Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про хід виконання програми економічного

опубліковано: 22-09-2015, 15:00, переглядів: 933,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

п’ятдесят першої сесії VI скликання

 

від 17.09.2015 № 611

м. Гола Пристань

 

Про хід виконання програми економічного, соціального

та культурного розвитку Голопристанського району

на 2015 рік

 

Заслухавши та обговоривши інформацію районної державної адміністрації про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2015 рік (Далі - Програма), районна рада зазначає, що в районі проводиться робота по виконанню заходів Програми.

Завершено зернозбиральну компанію і намолочено 133,5 тис.тонн зерна, що становить 123,8% до показника 2014 року та 104,7% до запланованого Програмою. Середня урожайність по району відповідає 31,4 ц/га.

Розпочато збирання проса, овочевих та баштанних культур. Станом на 17 серпня 2015 року зібрано овочів 127912 тонн (43% до плану) з загальної площі 2430 га та баштану – 19796 тонн (26%) з площі 1971 га, проса – 45 тонн (29%) з площі 32 га.

В порівнянні з початком року, в цілому по всіх категоріях господарств збільшилося поголів'я свиней та птиці, зменшилося поголів'я овець, великої рогатої худоби, в тому числі корів.

Річний показник Програми виконано на 28,5% по реалізації м'яса (105,9% до 2014 року), на 47,7% по виробництву молока (100,1%), на 37,0% - виробництву яєць (115,6% до півріччя 2014 року).

Залишається нестабільною ситуація з кадрових питань по керівнику державного підприємства "Геройське дослідно-промислове підприємство" та стану справ на підприємстві в цілому. Разом з тим, підприємством реалізовано продукції на загальну суму 715,3 тис.гривень, що до відповідного періоду 2014 року в порівняних цінах складає 95%.

Збільшено перевезення пасажирів автомобільним транспортом на 27,5% з пасажирооборотом в 1,8 млн.пас.км проти 1,4 млн.пас.км у 2014 році.

Бехтерською, Великокардашинською, Нововолодимирівською, Новософіївською, Новофедорівською, Рибальчеською, Садівською, Чорноморською, Долматівською сільськими радами на ремонт доріг комунальної власності спрямовано 1095,6 тис.гривень.

До відповідного періоду 2014 року зменшено суму наданих послуг (222,1 проти 232,0 тис.гривень), обсяг вітчизняних інвестицій в основний капітал (6,2 проти 10,2 млн.гривень), обсяг роздрібної торгівлі та ресторанного господарства з урахуванням фізичних осіб (86,8% до січня-березня 2014 року).

У січні-березні перевищено показник прийняття в експлуатацію житла на 2,3%.

Підтримкою програми "Власний дім" скористалися 3 сім'ї, отримавши кредитів на загальну суму 193,0 тис.гривень.

Забезпечені всі соціальні гарантії населенню, передбачені законодавством.

Зросли надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів.

Зросли надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів. Забезпечено збільшення власних надходжень до Пенсійного фонду України, середнього рівня пенсії.

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника за підсумками першого кварталу 2015 року склала 2817 гривень, що на 25,9% перевищує рівень першого кварталу 2014 року на цю ж дату. Заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Створено 482 нових робочих місць.

У гуманітарній сфері збережено мережу закладів охорони здоров'я, освіти та культури.

В галузі охорони здоров'я проведено поточні ремонти 4 приміщень та ремонт та пуско-наладку дизельного генератора центральної районної лікарні; закладів галузі сіл Нова Софіївка, Комуна та Іванівка; здійснено попередню передплату по капітальному ремонту флюорографу; експертні оцінки проектно-коршторисної документації (перша та друга черги) по проекту "Реконструкція недобудованої будівлі харчоблоку під господарсько-медичний блок (I черга) по вул. Леніна,7 в м. Гола Пристань"; експертні оцінки проектно-кошторисних документацій, укладені договори на проведення капітального опалення Зеленотропинського фельдшерського пункту та капітального ремонту Садівської лікарської лікарні з дільницею загальної практики сімейної медицини; укладено договори на здійснення технічного нагляду за капітальними ремонтами у Садівському і Зеленотропинському закладах охорони здоров'я.

Підвищили свою кваліфікацію 2 лікаря та 22 середніх медичних працівників сільських лікувально-профілактичних закладів.

В галузі освіти за кошти районного бюджету закінчені роботи по капітальному ремонту покрівлі корпусу молодшої школи Новософіївської ЗОШ, капітальному ремонту каналізаційної системи Малокопанівської ЗОШ, капітальному ремонту системи опалення Залізнопортівської ЗОШ, капітальний ремонт каналізаційної мережі Пам'ятнянської ЗОШ; виготовлено модуль котельної та розпочато монтах об'єкту Залізнопортівської ЗОШ; роботи реконструкції санвузла Гладківської ЗОШ виконано на 90%, роботи по капітальному ремонту покрівлі спортивного залу Новофедорівської ЗОШ виконано на 40%; роботи по капітальному ремонту спортивної зали Долматівської ЗОШ виконано на 80%; замовлено металопластикові віконні блоки на Новозбур`ївську ЗОШ №1;. триває за кошти батьків поточний ремонт внутрішніх туалетів в Новозбур`ївській ЗОШ № 2 (роботи виконано на 60%).

Інвестиційний проект "Реконструкція даху будівлі Краснознам'янської ЗОШ по вул.Миру, 4 в с.Краснознам'янка Голопристанського району Херсонської області регіонального розвитку" включено в перелік об'єктів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2015 році.

Відкрито додаткову групу у Нововолодимирівському дошкільному закладі "Калинка" та відновлено роботу другої групи у дошкільному закладі "Веселка" Олексіївської сільської ради.

Покращено матеріально-технічну базу дошкільних навчальних закладів сіл Бехтери, Добропілля, Лиманівки, Новософіївка, Геройське, Краснознам`янка, Нова Збур`ївка. У Новофедорівському дошкільному навчальному закладі "Теремок" реконструйовано водо-каналізаційну систему, встановлено мийки; у дошкільному навчальному закладі "Журавлик" Чулаківської сільської ради замінено 26 вікон, придбано холодильник, посуд, постільна білизна; у дошкільному навчальному закладі "Джерельце" встановлено дерев’янне обладнання на майданчики. У дошкільній установі "Сонечко" Добропільської сільської ради встановлено внутрішню огорожу; відремонтовано ігрові павільйони у дошкільному навчальному закладі "Мрія" Бехтерської сільської ради.

Діяльність закладів культури була спрямована на проведення заходів в рамках державних свят, на організацію культурного дозвілля населення та виявлення талановитої молоді, на підвищення ролі закладів культури сільської місцевості у встановлені їх як центрів організації дозвілля.

В Бехтерській дитячій музичній школі імені Бориса Сташенка встановлено 3 метало-пластикових вікна; закінчено ремонтні роботи по благоустрою гурткових кімнат Бехтерського сільського Будинку культури та проведено ремонт фасаду будівлі; у районному будинку культури відремонтовано гурткова кімната та одне приміщення комунальної установи, ведеться ремонт методкабінету будинку культури; придбані для Нововолодимирівського сільського будинку культури музична апаратура, матеріали для оформлення сцени.

Керуючись статтею 43,44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки та рекомендації спільного засідання постійних комісій з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно – туристичної діяльності, з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів та робочої групи по підготовці LI сесії районної ради VI скликання від 18 серпня 2015 року, районна рада

в и р і ш и л а:

1. Інформацію про хід виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2015 рік взяти до відома.

 

Голова районної ради Г.В.Попов

 

proekt-rshennya-veresneva-sesya.-doc.doc [69 Kb] (cкачувань: 7) : 22 September 2015 в 15:01

 

 

Категорія: Архів » Рішення районної ради VI скликання » 2015 рік » Сесія №45-53 » Сесія № 51

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги