Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я 29-2

опубліковано: 27-08-2015, 13:48, переглядів: 1027,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Висновки і рекомендації

засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, праці, соціального захисту населення та роботи з ветеранськими організаціями

 

від 21.08.2015 № 29/2

м. Гола Пристань

 

Про стан підготовки закладів охорони здоров’я

до роботи в осінньо-зимовий період на 2015 - 2016 роки

 

Заслухавши та обговоривши інформацію районної державної адміністрації «Про стан підготовки закладів охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період на 2015 - 2016 роки» постійна комісія зазначає, що в даному напрямку в районі проводиться певна робота.

Проводиться робота по обстеженню будівель, споруд, інженерно - комунікаційних мереж з метою виявлення їх технічного стану на відповідність вимогам безпеки.

Проведено поточні ремонти в неврологічному, терапевтичному, інфекційному, пологовому, дитячому, приймальному, поліклінічному відділеннях, клініко-діагностичній лабораторії, дитячій консультації, інформаційно-аналітичному відділі медичної статистики, Новософіївському та Пам’ятнянському фельдшерсько-акушерських пунктах, Новочорноморському, Сліпушинському, Комунівському, Рідноукраїнському фельдшерських пунктах.

У 2015 році виділені кошти для проведення капітального ремонту Садівської дільничної лікарні в сумі 120,0 тис.грн.(проведена експертиза проектно-кошторисної документації та розпочата робота по проведенню капітального ремонту) та Зеленотропинського фельдшерського пункту в сумі 28,0 тис. грн. (проведено капітальний ремонт опалення та приміщень).

Твердим паливом опалюється 32 заклади охорони здоров’я.

Комунальне підприємство «Голопристанська центральна районна лікарня» проводить закупівлю твердого палива для 27 закладів охорони здоров’я, з них:

- 17 закладів, що передані з спільної власності територіальних громад району на баланс центральної районної лікарні;

- 10 закладів, що орендує центральна районна лікарня;

5 закладів охорони здоров’я забезпечуються твердим паливом орендодавцями, яким центральна районна лікарня проводить відшкодування за використані енергоносії та комунальні послуги згідно актів виконаних робіт.

Станом на 20.08. 2015 року в закладах охорони здоров’я комунального підприємства «Голопристанська центральна районна лікарня» залишок вугілля складає 78,8 тон, придбано 31,2 тони на суму 99,9 тис. грн..; залишок дров складає 351,399 скл.м, придбано 88,0 скл.м. на суму 39,6 тис.грн.; залишок паливних брикетів складає 8,385 тон, придбано 52,0 тони на суму 83,2 тис. грн. Здійснюється доставка твердого палива закладам охорони здоров’я.

З початку 2015 року комунальним підприємством «Голопристанська центральна районна лікарня» проведено переговорні процедури та укладено договори з ВАТ АК «Херсонобленерго», комунальним підприємством «Теплокомуненерго», комунальним підприємством «Гопри - Водоканал».

Без застосування процедури закупівлі укладено договір з ВАТ «Херсон Газ» по забезпеченню природним газом Новозбур’ївської лікарської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія

дійшла висновку:

Інформацію «Про стан підготовки закладів охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період на 2015 - 2016 роки» взяти до відома.

З метою належної підготовки медичних закладів району до роботи в осінньо-зимовий період

рекомендувати:

1.Районній державній адміністрації:

1) Розглянути можливість виділення додаткового фінансування для збільшення електропотужності електропостачання в лікарських амбулаторіях, фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пунктах району.

2. Сільським радам:

1) Вирішити питання регулярного водопостачання в Чорноморській та Добропільській лікарських амбулаторіях та Новософіївському фельдшерсько-акушерському пункті.

2) Круглоозерській сільській раді розглянути можливість переведення фельдшерсько-акушерського пункту с.Більшовик в приміщення, яке має опалення.

3. Контроль за виконанням цих рекомендацій залишаю за собою.

 

 

Заступник

Голови постійної комісії Г.В. Козакова

 

visnovki-2.doc [36 Kb] (cкачувань: 4) : 27 August 2015 в 13:48

 

 

 

Категорія: Архів » Постійні комісії районної ради VI скликання » Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, праці, соціального захисту нас » Висновки постійна комісія з питань охорони здоров’я

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги