Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л № 36 засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу

опубліковано: 22-05-2015, 13:48, переглядів: 808,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

П Р О Т О К О Л № 36

засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів та робочої групи по підготовці питання «Про хід виконання районної комплексної програми розвитку села на 2014 – 2015 роки» на сорок дев’яту сесію районної ради VI скликання

 

від 18.05.2015

м. Гола Пристань  10-00

 

Присутні

члени комісії:

1.Брага А.Г.

2.Гурнак В.Г.

3.Коротун С.В.

4.Монюк С.Я.

5.Рижилов А.В.

6.Тупіков В.М

 

Відсутній:

1.Єременко О.І.

 

члени робочої групи:

1.Басараб І.К.– заступник голови районної ради;

2.Бурлаков О.Г. – начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації;

3.Волошина Н.О. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації;

4.Проценко Л.І. – виконуючий обов’язки начальника відділу водних ресурсів Приморського управління водного господарства;

5.Риженко Ю.М. – начальник відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації;

6.Фролов М.І. – начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

 

Запрошені:

1.Бондаренко І.О. – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Круглоозерської сільської ради;

2.Войтович П.С. – начальник міжрайонного управління Держсанепідслужби України;

3.Кобець Л.М. – заступник головного лікаря комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня»;

4.Кузнецова Є.О. – завідувач сектора регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації;

5.Лазарев А.В. – довірена особа, діюча в інтересах приватного підприємства «Юридична агенція «Правозахист»;

6.Лопатюк Ю.І. – засновник приватного підприємства « Юридична агенція « Правозахист»;

7.Мірошниченко М.О. – директор приватного підприємства «Юридична агенція « Правозахист»;

8.Поліщук О.О. – кореспондент комунального підприємства «Редакція газети «Голопристанський вісник» та радіомовлення»;

9.Попов Геннадій Васильович – голова районної ради;

10.Соловйов В.О. – заступник голови районної державної адміністрації;

11.Тичинський М.І. – завідувач сектору державного земельного кадастру відділу Держземагенства у Голопристанському районі;

12. Шляхторова О.В. – спеціаліст I категорії відділу ЖКХ і надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації;

 

Порядок денний:

1.Про рекомендації районній раді щодо розгляду на сорок дев’ятій сесії районної ради VI скликання питання «Про хід виконання районної комплексної середньострокової програми розвитку села на 2014 – 2015 роки».

Доповідає: - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Бурлаков О.Г.

- начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Фролов М.І.

- заступник головного лікаря комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» Кобець Л.М.

 

2.Про виконання висновків і рекомендацій постійної комісії від 05.06.2014 № 30/2-47/2 «Про хід виконання районної програми охорони та відтворення довкілля рекреаційно-курортної зони Голопристанського району на 2011 – 2015 роки» в порядку контролю.

Доповідає: - заступник голови районної державної адміністрації Соловйов Віталій Олександрович.

- заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Круглоозерської сільської ради Бондаренко І.О.

- депутат районної ради Басараб І.К..

 

3.Про надання погодження ПП «Юридична агенція «Правозахист» на отримання спеціального дозволу на користування надрами.

Доповідає: депутат районної ради Басараб І.К.

 

4. Про інформацію.

Інформує: голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів Брага А.Г.

 

1.СЛУХАЛИ:

Бурлакова О.Г. – начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, який ознайомив присутніх із інформацією про хід виконання районної комплексної середньострокової програми розвитку села на 2014 – 2015 роки. – Довідка районної державної адміністрації «Про хід районної комплексної середньострокової програми розвитку села на 2014 – 2015 роки» в протоколі сорок дев’ятої сесії районної ради VI скликання.

Фролова М.І. – начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації. – Довідка відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації «Про хід виконання районної комплексної середньострокової програми розвитку села на 2014 – 2015 роки» в протоколі сорок дев’ятої сесії районної ради VI скликання.

Кобець Л.М. – заступника головного лікаря комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня». – Довідка комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» «Про хід виконання районної комплексної середньострокової програми розвитку села на 2014 – 2015 роки» від 05.05.2015 № 1/784 » в протоколі сорок дев’ятої сесії районної ради VI скликання.

 

ВИСТУПИЛИ:

Брага А.Г. – голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів запропонував взяти до відома інформацію та прийняти відповідні висновки і рекомендації.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 36/1 (додаються).

Голосували одноголосно.

 

2.СЛУХАЛИ:

Соловйова В.О. – заступника голови районної державної адміністрації, який ознайомив присутніх з інформацією «Про виконання висновків і рекомендацій постійної комісії від 05.06.2014 № 30/2-47/2 «Про хід виконання районної програми охорони та відтворення довкілля рекреаційно-курортної зони Голопристанського району на 2011 – 2015 роки» в порядку контролю». – Довідка районної державної адміністрації про хід виконання районної програми охорони та відтворення довкілля рекреаційно-курортної зони Голопристанського району на 2011 – 2015 роки» додається до протоколу.

Бондаренка І.О. – заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Круглоозерської сільської ради. – Довідка Круглоозерської сільської ради на виконання рекомендацій постійної комісії від 05.06.2014 № 30/2-47/2 «Про хід виконання районної програми охорони та відтворення довкілля рекреаційно-курортної зони Голопристанського району на 2011 – 2015 роки» додається до протоколу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Войтович П.С. – начальник міжрайонного управління Держсанепідслужби України, який зауважив, що проблему очищення води на території курортної зони потрібно піднімати на засіданнях вищого рівня, а не лише на комісії, тому що питання нагальне і стосується здоров’я людей. Ремонт очисних споруд потребує капітальних вкладень. Лабораторні дослідження свідчать, що все залишається на рівні попереднього року.

Басараб І.К. – депутат районної ради, який, підводячи підсумки по розгляду питання, з урахуванням інформації, наданої відповідними сільськими радами, запропонував взяти інформацію до відома, зауважив, що питання залишається на контролі в постійній комісії і до розгляду невиконаних питань по висновкам і рекомендаціям від 05.06.2014 № 30/2-47/2 комісія повернеться в III кварталі 2015 року, згідно плану роботи.

Депутати підтримали пропозицію Басараба І.К.

Голосували одноголосно.

 

3.СЛУХАЛИ:

Басараба І.К. – депутата районної ради, який ознайомив присутніх із заявою ПП «Юридична агенція «Правозахист» щодо надання погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків будівельних на площі 50 га на землях Геройської сільської ради. – Заява ПП «Юридична агенція «Правозахист» з відповідним пакетом документів та графічними матеріалами бажаного місця розташування земельної ділянки додається до протоколу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Гурнак В.Г. – заступник голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів, який вважає, що вищезазначене питання потребує довивчення.

Рижилов А.В. – член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів, який вважає, що в разі створення національного природного парку «Нижньодніпровський» займатися видобутком піску неможливо. Насамперед треба одержати дозвіл від екологічних служб.

Попов Г.В. – голова районної ради, який наголосив на те, що треба поважати інвестора, який дає можливість будь якій територіальній громаді, бути фінансово незалежною і бюджетонаповненою, мати можливість на належному рівні утримувати інфраструктуру села; запропонував рекомендувати районній раді погодити отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків будівельних на території Геройської сільської ради.

 

Голосували: за – 0, проти – 3 чол., утрималися – 3 чол.

Висновки і рекомендації не прийнято.

 

4.СЛУХАЛИ:

Брагу А.Г. – голову постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів, який ознайомив присутніх із листами, що надійшли в період між засіданнями комісії:

- Про призупинення формування національного природного парку «Нижньодніпровський» (лист Верховної Ради України від 30.04.2015 № 04-11/11-416).

- Про внесення змін у статтю 11 Закону Укаїни «Про Червону книгу України» (лист Державної екологічної інспекції у Херсонській області від 14.05.2015 № 05-11/647).

Членами комісії озвучені інформації взято до відома.

 

Голова комісії А.Г.Брага

 

Секретар С.В.Коротун

 

Категорія: Архів » Постійні комісії районної ради VI скликання » Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села,

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги