Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

П Р О Т О К О Л третьої сесії VІІ скликання

опубліковано: 28-12-2015, 10:49, переглядів: 1004,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКАРАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

третьої сесії VІІ скликання

 

від 22.12.2015

м. Гола Пристань

 

Відкриває і веде сесію голова районної ради Соловйов В.О.

 


 

Соловйов В.О. Шановні депутати! Із загальної кількості 34 депутати районної ради на третій сесії присутні 32 депутати, відсутні з поважних причин 2 депутати.

На третій сесії районної ради VІІ скликання , керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, сільські голови та керівники об'єктів комунальної власності що не є депутатами районної ради.

Відповідно до статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную відкрити третю сесію районної ради сьомого скликання. Інші пропозиції будуть? Немає. Хто за те, щоб розпочати роботу третьої сесії районної ради, прошу голосувати? Проти? Немає. Утримався? Немає.

Третя сесія районної ради сьомого скликання оголошується відкритою.

 

Звучить Гімн України.

 

Соловйов В.О. Відповідно до Регламенту районної ради перед початком розгляду основних питань порядку денного пленарного засідання відводиться 30 хвилин для навчання депутатів, повідомлень та оголошень. Слово для інформації про Закон України "Про статус депутатів місцевих рад" надається керуючому справами виконавчого апарату районної ради Александровій Тетяні Миколаївні.

 

Александрова Т.М. (інформує депутатів )

 

Соловйов В.О. Слово для повідомлення надається заступнику голови районної ради Басарабу Івану Кириловичу.

 

Басараб І.К. (зачитує текст звернення)

 

Соловйов В.О. Хто за те, щоб направити запропонований текст звернення до Херсонської обласної ради та Херсонської обласної державної адміністрації, прошу голосувати. За? 32. Проти? Немає. Прийнято одноголосно.

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Іване Кириловичу.

 

Басараб І.К. (робить повідомлення, додається).

 

Соловйов В.О. У кого ще будуть оголошення чи повідомлення? Немає.

 

Соловйов В.О. Шановні депутати! Для організації роботи третьої сесії необхідно обрати робочі органи сесії. Дозвольте запропонувати вам склад робочих органів сесії. Для підрахунку результатів голосування під час роботи сесії прошу обрати лічильну групу у складі:

 

Шишкін Володимир Сергійович - депутат районної ради VІІ скликання

Холодняк Віталій Миколайович - депутат районної ради VІІ скликання

Погорільська Меланія Броніславівна - депутат районної ради VІІ скликання

 

Інші пропозиції є? Немає. Ставлю на голосування. Хто за те, щоб обрати лічильну групу у запропонованому складі, прошу голосувати. Хто проти? Немає. Утримався? Немає. Склад лічильної групи затверджується.

 

Для ведення протоколу сесії, розгляду й систематизації запитів, пропозицій депутатів, звернень виборців, які поступлять на адресу сесії, пропонується обрати секретаріат сесії в складі:

 

Кабакова Наталія Анатоліївна - депутат районної ради VІІ скликання

Свиридова Ольга Іванівна - депутат районної ради VІІ скликання

Кушнаренко Наталія Іванівна - головний спеціаліст виконавчого

апарату районної ради

 

Хто за те, щоб обрати секретаріат в запропонованому складі, прошу голосувати. Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад секретаріату сесії затверджено.

Прошу лічильну групу та секретаріат приступити до роботи.

 

Соловйов В.О. Для юридичного забезпечення роботи нашої сесії необхідно обрати юридичну групу. Пропоную обрати юридичну групу у складі:

 

Коломієць Димитрій Васильович - депутат районної ради VІІ скликання

Санін Олександр Сергійович - депутат районної ради VІІ скликання

Комаров Володимир Григорович - начальник відділу організаційної роботи

виконавчого апарату районної ради

 

Хто за цю пропозицію прошу голосувати. Проти? Немає. Утримався? Немає. Склад юридичної групи затверджено.

 

Соловйов В.О. Шановні депутати! Для організації висвітлення роботи у засобах масової інформації пропоную обрати прес-групу сесії у складі:

 

Камінський Володимир Вікторович - депутат районної ради VІІ скликання

Григоркін Олександр Володимирович - редактор районної газети

«Голопристанський вісник»

 

Хто за цю пропозицію, прошу голосувати. Хто проти? Немає. Утримався? Немає. Прес-групу сесії затверджено.

 

Соловйов В.О. Шановні депутати, нам необхідно затвердити порядок денний та регламент роботи третьої сесії районної ради. Порядок денний та регламент вам роздані. Чи є необхідність їх зачитувати? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного та регламенту? Слово надається голові постійної комісії з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району Коломійцю Димитрію Васильовичу.

 

Коломієць Д.В. Пропоную виключити з порядку денного питання "Про районний бюджет на 2016 рік", а включити питання "Про порядок проведення витрат з районного бюджету в І кварталі 2016 року".

 

Соловйов В.О. Надійшла пропозиція виключити з порядку денного питання "Про районний бюджет на 2016 рік", а включити питання "Про порядок проведення витрат з районного бюджету в І кварталі 2016 року". Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 32 Проти? Немає. Приймається.

Питання "Про районний бюджет на 2016 рік" виключено з порядку денного, а замість нього включено питання " Про порядок проведення витрат з районного бюджету в І кварталі 2016 року".

 

Соловйов В.О. У кого ще будуть зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного та регламенту? Прошу Вас Димитрію Васильовичу.

 

Коломієць Д.В. Пропоную включити до порядку денного питання "Про внесення змін та доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2014 – 2018 роки".

 

Соловйов В.О. Надійшла пропозиція включити до порядку денного питання "Про внесення змін та доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2014 – 2018 роки". Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 32. Проти? Немає. Приймається.

Питання "Про внесення змін та доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2014 – 2018 роки", включено до порядку денного.

 

Соловйов В.О. У кого ще будуть зміни, доповнення, чи уточнення до порядку денного та регламенту? Слово надається голові постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі Олегу Отаровичу.

 

Санашвілі О.О. Пропоную включити до порядку денного питання "Про визнання такими що втратили чинність рішення тридцять дев'ятої сесії VI скликання від 20 березня 2014 року, рішення сорок першої сесії VI скликання від 12 червня 2014 року № 484 та п.п. 4,5,6,7 рішення двадцять дев'ятої сесії VI скликання від 14 червня 2013 року № 379".

 

Соловйов В.О. Надійшла пропозиція включити до порядку денного питання " Про визнання такими що втратили чинність рішення тридцять дев'ятої сесії VI скликання від 20 березня 2014 року, рішення сорок першої сесії VI скликання від 12 червня 2014 року № 484 та п.п. 4,5,6,7 рішення двадцять дев'ятої сесії VI скликання від 14 червня 2013 року № 379". Хто за цю пропозицію прошу голосувати. За? 32 Проти? Немає. Приймається.

Питання " Про визнання такими що втратили чинність рішення тридцять дев'ятої сесії VI скликання від 20 березня 2014 року, рішення сорок першої сесії VI скликання від 12 червня 2014 року № 484 та п.п. 4,5,6,7 рішення двадцять дев'ятої сесії VI скликання від 14 червня 2013 року № 379", включено до порядку денного.

 

Соловйов В.О. У кого будуть ще зміни, доповнення чи уточнення до порядку денного? Немає. Пропоную затвердити порядок денний та регламент роботи третьої сесії. Інші пропозиції будуть? Немає.

Хто за те, щоб затвердити порядок денний третьої сесії районної ради VІI скликання зі змінами та доповненнями за які ми щойно проголосували, прошу голосувати. За? 32 Проти? Немає. Порядок денний затверджено (додається).

 

Соловйов В.О. Хто за те, щоб затвердити регламент роботи третьої сесії районної ради VІI скликання, прошу голосувати. За? 32 Проти? Немає. Регламент затверджено (додається).

 

Соловйов В.О. Переходимо до розгляду питань порядку денного. Слово з першого по третє питання порядку денного надається начальнику фінансового управління районної державної адміністрації Волошиній Наталії Олександрівні.

Прошу Вас Наталія Олександрівно з першого питання " Про звіт щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року".

 

Волошина Н.О. (доповідає з першого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Наталії Олександрівни? Немає.

Шановні депутати! З цього питання нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з першого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Наталія Олександрівно з другого питання " Про внесення змін до рішення сорок п'ятої сесії районної ради VІ скликання від 03 лютого 2015 року № 546 "Про районний бюджет на 2015 рік".

 

Волошина Н.О. (доповідає з другого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Наталії Олександрівни? Немає.

Шановні депутати! З цього питання нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з другого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Наталія Олександрівно з третього питання "Про порядок проведення витрат з районного бюджету в І кварталі 2016 року".

 

Волошина Н.О. (доповідає з третього питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Наталії Олександрівни? Немає.

Шановні депутати! З цього питання нам необхідно прийняти рішення. Проект рішення ви маєте на руках. Чи є необхідність його зачитувати? Немає. У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з третього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Слово з четвертого питання " Про районну програму сприяння розвитку суспільства "Свідома громадськість та відкрита влада" на період 2016 – 2017 років" надається керівнику апарату районної державної адміністрації Реутенко Віктору Михайловичу.

 

Реутенко В.М. (доповідає з четвертого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Віктора Михайловича? Прошу Вас Петро Павлович.

 

Бондар П.П. З Вашої доповіді я зрозумів, що ми зараз приймаємо програму? Про результати фінансування потім ми будемо додатково розглядати?

 

Реутенко В.М. До фінансування програми ми повернемося при наявності коштів.

 

Бондар П.П. В проекті є хороші заходи, очікування результатів від виконання програми, поліпшити якість надання соціальних послуг населенню і залучити для цього додаткові ресурси. Від того, як програма буде залучати додаткові ресурси ми побачимо і профінансуємо з цих додаткових ресурсів, а не з районного бюджету. А так в цілому, я пропоную прийняти програму.

 

Соловйов В.О. У кого будуть ще запитання до Віктора Михайловича? Немає.

Шановні депутати! З цього питання нам необхідно прийняти рішення, дозвольте вам його зачитати (зачитує проект рішення).

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з четвертого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Слово з п'ятого по сьоме питання надається голові постійної комісії з питань агропромислового розвитку та екології Загороднюку Андрію Івановичу.

Прошу Вас Андрію Івановичу з п'ятого питання "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, відведеної в оренду ФГ "Інтегровані агросистеми".

 

Загороднюк А.І. (зачитує проект рішення з п'ятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Андрія Івановича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з п'ятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 30 Проти? 2. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Андрію Івановичу з шостого питання "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, відведеної в оренду гр. Рашоян Х. А.".

 

Загороднюк А.І. (зачитує проект рішення з шостого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Андрія Івановича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з шостого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Андрію Івановичу з сьомого питання "Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, наданих в оренду гр. Рижилову А. В."

 

Загороднюк А.І. (зачитує проект рішення з сьомого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Андрія Івановича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з сьомого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 27. Проти? 2. Не голосували? 3.Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Слово з восьмого по тридцять друге питання порядку денного надається голові постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі Олегу Отаровичу.

Прошу Вас Олеже Отаровичу з восьмого питання "Про надання дозволу управлінню агропромислового розвитку Голопристанської районної державної адміністрації на передачу в оренду частини приміщення майнового комплексу фінансовому управлінню Голопристанської районної державної адміністрації".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з восьмого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з восьмого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з дев'ятого питання "Про надання дозволу управлінню агропромислового розвитку Голопристанської районної державної адміністрації на дострокове розірвання договору оренди з фізичною особою Козаковою Г.В.".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з дев'ятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з дев'ятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з десятого питання "Про визнання таким, що втратило чинність рішення п'ятдесят першої сесії районної ради VI скликання від 17 вересня 2015 року № 628".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з десятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з десятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з одинадцятого питання "Про надання дозволу комунальному підприємству редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення на передачу в оренду частини приміщення будівлі площею 14,6 кв.м. Рибальчеській сільській раді".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з одинадцятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з одинадцятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з дванадцятого питання "Про надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області на продовження терміну дії договору оренди з Новозбур'ївським міжшкільним навчально-виробничим комбінатом".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з дванадцятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Прошу Вас Петро Павлович.

 

Бондар П.П. Ми надаємо дозвіл на оренду за одну гривню, так? У мене одне питання, яке я хочу для себе вияснити. Навчальний комбінат Новозбур'ївський там проводить заняття по "вождению", так? У мене питання. Вони проводять це навчання з дітьми шкіл району і набирають на навчання на оплатні курси?

 

Білоус В.В. Так навчання проводяться тільки з дітьми району.

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з дванадцятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32 Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з тринадцятого питання "Про надання дозволу управлінню агропромислового розвитку Голопристанської районної державної адміністрації на дострокове розірвання договору оренди з Державною фінансовою інспекцією в Херсонській області".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з тринадцятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з тринадцятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з чотирнадцятого питання "Про надання дозволу Новозбур’ївському міжшкільному навчально-виробничому комбінату на продовження терміну дії договору оренди з комунальною установою "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з чотирнадцятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з чотирнадцятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з п'ятнадцятого питання " Про надання дозволу Голопристанській дитячо-юнацькій спортивній школі на продовження терміну дії договору оренди частини приміщення будівлі площею 134,9 кв.м. та гаражу № 3 площею 23,8 кв.м."

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з п'ятнадцятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з п'ятнадцятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з шістнадцятого питання "Про призначення на посаду завідувача комунальної установи "Голопристанський районний методичний кабінет" Голопристанської районної ради Херсонської області Кучеренко Н.М.".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з шістнадцятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з шістнадцятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 31. Проти? Немає. Не голосували? 1. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з сімнадцятого питання "Про призначення на посаду директора Голопристанської районної станції юних натуралістів Вовк В.В.".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з сімнадцятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з сімнадцятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з вісімнадцятого питання "Про укладення Контракту з начальником (керівником) комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури" Голопристанської районної ради Херсонської області

Ільницькою С.А.".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з вісімнадцятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з вісімнадцятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з дев'ятнадцятого питання "Про укладення Контракту з директором (керівником) бази відпочинку "Світоч" Зиміним Ю.О.".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з дев'ятнадцятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з дев'ятнадцятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з двадцятого питання "Про укладення Контракту з директором (керівником) Новозбур’ївського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Білоусом В.В.".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з двадцятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з двадцятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з двадцять першого питання "Про укладення Контракту з директором (керівником) Голопристанської районної станції юних техніків Голопристанської районної ради Херсонської області Білоус Л.Д.".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з двадцять першого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з двадцять першого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з двадцять другого питання "Про укладення Контракту з директором (керівником) Голопристанської районної станції юних туристів Хижнюк Г.М.".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з двадцять другого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з двадцять другого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з двадцять третього питання "Про укладення Контракту із завідувачем (керівником) комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області Шмагель Г.В.".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з двадцять третього питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з двадцять третього питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з двадцять четвертого питання "Про укладення Контракту з директором (керівником) Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради Короленко Л.М.".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з двадцять четвертого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з двадцять четвертого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з двадцять п'ятого питання "Про укладення Контракту з директором (керівником) Голопристанського районного будинку дитячої та юнацької творчості Голопристанської районної ради Херсонської області Лосєвою З.М.".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з двадцять п'ятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з двадцять п'ятого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з двадцять шостого питання "Про укладення Контракту з директором (керівником) Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Голопристанської районної ради Херсонської області Зибіним В.І.".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з двадцять шостого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з двадцять шостого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з двадцять сьомого питання "Про укладення Контракту з директором (керівником) комунального підприємства "Обрій" Дробишевським М.Е.".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з двадцять сьомого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Прошу Вас Петро Павлович.

 

Бондар П.П. А можна визначитись, що це за комунальне підприємство "Обрій"?

 

Санашвілі О.О. Комунальне підприємство "Обрій" на сьогоднішній день саме по собі існує, але нічим не займається, воно в перспективі розвитку.

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Іване Кириловичу.

 

Басараб І.К. Шановні депутати! Комунальне підприємство "Обрій" було засновано в 2005 році, засновниками виступили територіальні громади району. Основна ціль і завдання комунального підприємства "Обрій" це виконання програми газифікації Голопристанського району. Підприємство було головним замовником району. Через нього йшли всі питання, що стосується проектно-кошторисної документації і фінансування проектів. На сьогоднішній час, ви знаєте, що питання газифікації практично два роки не вирішується, тому комунальне підприємство на сьогодні у нас є, керівництво підприємства керівник і головний бухгалтер працюють на громадських засадах. З районного бюджету ми їм кошти не виділяємо. Вони тільки надають звітність податковій інспекції, я їм дякую за таку роботу.

Крім цього зазначаємо, що на слідуючих засіданнях постійної комісії з питань приватизації ми розглянемо питання, щодо доповнень до Статуту діяльності зазначеного підприємства , а саме з питань будівництва, щоб виступало підприємство підрядником робіт і інші сфери діяльності цього підприємства. Тому я думаю що воно запрацює, а рішення прошу підтримати.

 

Соловйов В.О. У кого будуть ще запитання до Олега Отаровича?Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з двадцять сьомого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з двадцять восьмого питання "Про укладення Контракту з головним редактором (керівником) комунального підприємства редакція газети "Голопристанський вісник" та радіомовлення Григоркіним О.В.".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з двадцять восьмого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з двадцять восьмого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з двадцять дев'ятого питання "Про укладення Контракту з директором (керівником) Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи Качуром В.М.".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з двадцять дев'ятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Слово надається голові Херсонського обласного відділення Національного олімпійського комітету, призеру олімпійських ігор, заслуженому майстру спорту, трикратному чемпіону світу Кірсанову Сергію Федоровичу.

 

Кірсанов С.Ф. На протяжении пяти лет Вадим Николаевич Качур руководит спортивной школой. Я могу сказать, у нас проводится олимпиада Херсонщины, это для одаренных детей, в поселке Лазурном Скадовского района. За последние пять лет Вадим Николаевич из школы, которая находилась на задних позициях, сделал ее передовой. Ваши дети Голопристанского района, занимают ведущие места. Я с гордостью могу сказать, что дети, которые пришли на учебу и дальше в училища, в институты физической культуры с достоинством несут честь Голопристанского района. Даже на сегодняшний день у меня занимается парень с Голой Пристани, который посвятил себя гребле.

Я о Вадиме Николаевиче могу говорить много хорошего, я его знаю с 1981 года, когда был на чемпионате Советского Союза, там с ним и познакомился. Если кто не знает, могу сказать, что Вадим Николаевич является заслуженным тренером Советского Союза, Молдавии. Он подготовил Олимпийского чемпиона Юрия Филатова, он подготовил призеров чемпионов мира, а сколько международников подготовил, я честно говоря, и не могу сказать, потому что это не сильно скромно. Это просто сегодня накипело в душе, потому я не сильно поскромничал.

Это человек, который был старшим тренером в Херсоне спортивной арены и я не боялся проводить с ним эксперименты, спорили, к чему-то шли, к чему-то приходили. Результат, школа вышла спортивного мастерства. На сегодняшний день там культивируется шесть видов спорта.

Так случилось что у Вадима Николаевича жена с Голой Пристани, они переехали помогать родителям так и остались. Ко всему остальному хочу сказать, что это человек который своим трудом, не ради денег, а ради повышения нашего спорта, для того что бы мы вырастили здоровых людей готовых защищать нашу родину.

Сегодня с гордостью я могу сказать, что те люди, которые занимались спортом, сейчас служат в зоне АТО, и я могу сказать, что они выполняют свой долг прекрасно. И поэтому на заседании Национального олимпийского комитета, мы узнали, что с Вадимом Николаевичем продлевают контракт всего лишь на один год. Такого заслуженного человека на один год, это что получается испытательный срок? Буду честным, немножко неприятно было, зная такого человека и всего на один год с испытанием, получается, взять его за горло и держать.

У нас поступило такое предложение и просьба к вам всем депутатам продлить с Вадимом Николаевичем контракт не на один год, а дать ему возможность проявить себя и продлить контракт как минимум на три года.

 

Соловйов В.О. Хто ще бажає виступити, у кого будуть пропозиції? Прошу Тетяно Вікторівна.

 

Мануйленко Т.В. У мене буде пропозиція. З того, що я почула, щоб не було дискримінаційних умов по відношенню однієї людини до іншої, не бачу я. Я говорю як депутат, але я вважаю, щоб не було, немає підстав для такої дискримінації, раз всім укладаємо договір на три роки, то чому цій людині, в чому його провина? Я пропоную щоб підтримати на три роки.

 

Соловйов В.О. Хто ще бажає виступити? Прошу Вас Меланія Броніславівна.

 

Погорільська М.Б. Шановні депутати, я вважаю так, що шановному нашому керівнику Вадиму Миколайовичу, продовжити термін на один рік, так як ми всі люди і маємо і досвід і роботу , а з тренерської роботи його ніхто не звільняє, будь ласка, на скільки буде змоги, наснаги. А за цей час повинні найти достойного керівника і щоб у нього і молодість була.

 

Соловйов В.О. Хто ще бажає виступити? Прошу Вас Наталіє Олександрівна.

 

Слюсар Н.О. Віталіє Олександровичу, я приходила на комісію як голова районної профспілки працівників освіти зверталась до Вас с проханням про те, що немає на сьогодні ніяких перешкод продовжити термін до трьох років. А це просто, як сказала Тетяна Вікторівна, якась дискримінація. На один рік назначали тих людей хто перший раз заступає сьогодні на посади.

 

Соловйов В.О. Вадиме Миколайовичу, може Ви бажаєте виступити?

 

Качур В.М. Уважаемые руководители, уважаемые депутаты. У меня столько регалий и всего остального, что хватит на двадцать человек. Я не прошу меня жалеть за возраст, за мои достижения, уважения и прочее, прочее. За пять лет я сделал то, что не сделали за 55 лет до меня. Подготовлено столько, что если вам просто будет интересно, я расскажу. Никогда этот район не готовил мастеров спорта. Сейчас у нас за последние три года и в том числе в этом году подготовлен один мастер спорта. Если раньше готовилось три, четыре призера первенства области, то сейчас 198, 220, 230 цифры довольно приличные. Но с точки зрения фактов я вам скажу, не надо меня жалеть, не надо уговаривать, я готов работать. Это действительно не правильно, что ко мне относятся так за то, что я сделал для района. Я тащу уже пять лет на себе весь спорт этого района. Ваше решение, ваше желание и я или работаю, или не работаю.

 

Соловйов В.О. Слово надається депутату районної ради Шишкіну Володимировичу Сергійовичу.

 

Шишкін В.С. Я рахую, що нам повезло, повезло нашому району, що така людина на такій посаді, і готовить такі кадри у нашому районі. Чому сперечаються рік чи три? У людини є бажання, у людини є здоров'я, у людини є досвід, що ми тут рішаємо. Працює людина, нехай працює, тому пропоную укласти контракт на три роки.

 

Соловйов В.О. Хто ще бажає виступити? Немає. Згідно регламенту я ставлю на голосування першу пропозицію, яка надійшла від постійної комісії. Хто за те щоб укласти контракт з директором Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи Качуром Вадимом Миколайовичем терміном на один рік, прошу голосувати. За? 8. Проти? 18. Не голосували? 6. Рішення не приймається.

Ставлю на голосування другу пропозицію. Хто за те, щоб укласти контракт з директором Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи Качуром Вадимом Миколайовичем терміном на три роки? Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 20. Проти? 9. Не голосували? 3. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з тридцятого питання "Про укладення Контракту із завідувачем (керівником) комунального підприємства закладу охорони здоров'я Голопристанська центральна районна аптека № 14 Черкашенко О.В.".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з тридцятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Прошу Бондар Петро Павлович.

 

Бондар П.П. Прошу пояснити, що це таке три посадові оклади фармацевта?

 

Черкашенко О.В. Постанова, яка регламентує виплату заробітної плати фахівцям охорони здоров'я з усіма надбавками і за кваліфікаційну категорію, за прикріплені аптеки і за вислугу років це постанова 1482, це все стосується закладів охорони здоров'я. І колективна угода, яка укладена між трудовим колективом і адміністрацією, яка погодженна з райдержадміністрацієй в свій час, де передбачена надбавка за інтенсивність праці. Якщо у моїх колег, завідувачів комунальних установ звучало згідно штатного розкладу, то мій посадовий оклад, який розшифровано, це теж згідно штатного розкладу. Нічого не добавлено, нічого не змінили, це так як було на протязі попередніх років. Нас перевіряє контрольно-ревізійне управління, нас перевіряє управління по контролю за цінами і всі ці відповідні висновки лягають на стіл, як райраді так і прокуратурі.

Згідно галузевої угоди, яка укладена міністерством охорони здоров'я з медичними закладами України, посадовий оклад керівника визначається як три посадові оклади фармацевца прес категорії.

Соловйов В.О. У кого будуть запитання? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з двадцять тридцятого, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Шановні відповідно регламенту роботи сесії нам необхідно оголосити перерву. Пропоную попрацювати без перерви. Хто за цю пропозицію. прошу голосувати. Хто проти? Немає. Продовжуємо роботу.

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з тридцять першого питання "Про укладення Контракту з головним лікарем (керівником) комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" Бритвіним Л.В.".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з тридцять першого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з двадцять тридцять першого, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 29. Проти? 1. Не голосували? 2. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Прошу Вас Олеже Отаровичу з тридцять другого питання "Про продовження Контракту з начальником (керівником) комунальної установи "Фінансово-господарська група з обслуговування закладів та установ освіти" Голопристанської районної ради Херсонської області Мануйленко Т.В.".

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з тридцять другого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з двадцять тридцять другого, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Слово з тридцять третього питання порядку денного надається керуючому справами виконавчого апарату районної ради Александровій Тетяні Миколаївні.

Прошу Вас Тетяно Миколаївна з наступного питання " Про план роботи районної ради на 2016 рік".

 

Александрова Т.М. (зачитує проект рішення з тридцять третього питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Тетяни Миколаївни? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з двадцять тридцять третього, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Слово з наступного питання порядку денного надається керівнику апарату районної державної адміністрації Реутенко Віктору Михайловичу.

Прошу Вас Вікторе Михайловичу з тридцять четвертого питання "Про внесення змін та доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2014 – 2018 роки".

 

Реутенко В.М. (доповідає з тридцять четвертого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Віктора Михайловича? Немає.

Шановні депутати з цього питання нам необхідно прийняти рішення. Дозвольте вам зачитати проект рішення (зачитує).

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з тридцять четвертого питання, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Слово з наступного питання порядку денного " Про визнання такими що втратили чинність рішення тридцять дев'ятої сесії VI скликання від 20 березня 2014 року, рішення сорок першої сесії VI скликання від 12 червня 2014 року № 484 та п.п. 4,5,6,7 рішення двадцять дев'ятої сесії VI скликання від 14 червня 2013 року № 379" надається голові постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі Олегу Отаровичу.

 

Санашвілі О.О. (зачитує проект рішення з тридцять п'ятого питання).

 

Соловйов В.О. У кого будуть запитання до Олега Отаровича? Немає.

У кого будуть зміни, доповнення чи уточнення до проекту рішення? Немає. Тоді вношу пропозицію прийняти запропонований проект рішення з двадцять тридцять п'ятого, як рішення районної ради. Хто за цю пропозицію прошу голосувати, За? 32. Проти? Немає. Рішення приймається (рішення додається).

 

Соловйов В.О. Шановні депутати! Всі питання порядку денного третьої сесії районної ради VІІ скликання розглянуто. Будуть у депутатів зауваження, пропозиції щодо ведення сесії? Немає. На цьому третю сесію районної ради VІІ скликання оголошую закритою.

 

 

Голова районної ради В.О.Соловйов

 


 

 

Категорія: Протоколи пленарних засідань » Протоколи відкритих пленарних засідань районної ради VII скликання

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада