Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л № 36/27 спільного засідання постійних комісій з питань освіти та медицини

опубліковано: 21-05-2015, 08:45, переглядів: 793,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

П Р О Т О К О Л № 36/27

 

спільного засідання постійних комісій з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності, взаємодії із засобами масової інформації, політичними партіями та громадськими організаціями та з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, праці, соціального захисту населення та роботи з ветеранськими організаціями

 

 

 

15 травня 2015 року  Читальна зала

районної бібліотеки

Гола Пристань 10.00

 

На засіданні комісій присутні члени комісій

1. Слюсар Н.О.

2. Луцюк Л.М.

3 . Лакіза Л.О.

4. Грибко О.С.

5. Качан О.М.

6. Козакова Г.В.

7. Харечко В.Є.

8. Савицький П.І.

9. Воскобойник Л.М.

 

 

Відсутні з поважних причин:

1. Жданюк Є.І.

2. Черкашенко О.В.

Запрошені:

1. Александрова Т.М.– керуючий справами виконавчого апарату районної ради,

2. Бабич О.В. - голова Голопристанської районної спілки спортивних організацій «Асоціація Спортивних Федерацій»,

3.Власова Н.П. – завідувач дитячою консультацією комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня»,

4. Гонтарь А.А. – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації,

5. Григоркін О.В. - головний редактор районної газети «Голопристанський вісник»,

6. Качур В.М. – директор Голопристанської районної дитячо- юнацької спортивної школи,

7. Козакова Г.В. – начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації,

8. Комаров В.Г. – начальник відділу організаційної роботи виконавчого апарату районної ради,

9. Кравець О.М. – головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації,

10. Кравченко-Скалозуб О.В. – перший заступник голови районної державної адміністрації,

11. Лобинцева А.А. – головний спеціаліст відділу організаційної роботи виконавчого апарату районної ради,

12. Мануйленко Т.В. - начальник комунальної установи «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти»,

13. Міщенко Л.В. – заступник начальника Голопристанського районного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Херсонській       області,

14. Одарченко Н.М. - заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації,

15. Фролов М.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2015 року

Доповідають: начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Фролов М.І.,

 начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Козакова Г.В.

2. Про хід виконання програми розвитку фізичної культури та спорту в Голопристанському районі на 2012 - 2016 роки

Доповідає: головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Кравець О.М.

3.Про проект довгострокової районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2015 та наступні роки

Доповідає: начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Козакова Г.В.

4. Про проект змін до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 - 2018 роки

Доповідає: начальник управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Козакова Г.В.

5. Різне

Інформує: голова постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності, взаємодії із засобами масової інформації, політичними партіями та  громадськими організаціями Слюсар Н.О.

 

 

 

 

Регламент

 

1. Інформація з першого питання - до 15 хв.

2. Співдоповідь з першого питання - до 10 хв.

3. Інформація з другого питання - до 15 хв.

4. Співдоповідь з другого питання - до 10 хв.

5. Інформація з третього питання - до 10 хв.

6. Інформація з четвертого питання - до 10 хв.

7. Інформація з п’ятого питання - до 10 хв.

Виступи з питань порядку денного - до 5 хв.

Запити до кожного питання

та відповіді на них - до 3 хв.

 

1. СЛУХАЛИ:

Фролова М.І. – начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації,

Козакову Г.В. – начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації

(інформації додаються до протоколу спільного засідання комісій ),

Слюсар Н.О. – голову постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності, взаємодії із засобами масової інформації, політичними партіями та громадськими організаціями, яка ознайомила присутніх на засіданні з узагальненою інформацією по вивченню питання депутатами Луцюком Л.М., Лакізой Л.О. та Харечко В.Є. на території Бехтерської, Долматівської та Малокопанівської сільських рад (інформації додаються до протоколу спільного засідання комісій ).

ВИСТУПИЛИ:

Міщенко Л. В. – заступник начальника Голопристанського районного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Херсонській області, яка поінформувала присутніх, що влітку 2015 року будуть паспортизовані пляжі в м. Гола Пристань та селах Більшовик і Залізний Порт. В зв’язку із цим, всі директори пришкільних таборів повинні надати до районного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Херсонській області довідки про те, що дітей купати не будуть,

Лакіза Л. О. – депутат районної ради, яка звернулась до начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Фролова М.І. з проханням взяти на контроль питання безперебійного водопостачання пришкільного табору в с. Олексіївка. Також вона звернулась з проханням до депутата районної ради Качана О.М. сприяти упорядкуванню черг в районній поліклініці при проходженні медичної комісії.

 

 

 

 

В результаті обговорення комісії прийняли

 

Висновки і рекомендації № 36/27 -1 (додаються до протоколу).

Голосували: «ЗА» - одноголосно.

 

2. СЛУХАЛИ:

Кравця О.М. – головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації(інформація додається до протоколу спільного засідання комісій ).

ВИСТУПИЛИ:

Мануйленко Т.В.- начальник комунальної установи «Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти», яка повідомила присутнім про те, що комунальна установа буде змушена припинити виплачувати кошти по програмі, якщо не буде затверджено регламент, положення та кошторис.

Бабич О.В. - голова Голопристанської районної спілки спортивних організацій «Асоціація Спортивних Федерацій», який звернув увагу присутніх на необхідність вдосконалення механізму використання коштів, які виділяються на спортивні заходи.

Качур В.М. - директор Голопристанської районної дитячо-юнацької спортивної школи, який повідомив присутнім, що для фінансування спортивних заходів всі документи були підготовлені: календарний план, положення, кошторис. Щодо цільового використання коштів на забезпечення стипендією Яковенко Ольги, то необхідно поставити вимогу про надання відповідних документів, які підтверджують підстави для виплат стипендії.

Александрова Т.М. - керуючий справами виконавчого апарату районної ради, яка звернула увагу присутніх на те, що заходами щодо реалізації програми розвитку фізичної культури та спорту в Голопристанському районі на 2012-2016 роки передбачено проведення районних комплексних спортивних змагань та спартакіад, а також забезпечення підготовки членів збірних команд району в проведенні навчально-тренувальних зборах, участь районних команд у обласних спартакіадах та спортивно-масових заходах, проїзд спортсменів для участі в обласних змаганнях.

Кравченко-Скалозуб О.В. – перший заступник голови районної державної адміністрації, яка запропонувала вести діалог в конструктивному руслі, запросила представників спортивної галузі зібратись на нараду та вивчити питання наявності підстав щодо забезпечення стипендією майстра спорту України, чемпіонки України Яковенко О.С.

 

В результаті обговорення комісії прийняли

 

Висновки і рекомендації № 36/27 -2 (додаються до протоколу).

Голосували: «ЗА» - одноголосно.

 

 

3. СЛУХАЛИ:

Козакову Г.В. – начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації( інформація в протоколі 49 сесії районної ради).

ВИСТУПИЛИ:

Слюсар Н.О. – голова постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності, взаємодії із засобами масової інформації, політичними партіями та громадськими організаціями, яка запропонувала депутатам схвалити проект програми та рекомендувати районній раді затвердити програму.

В результаті обговорення комісії прийняли

 

Висновки і рекомендації № 36/27-3 (додаються до протоколу).

Голосували: «ЗА» - одноголосно.

 

4. СЛУХАЛИ:

Козакову Г.В. – начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації( інформація в протоколі 49 сесії районної ради).

ВИСТУПИЛИ:

Качан О.М. – голова постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, праці, соціального захисту населення та роботи з ветеранськими організаціями, який запропонував депутатам рекомендувати районній раді внести відповідні зміни в програму з метою впорядкування надання пільг учасникам бойових дій, які приймали участь в антитерористичній операції.

 

В результаті обговорення комісії прийняли

 

Висновки і рекомендації № 36/27-4 (додаються до протоколу).

Голосували: «ЗА» - одноголосно.

 

5. СЛУХАЛИ:

Слюсар Н.О. – голову постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності, взаємодії із засобами масової інформації, політичними партіями та громадськими організаціями, яка ознайомила присутніх з інформаціями, які надійшли на адресу комісій.

 

Інформації депутатами взяті до відома (матеріали в протоколі засідання комісій).

 

Голова комісії Слюсар Н.О.

 

 

Голова комісії Качан О.М.

 

Теги: травня

Категорія: Архів » Постійні комісії районної ради VI скликання » Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності, взаємодії із засобами масов » Висновки постійна комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада