Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л п'ятдесятої сесії VІ скликання

опубліковано: 10-08-2015, 11:54, переглядів: 890,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий
 
   


УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

п'ятдесятої сесії  VІ скликання

 

від 07.08.2015

м. Гола Пристань

 

Відкриває і веде сесію  голова районної ради Попов Г.В.

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Із загального складу 44 депутатів районної ради на п'ятдесятій  сесії районної ради присутні __24___ депутатів, відсутні з поважних причин __9___депутатів,  без поважних причин ___8__ депутати,  3 не обрані.

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную відкрити п'ятдесяту сесію районної ради VI  скликання. Інші пропозиції будуть? Немає. Хто за те, щоб розпочати роботу  п'ятдесятої  сесії районної ради, прошу голосувати? Проти? Немає. Утримався? Немає.

 

П'ятдесята сесія районної ради  VІ скликання оголошується відкритою.

 

Звучить Гімн України

 

Попов Г.В. Відповідно до Регламенту районної ради перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання відводиться 30 хвилин для повідомлень та оголошень. Слово для повідомлення надається Бабичу Дмитру Вікторовичу .

 

Бабич Д.В. (робить повідомлення).

 

Попов Г.В. У кого ще будуть повідомлення чи оголошення? Немає.

Шановні депутати! Для організації роботи сесії  необхідно обрати робочі органи сесії. Дозвольте  запропонувати вам склад робочих органів сесії. Для підрахунку результатів голосування під час роботи сесії прошу обрати лічильну групу у складі:

 

Якушенко Микола Миколайович   -  депутат районної ради VІ скликання

Марсак Микола Григорович          -   депутат районної ради VІ скликання

Качан Олександр Михайлович       -   депутат районної ради VІ скликання

 

         Інші пропозиції є? Немає. Ставлю на голосування. Хто за те, щоб обрати лічильну групу у запропонованому складі прошу голосувати. Хто за? 24 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад лічильної групи затверджується.

 

Для ведення протоколу сесії, розгляду й систематизації запитів, пропозицій депутатів, звернень виборців, які поступлять на адресу сесії, пропонується обрати секретаріат сесії в складі:

 

Лакіза Людмила Олександрівна       -      депутат районної ради VІ скликання

Тимченко Раїса Акимівна               -      депутат районної ради VІ скликання

Загородна Віліна Іванівна               -     головний спеціаліст виконавчого

                                                                  апарату районної ради

 

Хто за те, щоб обрати секретаріат в запропонованому складі прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад секретаріату сесії затверджено.

         Прошу лічильну групу та секретаріат  приступити до роботи.

 

Попов Г.В. Для юридичного забезпечення роботи нашої сесії необхідно обрати юридичну групу. Пропоную обрати юридичну групу у  складі:

 

Олексюк Олег Васильович             -     депутат районної ради VІ скликання

Сумленний Микола Тимофійович  -     депутат районної ради VІ скликання

Лінник Світлана Григорівна          - начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної            виконавчого апарату районної ради

 

         Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад юридичної групи затверджено.

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Для організації висвітлення роботи у засобах масової інформації пропоную обрати прес-групу сесії у складі:

 

Слюсар Наталія Олександрівна         -  депутат районної ради VІ скликання

Григоркін Олександр Володимирович - головний редактор  газети 

                                                              «Голопристанський вісник» та

       радіомовлення

 

Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Утримався? Немає. Прес-групу сесії затверджено.

 

Попов Г.В. Шановні депутати, нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи  п'ятдесятої  сесії районної ради. Порядок денний та регламент вам роздані. Чи є необхідність їх зачитувати? Немає.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни чи доповнення до порядку денного? Немає. Хто за те, щоб затвердити порядок денний та регламент роботи п'ятдесятої сесії районної ради прошу голосувати.   За? 24 Проти? Немає. Порядок денний та регламент роботи п'ятдесятої  сесії затверджено.

 

Попов Г.В. Переходимо до розгляду питань порядку денного. Слово з першого питання  "Про стан законності на території району та заходи щодо її зміцнення" надається прокурору району Бережному Сергію Дмитровичу!

 

Прошу Вас Сергію Дмитровичу!

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Сергія Дмитровича? Немає.

Шановні депутати з першого питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення дозвольте Вам зачитати (зачитує).

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з даного питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Не голосували? Рішення приймається (рішення додається).

 

 

Попов Г.В. Слово  з другого по п'яте  питання порядку денного надається начальнику фінансового управління районної державної адміністрації Волошиній Наталії Олександрівні.

 

Попов Г.В. Переходимо до розгляду другого питання порядку денного" Про передачу трансферту на медичне обслуговування населення міста Гола Пристань у 2016 році " .  

 

Попов Г.В. Прошу Вас Наталіє Олександрівно з другого питання  " Про передачу трансферту на медичне обслуговування населення міста Гола Пристань у 2016 році "

 

Волошина Н.О.. (доповідає з другого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Наталії Олександрівни? Немає.

Шановні депутати з другого питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з другого питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Приймається

 

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з другого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Не голосували? Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Наталіє Олександрівно з третього питання порядку денного.     " Про внесення змін до рішення сорок п'ятої сесії районної ради VI скликання від 03 лютого 2015 року №546 "Про районний бюджет на 2015 рік".

 

Волошина Н.О. (доповідає з третього питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Наталії Олександрівни? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Шановні депутати з третього питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з третього питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з третього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Наталіє Олександрівно з четвертого питання " Про внесення змін до рішення сорок п'ятої сесії районної ради VI скликання від 03 лютого 2015 року №546 "Про районний бюджет на 2015 рік".

 

Волошина Н.О. (доповідає з четвертого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Наталії Олександрівни? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Шановні депутати з четвертого питання порядку денного нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність  його зачитувати? Немає. Вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з четвертого питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з четвертого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Переходимо до наступного питання порядку денного " Про внесення змін до рішення сорок п'ятої сесії районної ради VI скликання від 03 лютого 2015 року №546 "Про районний бюджет на 2015 рік".

 

         Прошу Вас Наталія Олександрівно.

 

Волошина Н.О. (доповідає з п'ятого  питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Наталії Олександрівни? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

         По п'ятому питанню порядку денного нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає.

Вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з п'ятого  питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 24 Проти?  Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з п'ятого  питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Переходимо до розгляду наступного питання порядку денного "Про районну програму організації та забезпечення військово-облікової роботи, призову громадян на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації людських та транспортних ресурсів на 2015-2017 роки".

Слово надається заступнику голови районної державної адміністрації Соловйову Віталію Олександровичу.

 

Соловйов В.О. (доповідає з шостого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Віталія Олександровича? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Шановні депутати дозвольте вам зачитати проект рішення з цього питання  (зачитує проект рішення з шостого питання).

Вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з шостого питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з шостого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з сьомого по одинадцяте питання надається голові постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства Телицину Миколі Єфремовичу.

 

Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про відмову у передачі в оперативне управління Голопристанській міській раді об'єкта спільної власності територіальних громад району майнового комплексу дитячої школи мистецтв по вул.Горького, 18 в м.Гола Пристань".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з сьомого питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з сьомого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В.          Прошу Вас Миколо Єфремовичу з восьмого питання " Про надання дозволу комунальному підприємству редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення на дострокове розірвання договору оренди з фізичною особою-підприємцем Проценком О.І.

 

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з восьмого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з восьмого питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з восьмого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про визнання таким, що втратило чинність рішення сорок дев'ятої сесії районної ради VI скликання від 18 червня 2015 року №596".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з дев'ятого  питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з дев'ятого  питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з дев'ятого  питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про передачу Голопристанській районній державній адміністрації Херсонської області в управління та на баланс майно комунальної власності району".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з десятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з десятого питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з десятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про надання дозволу Голопристанській районній станції юних натуралістів на передачу в безоплатне користування частини приміщення будівлі комунальній установі "Голопристанський районний методичний  кабінет" Голопристанської районної ради  Херсонської області".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з одинадцятого  питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з одинадцятого питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Приймається.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з одинадцятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 24 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Всі питання порядку денного  п'ятдесятої    сесії районної ради VІ скликання розглянуто. Будуть у депутатів зауваження, пропозиції щодо ведення сесії? Немає. На цьому п'ятдесяту сесію районної ради VІ скликання оголошую закритою.

 

Звучить гімн України

 

 

 

Голова районної ради                                                                    Г.В.Попов

Категорія: Архів » Порядок денний та протоколи відкритих пленарних засідань районної ради VI скликання » Порядок денний 2015 рік

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги