройського сільського голову Любов Єгорівну, як вона вболіває за свою громаду, як вона вболіває за свою територію, яку вона очолює, якщо вона підтримує це питання то ми повинні її підтримати і піти на зустріч. Вона якісь авантюристські рішення чи пропозиції, я за свою роботу, два скликання, не пам’ятаю такого. Я думаю, що нам просто треба її підтримати.

 

Попов Г.В. Слово надається Геройському сільському голові Богдан Любові Єгорівні.

 

Богдан Л.Є. Уважаемые депутаты! Я хочу вас попросить, не ставьте на Геройском крест. Знаете, собирались мы три, сельские рады, по поводу объединения, то вы знаете, мне было больно слушать, какими финансами будут располагать Рибальче и Старая Збуревка. Я рассказала ситуацию, были там и депутаты Старой Збурьевки, были и с Рыбальчего депутаты, они были, вообще в шоке от того как мы вообще выживаем. Поступление в сельский совет 9 тысяч 820 гривен. Практически надо и село привести в порядок, надо и известь купить, краску купить, так само и обслуживание, бумагу купить, в общем, у нас в бюджете этого вообще нет. У нас на зарплату денег нет, у меня почти все люди сидят на полставки. Я не знаю, что будет дальше, но если вы не желаете что бы Геройское существовало, а жило, то я вас очень прошу поддержите пожалуйста. Это не лично мне, я и с завтрашнего дня уйду, понимаете, мне просто жалко село. Вот это и есть моя просьба.

Солепром у нас развивается и будет развиваться, там еще хотят взять в аренду, короче уже набрали двадцать человек, я думаю, что человек шестьдесят работающих у нас будет, если конечно будет поддерживать администрация и райрада. Я вас очень прошу, поддержите, пожалуйста.

 

Попов Г.В. слово надається начальнику юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Лінник Світлані Григорівні.

Лінник С.Г. Читайте розпорядження голови районної державної адміністрації. Про що видане розпорядження, про проведення інвентаризації земельних ділянок. Тобто земельна ділянка сьогодні, постфактум, не надана. Яка процедура інвентаризації? Інвентаризація здійснюється з метою встановлення категорії земель. Якщо вона буде переведена, як і в Кардашинкі, із категорії земель сільськогосподарського призначення, це буде процедура зовсім інша, і чи вони отримають надра на використання? Фактично піде розбазарювання земельної ділянки, отримування державного акту під фермерське господарство, постільки воно буде, і пісок потім буде вивозитись безкоштовно.

 

Попов Г.В. Хто ще бажає виступити? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з дев'ятого питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 16. Проти? 6. Не голосували 4. Рішення не приймається.

 

Попов Г.В. Слово з десятого по дванадцяте питання надається голові постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства Телицину Миколі Єфремовичу.

Прошу Вас Миколо Єфремовичу з десятого питання " Про внесення змін до рішень двадцять сьомої сесії районної ради VI скликання від 30 січня 2013 року № 312, № 314".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з десятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з десятого питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з одинадцятого питання " Про надання дозволу комунальному підприємству редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення на дострокове розірвання договору оренди з фізичною особою – підприємцем Коваленко В.В.".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з одинадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з одинадцятого питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з дванадцятого питання " Про надання дозволу Голопристанській дитячо-юнацькій спортивній школі на продовження терміну дії договору".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з дванадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з дванадцятого питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з тринадцятого по п'ятнадцяте питання надається керуючому справами виконавчого апарату районної ради Александровій Тетяні Миколаївні.

Прошу Вас Тетяно Миколаївна з тринадцятого питання " Про структуру виконавчого апарату районної ради".

 

Александрова Т.М. (зачитує проект рішення з тринадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Тетяни Миколаївни? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з тринадцятого питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Тетяно Миколаївна з чотирнадцятого питання " Про надання щорічної відпустки заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу".

 

Александрова Т.М. (зачитує проект рішення з чотирнадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Тетяни Миколаївни? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з чотирнадцятого питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Тетяно Миколаївна з п'ятнадцятого питання " Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради".

 

Александрова Т.М. (зачитує проект рішення з п'ятнадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Тетяни Миколаївни? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з п'ятнадцятого питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Всі питання порядку денного сорок сьомої сесії районної ради VІ скликання розглянуто. Будуть у депутатів зауваження, пропозиції щодо ведення сесії? Немає. На цьому сорок сьому сесію районної ради VІ скликання оголошую закритою.

 

Звучить гімн України

 

 

 

Голова районної ради Г.В.Попов

 

 

 

Категорія: Архів » Порядок денний та протоколи відкритих пленарних засідань районної ради VI скликання » Порядок денний 2015 рік

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада