Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про внесення змін та доповнень до програми економічного, соціального та культурного розвитку

опубліковано: 29-05-2015, 14:18, переглядів: 807,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

сорок восьмої сесії VІ скликання

від 26.05.2015 № 575

м. Гола Пристань

 

Про внесення змін та доповнень до програми

економічного, соціального та культурного розвитку

Голопристанського району на 2015 рік

 

З метою розв'язання нагальних проблем соціального та економічного розвитку району через об'єднання матеріальних та управлінських ресурсів, опрацювання механізмів спільної діяльності, оптимізації районних програм, реалізація яких здійснюється за рахунок районного бюджету, та приведення їх у відповідність з наявними ресурсами, керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

 

в и р і ш и л а:

1. Здійснити оптимізацію районних програм шляхом об'єднання середньострокової програми комплексного розвитку та підвищення конкурентоспроможності економіки Голопристанського району на 2013–2015 роки та програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2015 рік в одну "Програму економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2015 рік" (далі – Програма).

2. Затвердити зміни та доповнення до Програми (додаються), а саме:

1). Викласти в новій редакції у розділі ІV "Цілі, завдання розвитку економіки та соціальної сфери району на 2015 рік":

- Підрозділ 1.1.1 "Розвиток підприємництва".

- Підрозділ 1.2.2 "Інвестиційна діяльність".

2.) Доповнити завданнями 6.1 та 7.4 завдань 6 і 7 підрозділу 1.2.1 "Управління об'єктами спільної власності територіальних громад району (повноваження не делеговані)" розділу ІV "Цілі, завдання розвитку економіки та соціальної сфери району на 2015 рік" з відповідним фінансуванням.

3). Викласти в новій редакції:

- Першу таблицю додатка 1 до Програми "Перелік основних показників економічного і соціального розвитку Голопристанського району на 2015 рік".

- Додаток 3 до Програми "Перелік інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку".

4). У додатку 5 до Програми "Перелік об'єктів, які потребують проведення невідкладних робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту":

- Доповнити перелік об'єктів блоку I "Аварійні об'єкти, що мають проектно-кошторисну документацію" проектом "Капітальний ремонт спортивного та актового залів Долматівської ЗОШ", попередньо вилучивши його з блоку II "Аварійні об'єкти, що не мають проектно-кошторисну документацію".

- Викласти в новій редакції інформацію по об'єкту "Будівництво зони санітарної охорони та облаштування пробуреної артезіанської свердловини в с.Суворівка Голопристанського району Херсонської області" в блоці III "Незавершені роботи по об'єктах".

- Вилучити об'єкт "Реконструкція даху Краснознам'янської ЗОШ" з блоку III "Незавершені роботи по об'єктах", перемістивши його в додаток 3 до Програми "Перелік інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися у 2015 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку" з потребою у співфінансуванні проекту в сумі 75, 704 тис.гривень.

- В блоці ІV "Об'єкти, що мають проектно-кошторисну документацію" змінити фінансування по об'єкту "Капітальний ремонт каналізаційної мережі Пам'ятнянської ЗОШ" з 70,0 на 90,0 тис.гривень і доповнити об'єктами "Реконструкція санвузла Гладківської ЗОШ в с.Гладківка Голопристанського району Херсонської області" та "Капітальний ремонт каналізації Малокопанівської ЗОШ с.Малі Копані, вул.Гагаріна,7 Голопристанського району Херсонської області", попередньо вилучивши їх з переліку об'єктів блоку V "Об'єкти, що не мають проектно-кошторисної документації".

- В блоці V "Об'єкти, що не мають проектно-кошторисну документацію" визначитися з фінансуванням з усіх рівнів бюджету по об'єктах "Капітальний ремонт опалення Зеленотропінського фельдшерського пункту", "Капітальний ремонт Садівської дільничної лікарні з дільницею загальної практики – сімейної медицини", "Капітальний ремонт системи водного опалення Залізнопортівської ЗОШ", "Заміна двох котлів Залізнопортівської ЗОШ", "Капітальний ремонт м'якої покрівлі спортивної зали Новофедорівської ЗОШ", "Капітальний ремонт (енергозбереження вікна, двері) Новософіївської ЗОШ", "Капітальний ремонт фасаду будівлі, приміщень будівлі, електричної мережі районної газети "Голопристанський вісник", "Капітальний ремонт даху будівлі районної газети "Голопристанський вісник", "Проведення робіт із заміни внутрішніх електромереж будівлі управління агропромислового розвитку райдержадміністрації".

- Перелік об'єктів в галузі освіти доповнити об'єктом "Капітальний ремонт (енергозбереження вікна, двері) Новозбур'ївської ЗОШ №1" з фінансуванням робіт з районного бюджету у розмірі 40,0 тис.гривень.

- Інформацію по об'єкту "Капітальний ремонт санітарно-гігієнічного комплексу база відпочинку "Світоч" викласти в новій редакції.

- З врахуванням змін та доповнень, викладених в пунктах 2.4.)- 2.5), змінити по всіх блоках підсумовуючі рядки "Всього" та "Разом".

5). В додатку 6 до Програми "Перелік районних програм з питань економічного і соціального розвитку району у відповідних галузях та сферах діяльності, які планується виконувати у 2015 році з використанням усіх джерел фінансування" вилучити інформацію по рядку 22 та доповнити перелік програмами, затвердженими рішеннями сорок п'ятої, сорок сьомої та сорок восьмої сесій районної ради VI скликання, в зв'язку з чим змінити нумерацію переліку програм з 1 по 35.

3. Районній державній адміністрації:

1). Довести зазначені зміни та доповнення в Програмі до виконавців та здійснювати контроль за їх виконанням.

2). Надавати районній раді інформацію про виконання Програми у терміни, визначені рішенням сорок п'ятої сесії районної ради VI скликання від 12 лютого 2015 року № 548 "Про програму економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2015 рік".

4. Вважати таким, що втратило чинність рішення тридцять п'ятої сесії районної ради VI скликання від 26 грудня 2013 року № 421 "Про середньострокову програму комплексного розвитку та підвищення конкурентоспроможності економіки Голопристанського району на 2013–2015 роки" як таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та культурно-туристичної діяльності.

 

 

Голова районної ради             Г.В.Попов

 

proekt-rshennya-pro-vnesennya-zmn-do-programi.doc [44.5 Kb] (cкачувань: 5) : 29 May 2015 в 14:17

zmni-ta-dopovnennya-do-programi.doc [349.5 Kb] (cкачувань: 6) : 29 May 2015 в 14:17

 

 

 

Категорія: Архів » Рішення районної ради VI скликання » 2015 рік » Сесія №45-53 » Сесія № 48

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада