Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про хід виконання районної комплексної середньострокової програми розвитку села

опубліковано: 20-05-2015, 09:36, переглядів: 631,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ ПРОЕКТ

сорок дев’ятої сесії VI скликання

 

від 18.06.2015 №________

м. Гола Пристань

 

Про хід виконання районної комплексної

середньострокової програми розвитку села

на 2014 – 2015 роки

 

Заслухавши та обговоривши інформацію районної державної адміністрації «Про хід виконання районної комплексної середньострокової програми розвитку села на 2014 – 2015 роки», районна рада зазначає, що в районі по реалізації заходів вказаної програми проводиться певна робота.

Так, за підсумками 2014 року забезпечено обсяг валової сільськогосподарської продукції на суму 1317,5 млн. гривень, що на 2% більше ніж у 2013 році та становить 100% від запланованого. Доля галузі рослинництва відповідає 90,7%. Завдяки виробництву овочевих, баштанних культур та картоплі за цим показником район посідає перше місце в області.

На теперішній час по району посіяно ярих зернових культур 7288 га, що складає 75% від запланованого. Крім того посіяно соняшнику 12860 га або 69%, овочів 4190 або 71%, баштанних культур 594га або 11%.

У всіх категоріях господарств району поголів’я великої рогатої худоби (ВРХ) складає 6136 голів, в тому числі 3660 голів корів, свиней - 11218 голів, овець - 2880 голів, птиці - 147523 голів.

Переважною прогресивною метою на сьогодні в районі, є створення логістичного центру плодоовочевої та баштанної продукції з одночасним зберіганням сільськогосподарської продукції 12000 тон, на базі «Нового ринку» у місті Гола Пристань.

З метою розвитку житлового будівництва на селі, а саме підтримкою програми "Власний дім" скористалися 8 сімей шести сільських населених пунктів, отримавши пільгових кредитів на загальну суму 502,00 тис.гривень.

У сфері розвитку культурно дозвільної діяльності, фізичної культури та спорту в сільській місцевості, позитивною є тенденція щодо організації громадянами спортивних об'єднань.

З метою поліпшення умов роботи закладів культури, здійснено ремонти клубних закладів за кошти бюджетів сільських рад Нововолодимирівської Бехтерської та Садівської.

На розвиток медичного обслуговування сільської місцевості з районного бюджету виділені кошти у 2014 році на суму 26,2 тис.грн., а саме придбано: термостат на суму 6,8 тис. грн., проведено капітальний ремонт: Нововолодимирівської амбулаторії на суму 1,0 тис. грн., Чулаківської амбулаторії на суму 1,7 тис. грн. та Новософіївського ФАПу на суму 16,7 тис.грн.

За операційною ціллю реформування та забезпечення розвитку житлово-комунального господарства у сільській місцевості, Гладківською сільською радою встановлено 53 енергозберігаючі вуличні ліхтарі з залученням коштів населення. За кошти Нововолодимирівської сільської ради придбано два лічильники води для встановлення на баштах Рожновського.

Розроблена проектно-кошторисна документація по реконструкції водопровідної мережі в с.Бехтери протяжністю 660,0 м, в с.Новочерномор'є протяжністю 380,0 м.

Відновлено освітлення частини центральної вулиці с.Гладківка на суму 60,0 тис.гривень та частини вулиць сіл Велика Кардашинка, Мала Кардашинка, Кардашинка, Кохани на суму 100,0 тис.гривень.

Але для виконання заходів визначених Програмою щодо захисту сільських населених пунктів, пов’язаних із шкідливою дією вод та щодо розробки та винесення в натуру проектів прибережних захисних смуг, у 2014 році та на початку 2015 року кошти з місцевих бюджетів не виділялись, природоохоронні заходи не фінансувались.

Однією із сучасних проблем розвитку сільських населених пунктів є відсутність актуальної, розробленої та затвердженої у порядку, встановленому Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», містобудівної документації регіонального та місцевих рівнів.

Фінансування програми на розроблення містобудівної документації району не здійснювалось.

Кошти, що були передбачені з районного бюджету на проведення капітального ремонту закладів охорони здоров'я та на розвиток медичного обслуговування у сільській місцевості не виділялись.

В 2014 році надана субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах в сумі 1450,4 тис. грн., використано 299,5 тис.грн. Для ефективного використання коштів сільськими радами проводилось накопичення коштів на реєстраційних рахунках. Залишок невикористаних коштів по субвенції за 2012-2014 роки склав 1471,4 тис грн., який був повернутий до державного бюджету

Незважаючи на закінчення у 2015 році терміну дії Програми залишається не вирішеним питання щодо розробки проектів винесення в натуру водоохоронних зон та прибережних захисних смуг на водних об’єктах.

Враховуючи вищезазначене та висновки і рекомендації постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів та робочої групи по підготовці сесії від 18.05.2015 № 36/1, керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

Інформацію районної державної адміністрації «Про хід виконання районної комплексної середньострокової програми розвитку села на 2014 – 2015 роки взяти до відома.

З метою належного виконання заходів програми рекомендувати:

1.Районній державній адміністрації:

1) Посилити контроль за виконанням заходів районної комплексної середньострокової програми розвитку села на 2014 – 2015 роки, про що інформувати районну раду за підсумками року.

2) В IV кварталі 2015 року розробити проект програми на 2016 рік та наступні роки з урахуванням невиконаних заходів попередньої районної к омплексної середньострокової програми розвитку села на 2014 – 2015 роки з передбаченням її фінансування та подати на затвердження районній раді.

3) Визначитися з фінансуванням з районного бюджету по об'єктах: "Капітальний ремонт опалення Зеленотропинського фельдшерського пункту", "Капітальний ремонт Садівської дільничної лікарні з дільницею загальної практики – сімейної медицини", "Капітальний ремонт (енергозбереження вікна, двері) Новософіївської ЗОШ",  "Проведення робіт із заміни внутрішніх електромереж будівлі управління агропромислового розвитку райдержадміністрації".

2.З метою поліпшення екологічного стану сільських населених пунктів від шкідливої дії вод сільським радам на виконання п.п.2.2 п.2 Завдань і заходів Програми (додаток 1), а саме: розробка проектів винесення в натуру водоохоронних зон та прибережних захисних смуг на водних об’єктах, виділити кошти на виготовлення відповідної документації.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів.

 

 

 

Голова районної ради Г.В. Попов

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Архів

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги