Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ п'ятдесятої сесії районної ради VI скликання

опубліковано: 10-08-2015, 11:56, переглядів: 885,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

п'ятдесятої  сесії районної ради VI скликання

 

від 07.08.2015

м. Гола Пристань

 

  1. Про стан законності на території району та заходи щодо її зміцнення.   Доповідає:  прокурор Голопристанського району Бережний С.Д

       2. Про передачу трансферту на медичне обслуговування населення міста Гола Пристань у 2016 році. Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.


       3. Про внесення змін до рішення сорок п'ятої сесії районної ради VI скликання від 03 лютого 2015 року №546 "Про районний бюджет на 2015 рік". Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.

       4. Про внесення змін до рішення сорок п'ятої сесії районної ради VI скликання від 03 лютого 2015 року №546 "Про районний бюджет на 2015 рік".
Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.

      5. Про внесення змін до рішення сорок п'ятої сесії районної ради VI скликання від 03 лютого 2015 року №546 "Про районний бюджет на 2015 рік".
Доповідає: начальник фінансового управління районної державної адміністрації Волошина Н.О.

      6. Про районну програму організації та забезпечення військово-облікової роботи, призову громадян на військову службу, мобілізаційної підготовки, мобілізації людських та транспортних ресурсів на 2015-2017 роки.
Доповідає: заступник голови районної державної адміністрації   Соловйов В.О.

     7. Про відмову у передачі в оперативне управління Голопристанській міській раді об'єкта спільної власності територіальних громад району майнового комплексу дитячої школи мистецтв по вул.Горького, 18 в м.Гола Пристань.Доповідає: голова постійної комісії з питань обліку, управління   об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства  Телицин М.Є.

      8. Про надання дозволу комунальному підприємству редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення на дострокове розірвання договору оренди з фізичною особою-підприємцем Проценком О.І. Доповідає: голова постійної комісії з питань обліку, управління    об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства  Телицин М.Є.
 
     9. Про визнання таким, що втратило чинність рішення сорок дев'ятої сесії районної ради VI скликання від 18 червня 2015 року №596.
Доповідає: голова постійної комісії з питань обліку, управління   об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства  Телицин М.Є.
 
     10. Про передачу Голопристанській районній державній адміністрації Херсонської області в управління та на баланс майно комунальної власності району
Доповідає: голова постійної комісії з питань обліку, управління   об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства  Телицин М.Є.

      11. Про надання дозволу Голопристанській районній станції юних натуралістів на передачу в безоплатне користування частини приміщення будівлі комунальній установі "Голопристанський районний методичний  кабінет" Голопристанської районної ради  Херсонської області. 

Доповідає: голова постійної комісії з питань обліку, управління    об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства  Телицин М.Є.

 

Категорія: Архів » Порядок денний та протоколи відкритих пленарних засідань районної ради VI скликання » Порядок денний 2015 рік » Порядок денний сесія 46-50 » Порядок денний сесія 50

Календар новин

«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Голопристанська районна рада щиро і сердечно вітає іменинників, які святкують день народження у серпні 2020 року

Шановні іменинники!

         Від усього серця бажаємо вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, населення, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, третьо, управл, щодо

Показати всі теги