Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л № 37 засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу

опубліковано: 2-06-2015, 13:02, переглядів: 844,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

П Р О Т О К О Л № 37

засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів

від 26.05.2015

м. Гола Пристань  11-00

 

Присутні

члени комісії:

1.Брага А.Г.

2.Гурнак В.Г.

3.Єременко О.І.

4.Коротун С.В.

5.Рижилов А.В.

6.Тупіков В.М

 

Відсутній:

1.Монюк С.Я.

 

Запрошені:

1. Басараб І.К.– депутат районної ради;

2.Лопатюк Ю.І. – засновник приватного підприємства « Юридична агенція « Правозахист»;

3.Мірошниченко М.О. – директор приватного підприємства «Юридична агенція « Правозахист»;

4.Орлик І.В. – головний спеціаліст виконавчого апарату районної ради;

5.Попов Геннадій Васильович – голова районної ради;

6.Тичинський М.І. – завідувач сектору державного земельного кадастру відділу Держземагенства у Голопристанському районі.

 

Порядок денний:

1.Про розгляд питання щодо погодження отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків будівельних ПП «Юридична агенція «Правозахист».

Доповідає: депутат районної ради Басараб І.К.

 

2. Про інформацію.

Інформує: голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів Брага А.Г.

 

1.СЛУХАЛИ:

Басараба І.К. – депутата районної ради, який ознайомив присутніх із додатковими матеріалами, що надійшли до заяви ПП «Юридична агенція «Правозахист» щодо надання погодження на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків будівельних на площі 50 га на землях Геройської сільської ради Голопристанського району Херсонської області (питання перебуває на контролі). – Заява ПП «Юридична агенція «Правозахист» з відповідним пакетом документів та графічними матеріалами бажаного місця розташування земельної ділянки додається до протоколу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Гурнак В.Г. – заступник голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів, який вважає, що вищезазначене питання потребує додаткового вивчення. Вніс пропозицію відхилити розгляд питання. – Доповідь з пропозиціями додається до протоколу.

 

Після обговорення комісія дійшла висновку: погодження ПП "Юридична Агенція «Правозахист" на отримання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення пісків будівельних на площі 50 га на землях Геройської сільської ради відхилити до моменту отримання відповідей з відділу Держкомзему у Голопристанському районі Херсонській області, Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради та Національної академії наук.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 37/1 (додаються).

Голосували одноголосно.

 

4.СЛУХАЛИ:

Брагу А.Г. – голову постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів, який ознайомив присутніх із листами, що надійшли в період між засіданнями комісії:

- Про виконання заходів програми пожежної безпеки на 2012 – 2016 роки (лист Голопристанської районної державної адміністрації від 24.04.2015 № 01-4/3062).

- Про ліквідацію чи реорганізацію ДУ «Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб» (листи-відповіді Державного агентства рибного господарства України від 08.04.2015 №2-5-7/1806-15; Херсонської обласної державної адміністрації від 10.04.2015 № 2260/0/7-15/43/539; Голопристанської районної державної адміністрації від 20.04.2015 № 01-29/986).

Членами комісії озвучені інформації взято до відома.

 

Голова комісії А.Г.Брага

 

Секретар С.В.Коротун

 

 

 

Категорія: Архів » Постійні комісії районної ради VI скликання » Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села,

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги