Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л другої сесії VІІ скликання

опубліковано: 18-11-2015, 14:56, переглядів: 815,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКАРАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

другої сесії VІІ скликання

 

від 12.11.2015

м. Гола Пристань

 

Відкриває і веде сесію голова районної ради Соловйов В.О.

 

Соловйов В.О. Шановні депутати! Із загальної кількості 34 депутати районної ради на другій сесії присутні 32 депутати, відсутні з поважних причин 2 депутати.

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную відкрити другу сесію районної ради сьомого скликання. Інші пропозиції будуть? Немає. Хто за те, щоб розпочати роботу другої сесії районної ради, прошу голосувати? Проти? Немає. Утримався? Немає.

Друга сесія районної ради сьомого скликання оголошується відкритою.

 

Звучить Гімн України.

 

Соловйов В.О. Шановні депутати! Для організації роботи нашої сесії необхідно обрати робочі органи сесії. Дозвольте запропонувати вам склад робочих органів сесії. Для підрахунку результатів голосування під час роботи сесії прошу обрати лічильну групу у складі:

 

Погорільська Меланія Броніславівна - депутат районної ради VІІ скликання

Шишкін Володимир Сергійович - депутат районної ради VІІ скликання

Холодняк Віталій Миколайович - депутат районної ради VІІ скликання

 

Інші пропозиції є? Немає. Ставлю на голосування. Хто за те, щоб обрати лічильну групу у запропонованому складі, прошу голосувати. Хто проти? Немає. Утримався? Немає. Склад лічильної групи затверджується.

 

Для ведення протоколу сесії, розгляду й систематизації запитів, пропозицій депутатів, звернень виборців, які поступлять на адресу сесії, пропонується обрати секретаріат сесії в складі:

 

Марміль Наталія Миколаївна - депутат районної ради VІІ скликання

Свиридова Ольга Іванівна - депутат районної ради VІІ скликання

Кушнаренко Наталія Іванівна - головний спеціаліст виконавчого

 апарату районної ради

 

Хто за те, щоб обрати секретаріат в запропонованому складі, прошу голосувати. Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад секретаріату сесії затверджено.

Прошу лічильну групу та секретаріат приступити до роботи.

 

Соловйов В.О. Для юридичного забезпечення роботи нашої сесії необхідно обрати юридичну групу. Пропоную обрати юридичну групу у складі:

 

Кабакова Наталія Анатоліївна - депутат районної ради VІІ скликання

Санін Олександр Сергійович - депутат районної ради VІІ скликання

Комаров Володимир Григорович - начальник відділу організаційної роботи

виконавчого апарату районної ради

 

Хто за цю пропозицію прошу голосувати. Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад юридичної групи затверджено.

 

Соловйов В.О. Шановні депутати! Для організації висвітлення роботи у засобах масової інформації пропоную обрати прес-групу сесії у складі:

 

Камінський Володимир Вікторович - депутат районної ради VІІ скликання

Григоркін Олександр Володимирович - редактор районної газети

«Голопристанський вісник»

Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. Хто проти? Немає. Утримався? Немає. Прес-групу сесії затверджено.

 

Соловйов В.О. Шановні депутати, нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи другої сесії районної ради. Порядок денний та регламент вам роздані. Чи є необхідність їх зачитувати? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного та регламенту? Немає. Пропоную затвердити порядок денний та регламент роботи другої сесії. Інші пропозиції будуть? Немає.

Хто за те, щоб затвердити порядок денний другої сесії районної ради VІI скликання, прошу голосувати. За? 32 Проти? Немає. Порядок денний затверджено (додається).

 

Соловйов В.О. Хто за те, щоб затвердити регламент роботи другої сесії районної ради VІI скликання, прошу голосувати. За? 32 Проти? Немає. Регламент затверджено (додається).

 

Соловйов В.О. Переходимо до розгляду питань порядку денного. Слово з першого питання надається голові районної виборчої комісії Саморфельд Ользі Іванівні.

 

Саморфельд О.І. (інформує з першого питання).

 

Соловйов В.О. Пропоную інформацію голови районної виборчої комісії "Про зареєстрованого депутата районної ради VII скликання" взяти до відома. Хто за цю пропозицію прошу голосувати За? 32 Проти? Немає. Приймається.

 

Соловйов В.О. Слово з другого та третього питань порядку денного надається керуючому справами виконавчого апарату районної ради Александровій Тетяні Миколаївні.

Прошу Вас Тетяно Миколаївна з другого питання «Про Регламент районної ради VІІ скликання».

 

Александрова Т.М. (доповідає з другого питання).

 

Соловйов В.О. Шановні депутати! Регламент районної ради VІІ скликання вам розданий на руки чи є необхідність його зачитувати? Немає.

Вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з цього питання за основу. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 32 Проти? Немає. Приймається.

 

Соловйов В.О. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до Регламенту роботи районної ради VІІ скликання? Слово надається заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу.

 

Басараб І.К. Шановний головуючий, Шановні депутати! Проект який у вас є на руках, це проект шостого скликання депутатів. На теперішній час змінилося законодавство і внесені зміни до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закон Про вибори, інших законів тому Регламент потребує уточнення. Тому вношу деякі пропозиції до вашого загалу. Я думаю ви їх підтримаєте, впевнений в цьому. Так склалося що не було в такому пункті як права депутата районної ради у взаємовідносинах з засобами масової інформації. Можливо ви пям'ятаєте що виникали питання щодо друкування і виступів депутатів і таке інше. Тому як депутат я вношу таку пропозицію:

- до розділу 2 Депутат районної ради, частини 1 Організація діяльності пункт 1.6 Депутат районної ради має право:

- депутат районної ради згідно до чинного законодавства України має право виступу з питання депутатської діяльності не частіше одного разу у квартал у районній газеті "Голопристанський вісник" безкоштовно, співзасновником якої виступає районна рада, що фінансує частково за рахунок коштів місцевого бюджету.

Редакція газети "Голопристанський вісник" зобов'язана публікувати подані депутатом районної ради матеріали не частіше одного разу на квартал обсягом до 250 квадратних сантиметрів газетної площі.

Редагування поданих депутатом районної ради матеріалів без його погодження, не допускається. Депутат районної ради надає матеріали у підготовленому до друку вигляді, статті, коментарю, інтерв'ю тощо.

Районна газета "Голопристанський вісник" зобов'язана безкоштовно давати оголошення про зустріч виборців з депутатом районної ради і забезпечує висвітлення зустрічі депутата районної ради з виборцями в газеті "Голопристанський вісник".

 

Мануйленко Т.В. (з місця) Поправка Іване Кириловичу, точніше запитання. Не рідше, чи не частіше в квартал?

 

Басараб І.К. Не частіше.

 

Соловйов В.О. Ставлю на голосування пропозицію яка надійшла від Басараба І.К. Хто за те, щоб внести запропоновані зміни до Регламенту роботи районної ради VІІ скликання прошу голосувати За? 32 Приймається.

 

Соловйов В.О. Прошу наступну пропозицію Іване Кириловичу.

 

Басараб І.К. Пропоную до глави третьої, постійні тимчасові комісії районної ради, пункт 3.1, четвертий абзац викладений в такій редакції:

- Кандидатури щодо утворення і обрання постійних комісій ради вносяться головою районної ради.

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Івана Кириловича? Хто бажає виступити? Слово надається депутату обласної ради Рибалко Сергію Вікторовичу.

 

Рибалко С.В. У нас з вами пройшла перша сесія районної ради. Як вона відбулась, так вона і відбулась. Але сьогодні ми вийшли на другу сесію. Всі ми з вами одна депутатська сім'я , і дуже добре коли в цій сім'ї керує батько. Коли керує досвідчена, але неправильна теща то тоді порядку в сім'ї не буде. "Поэтому" давайте ми будемо прислуховуватися до законів, а не до того як керує теща.

Значить перше, ми сьогодні зібрали сесію з вами згідно статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" пункт шостий, він говорить, що рішення про скликання сесії відповідної ради повинно буди висвітлено не пізніше, як за десять днів до сесії. Повинні були повідомлені депутати і повинно було оголошено в пресі. Дуже погано, що ми за шість днів скликали сесію не мали можливості "серьезно" ознайомиться з цим, обговорить і сьогодні виступаємо в такій "спешке". Зрозуміло, що якщо ми будемо так вести, то любий прокурор "даже" по цьому формальному принципу, може оскаржити рішення цієї сесії. Дуже б цього не хотілося, щоб ми з цього починали. Я хочу сказати, що по цьому пункту який ми говоримо на сьогоднішній день, це скорочення в регламенті, які ви хочете зробити, "ущимляют" права депутатів. Тому, що згідно статті про права депутатів, говорять, що депутат має право приймати участь у роботі всіх органів. Якщо ми зараз пропишемо цей пункт коротко, як пропонують за пропозицією голови ради, то депутат втратить своє законне право на те, щоб він представляв себе в певній комісії. Тому, що, якщо буде іти пропозиція тільки від голови це буде не правильно. Цей регламент "вирабатувався", повірте мені, він "вирабатувався" з усіма. Я розумію чому сьогодні цей пункт так прописаній, він прописаний так тому, чого його сьогодні хочу убрати Іван Кирилович, тому що наступними пунктами прописано представництво повинно бути в комісії пропорційно. Іван Кирилович хоче його убрати. Я хочу звернути увагу шановні, в партії "Наш край" пройшло десять депутатів, вони всі представляють десять територіальних громад. Кожен з цих депутатів набрав одну третину голосів. Самий менший у нас зайшов депутат, який набрав 33 відсотки. Я дуже прошу, щоб не ігнорували думку депутатів, які представляють половину району. Це депутати, у нас буде узгодження іти і все інше. Я хочу звернутися до тих депутатів, які досвідчені, щоб ми з вами не наламали палок і не починали з неправильного не починали судових "розбірательств" , давайте прислухаємось друг до друга нам далі працювати. Тому пропоную цей регламент, ту позицію, залишити такою, якою вона є. Вона була відпрацьована, відпрацьована декільками каденціями. В тому числі працювали в умовах набагато жорсткішими чим тепер. А зараз ми повинні найти спільну мову.

 

Соловйов В.О. Дякую Сергію Вікторовичу за підказку. Ви дійсно сказали вірно щодо статті десятої, що наступна сесія і депутати повинні бути повідомлені не пізніше десяти днів. Раніше можна, пізніше ні. Ви не дочитували другу частину цієї статті, де сказано що у виняткових випадках сесію можна скликати за день.

У нас закінчується бюджетний рік, я думаю що кожен з нас, з депутатів, в першу чергу турбуючись про своє населення, турбуючись про шкільні заклади, бажає утворити сьогодні комісії, щоб вони працювали і змогли прийняти ті рішення, які необхідні на сьогоднішній день. А принцип пропорційності що Вас так хвилює, збережеться, тому, що він передбачений Законом України "Про статус депутатів місцевих рад" стаття 28.

 

Соловйов В.О. Ставлю на голосування пропозицію яка надійшла від Басараба І.К. Хто за те щоб внести запропоновані зміни в четвертий пункт до Регламенту роботи районної ради VІІ скликання прошу голосувати За? 20 Проти? 9. Не голосували? 3. Приймається.

 

Рибалко С.В. ( з місця) Оголосіть , як тепер звучить цей пункт.

 

Соловйов В.О. Цей пункт звучить наступним чином. Глава третя, постійні тимчасові комісії районної ради, пункт 3.1, четвертий абзац викладений в такій редакції:

- Кандидатури щодо утворення і обрання постійних комісій ради вносяться головою районної ради.

 

Рибалко С.В. ( з місця) А наступний пункт як звучить?

 

Соловйов В.О. Рішення про утворення комісій ради повинно містити....

 

Рибалко С.В. ( з місця) Наступний абзац починається Список про утворення комісій.... Іван Кирилович придумав собі на ходу і керує. Зачитайте за що проголосували депутати.

 

Басараб І.К. Шановні депутати! Мною була внесена пропозиція в главу три, постійні тимчасові комісії, підпункт 3.1, абзац четвертий, повністю викласти в іншій редакції, а саме:

- Кандидатури щодо утворення і обрання постійних комісій ради вносяться головою районної ради. Все. Далі за текстом, рішення про утворення постійних комісій ради....

 

Мануйленко Т.В. ( з місця) Я прошу одну фразу, можна? Я хочу звернутися до депутатів, особливо до нових. Шановні закінчилася піарна компанія, ми почали і повинні працювати. Забули про це все. Ну навчиться читати закони, просто на просто, можливо хтось не захотів, хтось полінився, хтось взагалі рішив, що за мене все порішали інші. Ви знаєте ми можемо попасти в пастку, в пастку із-за нашої власної лінощі, із-за нашої власної "доверчивости" тому чи іншому. Я цей регламент отримала в вівторок, роздала всім абсолютно. Є деякі зауваження ми це обговорили. Справа в тому, що норма вона дійсно прописана в законі, за поданням голови, ми це розуміємо, але згідно Конституції, кожна людина, або депутат має право обирати і бути обраним в тому числі і в робочі органи. Практично не відтворена позиція Конституції. Чому за мене ви даєте пропозиції, чому мене ви лишаєте можливості брати участь у цьому процесі. Я звертаюсь до депутатів особливо старого скликання, не треба так що сьогодні один так хоче, завтра другий так хоче. Так не можна.

 

Соловйов В.О. Дякую Тетяно Вікторівна за виступ. Право приймати активну участь в комісіях ми до цього питання ще не дійшли, і не заборонили. У Вас на руках регламент, пункт 3.1 починається так – постійні комісії... Так?

 

Відповідь з залу. Так?

 

Соловйов В.О. Наступний абзац, постійні комісії ради обираються....Так?

 

Відповідь з залу. Так?

 

Соловйов В.О. Третій, перелік постійних комісій.... Так?

 

Відповідь з залу. Так?

 

Соловйов В.О. Четвертий великий абзац замінили на інший. П'ятий як у вас починається? Список для обрання голів постійних комісії ради повинен містити... Так? А у нас Рішення про обрання голів постійних комісій ради повинно містити...Я пропоную, так , як у вас в регламенті зазначено ,список для обрання голів, пропоную так і залишити. І п'ятий абзац повинен починатися зі слів, список для обрання голів постійних комісії ради повинен містити...Питання вичерпано?

 

Відповідь з залу. Так?

 

Соловйов В.О. Слово надається депутату районної ради Бондарю Петру Павловичу.

 

Бондар П.П. ( з місця) Я так розумію, регламент роботи ради це те саме, що устав в збройних силах. Якщо дивлячись з точки закону на цей регламент. По перше я згоден з тим, що це регламент "предыдущей" сесії. Тут багато чого на сьогоднішній день втратило чинність. Пробачте помінялась політична ситуація в країні. У нас уже немає Крима, маємо на сході те, що маємо. А тут в регламенті, я доповнення скажу в зв'язку з цим. Перше, глава третя , постійні, тимчасові комісії районної ради, функціональна спрямованість і порядок організації їх роботи визначаються. В статті 47 закону на який ви спираєтесь, там написано, регламентом ради і положенням про постійні комісії. Словом регламентом ради немає, добавить.

 

Соловйов В.О. Є пропозиція добавити в главу третю, постійні тимчасові комісії районної ради, пункт 3.1 абзац третій, який починається перелік постійних комісій функціональна спрямованість і порядок організації їх роботи визначаються, добавить слово Регламентом а далі, та Положенням про постійні комісії що затверджуються радою.

Ставлю на голосування пропозицію яка надійшла від Бондаря Петра Павловича.

Хто за цю пропозицію прошу голосувати. Проти? Немає. Не голосували? Немає. Приймається одноголосно.

 

Бондар П.П. ( з місця) "Слідуюче" питання. Глава перша, порядок скликання, підготовки та проведення сесії районної ради, пленарних засідань. Пункт 1.2 Сесія районної ради скликається головою районної ради в міру необхідності, але не більше одного разу на квартал. Тобто ми другого січня "собирем" сесію, а потім наступна сесія у нас буде аж через три місяці? Я хотів щоб встановити "міжду" сесією перерив, який би був перерив? У мене пропозиція внести в цей пункт, дати чітке, щоб депутати бачили, що... ну взяли переписали... Я хотів би внести такий пункт, окремо. Сесією черговою та позачерговою. І "четко" сформулювати, оту в пункті 1.5 рішення про скликання сесії районної ради, чергової, тут добавити згідно плану роботи ради, теж добавити. Тому що сесії повинні проводитись згідно плану роботи ради.

"Слідуюче" питання пункт 1.6, читаємо що тут, пропозиції щодо скликання сесії у позачерговому, тобто все буде позачергової сесії ради, в позачерговому порядку подаються голові районної ради, заступнику голови районної ради, головою постійної комісії, однієї третини депутатів районної ради від її складу, головою районної державної адміністрації в письмовому вигляді із зазначенням питань для розгляду яких пропонується скликати сесію. Тобто пропозиції подаються голові, а голова буде вирішувати. Я пропоную цей пункт позачергових сесій скласти в такому порядку...

 

Соловйов В.О. Петро Павлович, тут не позачергова сесія, тут в позачерговому порядку.

 

Бондар П.П. ( з місця) Я вніс пропозицію, якщо ви слухали, я сказав що тут "четко разграничить" внести такий пункт що сесії є чергові і позачергові.

 

Соловйов В.О. Петро Павлович, я зрозумів..

 

Бондар П.П. ( з місця) Я повинен сказати, перед тим як я отримав цей регламент, я добросовісно подивився регламент роботи других рад, регламент роботи Верховної Ради і це "четко розграничение есть". Я нічого не порушую, давайте сядемо, я вам все це покажу, де це розписано в других регламентах.

 

Соловйов В.О. Петро Павлович, а можна повернутися до пункту 1.2 де Ви вказували, щоб було всім зрозуміло сесія районної ради скликається головою районної ради в міру необхідності, але не рідше одного разу на квартал, тут так все і залишаємо так?

 

Відповідь з залу. Так?

 

Соловйов В.О. Який Ви ще казали пункт?

 

Бондар П.П. ( з місця) Внести додатковий пункт про чергові та позачергові сесії, там де порядок скликання сесії.

 

Соловйов В.О. Це просто додати абзац. Ви хочете викласти главу 1, в розділі 4 сесії районної ради добавити один із розділів який буде читатися, скажіть будь ласка.

 

Бондар П.П. ( з місця) Просто окремим пунктом, що сесії є чергові, або позачергові.

 

Соловйов В.О. Може з цього питання звернемося до юридичної групи? Щоб підтвердили те, що ви вказали з тих чи інших питань, вони ж взаємопов'язані.

 

Лінник С.Г. Стаття 46 Закону "Про місцеве самоврядування в Україні" говорить про те, що сесії скликаються не рідше одного разу на квартал. Законом не передбачено чергова чи позачергова сесія. Разом з тим, сьогодні мова іде, якщо скликається сесія в розпорядженні голови не вказується позачергова а вказується що така то сесія, з таких то питань . Якщо виникне потреба скликати сесії, законом передбачено не пізніше як за один день скликається сесія.

 

Бондар П.П. ( з місця) У нас змінилась політична "обстановка" тому я вношу додатково внести "У разі запровадження в Україні або в області "воєнного" або надзвичайного стану, як буде скликатися сесія? Де це, в позачерговому порядку? Я вважаю, мі її не зможемо отут організувати цю сесію, ми не зможемо тут зібратися, просто на просто. Не дай боже щоб це нас не "каснулось", але ми бачимо що робиться на сході.

 

Соловйов В.О. Я зрозумів, дійсно, щоб нас негода не застала, але навіть якщо таке і станеться то ми не зможемо навіть в регламенті передбачити саме приміщення. Петро Павлович а можливо такий варіант можливий щодо скликання сесій районної ради, тут такий варіант зазначений не в черговому порядку, а позачерговому, щоб обійти той момент де нам вказують із зазначенням як черговий сесій так і позачергових, тому воно і вказується у позачерговому порядку. Це принципово для Вас, чи оце в позачерговому порядку і розуміється те, що Ви казали? Можливо воно так і трактується, що в позачерговому порядку, дійсно якщо сталась така виняткова обставина, і тому в позачерговому порядку скликається сесія. на бітовому рівні ми її називаємо позачерговою. Ви згодні що фраза -у позачерговому порядку, як раз і передбачає цей випадок який Ви вказуєте. Щоб не відійти від букви закону.

Якщо сьогодні ми утворимо постійні комісії, у нас буде мандатна комісія, яка і буде займатися цим питанням. Нам можна додатково вивчити і пропонувати викласти оцей випадок як в іншому розділі.

 

Бондар П.П. ( з місця) Я згоден.

 

Соловйов В.О. На сьогоднішній день пункт 1.6 так і залишається –пропозиції щодо скликання сесії районної ради у позачерговому порядку подаються...... А вашу пропозицію щодо надзвичайного стану який виникне в державі розглянути на засіданні мандатної комісії.

 

Бондар П.П. ( з місця) Так, згоден. Далі. У роботі сесії районної ради беруть участь запрошені, список запрошених складається робочою групою. На пленарне засідання районної ради можуть бути запрошені голова районної державної адміністрації, відділи, управління, сільські ради та міський голова, керівники підприємств, установ організацій, депутати різних рівнів, представники політичних партій та громадських організацій. Пропоную добавити "средства" масової інформації. І "учитывая" що перша сесія пройшла, в зв'язку з цим в розділі п'ятом - види голосування і процедури прийняття рішень районної ради, останній пункт після закінчення голосування лічильна комісія відкриває скриньку для таємного голосування і підраховує голоси, присутність сторонніх осіб при цьому не допускається. Якщо ми уберемо "присутність сторонніх осіб при цьому не допускається " то тут нічого страшного не відбудеться, пропоную виключити це.

 

Соловйов В.О. Добре. Тоді дивимось далі пункт 1.6 останній абзац виключити фразу -присутність сторонніх осіб при цьому не допускається, так? Тому ставлю на голосування пропозицію яка надійшла від Бондара Петра Павловича. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 32. Приймається.

 

Соловйов В.О. Петро Павлович і давайте повернемось до питання про засоби масової інформації. Пункт 1.8, глава п'ята абзац починається -на пленарних засіданнях районної ради можуть бути запрошені... і пропонується Петром Павловичем добавити і засоби масової інформації. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 32. Приймається.

 

Соловйов В.О. У кого будуть ще зміни чи доповнення до Регламенту роботи районної ради? Прошу Вас Петро Павлович.

 

Бондар П.П. ( з місця) Регламент роботи, я сказав, це Регламент роботи ради. Я просто дивлюсь регламент, депутатські групи, депутатські фракції, голова районної ради оговорюється, заступник голови районної ради, постійні тимчасові комісії, але я ніде не бачу в регламенті діяльність виконавчого комітету районної ради.

 

Александрова Т.М. Розділ шість, пункт 1.1 консультативно-методичне, та організаційне забезпечення районної ради організовує виконавчий апарат районної ради і перелік обов'язків. Це все передбачено. У нас немає виконкому, у нас виконавчий апарат.

 

Бондар П.П. ( з місця) Проводить реєстрацію депутатів, хто проводить?

 

Александрова Т.М. Виконавчий апарат районної ради.

 

Бондар П.П. ( з місця) Де це вказано? Це повинно бути вказано в регламенті.

 

Соловйов В.О. Петро Павлович, давайте це поставимо на голосування, чи повернемося до мандатної комісії? Ваша пропозиція, Вам і вирішувати.

 

Александрова Т.М. Петро Павлович відкрийте главу 4. Організація роботи пленарного засідання районної ради . Реєстрація депутатів, що прибули на пленарне засідання проводиться перед його початком виконавчим апаратом районної ради.

 

Бондар П.П. ( з місця) Згоден. Але зразу питання до апарату, читаю статтю 46. Сесії районної ради, пункт 13, депутатам повинен бути виданий регламент і положення про постійні комісії.

 

Александрова Т.М. Проект регламенту у вас на руках, Положення про постійні комісії я зачитаю далі. Регламент і положення ще не затвердили. Після затвердження Регламент і Положення буде в кожній постійній комісії.

 

Бондар П.П. ( з місця) Підождіть, підождіть, я читаю статтю закону. Я вибачаюсь, Тетяна Миколаївна на "прошлій" сесії всім нам роздала проект Регламенту і сказала ви можете прийти і ознайомитись з комісіями до апарату ради. Але я такої можливості не міг тому, що я по сімейним обставинам зразу після сесії я виїхав і вчора тільки приїхав. Я не мав такої можливості просто ознайомитись з положенням про ці комісії.

 

Рибалко С.В. (викрик із залу). Тому що сесія скликається за десять днів, а не так на завтрашній день. Немає на руках документів.

 

Соловйов В.О. Будь ласка, слово просить Синенко Олександр Олександрович.

 

Синенко О.О. ( з місця)В сесійній залі присутні депутати молодого скликання, старого скликання депутати. І я в приклад цього хочу сказати що сесія абсолютно не підготовлена, так як не була створена робоча група по оцих питаннях по регламенту. Не враховані інтереси депутатських груп, депутатських фракцій, не подали це прозоро. Чому так не зроблено? Чому не створена робоча група по утворенню депутатських комісій?

 

Лінник С.Г. Тому, що комісії не утворені, Положення немає, Регламент не затверджено. Про яку ви робочу групу говорите?

 

Загороднюк А.І. (з місця). Пропоную заслуховувати депутатів районної ради цього скликання, а не утворювати тут балаган.

 

Соловйов В.О. Зрозуміло. Дякую Олександр Олександрович за ті зауваження на майбутнє ми їх максимально врахуємо, недоліки усунемо. І надалі будемо запрошувати депутатів обласної ради, а також депутатів районної ради, які мають більш досвідчений стаж з цього питання. Тому дякую, що Ви вказали на недоліки, я думаю що виконавчий апарат їх врахує в подальшій роботі.

 

Александрова Т.М. Дозвольте я поясню, тому що депутати нові, можливо не зрозуміють цього. Відповідь Олександру Олександровичу на запитання. Справа в тому, що шостого числа після першої сесії ми говорили, що нам треба не пізніше 25 грудня прийняти районний бюджет. Для того, щоб прийняти районний бюджет нам необхідно 22 грудня провести сесію районної ради. Для того щоб провести цю сесію, у нас є Закон "Про доступ до публічної інформації" ми повинні це розглянути на профільних комісіях і не менше чим за двадцять робочих днів, а це 28 календарних, ми повинні розмістити проекти рішень на сайті районної ради, а це значить, що не пізніше 24 листопада у нас повинна засідати президія районної ради, яка погоджує порядок денний третьої сесії районної ради. Для того, щоб провела засідання президія районної ради 24 листопада треба щоб п'ять комісії провели свої засідання і пройшли громадські слухання, які ми плануємо на 23 число. На 19 – 20 числа засідання профільних комісій, а це на наступній неділі. Для цього безумовно треба було провести організаційну сесії і утворити постійні комісії і президію районної ради.

 

Бондар П.П. ( з місця)Ті пропозиції які я пропонував, я подам до мандатної комісії. А зараз я пропоную проголосувати і прийняти Регламент районної ради.

 

Соловйов В.О. У кого ще будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з другого питання зі змінами та уточненнями, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 20 Проти? 9. Не голосували? 3 Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Тетяно Миколаївна з наступного питання «Про Положення про постійні комісії районної ради VІI скликання”.

 

Александрова Т.М. (зачитує проект рішення з третього питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Тетяни Миколаївни? Будь ласка Мануйленко Тетяна Вікторівна.

 

Мануйленко Т.В. Я хочу акцентувати. Інформація дуже об'ємна, "даже" мені з великим стажем було важко впіймати все про те, що говорилося. Але все рівно два моменти які б я хотіла проговорити. Перше. Там, десь загальні положення, з початку було сказано про те, що комісія приймає рішення якщо присутніх не менше половини. Мені здається трішечки не доопрацьовано. Повинно бути половина плюс один голос. Тому будь ласка можливо я недочула. І другий момент, щоб я більше не піднімалася, що стосується пропорційності, я почула це слово, що стосується пропорційності в складі комісій. Ви знаєте не знайшла, можливо я не фахівець. Тетяно Миколаївна скажіть будь ласка якою нормою закону Ви користувалися, коли прописали тут, зараз у цьому Положенні що присутність, або наявність у комісіях буде прямо пропорційною до якоїсь політичної сили, я цього "не пойму". Тому що наша фракція десять чоловік, користуючись конституцією, перш за все, користуючись двома законами "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про статус депутатів місцевих рад" мають право працювати в тій комісії, де він вважає за потрібне. Більше того, ми зареєстрували листа сьогодні, про те що у нас, доречі, не сьогодні дев'ятого числа чи десятого, про те, що наші депутати, написавши заяви, просили вас включити до складу комісії тієї самої де він вважає буде найбільш потрібний для загалу. Чому ця норма не входить, якщо ця норма пропорційності в жодному законі немає. Це "заранее" говорить про те, що те що ви вважаєте, вас ніхто і слухати не буде. Тому перше питання, яка це норма використана і друге прошу обов'язково врахувати наші заяви і наше повідомлення про створення фракції і про те, що де бажають працювати депутати від "Нашого краю". Дякую.

 

Соловйов В.О. Дякую Тетяно Вікторівна. Прошу Тетяна Миколаївна.

 

Александрова Т.М. Що стосується половини відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" стаття 47, якщо є половина депутатів від загального складу, комісія має право працювати, але висновки і рекомендацій комісія прийняти не може, тому що необхідна більшість від загального складу комісії.

Друге комісія ради утворюється на пропорційній основі від кожної політичної сили.

 

Мануйленко Т.В. Яка норма це зобов'язує пропорційності "если" ми написали заяви?

 

Александрова Т.М. Стаття 28 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" -депутат має право на пропорційне представництво в постійних та тимчасових комісіях районної ради.

 

Рибалко С.В. (з місця)Має право на пропорційне представництво, але не зобов'язує їх формувати на пропорційній основі.

 

Лінник С.Г. Ми не пишемо зобов'язання, ми пишемо норму Закону.

 

Рибалко С.В. (з місця)Це не по закону, тобто має право на пропорційне представництво і зобов'язує формувати на пропорційній основі це різні речі. Ви це розумієте просто маніпулюєте. Не має право. Якщо так, то пропишіть там, що має право. Ви написали не так. Зачитайте це.

 

Соловйов В.О. Комісія ради утворюється на пропорційній основі від кожної політичної сили.

 

Рибалко С.В. Це не відповідає законодавству, має право....Не відповідає тій нормі закону що депутат має право працювати в тій комісії, якій він бажає.

 

Александрова Т.М. А якщо депутати однієї політичної сила бажають працювати в одній і тій же комісії?

 

Мануйленко Т.В. (з залу). Такого не може бути і немає.

 

Соловйов В.О. Слово просить депутат районної ради Коломієць Димитрій Васильович.

 

Коломієць Д.В. Шановні! Якщо у нас всі депутати напишуть заяву і підуть в одну комісію то вибачте рада не зможе працювати.

 

Соловйов В.О. Шановні депутати! Зрозуміло занепокоєння політичної сили "Наш край". Дійсно 10 листопада 2015 року за дорученням депутатів районної ради, за підписом Тетяни Вікторівни Мануйленко надійшла заява, побажання, включити до складу робочих органів постійних комісій слідуючи депутатів.. і пропозиція "Нашого краю":

- постійна комісія з питань агропромислового розвитку та екології три особи Брага, Єременко та Холодняк;

- постійна комісія з питань гуманітарної політики, медицина та соціального захисту населення Козаченко;

- постійна комісія з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району Камінський та Мануйленко;

- постійна комісія з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Досенко, Свиридова, Пинзару, Коваленко.

На сьогоднішній день якщо ми відійдемо від цього принципу пропорційності, чому саме законодавство на цьому акцентує, приклад партія "Солідарність", отримала шість голосів, а голова районної ради не включається в постійні комісії, тобто залишається п'ять депутатів районної ради. На сьогоднішній день буде п'ять комісій, кожен один із депутатів районної ради буде знаходитись по одному в цій комісії. Така позиція і в депутатів районної ради "Батьківщина", ця позиція також підтримується депутатами "Опозиційного блоку", політичною силою "Союз лівих сил" і "Олега Ляшка".

У випадку в якому ви запропонували своє бачення , тому що кожен із депутатів з різних політичних сил, також бажає знаходитись в тій, чи іншій комісії, і це бажання на сьогоднішній день перевищує ті комісії які є, у випадку витримання такого бажання, у нас виникне ситуація коли жодна з політичних сил не отримає того результату якого вона бажає, а інші комісії залишаться без депутатів районної ради. Це зовсім не вірно. Нас населення району вибрало, щоб ми в першу чергу працювали на район. А до цього часу, коли ми були кандидатами в депутати районної ради, нам не було відомо чи оберуть нас, на не було відомо де ми будемо працювати, якщо будуть такі комісії. На першому етапі ми всі згодні були працювати. Тому якщо припустимо, більшість сьогоднішніх депутатів районної ради, дослухаються до вашої пропозиції то виникне ситуація коли в мандатній комісії взагалі не буде вашого представника, а в комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства буде знаходитись аж чотири представника вашої політичної сили, що практично створить ситуацію приймання рішення лише в угоду політичної партії "Наш край". Припустимо така ситуація складеться, то думка інших політичних сил може не враховуватись. Тобто є загроза в неприйманні рішення.

Тому пропонується все-таки підтримати позицію пропорційності і врахувати , якщо ви дійсно спрямовані на працю для Голопристанського району, то ви зможете реалізувати себе не залежно від тієї чи іншої комісії. Не створюючи для інших політичних сил некомфортності знаходиться в тій чи іншій постійній комісії. Якщо депутати районної ради дійсно підтримають вашу позицію тоді я помилявся щодо пропорційності.

У випадку, наприклад, візьмемо комісію планово-бюджетну, "Солідарність" пропонує на голову комісії Коломійця Димитрія Васильовича також в цій комісії я хотів би бачити "Союз лівих сил", "Батьківщину", "Відродження", "Опозиційний блок" і "Наш край", щоб не було питання і ніколи не виникало "Солідарність" маючи голову районної ради впливає на якусь комісію, приймає якесь рішення те, яке потрібне саме політичній силі, а не населенню району. Тому підтримуючи цю пропозицію, щодо пропорційності, я виключив будь-яке можливе посягання, що політична сила працює не на населення району. Так само і в інших комісіях пропонується пропорційність. Якщо ви, кожен із нас депутат районної ради не залежно від якої політичної сили, а в деяких випадках можливо будете залежати від думки політичної сили не змогли б приймати рішення односторонньо. Вам потрібно було б порадитись і знайти підтримку і свої позиції чи заперечення, таким шляхом голосувати, щоб в вашій комісії отримувалась би більшість.

 

Бондар П.П. (з місця) Є пропозиція ставити на голосування.

 

Рибалко С.В. (з місця) Проголосувавши це ви лишите основного права депутата працювати в тій комісії, де він бажає. Зачитайте отой список весь.

 

Соловйов В.О. Зрозуміло Сергій Вікторович. Я свідомо зачитав ваші побажання, що інші депутати мали змогу коли будуть голосувати за те, чи інше рішення, усвідомлювали якщо вони підтримують, значить ми побачимо що вони підтримують, якщо вони не підтримують...

 

Рибалко С.В. (з місця) Можна підтримувати, можна не підтримувати, поступати "нада" згідно законодавства. Згідно законодавства є подання кожного депутата, де він хоче працювати.

 

Загороднюк А.І. (з місця)Віталію Олександровичу припиняйте обговорення, ставте на голосування.

 

Соловйов В.О. Хвилинку. Я вважаю, що депутати свідомі, які йшли на вибори і враховуючи думку політичної партії, а також думку інших політичних партій зроблять виважене рішення і врахують я думаю відсотків на вісімдесят ваші побажання. І побажання прошу врахувати також, інших політичних сил, щоб це було демократично.

 

Соловйов В.О. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з третього питання, а саме "Про Положення про постійні комісії районної ради VII скликання", як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 22 Проти? Немає. Не голосували? 10. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Слово з четвертого по восьме питання порядку денного надається заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу.

Прошу Вас Іване Кириловичу з четвертого питання «Про утворення постійної комісії мандатної, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики».

 

Басараб І.К. (зачитує проект рішення з четвертого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Івана Кириловича?

 

Холодняк В.М. Іване Кириловичу, чому мене включено до мандатної комісії, я писав заяву в фракцію, погодив мене в другу комісію.

 

Басараб І.К. Головуючий наголошував ваші побажання.

 

Соловйов В.О. Запитання до політичної сили "Наш край"У Вас є пропозиція замінити на кого замінити Холодняка Віталія Миколайовича?

 

Мануйленко Т.В. (з місця) Це не обов'язково нам давати пропозицію, людина написала заяву.

 

Соловйов В.О. Шановні депутати, я вас запитую, якщо у вас є заміна, хтось із ваших політичних сил, депутатів районної ради погодиться замінити Холодняка Віталія Миколайовича в мандатній комісії? Наприклад в тих побажання в яких я зачитав в АПК від "Нашого краю" бажали намір бути Брага і Єременко тому, що раніше вони також працювали в цій комісії і вони більш досвідченіші. Є у Вас Віталію Миколайовичу порозуміння з ними і змінити?

В Положенні про постійні комісії є такий пункт депутати мають право змінювати приналежність до тієї чи іншої комісії після узгодження з депутатською фракцією та (або) політичними силами. Тому я думаю за цей час, що збережеться пропорційність Ви до того часу вирішите питання зі своїми колегами, найдете з ними порозуміння і ми залишимо Вас в тій комісії, а замінимо людиною з іншої комісії. Ми проголосуємо, а на наступну сесії, маємо право змінити приналежність.

 

Мануйленко Т.В. (з місця) Шановний головуючий справа в тому, що ту норму про яку ми говорили, пропорційності, вона абсолютно не зобов'язує, шість чи сім, це не значить те, що бажаєте, якщо депутати відмовляються працювати в цій комісії, а у вас для цього є юридична підстава. У вас сьогодні, ви отримали, заяви абсолютно всіх депутатів, ви відмовте. Якщо зараз він відмовляється, я прошу прописати це чітко для того, з якої підстави ви відмовили йому бути в тій комісії, в якій він бажає. Більше того, ви правильно зачитали з урахуванням отої політичної сили, він врахував, він не захотівши в мандатній комісії тому, що комісія може працювати і в складі чотирьох осіб, там досвідчені люди висококваліфіковані. Що стосується Холодняк і Пинзару вони висловили бажання в інших комісіях приймати участь, назвіть будь ласка, пропишіть чому ви не приймаєте їхні заяви і це буде привід для відправки судової заяви.

 

Соловйов В.О. Зрозуміло Тетяна Вікторівна! Користуючись своїм правом яке передбачено Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", де зазначено що голова районної ради вносить раді пропозиції щодо утворення і брання постійних комісій ради. Іван Кирилович зачитав ці пропозиції, тому депутати мають право вирішити чи підтримають вони ці пропозиції, чи ні.

 

Соловйов В.О. Ставлю на голосування. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з четвертого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 22 Проти? 6 Не голосували? 4. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Іване Кириловичу з п'ятого питання «Про утворення постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району».

 

Басараб І.К. (зачитує проект рішення з п'ятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Івана Кириловича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з п'ятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 32 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Іване Кириловичу з наступного питання «Про утворення постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології».

 

Басараб І.К. (зачитує проект рішення з шостого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Івана Кириловича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з шостого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 22 Проти? 6. Не голосували? 4. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Іване Кириловичу з наступного питання «Про утворення постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення».

 

Басараб І.К. (зачитує проект рішення з сьомого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Івана Кириловича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з сьомого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 20 Проти? 7. Не голосували? 5. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Іване Кириловичу з наступного питання «Про утворення постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства».

 

Басараб І.К. (зачитує проект рішення з восьмого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Івана Кириловича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з восьмого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 23 Проти? 2. Не голосували? 7. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Відповідно регламенту другої сесії районної ради VII скликання, оголошується перерва на 20 хвилин.

 

 

 

Після перерви.

 

Соловйов В.О. Прошу лічильну групу провести реєстрацію депутатів присутніх в залі.

 

Лічильна група проводить реєстрацію депутатів.

 

Соловйов В.О. Після реєстрації в залі присутні 31 депутат. Маємо можливість продовжувати роботу.

 

Соловйов В.О. Слово з дев'ятого питання «Про утворення Президії районної ради VІI скликання та затвердження Положення про неї» надається керуючому справами виконавчого апарату районної ради Александровій Тетяні Миколаївні.

 

Александрова Т.М. (зачитує проект рішення з дев'ятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Тетяни Миколаївни? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з дев'ятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 31 Проти? Немає. Не голосували? 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Слово з десятого по дванадцяте питання порядку денного надається заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу.

Прошу Вас Іване Кириловичу з десятого питання «Про делегування повноважень районної ради районній державній адміністрації».

 

Басараб І.К. (зачитує проект рішення з десятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Івана Кириловича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з десятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 31 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Іване Кириловичу з наступного питання «Про Угоду про співпрацю між районною радою та сільськими радами Голопристанського району в VІI скликанні».

 

Басараб І.К. (зачитує проект рішення з одинадцятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Івана Кириловича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з одинадцятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 31 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Іване Кириловичу з наступного питання «Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата районної ради VІI скликання».

 

Басараб І.К. (зачитує проект рішення з дванадцятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Івана Кириловича? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з дванадцятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Не голосували? 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Слово з тринадцятого по шістнадцяте питання порядку денного надається керуючому справами виконавчого апарату районної ради Александровій Тетяні Миколаївні.

Прошу Вас Тетяно Миколаївна з наступного питання .

 

Александрова Т.М. (зачитує проект рішення з тринадцятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Тетяни Миколаївни? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з тринадцятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає.Не голосували? 1. (Соловйов В.О. заявив про конфлікт інтересів). Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Тетяно Миколаївна з наступного питання «Про надбавку заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу».

 

Александрова Т.М. (зачитує проект рішення з чотирнадцятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Тетяни Миколаївни? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з чотирнадцятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 30 Проти? Немає. Не голосували? 1. (Басараб І.К. заявив про конфлікт інтересів). Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Тетяно Миколаївна з наступного питання «Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради».

 

Александрова Т.М. (зачитує проект рішення з п'ятнадцятого питання).

 

Соловйов В.О. Хто за те, щоб затвердити запропонований склад робочої групи по підготовці чергової сесії районної ради, прошу голосувати. За? 31. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Тетяно Миколаївна з наступного питання «Про затвердження розпорядження голови районної ради, яке видане в міжсесійний період».

 

Александрова Т.М. (зачитує проект рішення з шістнадцятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Тетяни Миколаївни? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Пропоную прийняти запропонований проект рішення з шістнадцятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 31 Проти? Немає Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Відповідно статті 27 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» та «Регламенту Голопристанської районної ради VІI скликання» , рішення про об’єднання депутатів у фракцію чи групу доводиться до відома депутатів районної ради головуючим на пленарному засіданні ради. Реєстрація фракції виникає з моменту оголошення на пленарному засіданні.

Дозвольте зачитати повідомлення про об’єднання депутатів у фракції, яке надійшло на адресу сесії (зачитує).

З цього моменту вважається зареєстрованими фракції:

- політичної партії "Наш край";

- політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина";

- політичної партії Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Голови цих фракцій входять до складу президії районної ради VII скликання.

 

Соловйов В.О. Шановні депутати! Всі питання порядку денного другої сесії районної ради VІІ скликання розглянуто. Будуть у депутатів зауваження, пропозиції щодо ведення сесії? Немає. На цьому другу сесію районної ради VІІ скликання оголошую закритою.

 

 

 

Голова районної ради В.О.Соловйов

Категорія: Протоколи пленарних засідань » Протоколи відкритих пленарних засідань районної ради VII скликання

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада