Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій з питань освіти та медицини № 36-27/1

опубліковано: 21-05-2015, 09:06, переглядів: 822,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Висновки і рекомендації

спільного засідання постійних комісій з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності, взаємодії із засобами масової інформації, політичними партіями та громадськими організаціями та з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, праці, соціального захисту населення та роботи з ветеранськими організаціями

 

від 15.05. 2015 № 36-27/1

м. Гола Пристань

 

Про організацію відпочинку

та оздоровлення дітей влітку 2015 року

 

Заслухавши та обговоривши інформацію районної державної адміністрації «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2015 року», інформації депутатів районної ради за результатами вивчення даного питання на території Долматівської, Бехтерської, Малокопанівської сільських рад, постійні комісії зазначають, що в даному напрямку в районі проводиться певна робота.

Протягом червня 2015 року в районі буде відкрито 27 пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей на базі 27 загальноосвітніх навчальних закладів району, у яких планується охопити відпочинком 918 дітей та підлітків віком від 7 до 18 років з числа учнів пільгових категорій.

Пришкільні табори будуть працювати протягом 14 робочих днів. У всіх пришкільних закладах з денним перебуванням для дітей молодшого віку буде організовано денний сон.

Адміністраціями шкіл проводяться: заходи для забезпечення змістовного відпочинку протягом табірної зміни (плануються екскурсії, походи, спортивні заходи); в шести загальноосвітніх закладах району (Бехтерська ЗОШ, Залізнопортівська ЗОШ, Кардашинська ЗОШ, Новозбур'ївська ЗОШ №1, Рибальченська ЗОШ, Таврійська ЗОШ) планується організація літніх мовних таборів; оптимально буде використана існуюча матеріально-технічна база загальноосвітніх навчальних закладів.

На організацію харчування дітей у пришкільних таборах відпочинку з районного бюджету у 2015 році виділено 300 тис. грн. Додатково планується залучити 51 тис. грн. (батьківські, спонсорські кошти). Вартість харчування однієї дитини на 1 день – 23,34 грн.

Для оздоровлення дітей пільгових категорій у 2015 році з районного бюджету виділено 99,9 тис. грн. та 30 тис. грн. передбачено бюджетами сільських рад, що дозволить оздоровити 40 дітей. У районі створено базу пільгових категорій дітей. Проводиться робота по підготовці до укладання договорів з дитячими оздоровчими закладами. Всього у районі функціонують три дитячих оздоровчих заклади: «Дельфін», «Маяк» та «Примор'я», відкриття яких заплановано 01 червня 2015 року.

Разом з тим залишаються не вирішеними ряд проблем, а саме:

- до початку відпочинкової зміни необхідно провести паспортизацію місць для купання дітей на територіях сільських рад

- необхідно забезпечити безперебійне постачання води для стабільної роботи пришкільних таборів відпочинку.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісії

дійшли висновку:

Інформацію «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2015 року» взяти до відома.

З метою забезпечення повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2015 року

рекомендувати:

1. Районній державній адміністрації:

1) Здійснювати координацію роботи місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій усіх форм власності, громадських організацій при вирішенні питань оздоровлення та відпочинку дітей.

2) Здійснити заходи:

- по організації та направленню до позаміських оздоровчих закладів дітей пільгових категорій;

- по організації та проведенню відпочинку і зайнятості дітей у пришкільних таборах із денним перебуванням.

3) Забезпечити укладання договорів про медичне обслуговування дітей з медичними працівниками сільських лікувальних закладів Геройської, Краснознам’янської, Новозбур’ївської сільських рад.

2. Комунальному підприємству «Голопристанська центральна районна лікарня»:

1)Забезпечити медичний огляд дітей диспансерної групи при направленні їх до закладів відпочинку з чітким визначенням діагнозу.

2)Закріпити за пришкільними таборами відпочинку Геройської, Краснознам’янської, Новозбур’ївської №1 загальноосвітніх шкіл медичних працівників сільських лікувальних закладів.

3) Оперативно інформувати управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації про чисельність дітей, направлених для оздоровлення та лікування в санаторно-курортні заклади, позаміські дитячі оздоровчі табори із зазначенням рівня та джерел фінансування, місця оздоровлення та основних відомостей про дитину.

3. Сільським радам передбачити в місцевих бюджетах 2016 року кошти на закупівлю путівок до позаміських дитячих оздоровчих закладів, в першу чергу для оздоровлення дітей пільгових категорій та залучити інші кошти на фінансування відпочинку дітей у пришкільних таборах з денним перебуванням.

4. Новофедорівській і Круглоозерській сільським радам вирішити питання облаштування на водоймах місць для відпочинку та купання (провести їх паспортизацію та надати копії паспортів пришкільним таборам відпочинку).

5.Олексіївській, Новофедорівській, Круглоозерській сільським радам забезпечити безперебійне постачання води для стабільної роботи пришкільних таборів відпочинку.

6. Контроль за виконанням цих рекомендацій покласти на голову постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності, взаємодії із засобами масової інформації, політичними партіями та громадськими організаціями Слюсар Н.О.

 

Голова постійної комісії Н.О. Слюсар

 

 

Голова постійної комісії О.М. Качан

 

 

 

Категорія: Архів » Постійні комісії районної ради VI скликання » Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності, взаємодії із засобами масов » Висновки постійна комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги