Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій з питань освіти та медицини № 36-27/2

опубліковано: 21-05-2015, 09:14, переглядів: 783,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Висновки і рекомендації

спільного засідання постійних комісій з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності, взаємодії із засобами масової інформації, політичними партіями та громадськими організаціями та з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, праці, соціального захисту населення та роботи з ветеранськими організаціями

 

від 15.05. 2015 № 36-27/2

м. Гола Пристань

 

Про хід виконання програми

розвитку фізичної культури та спорту

в Голопристанському районі

на 2012 -2016 роки

 

Заслухавши та обговоривши інформацію районної державної адміністрації «Про хід виконання програми розвитку фізичної культури та спорту в Голопристанському районі на 2012-2016 роки», інформації депутатів районної ради за результатами вивчення даного питання на території Долматівської, Бехтерської, Малокопанівської сільських рад, постійні комісії зазначають, що в даному напрямку в районі проводиться певна робота.

У 2014 році на виконання заходів з розвитку фізичної культури та спорту використано 120,584 тис. грн., переважна більшість коштів використана на виїзд команд дитячо-юнацької спортивної школи на обласні змагання.

Мережа фізкультурно-спортивних закладів у районі складається із районної дитячо-юнацької спортивної школи та її філій у селах Нова Збур`ївка, Чулаківка, Гладківка, Таврійське, Долматівка.

В загальноосвітніх школах району у початкових класах забезпечено проведення трьох уроків фізкультури на тиждень, у старших класах – двох уроків. Крім того, проводиться ранкова гімнастика, працюють гуртки спортивного спрямування.

З метою охоплення населення всіма видами фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності проводяться районні спортивні заходи.

На території Голопристанського району функціонують районні федерації з боксу, веслування на байдарках і каное, баскетболу, футболу, волейболу, парашутного спорту, дзюдо та районне фізкультурно-спортивне товариство "Колос", які об'єдналися в асоціацію спортивних федерацій району.

Традиційно організовуються районні та забезпечується участь районних команд в обласних галузевих спартакіадах: сільського населення, дітей-спортсменів, "Літніх молодіжних спортивних іграх Херсонщини", обласних змаганнях на краще спортивне село.

Протягом 2014 року відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації було організовано участь команд району в 19 широкомасштабних спортивних заходах та забезпечено участь команд Голопристанського району в обласних змаганнях із різних видів спорту та чемпіонатах України. У змаганнях взяли участь 320 спортсменів, які завоювали на чемпіонатах України 27 призових місць та таку ж кількість призових місць на чемпіонатах області.

Проводиться певна робота щодо активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності серед сільського населення району.

Значну увагу розвитку спорту на селі приділяють Бехтерська, Чулаківська, Долматівська, Нововолодимирівська, Гладківська сільські ради. Кошти місцевих бюджетів на фізкультурно-спортивну роботу передбачені лише у Новозбур'ївській, Новофедорівській, Рибальчеській сільських радах.

Значну допомогу в організації спортивних заходів надають фермерські господарства, приватні підприємці Чулаківської, Новозбур'ївської, Нововолодимирівської, Новофедорівської, Бехтерської, Долматівської сільських рад. Одним із джерел фінансування спортивних змагань є членські внески членів федерацій.

Разом з тим, залишаються не вирішеними ряд проблем, а саме:

- сільськими головами не вживаються заходи щодо утворення фізкультурно-спортивних клубів;

- недостатнім є фінансування на утримання та ремонт спортивних об'єктів;

- не передбачаються кошти місцевих бюджетів на фізкультурно-спортивну та оздоровчу роботу.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісії

дійшли висновку:

Інформацію «Про хід виконання програми розвитку фізичної культури і спорту в Голопристанському районі на 2012-2016 роки» взяти до відома.

З метою забезпечення виконання заходів «Програми розвитку фізичної культури і спорту в Голопристанському районі на 2012-2016 роки»

 

рекомендувати:

 

1. Районній державній адміністрації:

1) Здійснювати координацію роботи місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій усіх форм власності, громадських організацій при вирішенні питань розвитку фізичної культури і спорту.

2) Здійснювати заходи по залученню позабюджетних коштів для зміцнення спортивної матеріально-технічної бази навчальних закладів.

3) Продовжувати проводити роботу по виявленню перспективних дітей і підлітків та залучення їх до участі у спортивних змаганнях.

4) Активізувати роботу щодо залучення позабюджетних коштів для належного утримання спортивних об’єктів.

5) Вивчити питання наявності підстав щодо забезпечення стипендією відповідно до пункту 3.5 розділу 3 «Фізкультурно - оздоровча та реабілітаційна робота серед інвалідів» майстра спорту України, чемпіонки України Яковенко О.С.

2. Сільським радам:

1) При формуванні місцевих бюджетів на 2016 рік передбачити кошти на фізкультурно-спортивну, оздоровчу роботу.

2) Вживати заходи щодо утворення фізкультурно-спортивних клубів.

3) Активізувати роботу щодо залучення позабюджетних коштів для належного утримання спортивних об’єктів.

3. Інформацію про виконання цих рекомендацій надати в районну раду:

1) Районній державній адміністрації по пункту 1.5) в термін до 15.06.2015 року,

по пунктам 1.1)–1.4) в термін до 01.03.2016 року.

2) Сільським радам в термін до 01.03.2016 року

 

4. Контроль за виконанням цих рекомендацій покласти на голову постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності, взаємодії із засобами масової інформації, політичними партіями та громадськими організаціями Слюсар Н.О.

 

 

Голова постійної комісії Н.О. Слюсар

 

 

Голова постійної комісії О.М. Качан

 

 

 

Категорія: Архів » Постійні комісії районної ради VI скликання » Постійна комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності, взаємодії із засобами масов » Висновки постійна комісія з питань освіти, культури, молоді та спорту

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада