Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про Положення про районну Дошку Пошани «Кращі люди району»

опубліковано: 3-10-2011, 15:39, переглядів: 3078,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

дванадцятої сесії районної ради VІ скликання

 

від 29.09.2011 № 154

м. Гола Пристань

 

Про Положення про районну

Дошку Пошани «Кращі люди району»

 

      Заслухавши та обговоривши інформацію першого заступника голови районної державної адміністрації Куркотілова О.П. «Про проект Положення про районну Дошку Пошани «Кращі люди району», враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності та взаємодії із засобами масової інформації та робочої групи по підготовці сесії від 31.08.2011 № 5/1, керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 

в и р і ш и л а:

 

1. Затвердити Положення про районну Дошку Пошани «Кращі люди району» ( додається).

2. Районній держаній адміністрації щороку при плануванні бюджету на наступний бюджетний період визначати потребу витрат в асигнуваннях на організаційні заходи в оформленні та утриманні районної Дошки Пошани «Кращі люди району» з подальшим затвердженням районною радою.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності та взаємодії із засобами масової інформації, політичними партіями та громадськими організаціями.

 

 

 

Голова районної ради                                                        Г.В. Попов

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням дванадцятої сесії

районної ради VI скликання

від 29.09.2011 № 154

 

 

Положення

про районну Дошку Пошани "Кращі люди району"

 

1. Занесення на районну Дошку Пошани "Кращі люди району" є найвищою відзнакою і заохоченням працівників та колективів підприємств, установ і організацій, всіх форм власності, мешканців району, які своєю працею зробили вагомий внесок в економічний та соціально-культурний розвиток регіону.

2. Висування кандидатур для занесення на районну Дошку Пошани "Кращі люди району" здійснюється гласно за ініціативою органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, підприємствами, установами і організаціями всіх форм власності.

3. Подання про відзначення занесенням на районну Дошку Пошани "Кращі люди району" здійснюється рішенням сесії міської та сільських рад та виноситься на розгляд районної державної адміністрації та затвердження сесією районної ради. В поданні повинні бути відомості про досягнення, за які особа представляється до відзначення. Подання підписується керівником відповідного суб’єкта висування.

4. Разом із поданням додається характеристика заслуг працівника або колективу, що стали підставою для порушення клопотання.

Основні критерії.

Для особи: наявність визначних показників, високих здобутків у професійній діяльності, активна участь у суспільному житті колективу, громади, відзначення нагородами різних рівнів.

Для колективу: повне найменування колективу, рік створення, юридична адреса, наявність колективного договору та повнота його виконання, рівень охорони праці та створення належних умов для високопродуктивної праці, нових робочих місць, прибутковість, вчасна і повна сплата податків, відсутність заборгованості із заробітної плати, збільшення об’ємів у виробництві, участь у виконанні соціально – культурних програм району та ін.

5. Відкриття районної Дошки Пошани "Кращі люди району" здійснюється головою районної ради та головою районної державної адміністрації, або, за їх дорученням, іншими відповідальними особами в урочистій обстановці.

6. Утримання в належному стані районної Дошки Пошани "Кращі люди району" та прилеглої до неї території покладається на комунальне підприємство "Обрій".

Організація фотографування переможців, художнє оформлення покладається на:

- відділ організаційно-кадрової роботи районної державної адміністрації та редакцію районної газети "Голопристанський вісник";

- першого заступника голови районної державної адміністрації, начальника управління праці та соціального захисту населення.

7. Кандидатури для занесення на районну Дошку Пошани "Кращі люди району" визначаються пропорційно по таких номінаціях:

– «Сільське господарство»;

– «Промисловість»;

 «Охорона здоровя та соціальна допомога»;

 «Освіта та наука»;

 «Культура, мистецтво, фізична культура і спорт»;

 «Транспорт і зв’язок»;

 «Журналістика та засоби масової інформації»;

 «Місцеве самоврядування»;

 «Правоохоронні органи»;

 «Торгівля»;

 «Об’єднання громадян»;

 «Кращий колектив»

 «Комунальна сфера»

 «Талановита молодь»

8. Фінансування здійснюється за рахунок коштів районного бюджету в межах затверджених лімітів.

9. Особі або колективу, які занесені на районну Дошку Пошани "Кращі люди району" вручається в урочистій обстановці нагородна відзнака (статуетка, значок), диплом (посвідчення).

10. Інформація про занесенням на районну Дошку Пошани "Кращі люди району" висвітлюється в засобах масової інформації в установленому порядку.

 

pro-polozhennya-pro-rayonnu-doshku-poshani.doc [30.5 Kb] (cкачувань: 36) : 03 October 2011 в 15:39

 

polozhennya-prodoshku-poshani.doc [41.5 Kb] (cкачувань: 34) : 03 October 2011 в 15:39

 

 

Категорія: Архів » Рішення районної ради VI скликання » 2011 рік » Сесія №7-16 » Сесія № 12

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги