Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л № 1 засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку

опубліковано: 25-11-2015, 08:27, переглядів: 796,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

П Р О Т О К О Л № 1

засідання постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології

від 19.11.2015

м. Гола Пристань  10-00

 

Присутні:

члени комісії:

1.Загороднюк А.І.

2.Боднар С.Л.

3.Єременко О.І..

4.Сребний С.В.

 

Відсутні з поважних причин:

1.Брага А.Г.

2.Сушич В.Ф.

 

Запрошені:

1.Басараб І.К. – заступник голови районної ради.

2.Гнезділова Т.В. – виконавчий директор ФГ «Інтегровані агро системи».

3.Орлик І.В. – головний спеціаліст виконавчого апарату районної ради, куратор комісії.

4.Рашоян Х.А. – заявник щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

5.Рижилов А.В. – заявник щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

6.Сипко Л.І. – довірена особа, представник інтересів фермерського господарства «Інтегровані агросистеми», заявника на затвердження технічної

       документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

7.Фролов М.І. – спеціаліст відділу земельних відносин ФГ «Інтегровані агросистеми».

 

Порядок денний:

1. Про обрання заступника голови постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології.

Доповідає: Голова комісії Загороднюк А.І.

2. Про обрання секретаря постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології.

Доповідає: Голова комісії Загороднюк А.І.

3. Про рекомендації районній раді щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, відведеної в орендуфермерському господарству «Інтегровані агросистеми».

Доповідає: Голова комісії Загороднюк А.І.

4. Про рекомендації районній раді щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, переданої в оренду гр. Рашоян Ханум Амієвні.

Доповідає: Голова комісії Загороднюк А.І.

5. Про рекомендації районній раді щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду гр. Рижилову А.В.

Доповідає: Голова комісії Загороднюк А.І.

6. Про перелік питань для розгляду на засіданнях постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології в 2016 році.

Доповідає: Голова комісії Загороднюк А.І.

 

1.СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх з Положенням про постійні комісії районної ради та запропонував на посаду заступника голови постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Сушича Василя Федоровича.

Керуючись статтею 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламентом районної ради VII скликання та Положенням про постійні комісії, комісія дійшла

висновку:

Обрати заступником голови постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Сушича Василя Федоровича.

Голосували одноголосно.

 

2. СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який запропонував на посаду секретаря постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Боднар Світлану Леонідівну.

Керуючись статтею 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Регламентом районної ради VII скликання та Положенням про постійні комісії, комісія дійшла

висновку:

Обрати секретарем комісії з питань агропромислового розвитку та екології Боднар Світлану Леонідівну.

Голосували одноголосно.

 

3.СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх із заявою виконавчого директора ФГ «Інтегровані агросистеми» Гнезділової Т.В. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,9275 га на території Голопристанської міської ради Херсонської області. – Заява гр. Гнезділової Т.В. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,9275 га на території Голопристанської міської ради Херсонської області з відповідним пакетом документів знаходиться в протоколі третьої сесії районної ради VII скликання.

 

ВИСТУПИЛИ:

Гнезділова Т.В. – виконавчий директор ФГ «Інтегровані агросистеми», яка зауважила на те, що ФГ «Інтегровані агро системи» - це бюджетоутворююча організація: більше 34 тис.грн. в 2014 році сплачено податків, 65 тис. грн., запланованих в 2015 році, поступило в податкову інспекцію, 80% від запланованованих надходжень поступило в пенсійний фонд.

Єременко О.І. – член комісії з питань агропромислового розвитку та екології, задав питання: чому нормативна вартість об’єкта оцінки становить всього 16 213 грн. 38 коп.?

Сипко Л.І. – довірена особа заявника – виконавчого директора ФГ «Інтегровані агросистеми» Гнезділової Т.В., яка пояснила, що технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,9275 га на території Голопристанської міської ради Херсонської області виготовлено товариством з обмеженою відповідальністю консалтинговою фірмою «Спектр». Проведено паспортизацію земельної ділянки, відповідно до балу бонітету проведено розрахункову оцінку землі (індексування переглядається щорічно).

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, який наголосив на те, що депутати можуть звернутися до райдержадміністрації із запитом щодо перегляду договорів оренди на землю з метою збільшення орендної ставки, запропонував винести вищезазначене питання на пленарне засідання третьої сесії районної ради VII скликання.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 1/3 (додаються).

Голосували одноголосно.

 

4.СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх із заявою гр. Рашоян Х.А. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 19,4000 га на території Нововолодимирівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області. – Заява гр. Рашоян Х.А. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 19,4000 га на території Нововолодимирівської сільської ради Голопристанського району Херсонської області з відповідним пакетом документів знаходиться в протоколі третьої сесії районної ради VII скликання.

 

ВИСТУПИВ:

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, який запропонував винести вищезазначене питання на пленарне засідання третьої сесії районної ради VII скликання.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 1/4 (додаються).

Голосували одноголосно.

 

5.СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який ознайомив присутніх із заявою гр. Рижилова А.В. щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок загальною площею 14,3980 га та загальною площею 60,0000 га на території Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області. – Заява гр. Рижилова А.В. щодо затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок загальною площею 143980 га та загальною площею 60,0000 га на території Бехтерської сільської ради Голопристанського району Херсонської області з відповідними пакетами документів знаходиться в протоколі третьої сесії районної ради VII скликання.

 

ВИСТУПИЛИ:

Загороднюк А.І. – голова комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який зацікавився загальною площею озера Кучкоем та земель, розташованих біля нього? Пасовища це, чи землі водного фонду? Чи є озеро об’єктом природоохоронного і рекреаційного значення? Або воно в оренді?

Басараб І.К. – заступник голови районної ради, який юридично обґрунтувавши, зазначив, що задані питання не стосуються і не відносяться до тих земельних ділянок, нормативна грошова оцінка яких зазначена у зверненні заявника Рижилова А.В. та зауважив на необхідність позитивного вирішення цього питання з послідуючим винесенням його на пленарне засідання третьої сесії районної ради VII скликання, яке відбудеться 22 грудня 2015 року.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації № 1/5 (додаються).

Голосували одноголосно.

 

6.СЛУХАЛИ:

Загороднюка А.І. – голову комісії з питань агропромислового розвитку та екології, який запропонував перелік питань для розгляду на засіданнях комісії у 2016 році.

 

Після обговорення прийнято висновки і рекомендації №1/6 (додаються).

Голосували одноголосно.

 

 

Голова комісії А.І.Загороднюк

 

Секретар комісії С.Л.Боднар

 

 

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань агропромислового розвитку та екології

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги