Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л № 44 засідання постійної комісії з питань обліку

опубліковано: 23-06-2015, 14:04, переглядів: 994,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

П Р О Т О К О Л № 44

засідання постійної комісії з питань обліку,

управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства

 

 

18 червня 2015 року  Депутатська кімната

Гола Пристань 09.00

 

На засіданні комісії присутні:

Телицин Микола Єфремович – голова комісії

Члени комісії:

1. Горач Олексій Олександрович

2. Стецюк Олександр Валентинович

3. Якушенко Микола Миколайович

 

Відсутні члени комісії з поважних причин:

1. Конотоп Віктор Миколайович

2. Мінєєв Володимир Анатолійович

3. Рудницький Анатолій Вікторович

4. Тимченко Раїса Акимівна

 

У роботі комісії приймають участь:

Попов Г.В. – голова районної ради

Богуненко О.В. – голова районної державної адміністрації

Кравченко-Скалозуб О.В. - перший заступник голови районної державної адміністрації

Басараб І.К. – заступник голови районної ради

Бишок Ю.Г. – головний спеціаліст з питань приватизації юридичного відділу виконавчого апарату районної ради

 

Запрошені:

Бабич О.В. - голова постійної комісії Голопристанської міської ради з питань освіти, культури, туризму, молоді, спорту, соціального захисту та охорони     здоров’я

Волошина Н.О. - начальник фінансового управління районної державної адміністрації

Гордіна О.В. – депутат Голопристанської міської ради

Григоркін О.В. – головний редактор комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення

Зибін В.І. – директор Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Голопристанської районної ради Херсонської області

Качан О.М. – голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, праці, соціального захисту населення та роботи з       ветеранськими організаціями

Олексюк О.В. - начальник відділу культури районної державної адміністрації

Слюсар Н.О. – голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності та взаємодії із засобами масової інформації, політичними партіями та громадськими організаціями

 

 

Телицин М.Є. - голова комісії зазначив, що на сьогоднішньому засіданні комісії з поважної причини відсутній секретар комісії - Тимченко Р.А. Відповідно до Положення про постійні комісії Голопристанської районної ради, затвердженого рішенням другої сесії районної ради VІ скликання від

25 листопада 2010 року № 9 при відсутності секретаря комісії обов'язки щодо ведення і підписання протоколу, за рішенням комісії, покладаються на одного із членів комісії. У зв'язку з цим, запропонував покласти обов'язки щодо ведення і підписання протоколу сьогоднішнього засідання комісії на депутата районної ради VІ скликання Якушенка Миколу Миколайовича.

 

Голосували: «ЗА» - одноголосно.

 

Членам комісії роздано порядок денний та регламент роботи комісії.

 

ПОРЯДОК ДЕНИЙ:

Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до Статуту Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Голопристанської районної ради Херсонської області

Доповідає: Кравченко-Скалозуб О.В. - перший заступник голови районної державної адміністрації

 

Регламент засідання постійної комісії:

 

Розгляд питання порядку денного до 10 хв.

 

Виступи з порядку денного до 3 хв.

 

Запитання до порядку денного

та відповіді на них до 1 хв.

 

Депутатами комісії затверджено порядок денний та регламент засідання постійної комісії.

 

1. СЛУХАЛИ:

Кравченко-Скалозуб О.В., першого заступника голови районної державної адміністрації, яка зазначила, що залишок коштів на реєстраційних рахунках шкіл естетичного виховання Голопристанського району станом на 16 червня 2015 року становить 1064673 гривень. На утримання Голопристанської районної дитячої школи мистецтв до кінця бюджетного року не вистачає – 870000 гривень.

Зазначила, що районна державна адміністрація з листом від 27 травня 2015 року зверталась до районної ради та міської ради з пропозиціями щодо подальшого функціонування Голопристанської районної дитячої школи мистецтв, а саме розглянути можливість та погодити внесення змін до угоди від 12 березня 2015 року щодо додаткового виділення з міського бюджету 480000 гривень у вигляді міжбюджетного трансферту – іншої субвенції на утримання районної дитячої школи мистецтв за надання послуг учням, які проживають на території міста. Звернула увагу присутніх, що ні пропозицій ні відповіді від міської ради на сьогоднішній день так і не надійшло.

Зазначила, що на сьогодні постає питання про подальше фінансування школи мистецтв. Одним з варіантів вирішення цієї проблеми є зміна юридичної адреси Голопристанської районної дитячої школи мистецтв, що в подальшому дасть можливість поповнювати районний бюджет за рахунок відрахувань із заробітної плати (прибутковий податок) працівників школи, які на сьогодні надходять до бюджету м.Гола Пристань так як податкова адреса цього закладу зареєстрована на території міста.

Звернула увагу присутніх, що виділена субвенція із загального фонду міського бюджету в сумі 500000 гривень на утримання Голопристанської районної дитячої школи мистецтв надходить по 100000 гривень щомісяця, як компенсація витрат за надання послуг учням, які проживають на території міста, та зазначила, що цих коштів не вистачає на покриття всієї різниці витрат, тому пропозиція районної державної адміністрації щодо зміни юридичної адреси районної дитячої школи мистецтв (Голопристанський район, с.Долматівка, вул.Горького, 32-А) дасть можливість частково зменшити необхідну суму коштів на утримання школи приблизно на 300000 гривень.

(Лист районної державної адміністрації від 22 травня 2015 року № 01-22/274 в протоколі комісії).

 

ВИСТУПИЛИ:

Телицин М.Є. - голова комісії, зазначив, що до пакета документів, який надійшов на адресу районної ради щодо внесення змін до Статуту Голопристанської районної дитячої школи мистецтв не надано фінансової довідки-розрахунку щодо виділених коштів на рік для функціонування Голопристанської районної дитячої школи мистецтв та суми коштів, яка ще необхідна для її подальшого функціонування.

 

Богуненко О.В. - голова районної державної адміністрації, який зазначив, що в нього була розмова з міським головою Негрою А.П., який завірив, що з

01 вересня 2015 року в місті Гола Пристань розпочне свою роботу школа мистецтв. У зв'язку з цим діти міста перейдуть навчаться до міської школи мистецтв.

 

Кравченко-Скалозуб О.В. - перший заступник голови районної державної адміністрації, зазначила, що районна державна адміністрація бере на себе зобов'язання перегляду та підвищення батьківської плати в граничних межах встановлених Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 1997 року № 260, а також ініціювати перед Голопристанською районною радою питання проведення оптимізації Голопристанської районної дитячої школи мистецтв.

 

Попов Г.В. - голова районної ради, який зазначив, що до Голопристанської міської ради надіслано листа від 16 червня 2015 року № 02-09/203 про суми відрахувань із заробітної плати працівників об'єктів комунальної власності районної ради та районної державної адміністрації, які надходять до бюджету м.Гола Пристань за 2014 рік та 5 місяців 2015 року.

Звернув увагу присутніх, що в разі відхилення міською радою пропозиції щодо подальшого співфінансування Голопристанської районної дитячої школи мистецтв на розгляд депутатського корпусу районної ради буде винесена пропозиція районної державної адміністрації щодо зміни юридичних адрес об'єктів комунальної власності для відрахування податків до районного бюджету. Зазначив, що протягом визначеного законодавством України терміну міська рада повинна надати відповідь.

 

Слюсар Н.О. – голова постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності та взаємодії із засобами масової інформації, політичними партіями та громадськими організаціями, депутат районної ради, зазначила про необхідність подальших переговорів з Голопристанським міським головою щодо здійснення співфінансування районної дитячої школи мистецтв та вивчити громадську думку шляхом проведення загальних зборів школи мистецтв із залученням громадськості, батьківського комітету Голопристанської районної дитячої школи мистецтв, а також керівництва та депутатів міської ради.

 

Бабич О.В. - голова постійної комісії Голопристанської міської ради з питань освіти, культури, туризму, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я, який зауважив, що з питанням щодо зміни юридичної адреси поспішати не варто та зазначив про необхідність отримання від Голопристанської міської ради офіційної відповіді на лист районної державної адміністрація від 27 травня 2015 року, та про необхідність проведення роботи по переконанню міського голови на здійснення співфінансування музичної школи, а не створення міського закладу. Підтримав пропозицію щодо вивчення громадської думки з цього питання.

 

Гордіна О.В. - депутат Голопристанської міської ради, підтримала пропозицію щодо вивчення громадської думки з питання зміни юридичної адреси районної дитячої школи мистецтв та її функціонування шляхом проведення загальних зборів школи із залученням громадськості, батьківського комітету Голопристанської районної дитячої школи мистецтв.

 

Олексюк О.В. - начальник відділу культури районної державної адміністрації, зазначив, що питання зміни юридичної адреси та питання функціонування Голопристанської районної дитячої школи мистецтв доповнюють один одного. Вирішення питання зміни юридичної адреси школи мистецтв на сьогодні частково зменшить навантаження на районний бюджет.

 

Телицин М.Є. - голова комісії, зазначив, що постійна комісія висновки і рекомендації з питання порядку денного прийняти не може, так як відсутній кворум членів комісії.

Запропонував районній державній адміністрації вивчити громадську думку з питання зміни юридичної адреси районної дитячої школи мистецтв та її функціонування шляхом проведення загальних зборів школи мистецтв із залученням громадськості, батьківського комітету Голопристанської районної дитячої школи мистецтв, керівництва та депутатів міської ради, а також вивчити питання щодо можливої зміни юридичних адрес інших комунальних закладів району.

Повернутись до розгляду цього питання після отримання від районної державної адміністрації рішення загальних зборів школи мистецтв та офіційних відповідей від міської ради на листи районної ради та районної державної адміністрації.

 

Всі присутні члени комісії пропозицію голови постійної комісії підтримали.

 

 

 

Голова комісії М.Є.Телицин

 

 

Секретар засідання М.М.Якушенко

 

 

 

Категорія: Архів » Постійні комісії районної ради VI скликання » Постійна комісія з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлов

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги