Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л п'ятдесят першої сесії VІ скликання

опубліковано: 22-09-2015, 11:12, переглядів: 913,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

п'ятдесят першої сесії VІ скликання

 

від 17.09.2015

м. Гола Пристань

 

Відкриває і веде сесію голова районної ради Попов Г.В.

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Із загального складу 44 депутатів районної ради на п'ятдесят першій сесії районної ради присутні 26 депутатів, відсутні з поважних причин 5 депутатів, без поважних причин 10 депутати, 3 не обрані.

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную відкрити п'ятдесят першу сесію районної ради VI скликання. Інші пропозиції будуть? Немає. Хто за те, щоб розпочати роботу п'ятдесят першої сесії районної ради, прошу голосувати? Проти? Немає. Утримався? Немає.

П'ятдесят перша сесія районної ради VІ скликання оголошується відкритою.

 

Звучить Гімн України

 

Попов Г.В. Відповідно до Регламенту районної ради перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання відводиться 30 хвилин для повідомлень та оголошень. Слово для повідомлення надається голові громадської організації "Рада матерів та дружин воїнів АТО Голопристанського району Херсонської області" Ільчишиній Мирославі Олегівні .

 

Ільчишина М.О. (робить повідомлення, додається).

 

Попов Г.В. Слово для повідомлення надається заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу.

 

Басараб І.К. (робить повідомлення, додається)

 

Попов Г.В. У кого ще будуть повідомлення чи оголошення? Немає.

Шановні депутати! Для організації роботи сесії необхідно обрати робочі органи сесії. Дозвольте запропонувати вам склад робочих органів сесії. Для підрахунку результатів голосування під час роботи сесії прошу обрати лічильну групу у складі:

 

Марсак Микола Григорович - депутат районної ради VІ скликання

Савицький Петро Іванович - депутат районної ради VІ скликання

Коломієць Димитрій Васильович - депутат районної ради VІ скликання

 

Інші пропозиції є? Немає. Ставлю на голосування. Хто за те, щоб обрати лічильну групу у запропонованому складі прошу голосувати. Хто за? 26 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад лічильної групи затверджується.

 

Для ведення протоколу сесії, розгляду й систематизації запитів, пропозицій депутатів, звернень виборців, які поступлять на адресу сесії, пропонується обрати секретаріат сесії в складі:

 

Харечко Віра Євгенівна - депутат районної ради VІ скликання

Кобець Ганна Василівна - депутат районної ради VІ скликання

Кушнаренко Наталія Іванівна - головний спеціаліст виконавчого

апарату районної ради

 

Хто за те, щоб обрати секретаріат в запропонованому складі прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад секретаріату сесії затверджено.

Прошу лічильну групу та секретаріат приступити до роботи.

 

Попов Г.В. Для юридичного забезпечення роботи нашої сесії необхідно обрати юридичну групу. Пропоную обрати юридичну групу у складі:

 

Олексюк Олег Васильович - депутат районної ради VІ скликання

Сумленний Микола Тимофійович - депутат районної ради VІ скликання

Лінник Світлана Григорівна - начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної виконавчого апарату районної ради

 

Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За?26 Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад юридичної групи затверджено.

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Для організації висвітлення роботи у засобах масової інформації пропоную обрати прес-групу сесії у складі:

 

Слюсар Наталія Олександрівна - депутат районної ради VІ скликання

Григоркін Олександр Володимирович - головний редактор газети

«Голопристанський вісник» та радіомовлення

Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Утримався? Немає. Прес-групу сесії затверджено.

 

Попов Г.В. Шановні депутати, нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи п'ятдесят першої сесії районної ради. Порядок денний та регламент вам роздані. Чи є необхідність їх зачитувати? Немає.

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни чи доповнення до порядку денного? Слово надається голові постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно–туристичної діяльності Шевцову Петру Васильовичу.

 

Шевцов П.В. Прошу внести до порядку денного питання " Про внесення змін та доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018 роки", як таке що розглянуте на комісії і не потребує оприлюднення.

 

Попов Г.В. Надійшла пропозиція включити до порядку денного питання " Про внесення змін та доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018 роки".

Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Питання "Про внесення змін та доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018 роки" включене до порядку денного.

 

Попов Г.В. У кого ще будуть зміни, доповнення чи уточнення до порядку денного?. Слово надається голові постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово- комунального господарства Телицину Миколі Єфремовичу.

 

Телицин М.Є. Прошу виключити з порядку денного шістнадцяте питання "Про затвердження Статуту комунального підприємства «Обрій» Голопристанської районної ради Херсонської області у новій редакції" за висновками і рекомендаціями комісії.

 

Попов Г.В. Надійшла пропозиція виключити з порядку денного питання "Про затвердження Статуту комунального підприємства «Обрій» Голопристанської районної ради Херсонської області у новій редакції".

Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Питання виключається з порядку денного.

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу.

 

Телицин М.Є. Прошу внести до порядку денного п'ять додаткових питань, які були розглянуті на засіданні постійної комісії та прийняті відповідні висновки і рекомендації, а саме:

- Про надання дозволу комунальному підприємству редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення на передачу в оренду частини приміщення будівлі площею 14,6 кв.м. фізичній особі Лущай Аміні Вахітівні;

- Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на дострокове розірвання договору оренди з фізичною особою-підприємцем Шараєвою Е.Г.;

- Про затвердження акту приймання-передачі будівлі комунальної власності;

- Про надання дозволу комунальному закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області на передачу в тимчасове користування майно Голопристанській районній територіальній виборчій комісії;

- Про надання дозволу комунальному закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області на передачу в оренду частини приміщення будівлі районної дитячої бібліотеки громадській організації "Рада матерів та дружин воїнів АТО Голопристанського району Херсонської області".

 

Попов Г.В. Надійшла пропозиція включити до порядку денного питання які були розглянуті на засіданні постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово- комунального господарства .

Хто за цю пропозицію прошу голосувати? За? 26 Проти? Немає. Питання включені до порядку денного.

 

Попов Г.В. У кого ще будуть зміни, доповнення чи уточнення до порядку денного? Слово надається голові постійної комісії мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно –територіального устрою Олексюку Олегу Васильовичу.

 

Олексюк О.В. Прошу виключити з порядку денного дванадцяте питання "Про повідомлення депутата районної ради Якушенка М.М. про виконання депутатських повноважень та доручень ради" в звязку з тим що депутат Якушенко М.М. відсутній на сесії з поважних причин.

 

Попов Г.В. Надійшла пропозиція включити до порядку денного питання"Про повідомлення депутата районної ради Якушенка М.М. про виконання депутатських повноважень та доручень ради". Хто за цю пропозицію прошу голосувати За? 26. Проти? Немає. Питання " Про повідомлення депутата районної ради Якушенка М.М. про виконання депутатських повноважень та доручень ради" виключено з порядку денного.

 

Попов Г.В. У кого ще будуть зміни, доповнення чи уточнення до порядку денного? Слово надається заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу.

 

Басараб І.К. Прошу включити до порядку денного питання " Про звільнення з посади директора Голопористанської районної станції юних натуралістів Іващенка В.В."

 

Попов Г.В. Надійшла пропозиція включити до порядку денного питання "Про звільнення з посади директора Голопористанської районної станції юних натуралістів Іващенка В.В.". Хто за цю пропозицію прошу голосувати За? 26. Проти? Немає. Питання " Про звільнення з посади директора Голопористанської районної станції юних натуралістів Іващенка В.В." включено до порядку денного.

 

Попов Г.В. У кого ще будуть зміни, доповнення чи уточнення до порядку денного? Немає. Хто за те, щоб затвердити порядок денний та регламент роботи п'ятдесят першої сесії районної ради зі змінами та доповненнями прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Порядок денний та регламент роботи п'ятдесят першої сесії затверджено.

 

Попов Г.В. Переходимо до розгляду питань порядку денного. Слово з першого та другого питань порядку денного надається начальнику відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації Риженко Юлії Миколаївні

Прошу Вас Юліє Миколаївна з першого питання " Про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2015 рік".

 

Риженко Ю.М. (доповідає з першого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Юлії Миколаївни? Немає. Шановні депутати з першого питання нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає.

Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з першого питання як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Юліє Миколаївна з наступного питання " Про затвердження проектно-кошторисної документації по проекту «Реконструкція недобудованої будівлі харчоблоку під господарсько-медичний блок (II черга) по вул. Леніна,7 в м. Гола Пристань».

 

Риженко Ю.М. (доповідає з другого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Юлії Миколаївни? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає.

Вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з наступних питань порядку денного надається начальнику фінансового управління районної державної адміністрації Волошиній Наталії Олександрівні.

Прошу Вас Наталіє Олександрівна з наступного питання " Про звіт щодо виконання районного бюджету за I півріччя 2015 року".

 

Волошина Н.О. (доповідає з третього питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Наталії Олександрівни? Немає. Хто бажає виступити? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках, чи є необхідність його зачитувати? Немає.

Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради, прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Наталіє Олександрівна з наступного питання " Про внесення змін до рішення сорок п’ятої сесії районної ради VI скликання від 03 лютого 2015 року № 546 «Про районний бюджет на 2015 рік».

 

Волошина Н.О. (доповідає з четвертого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Наталії Олександрівни? Немає. Хто бажає виступити? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає.

Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради, прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з наступного питання надається директору Новозбур’ївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Білоусу В'ячеславу Васильовичу.

 

Білоус В.В.( доповідає з п'ятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до В'ячеслава Васильовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає.

Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення, дозвольте вам зачитати проект рішення (зачитує).

 

Попов Г.В. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з наступного питання надається заступнику голови районної державної адміністрації Соловйову Віталію Олександровичу. Прошу Вас Віталію Олександровичу з питання " Про внесення змін до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки".

Під час розгляду даного питання на профільних комісіях рекомендовано районній державній адміністрації на пленарне засідання 51 сесії надати детальне роз'яснення щодо використання фінансового ресурсу на вищезазначену програму з наданням підтверджуючих документів.

 

Соловйов В.О. (доповідає з шостого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Віталія Олександровича? Немає. Дозвольте вам зачитати проект рішення з цього питання (зачитує). У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За 2 Проти? 11. Не голосували? 13. Рішення не приймається.

 

Попов Г.В. Слово з наступного питання " Про внесення змін до районної програми сприяння розвитку громадянського суспільства «Свідома громадськість та відкрита влада» на період до 2015 року" надається начальнику відділу економічного розвитку та торгівлі районної державної адміністрації Риженко Юлії Миколаївні.

 

Риженко Ю.М. (доповідає з сьомого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Юлії Миколаївни? Немає. Дозвольте вам зачитати проект рішення з цього питання (зачитує). У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Відповідно регламенту п'ятдесят першої сесії оголошується перерва на 20 хвилин.

 

Після перерви.

 

Попов Г.В. Прошу лічильну групу провести реєстрацію депутатів присутніх в залі.

 

Лічильна група проводить реєстрацію депутатів.

 

Попов Г.В. Після реєстрації в залі присутні 26 депутатів. Маємо можливість продовжити роботу п'ятдесят першої сесії районної ради VI скликання.

 

Попов Г.В. Слово з наступного питання порядку денного " Про Порядок погодження Голопристанською районною радою клопотань про надання надр у користування з метою геологічного вивчення, розробки родовищ корисних копалин місцевого значення"надається заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу.

 

Басараб І.К. (зачитує проект рішення з восьмого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Івана Кириловича? Немає. Хто бажає виступити? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з наступних питань порядку денного надається заступнику голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів Гурнаку Віктору Григоровичу

Прошу Вас Вікторе Григоровичу з питання " Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки".

 

Гурнак В..Г. (зачитує проект рішення з дев'ятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Віктора Григоровича? Немає. Хто бажає виступити? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Вікторе Григоровичу з наступного питання " Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок"

 

Гурнак В.Г. (зачитує проект рішення з десятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Віктора Григоровича? Немає. Хто бажає виступити? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Поршу Вас Вікторе Григоровичу з наступного питання " Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок".

 

Гурнак В.Г. (зачитує проект рішення з одинадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Віктора Григоровича? Немає. Хто бажає виступити? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За?__ Проти?___. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з наступного питання надається голові постійної комісії мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку, місцевого самоврядування та адміністративно –територіального устрою Олексюку Олегу Васильовичу.

Прошу Вас Олеже Васильовичу з питання " Про внесення змін до списку присяжних для здійснення судочинства, визначеного процесуальним законодавством Голопристанським районним судом, затвердженого рішенням районної ради від 12.06.2014 №471".

 

Олексюк О.В. (зачитує проект рішення з дванадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Олега Васильовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з наступних питань надається голові постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства Телицину Миколі Єфремовичу.

Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про надання дозволу Голопристанському районному будинку культури Голопристанської районної ради на дострокове розірвання договору оренди з фізичною особою-підприємцем Христусь О.О.".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з тринадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про надання дозволу управлінню агропромислового розвитку Голопристанської районної державної адміністрації на передачу в оренду приміщення гаражного боксу майнового комплексу гаражів фізичній особі Козакову О.М.".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з чотирнадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про надання дозволу Голопристанському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на передачу в оренду комунального майна управлінню соціального захисту населення та охорони здоров'я Голопристанської районної державної адміністрації".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з п'ятнадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про надання дозволу комунальному підприємству «Голопристанська центральна районна лікарня» на списання основних засобів".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з шістнадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26 Проти? Нема. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з наступного питання порядку денного надається керуючому справами виконавчого апарату районної ради Александровій Тетяні Миколаївні.

 

Александрова Т.М. (зачитує проект рішення з сімнадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Тетяни Миколаївни? Немає. Хто бажає виступити? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Переходимо до наступних питань, які були додатково внесенні до порядку денного. Слово з наступного питання надається заступнику начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації Борискіній Тетяні Михайлівні.

 

Борискіна Т.М. (доповідає з вісімнадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Тетяни Михайлівни? Немає. Хто бажає виступити? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Дозвольте вам зачитати проект рішення (зачитує).

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати За? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з наступних питань порядку денного надається голові постійної комісії з питань обліку, управління об’єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства Телицину Миколі Єфремовичу.

Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про надання дозволу комунальному підприємству редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення на передачу в оренду частини приміщення будівлі площею 14,6 кв.м. фізичній особі Лущай Аміні Вахітівні.".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з дев'ятнадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на дострокове розірвання договору оренди з фізичною особою-підприємцем Шараєвою Е.Г.".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з двадцятого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про затвердження акту приймання-передачі будівлі комунальної власності"

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з двадцять першого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання "Про надання дозволу комунальному закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області на передачу в тимчасове користування майно Голопристанській районній територіальній виборчій комісії".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з двадцять другого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Прошу Вас Миколо Єфремовичу з наступного питання " Про надання дозволу комунальному закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області на передачу в оренду частини приміщення будівлі районної дитячої бібліотеки громадській організації "Рада матерів та дружин воїнів АТО Голопристанського району Херсонської області".

 

Телицин М.Є. (зачитує проект рішення з двадцять третього питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Миколи Єфремовича? Немає. Хто бажає виступити? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 26 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Слово з наступного питання " Про звільнення з посади директора Голопористанської районної станції юних натуралістів Іващенка В.В." надається заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу.

 

Басараб І.К. (зачитує проект рішення з двадцять четвертого питання).

 

Попов Г.В. У кого будуть запитання до Івана Кириловича? Немає. Хто бажає виступити? Немає. Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Хто за те, щоб прийняти запропонований проект рішення з цього питання, як рішення районної ради прошу голосувати. За? 25 Проти? 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Попов Г.В. Шановні депутати! Всі питання порядку денного п'ятдесят першої сесії районної ради VІ скликання розглянуто. Будуть у депутатів зауваження, пропозиції щодо ведення сесії? Немає. На цьому п'ятдесят першу сесію районної ради VІ скликання оголошую закритою.

 

Звучить гімн України

 

 

 

Голова районної ради Г.В.Попов

 

 

 


Категорія: Архів » Порядок денний та протоколи відкритих пленарних засідань районної ради VI скликання

Календар новин

«    Березень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги