Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л сорок дев'ятої сесії VІ скликання

опубліковано: 23-06-2015, 13:39, переглядів: 985,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

сорок дев'ятої сесії VІ скликання

 

від 18.06.2015

м. Гола Пристань

 

Відкриває і веде сесію голова районної ради Попов Г.В.

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Із загального складу 44 депутатів районної ради на сорок дев'ятій сесії районної ради присутні 29 депутатів, відсутні з поважних причин 3 депутатів, без поважних причин 8 депутати, 3 не обрані.

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную відкрити сорок дев'яту сесію районної ради VI скликання. Інші пропозиції будуть? Немає. Хто за те, щоб розпочати роботу сорок дев'ятої сесії районної ради, прошу голосувати? Проти? Немає. Утримався? Немає.

Сорок дев'ята сесія районної ради VІ скликання оголошується відкритою.

 

Звучить Гімн України

 

Попов Г.В. Відповідно до Регламенту районної ради перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання відводиться 30 хвилин для повідомлень та оголошень. Слово для повідомлення надається заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу.

 

Басараб І.К. (робить повідомлення, додається).

 

Попов Г.В. У кого ще будуть повідомлення чи оголошення? Немає.

Шановні депутати! Для організації роботи сесії необхідно обрати робочі органи сесії. Дозвольте запропонувати вам склад робочих органів сесії. Для підрахунку результатів голосування під час роботи сесії прошу обрати лічильну групу у складі:

 

Марсак Микола Григорович - депутат районної ради VІ скликання

Савицький Петро Іванович - депутат районної ради VІ скликання

Конотоп Віктор Миколайович - депутат районної ради VІ скликання

 

Інші пропозиції є? Немає. Ставлю на голосування. Хто за те, щоб обрати лічильну групу у запропонованому складі прошу голосувати. Хто за? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад лічильної групи затверджується.

 

Для ведення протоколу сесії, розгляду й систематизації запитів, пропозицій депутатів, звернень виборців, які поступлять на адресу сесії, пропонується обрати секретаріат сесії в складі:

 

Лакіза Людмила Олександрівна - депутат районної ради VІ скликання

Кобець Ганна Василівна - депутат районної ради VІ скликання

Кушнаренко Наталія Іванівна - головний спеціаліст виконавчого

апарату районної ради

 

Хто за те, щоб обрати секретаріат в запропонованому складі прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад секретаріату сесії затверджено.

Прошу лічильну групу та секретаріат приступити до роботи.

 

Попов Г.В. Для юридичного забезпечення роботи нашої сесії необхідно обрати юридичну групу. Пропоную обрати юридичну групу у складі:

 

Олексюк Олег Васильович - депутат районної ради VІ скликання

Сумленний Микола Тимофійович - депутат районної ради VІ скликання

Комаров Володимир Григорович - начальник відділу організаційної

роботи виконавчого апарату районної

ради

 

Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад юридичної групи затверджено.

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Для організації висвітлення роботи у засобах масової інформації пропоную обрати прес-групу сесії у складі:

 

Слюсар Наталія Олександрівна - депутат районної ради VІ скликання

Григоркін Олександр Володимирович - головний редактор газети

«Голопристанський вісник» та

радіомовлення

 

Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Утримався? Немає. Прес-групу сесії затверджено.

 

Попов Г.В. Шановні депутати, нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи сорок дев'ятої сесії районної ради. Порядок денний та регламент вам роздані. Чи є необхідність їх зачитувати? Немає.

 

Попов Г.В. У кого ще будуть зміни чи доповнення до порядку денного? Немає. Хто за те, щоб затвердити порядок денний та регламент роботи сорок дев'ятої прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Порядок денний та регламент роботи сорок дев'ятої сесії затверджено.

 

Попов Г.В. Переходимо до розгляду питань порядку денного. Слово з першого питання " Про хід виконання районної комплексної середньострокової програми розвитку села на 2014 – 2015 роки" надається начальнику управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Бурлакову Олександру Григоровичу.

 

Бурлаков О.Г. (доповідає з першого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Олександра Григоровича? Прошу Нововолодимирівського сільського голову Шинкарюка Миколу Миколайовича.

 

Шинкарюк М.М. Олександре Григоровичу! У мене до Вас питання, як до фахівця. Будь ласка прокоментуйте інформацію щодо переходу наших товаровиробників в наступному 2016 році на загальну систему оподаткування.

 

Бурлаков О.Г. Моя думка така, що перехід на загальну систему оподаткування для сільгоспвиробників буде катастрофою. Це моя особиста думка. Цього робити не треба.

 

Попов Г.В. У кого ще будуть запитання до Олександра Григоровича? Прошу депутата районної ради Телицина Миколу Єфремовича.

 

Телицин.М.Є. Олександре Григоровичу! Скажіть будь ласка скільки у нас залучається іноземних комбайнів в район для зборки, і скільки коштів вони вилучають із нашого району, а також чи не розглядало ваше управління можливість створення обслуговуючих кооперативів, лізингових комбайнових парків.

 

Бурлаков О.Г. На сьогоднішній день лізингова програма не працює, обіцяють запустити, але вона ще не працює. Я був на семінарі зборки ранніх зернових, комбайн нашого виробництва коштує 1млн 800 тис. грн., не кожне господарство зможе його купити. Немає ніяких програм, щоб хоча би на 30-40 відсотків зміг профінансувати лізинговий фонд. Але у нас такі програми не працюють.

У нас буде залучено 61 комбайн додатково. Це в основному імпортні і більшість господарств буде залучати. Плата за гектар від 600 до 800 гривень, це без пального. Вивозять вони кошти, в цінах 2009 року, приблизно 5 млн. грн. Це в попередніх роках, умножте на сьогоднішні ціни і ви узнаєте скільки коштів буде вивезено в цьому році з району.

 

Попов Г.В. Я також, впродовж питання Миколи Єфремовича, що ми приймаємо до відома те, що програма лізингова є, але я не пам'ятаю, щоб надійшла пропозиція, що ми як депутатський корпус звернулися до обласної ради, до депутатів Верховної Ради з пропозицією по кредитуванню для підтримки наших аграріїв. Тому що, якщо ми будемо мовчати, буде мовчати управління агропромислового розвитку, то міністри будуть сидіти з портфелями і думати що у нас все добре. Держава повинна бути зацікавленою в підтримці свого виробника. Це моя особиста думка.

 

Попов Г.В. У кого ще будуть запитання до Олександра Григоровича? Прошу депутата районної ради Качана Олександра Михайловича.

 

Качан О.М. Олександре Григоровичу, скажіть будь ласка, як виглядає динаміка перспектив в галузі тваринництва?

 

Бурлаков О.Г. Динаміка у тваринництві. Специфіка нашого району така, що овочівництво, картопля, баштанні культури, це культури, які наш район в основному вирощує. Динаміка така, що доля великої рогатої худоби в господарствах в населення вже дійшла до 97 відсотків. А господарства, якщо і держать живність, то це в основному для внутрігосподарських потреб. Це в основному для того, щоб кормити людей на роботах. Динаміка про те, що якесь підприємство буде розвиватись у нас в районі, чи чи птахофабрика буде построєна, поки немає.

 

Попов Г.В. У кого ще будуть запитання до Олександра Григоровича? Прошу депутата районної ради Гурнака Віктора Григоровича.

 

Гурнак В.Г. В мене таке запитання. В минулому році країна експортувала 40 тисяч тон меду в країни Євросоюзу. Як наш район приймає в цьому участь?

 

Бурлаков О.Г. У нас в районі також немає і бджільництва, пасік які б були у господарствах. Може це питання буде враховане на перспективу.

 

Попов Г.В. У кого ще будуть запитання до Олександра Григоровича? Прошу депутата районної ради Сумленного Миколу Тимофійовича.

 

Сумленний М.Т. Олександре Григоровичу! Відомо, що в районі людей працездатного віку налічується приблизно від 8800 до 9200. Скільки із них постійно працюючих в сільському господарстві, це перше питання, і друге. Скільки ми залучаємо на тимчасову роботу у збиральний сезон?

 

Бурлаков О.Г. У нас у господарствах, базових господарствах, це ті господарства, які використовують більше 100 га землі, працюючих там обраховується середня чисельність 3800 чоловік. На період збирання врожаю, починаючи з прополки і закінчуючи збиранням овочевих, баштанних, картоплі, залучається додатково більше 1500 чоловік. Але це сезонна робота півтора – два місяці.

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Олександра Григоровича? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Шановні депутати з першого питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з першого питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з першого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 28 Проти? Немає.Не голосували? 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з другого та третього питань порядку денного надається начальнику фінансового управління районної державної адміністрації Волошиній Наталії Олександрівні.

Прошу Вас Наталіє Олександрівно з другого питання " Про звіт щодо виконання районного бюджету за І квартал 2015 року".

 

Волошина Н.О. (доповідає з другого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Наталії Олександрівни? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Шановні депутати з другого питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з другого питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з другого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Наталіє Олександрівно з третього питання " Про внесення змін до рішення сорок п'ятої сесії районної ради VI скликання від 03 лютого 2015 року №546 "Про районний бюджет на 2015 рік".

 

Волошина Н.О. (доповідає з третього питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Наталії Олександрівни? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Шановні депутати з третього питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з третього питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з третього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Переходимо до наступного питання порядку денного "Про звіт начальника комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області про роботу відповідно до Статуту та Контракту".

Слово надається начальнику комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області Мануйленко Тетяні Вікторівні.

 

Мануйленко Т.В. (доповідає з четвертого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Тетяни Вікторівні? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Шановні депутати дозвольте вам зачитати проект рішення з цього питання (зачитує проект рішення з четвертого питання).

Вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з четвертого питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з четвертого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з п'ятого питання " Про довгострокову районну програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 та наступні роки" надається першому заступнику голови районної державної адміністрації Кравченко-Скалозуб Олені Валентинівні.

 

Кравченко-Скалозуб О.В. (доповідає з п'ятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Олени Валентинівни? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Шановні депутати дозвольте вам зачитати проект рішення з цього питання (зачитує проект рішення з п'ятого питання).

Вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з п'ятого питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з п'ятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з шостого питання " Про внесення змін до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 -2018 роки" надається начальнику управління соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адміністрації Козаковій Галині Володимирівні.

 

Козакова Г.В. (доповідає з шостого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Галини Володимирівни? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Шановні депутати дозвольте вам зачитати проект рішення з цього (зачитує проект рішення з шостого питання).

Вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з шостого питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з шостого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з сьомого по одинадцяте питання порядку денного надається голові постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства Телицину Миколі Єфремовичу.

Прошу Вам Миколо Єфремовичу з сьомого питання " Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на продовження дії договору оренди з фізичною особою – підприємцем Голубєвою Н.В.".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з сьомого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з сьомого питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з сьомого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про надання дозволу Голопристанському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на передачу в оренду комунального майна Голопристанській районній державній адміністрації".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з восьмого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з восьмого питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з восьмого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про надання дозволу Голопристанському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на передачу в оренду комунального майна Нововолодимирівський сільській раді".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з дев'ятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з дев'ятого питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з дев'ятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про надання дозволу Голопристанському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на передачу в оренду комунального майна управлінню соціального захисту населення та охорони здоров'я районної державної адміністрації".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з десятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з десятого питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з десятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання "Про надання дозволу Голопристанському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на передачу в оренду комунального майна комунальній установі "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з одинадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з одинадцятого питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з одинадцятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з наступного питання порядку денного надається керуючому справами виконавчого апарату районної ради Александровій Тетяні Миколаївні.

Прошу Вас Тетяно Миколаївно з дванадцятого питання " Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради VI скликання".

 

Александрова Т.М. (зачитує проект рішення з дванадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Тетяни Миколаївни? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з дванадцятого питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з дванадцятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 29 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Всі питання порядку денного сорок дев'ятої сесії районної ради VІ скликання розглянуто. Будуть у депутатів зауваження, пропозиції щодо ведення сесії? Немає. На цьому сорок дев'яту сесію районної ради VІ скликання оголошую закритою.

 

Звучить гімн України

 

 

 

Голова районної ради Г.В.Попов

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Архів » Порядок денний та протоколи відкритих пленарних засідань районної ради VI скликання » Порядок денний 2015 рік » Порядок денний сесія 46-50 » Порядок денний сесія 49

Календар новин

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Шановні іменинники!

         Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, населення, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, третьо, управл, щодо

Показати всі теги