Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про проведення у виконавчому апараті районної ради перевірки

опубліковано: 8-02-2016, 09:58, переглядів: 823,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

У К Р А Ї Н А

 

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

 

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 05.02.2016 № 7 - ап

м. Гола Пристань

 

Про проведення у виконавчому апараті

районної ради перевірки відповідно

до Закону України «Про очищення влади»

 

З метою реалізації Закону України «Про очищення влади» (далі – Закон), згідно з Порядком проведення перевірки достовірності і відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» (далі – Порядок), затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563 (зі змінами), та Планом проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №1025 – р, керуючись ст. 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”

1. Провести у виконавчому апараті районної ради перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону (далі – перевірка), посадових осіб виконавчого апарату районної ради, визначивши днем початку проведення перевірки 15 лютого 2016 року.

Взяти до уваги, що перевірка не проводиться стосовно осіб, які вже пройшли перевірку і подали довідку про її результати, видану органом, в якому така перевірка проводилася.

2. Визначити відповідальним за проведення перевірки головного спеціаліста виконавчого апарату районної ради Кушнаренко Наталію Іванівну (далі – відповідальна особа).

3. Відповідальній особі:

3.1.Забезпечити ознайомлення з цим розпорядженням у день його видання всіх працівників, які підлягають перевірці.

3.2.Забезпечити подання цього розпорядження (в день його прийняття) в установленому порядку для оприлюднення на офіційному веб – сайті районної ради.

3.3. Протягом десяти днів з дня надходження заяви особи, яка підлягає перевірці, на підставі відомостей, наявних в особовій справі такої особи, або на підставі наданих особою документів, а також інформації з Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону, перевірити достовірність відомостей, зазначених у заяві, щодо незастосування до неї заборон, передбачених частиною третьою статті 1 Закону, на основі критеріїв, визначених пунктами 1 – 8 частини другої, пунктами 1 і 2 частини четвертої статті 3 Закону.

3.4. Здійснити підготовку запитів про проведення перевірки.

3.5. Опрацювати відповіді (висновки), копії судових рішень, що надійшли від органів перевірки та підготувати довідки про результати перевірки в установленому чинним законодавством України порядку.

4. Працівникам виконавчого апарату районної ради, які підлягають перевірці, в десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати відповідальній особі:

1). Власноручно написану заяву про проведення перевірки

- за формою згідно з додатком 1 до Порядку, долучивши засвідчені копії сторінок паспорта громадянина України з даними про прізвище, ім»я та по – батькові, видачу паспорта та місце реєстрації, документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків (сторінки паспорта громадянина України – для особи, яка через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідному контролюючому органу і має відповідну відмітку у паспорті громадянина України);

- або у відповідності з додатком 2.

2).декларації про майно, доходи, витрати і зобов»язання фінансового характеру за минулий рік.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова районної ради В. О. Соловйов

 

 

 

 

 

Категорія: Розпорядження » 2016

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги