Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій з питань бюджету та управління об'ктами комунальноъ власносты №4/3-3

опубліковано: 22-01-2016, 11:55, переглядів: 634,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

УКРАЇНА

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Висновки і рекомендації

спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та

соціально – економічного розвитку району, управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

 

від 18.01.2016 № 4/3-3

м. Гола Пристань

 

 

Про рекомендації районній раді щодо передачі будівлі літнього кінотеатру,

що є об'єктом спільної власності територіальних громад району, в оперативне

управління та на баланс Голопристанській дитячо-юнацькій спортивній школі

 

Розглянувши листи Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи від 10 грудня 2015 року № 03-7/153 та Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради від 21 грудня 2015 року № 55/01-18, відповідно до Цивільного кодексу України, керуючись статтею 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", комісії дійшли висновку

рекомендувати:

1. Районній раді:

1) Передати будівлю літнього кінотеатру (вул. Карла Маркса 5-а, м. Гола Пристань), що є об'єктом спільної власності територіальних громад району, в оперативне управління та на баланс Голопристанській дитячо-юнацькій спортивній школі.

2) Визначити призначення об’єкту спільної власності територіальних громад району, як "Будівля спортивного комплексу дитячо-юнацької спортивної школи".

3) Доручити директору Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи Качуру В.М. та директору Голопристанського районного будинку культури Голопристанської районної ради Короленко Л.М. здійснити прийом-передачу вищезазначеного об'єкту відповідно до вимог законодавства України та надати копію акту приймання-передачі до районної ради, в десятиденний термін.

4) Зобов'язати директора Голопристанської дитячо-юнацької спортивної школи Качура В.М. оформити технічний паспорт, свідоцтво про право власності на нерухоме майно, витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію прав та їх обтяжень на об'єкт зазначений у підпункті 2 пункту 1 цих рекомендацій в термін до 01 липня 2016 року.

5) Копію даного рішення направити до Голопристанської філії комунального підприємства "Херсонське бюро технічної інвентаризації" Херсонської обласної ради.

6) Внести зміни до рішення двадцять четвертої сесії районної ради

V скликання від 11 вересня 2008 року № 285 "Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району", а саме:

а) змінити назву об’єкту нерухомого майна спільної власності територіальних громад району – "Будівля літнього кінотеатру" м. Гола Пристань, вул. Карла Маркса, 5-а на "Будівля спортивного комплексу дитячо-юнацької спортивної школи " м. Гола Пристань, вул. Карла Маркса, 5-а, у зв’язку з цим:

     - пункт 16 таблиці додатку "Перелік майна (будівель та споруд) комунальної власності територіальних громад району" слід читати, як – "Будівля спортивного комплексу дитячо-юнацької спортивної школи" м. Гола Пристань, вул. Карла Маркса, 5-а.

б) у таблиці додатку "Перелік майна (будівель та споруд) комунальної власності територіальних громад району закріплених на праві оперативного управління за установами, організаціями, закладами, відділами та управліннями районної державної адміністрації":

- виключити пункт 8 "Будівля літнього кінотеатру" розділу ІІ "У галузі культури", з наступною зміною нумерації рядка;

- доповнити пунктом 7 розділ І "У галузі освіти" - "Будівля спортивного комплексу дитячо-юнацької спортивної школи", "м.Гола Пристань, вул. Карла Маркса, 5-а", "Голопристанська дитячо-юнацька спортивна школа", з наступною зміною нумерації рядка.

2. Районній державній адміністрації доповнити підрозділ 2.3.1 "Управління об'єктами спільної власності територіальних громад району (повноваження не делеговані)" пунктом 4.1.5 "Будівля спортивного комплексу дитячо-юнацької спортивної школи" з потребою фінансування 2000 гривень розділу V "Цілі, завдання розвитку економіки та соціальної сфери району на 2016 рік" проекту Програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2016 рік.

3. Контроль за виконанням цих рекомендацій покласти на голову постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства Санашвілі О.О.

 

 

Голова комісії Д.В.Коломієць

 

Голова комісії О.О.Санашвілі

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада