Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 3 засідання комісії з питань бюджету

опубліковано: 23-12-2015, 13:53, переглядів: 912,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ № 3

засідання комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району

 

17.12.2015

м. Гола Пристань

 

Присутні:

Члени комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району:

1. Коломієць Димитрій Васильович – голова комісії;

2. Бондар Петро Павлович ;

3. Данилів Валентина Стефанівна;

4. Долбушенко Зінаїда Вікторівна;

5. Кабакова Наталія Анатоліївна;

6. Камінський Володимир Вікторович;

7. Мануйленко Тетяна Вікторівна.

 

Запрошені:

Кравченко - Скалозуб Олена Валентинівна - заступник голови районної державної адміністрації

Волошина Наталія Олександрівна – начальник фінансового управління районної державної адміністрації

Голови постійних комісій:

Санашвілі Олег Отарович – голова постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово – комунального господарства

Чумак Микола Миколайович – голова постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення

 

На засіданні комісії присутні:

Соловйов Віталій Олександрович – голова районної ради

Басараб Іван Кирилович – заступник голови районної ради

Александрова Тетяна Миколаївна - керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Спеціалісти виконавчого апарату районної ради:

Квасницька Ольга Василівна

Загородна Віліна Іванівна

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 

1. Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до рішення сорок п’ятої сесії районної ради шостого скликання від 03 лютого 2015 року № 546 "Про районний бюджет на 2015 рік" ( уточнений проект )

Доповідає: начальник фінансового управління районної

державної адміністрації Волошина Наталія

Олександрівна

 

2. Про виконання районною державною адміністрацією п.16 рішення сорок п’ятої сесії районної ради VI скликання від 03 лютого 2015 року № 546 "Про районний бюджет на 2015 рік". ( в порядку контролю)

Доповідає: заступник голови районної державної

адміністрації Кравченко – Скалозуб Олена

Валентинівна

 

3. Про порядок проведення витрат з районного бюджету у I кварталі

2016 року

Доповідає: начальник фінансового управління районної

державної адміністрації Волошина Наталія

Олександрівна

1.СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О. - начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з уточненим проектом рішення щодо внесення змін до рішення сорок п’ятої сесії районної ради шостого скликання від 03 лютого 2015 року № 546 "Про районний бюджет на 2015 рік" ( пояснювальна записка додається до протоколу).

Наталя Олександрівна дала пояснення щодо трьох листів, які надійшли на адресу комісії від директора Долматівської ЗОШ I-III ступенів Хижняк Л.М. від 23.11.2015 №№25;26 та Великокардашинського сільського голови Чухрая О.І. від 30.11.2015 №01-02/1030 щодо виділення коштів на капітальний ремонт Долматівської та Великокардашинської шкіл і які озвучив Коломієць Д.В. Зі слів Волошиної Н.О., питання порушені в листах, будуть розглядатися при розподілі вільних залишків коштів районного бюджету, який складеться станом на 01 січня 2016 року.

ВИСТУПИЛИ:

Коломієць Д.В.- зазначив, що оскільки проект рішення висвітлений на сайті районної ради то члени комісії погоджуються з ним і запропонував Волошиній Н.О. виступити на пленарному засіданні.

Члени комісії підтримали дану пропозицію одноголосно.

 

2. СЛУХАЛИ:

Кравченко – Скалозуб О.В. - першого заступника голови районної державної адміністрації про виконання п.16 рішення сорок п’ятої сесії районної ради VI скликання від 03 лютого 2015 року № 546 "Про районний бюджет на 2015 рік", який викладений в наступній редакції:

Рекомендувати районній державній адміністрації з метою ефективного та раціонального використання бюджетних коштів провести роботу щодо оптимізації мережі та штатної чисельності працюючих у бюджетній сфері відповідно до наявного фінансового ресурсу, а також по залученню додаткового фінансового ресурсу за рахунок надходжень до спеціального фонду бюджетних установ (власні надходження) про що інформувати районну раду на наступному пленарному засіданні.)

Олена Валентинівна запропонувала спочатку надати слово Олексюку Олегу Васильовичу та Лосєвій Зої Миколаївні, які були безпосередніми виконавцями даного пункту рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Олексюк О.В. - начальник відділу культури районної державної адміністрації, який ознайомив присутніх із заходами, які проводилися відділом культури районної державної адміністрації з даного питання (інформація додається до протоколу).

Бондар П.П. – поцікавився, які пропозиції надавалися особисто Олегом Васильовичем, як очільником культури району до виконавчого органу влади щодо виконання даного пункту рішення, зокрема вирішення питання по Голопристанській ДШМ, і як буде проводитись її фінансування в 2016 році

Кравченко – Скалозуб О.В.- запевнила , що такі пропозиції надходили і районна державна адміністрація продовжує над ними працювати. Щодо утримання школи мистецтв, то перший квартал фінансування буде по 1/12 видатків районного бюджету в 2015 році. Надалі міська рада обіцяла виділити кошти в сумі 600,0-700,0 тис.грн., так що районна державна адміністрація разом з депутатами буде повертатися до цього питання ще не раз.

Лосєва З.М. – директор районного Будинку дитячої та юнацької творчості проінформувала депутатів про роботу, яка проведена по оптимізації позашкільних навчальних закладів ( інформація додається до протоколу ).

Після надання пояснень та виступів бажаючих, Коломієць Д.В. ознайомив присутніх з проектом висновків і рекомендацій районній державній адміністрації, а саме:

1) В термін до 01.06.2016 провести оптимізацію Гопристанської дитячої школи мистецтв з приведенням контингенту учнів у відповідність до наявного фінансування.

2) В термін до 01.04.2016 провести оптимізацію комунального закладу «Голопристанська районна бібліотека» Голопристанської районної ради Херсонської області та її структурного підрозділу районної дитячої бібліотеки з приведенням штатної чисельності закладів у відповідність до наявного фінансування.

3) Продовжити проведення оптимізації позашкільних закладів району та розглянути можливість створення районного закладу ( установи ) позашкільної освіти на базі районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

2. Про хід виконання зазначених висновків і рекомендацій комісії з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району доповісти на черговому засіданні комісії.

В результаті обговорення другого питання, враховуючи, що були

проголосовані лише підпункти 1) і 2) комісія прийняла:

Висновки і рекомендації № 3/1 додаються

« За » - 7

 

3.СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О. - начальника фінансового управління районної державної адміністрації, яка повідомила присутнім про необхідність розгляду питання

« Про порядок проведення витрат з районного бюджету в 1-у кварталі 2016 року » ( пояснювальна записка додається до протоколу )так, як Кабінетом Міністрів видано ряд Постанов щодо використання коштів освітньої та медичної субвенцій, а проектом рішення « Про районний бюджет на 2016 рік » це не передбачено. Тому буде доцільним проводити фінансування в 1-у кварталі по 1/12 видатків районного бюджету 2015 року.

В результаті обговорення третього питання комісія прийняла :

Висновки і рекомендації № 3/2 додаються

Голосували: «За»- 7;

 

 

Голова комісії Д.В. Коломієць

 

Секретар комісії Н.А. Кабакова

 

 

 

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги