Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л № 63-39 спільного засідання постійних комісій з питань планування, бюджету та АПК

опубліковано: 20-10-2015, 14:22, переглядів: 950,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

П Р О Т О К О Л № 63-39

спільного засідання постійних комісій з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно-туристичної діяльності та з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів

 

від 13.10.2015

м. Гола Пристань  10-00

 

Присутні:

Члени комісії з питань планування, бюджету та фінансів регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно – туристичної діяльності :

1. Шевцов П.В. – голова комісії

2. Бритвін Л.В.

3. Коломієць Д.В.

4. Степанок Л.В.

 

Члени комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів:

1. Єременко О.І.

2. Коротун С.В.

3. Монюк С.Я.

4. Рижилов А.В.

 

Відсутні з поважних причин:

1. Брага А.Г.

2. Гурнак В.Г.

3. Марсак М.Г.

4. Морев О.О.

5. Синенко О.О.

6. Тупіков В.М.

 

Запрошені:

1.Александрова Т.М. – керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

2.Басараб І.К. – заступник голови районної ради;

3.Волошина Н.О. – начальник фінансового управління районної державної адміністрації;

4.Загородна В.І. – головний спеціаліст виконавчого апарату районної ради;

5.Гонтарь А.А. – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації;

6.Загородний В.М. – начальник управління, головний державний інспектор ветеринарної медицини Голопристанського району;

7.Сипко Л.І. – довірена особа заявника – виконавчого директора ФГ «Інтегровані агросистеми» Гнезділової Т.В. на затвердження технічної документації з        нормативної грошової оцінки земельної ділянки;

8.Сипко В.А. – начальник відділу житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації;

9.Слюсар Н.О.– голова постійної комісії з питань освіти, культури, молоді та спорту, гласності та взаємодії із засобами масової інформації, політичними   партіями та громадськими організаціями;

10.Телицин М.Є. – голова постійної комісії з питань обліку, управління об'єктами комунальної власності, приватизації та житлово-комунального господарства;

11.Качан О.М. – голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, праці, соціального захисту населення та роботи з                             ветеранськими організаціями;

12.Квасницька О.В. – начальник відділу обліково-економічної роботи та господарської діяльності, головний бухгалтер виконавчого апарату районної ради;

13.Олексюк О.В. – голова комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, захисту прав і свобод людини, законності і правопорядку,       місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою;

14.Орлик І,В. – головний спеціаліст виконавчого апарату районної ради;

 

Порядок денний:

1. Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до рішення сорок п’ятої сесії районної ради шостого скликання від 03 лютого 2015 року № 546 "Про районний бюджет на 2015 рік" ( зі змінами та уточненнями)

Доповідає: начальник фінансового управління районної державної

  адміністрації Волошина Н. О.

 

2. Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру на 2014-2017 роки.

Доповідає: голова комісії з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та   курортно-туристичної діяльності Шевцов П.В.

Співдоповідач: начальник управління, головний державний інспектор ветеринарної медицини Голопристанського району Загородний В.М.

 

3. Про рекомендації районній раді щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Доповідає: голова комісії з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та   курортно-туристичної діяльності Шевцов П.В.

 

4. Різне.

Доповідає: голова комісії з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно-   туристичної діяльності Шевцов П.В.

 

1.СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О. – начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх із інформацією про внесення змін до рішення сорок п’ятої сесії районної ради шостого скликання від 03 лютого 2015 року № 546 "Про районний бюджет на 2015 рік" ( зі змінами та уточненнями). – Довідка районної державної адміністрації «Про внесення змін до рішення сорок п’ятої сесії районної ради шостого скликання від 03 лютого 2015 року № 546 "Про районний бюджет на 2015 рік"» знаходиться в протоколі п’ятдесят третьої сесії районної ради VI скликання.

 

ВИСТУПИВ:

Шевцов П.В. – голова постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно-туристичної діяльності, який запропонував взяти інформацію до відома та рекомендувати районній раді внести зміни до рішення сорок п’ятої сесії районної ради шостого скликання від 03 лютого 2015 року № 546 "Про районний бюджет на 2015 рік"

 

Голосували одноголосно.

 

2.СЛУХАЛИ:

Шевцова П.В. – голову постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно-туристичної діяльності, який ознайомив присутніх із листом районної державної адміністрації щодо внесення змін до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру на 2014-2017 роки. – Листи районної державної адміністрації від 28.09.2015 №01-30/581 та від 07.10.2015 № 01-04/609 «Про внесення змін до районної цільової комплексної програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2017 роки» знаходиться в протоколі п’ятдесят третьої сесії районної ради VI скликання.

Загородного В.М. – начальника управління, головного державного інспектора ветеринарної медицини Голопристанського району – Інформація начальника управління, головного державного інспектора ветеринарної медицини Голопристанського району Загородного В.М. від 29.09.2015 № 15-1-11/603 «Про загрозу занесення збудника африканської чуми на територію Голопристанського району» знаходиться в протоколі п’ятдесят третьої сесії районної ради VI скликання.

 

ВИСТУПИВ:

Шевцов П.В. – голова постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно-туристичної діяльності, який запропонував винести вищезазначене питання для розгляду на пленарне засідання п’ятдесят третьої сесії районної ради VI скликання.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 63-39/1 (додаються).

Голосували одноголосно.

 

3.СЛУХАЛИ:

Шевцова П.В. – голову постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно-туристичної діяльності, який ознайомив присутніх із заявою виконавчого директора ФГ «Інтегровані агросистеми» Гнезділової Т.В. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,9275 га на території Голопристанської міської ради Херсонської області. – Копія заяви виконавчого директора ФГ «Інтегровані агросистеми» Гнезділової Т.В. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,9275 га на території Голопристанської міської ради Херсонської області додається до протоколу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Монюк С.Я. – член постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, соціального розвитку села, екології та раціонального використання природних ресурсів, який запитав: що це за землі і чому нормативна вартість об’єкта оцінки становить всього 16 213 грн. 38 коп.?

 

Сипко Л.І. – довірена особа заявника – виконавчого директора ФГ «Інтегровані агросистеми» Гнезділової Т.В. на затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка пояснила, що технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,9275 га на території Голопристанської міської ради Херсонської області виготовлено товариством з обмеженою відповідальністю консалтинговою фірмою «Спектр». Проведено паспортизацію земельної ділянки, відповідно до бал бонітету проведено оцінку землі.

 

Після обговорення не прийнято висновки і рекомендації.

Голосували: За – 0

Проти – 4

Утрималися – 4

 

4.СЛУХАЛИ:

Шевцова П.В. – голову комісії з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва та курортно-туристичної діяльності, який ознайомив присутніх із листом, що надійшов в період між засіданнями комісій:

- Про пропозицію використання коштів, що надійшли або надійдуть на рахунки районного бюджету у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського в виробництва на розробку проектів землеустрою щодо консервації земельних ділянок (лист відділу Держгеокадастру у Голопристанському районі Херсонської області від 25.08.2015 № 17-28-0.3-2925/2-15).

 

Членами комісії озвучену інформацію взято до відома.

 

 

 

Голова комісії П.В.Шевцов

 

Секретар комісії С.В.Коротун

 

Категорія: Архів » Постійні комісії районної ради VI скликання » Постійна комісія з питань планування, бюджету та фінансів, регіональної економіки, впровадження інве

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги