Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про районний бюджет на 2011рік

опубліковано: 15-09-2011, 16:25, переглядів: 1160,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

шостої сесії районної ради VI скликання

 

від 30.12. 2010 № 73

м. Гола Пристань

 

Про районний бюджет

на 2011 рік

 

     Відповідно до Бюджетного кодексу України, керуючись статтею 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

в и р і ш и л а:

1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2011 рік у сумі 152957242 гривень.

Обсяг доходів загального фонду районного бюджету визначити у сумі 152065242 гривень, спеціального фонду бюджету – у сумі 892000 гривень (додаток № 1).

2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2011 рік у сумі 152957242 гривень за функціональною структурою бюджету, у тому числі обсяг видатків загального фонду у сумі 152065242 гривень та видатків спеціального фонду у сумі 892000 гривень за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток № 2) та головними розпорядниками коштів (додаток № 3).

3. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів районного бюджету у сумі 100000 гривень.

4. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів (додаток № 4) на 2011 рік:

- кошти, що надходять до районного бюджету із Старозбур’ївського сільського бюджету у сумі 56500 гривень;

- дотації вирівнювання місцевим бюджетам у сумі 11157100 гривень;

- додаткової дотації на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів району у сумі 566600 гривень, яка розподілена між районним бюджетом та бюджетами міста і сіл району відповідно до порядку, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 27 грудня 2010 року № 834 „Про Порядок розподілу додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів між районним бюджетом та бюджетами міста і сіл району на 2011 рік”;

- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на збереження середньої заробітної плати на період працевлаштування посадових осіб місцевого самоврядування з числа депутатів відповідних рад, що потребують працевлаштування в зв'язку із закінченням строку повноважень у сумі 108600 гривень;

- субвенції на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності у сумі 98700 гривень;

- іншої субвенції місцевим бюджетам району на здійснення фінансової підтримки спортивних споруд у сумі 270000 гривень.

5. Установити, що перерахування дотації вирівнювання місцевим бюджетам здійснюється шляхом застосування нормативів щоденних відрахувань від надходжень доходів до загального фонду районного бюджету (постанова Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 року № 1132) згідно із додатком №4 до цього рішення.

Суми дотації вирівнювання недоодержані згідно з помісячним розписом районного бюджету перераховуються управлінням Державного казначейства України в Голопристанському районі на підставі платіжних доручень фінансового управління за рахунок дотації вирівнювання, що одержується з державного бюджету до доходів загального фонду районного бюджету не пізніше 10 числа місяця наступного за звітним.

6. Відповідно до вимог Закону України № 1953 „Про міжбюджетні відносини між районним бюджетом та бюджетами територіальних громад сіл, селищ, міст та їх об’єднань” установити, що у 2011 році розрахунок обсягу міжбюджетних трансфертів між районним бюджетом і бюджетами територіальних громад сіл та міста районного значення проведено у відповідності до вимог Бюджетного кодексу України, формули розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів (дотацій вирівнювання та коштів, що передаються до відповідного місцевого бюджету) між районним бюджетом та бюджетами територіальних громад сіл і міста районного значення, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 08 грудня 2010 року № 1149 „Деякі питання розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів” та коефіцієнтів, частки нормативів бюджетної забезпеченості встановлених розпорядженням голови районної державної адміністрації від 27 грудня 2010 року № 833 „Про встановлення коефіцієнтів для формульного розрахунку обсягів міжбюджетних трансфертів між районним бюджетом, міським та сільськими бюджетами району на 2011 рік”, згідно з додатком № 5 до цього рішення.

7. Установити розмір резервного фонду районного бюджету на 2011 рік у сумі 330000 гривень.

8. Затвердити такий перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2011 рік за їх економічною структурою:

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

- поточні трансферти населенню;

- поточні трансферти місцевим бюджетам.

9. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних та регіональних галузевих програм на загальну суму 1115000 гривень (додаток № 6).

Фінансування районних програм термін дії яких закінчився у 2010 році, здійснювати у 2011 році після подання районною державною адміністрацією проектів районних програм на сесію районної ради та відповідного їх затвердження.

10. Установити на 2011 рік обсяг повернення кредитів, наданих для надання їх індивідуальним сільським забудовникам, обласним фондом „Власний дім” до спеціального фонду районного бюджету у сумі 55000 гривень та розподіл надання кредитів обласному фонду „Власний дім” для індивідуальних сільських забудовників, з спеціального фонду районного бюджету у сумі 55000 гривень (додаток № 7).

11. Розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

12. Надати право фінансовому управлінню районної державної адміністрації у разі виникнення тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних з тимчасовим дефіцитом коштів на фінансування захищених статей видатків, отримувати короткотермінові позички на їх покриття в Головному управлінні Державного казначейства в Херсонській області, та у разі незабезпечення виконання розрахунково визначених Міністерством фінансів України прогнозних надходжень обсягів доходів на 2011 рік, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів, - середньострокові позики за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку, згідно порядку та умов визначених Кабінетом Міністрів України.

13. З метою забезпечення необхідних умов функціонування дошкільних закладів та забезпечення дітей району дошкільною освітою для відкриття по Рибальчеській сільській раді однієї групи дошкільного навчального закладу при загальноосвітній школі, відкриття дошкільного навчального закладу в Старозбур’ївській сільській раді розрахунком обсягу міжбюджетних трансфертів між районним, міським та сільськими бюджетами по Голопристанському району на 2011 рік (додаток № 5, таблиця № 5) передбачено кошти на розвиток дошкільної освіти сільських рад відповідно в сумах 20100 гривень і 57300 гривень.

В разі, якщо цими сільськими радами кошти, що розраховані на розвиток дошкільної освіти, не будуть використані за призначенням, їх необхідно повернути в районний бюджет в термін до 01 вересня 2011 року для перерозподілу між іншими місцевими радами району.

14. Надати право голові районної ради на видання в міжсесійний період розпорядження щодо внесення змін до районного бюджету в частині розподілу (перерозподілу) міжбюджетних трансфертів (субвенцій і дотацій),що надаються з державного бюджету за висновками постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно-туристичної діяльності з подальшим їх затвердженням на сесії районної ради.

15. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно-туристичної діяльності.

16. Встановити, що додатки 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

 

Голова районної ради                                       Г.В.Попов

 

rshennya-pro-b-t-na-2011.doc [62 Kb] (cкачувань: 13) : 15 September 2011 в 16:24

 

Категорія: Архів » Рішення районної ради VI скликання

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада