Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації засідання постійної комісії мандатної № 3-1

опубліковано: 2-03-2016, 09:40, переглядів: 658,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Висновки і рекомендації

засідання постійної комісії мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики та робочої групи по підготовці п’ятої сесії районної ради VIІ скликання

 

від 25.02.2016 № 3-1

м. Гола Пристань

 

Про звіт районної державної адміністрації

про виконання делегованих районною радою

повноважень

 

 

         Заслухавши і обговоривши звіт районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень за 2015 рік, комісія та робоча група відзначають, що за звітний період було проведено роботу по виконанню вісімнадцяти делегованих районною радою повноважень, а саме:

         Структурними підрозділами районної державної адміністрації підготовлено та внесено на розгляд районної ради проекти програм соціально-економічного та культурного розвитку району, цільових програм з інших питань та забезпечення виконання рішень ради із цих питань.

В цілому, протягом 2015 року на виконанні районної державної адміністрації знаходилося 37 районних програм.

 Робота районної державної адміністрації була зосереджена на подоланні існуючих проблем, забезпеченні збалансованого економічного і соціального розвитку району, ефективному використанні ресурсів, забезпеченні надходжень в бюджети всіх рівнів.

         За 2015 рік до загального фонду місцевих бюджетів району мобілізовано 40708,9 тис. гривень податків і зборів, що становить 131,4% до планових призначень. Понад план отримано 9739,2 тис. гривень. Виконання дохідної частини місцевих бюджетів за звітний період забезпечено районним бюджетом та всіма сільськими радами району.

         За 2015 рік до бюджету району надійшло 21549,7 тис. гривень дотацій з державного бюджету (100 % до планових призначень на відповідний період).

Субвенції, отримані з вищих рівнів бюджету в сумі 176750,0 тис. гривень.

За 2015 рік валове виробництво сільськогосподарської продукції склало   1 млрд. 336 млн. гривень, що становить 102% від запланованого. За цим показником район посідає одне із перших місць в області. І це завдяки виробництву овочевих, баштанних культур та картоплі.

Медична допомога населенню району надається мережею лікувально-профілактичних закладів а саме: центральна районна лікарня з 9 стаціонарними відділеннями з загальною кількістю ліжок 231 ліжко та районною поліклінікою для дорослих та дітей. За 2015 рік на ліжках цілодобового стаціонару пролікувалось 8585 хворих, в тому числі по селу - 759 та на ліжках денного стаціонару –3708 хворих, в тому числі по селу – 1929.

Соціальний захист населення, сприяння у створенні нових робочих місць, легалізація заробітної плати, надання допомоги соціально- незахищеним верствам населення є одним із головних пріоритетів районної державної адміністрації.

            Протягом звітного року районною державною адміністрацією проводилась координація роботи по залученню підприємств, установ і організацій, які не належать  до комунальної власності, до участі у обслуговуванні населення району.

Місцеві товаровиробники, власники торгових об'єктів залучалися до ярмаркових заходів та до участі у закупівлях товарів, робіт і послуг, в тому числі на засадах тендерних закупівель.

Державна політика у галузі культури на районному рівні реалізується через мережу закладів культури, яка складає: 35 клубних закладів, 35 бібліотечних установ та 5 шкіл естетичного виховання дітей району.

В районі працює 28 загальноосвітніх закладів, чисельністю 4594 учнів. Із них один заклад І ступеня, три заклади І-ІІ ступенів та двадцять чотири заклади І-ІІІ ступенів. Кількість дошкільних навчальних закладів – 24, що налічує 53 групи та охоплює 1069 дітей.

На території району функціонують: 4 стадіони, 25 футбольних полів (110х60), 2 майданчики із штучним покриттям (42х22), 14 майданчиків із тренажерним обладнанням (10х15), 26 спортивних залів.

         За 11 місяців 2015 року відділом освіти районної державної адміністрації спільно з дитячо-юнацькою спортивною школою було організовано участь команд району в 44 широкомасштабних спортивних заходах та забезпечено участь в обласних змаганнях із різних видів спорту та чемпіонатах України.

Не менш важливим питанням у 2015 році став захист населення і території району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. В районі діє районна цільова комплексна програма захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Враховуючи вищезазначене, керуючись п. 2.8, 2.9 глави 2 розділу 4 Регламенту Голопристанської районної ради VIІ скликання, статтею 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», комісія та робоча група дійшли висновку:

РЕКОМЕНДУВАТИ: 

 

         1. Районній раді затвердити звіт районної державної адміністрації про виконання делегованих районною радою повноважень за 2015 рік.

         2. Районній державній адміністрації у 2016 році сприяти :

1) у наданні методичної допомоги у створенні та державної реєстрації культурно-дозвіллевих центрів територіальних громад;

2) у фінансуванні для виготовлення правовстановлюючих документів та прав користування на землю під об’єктами закладів освіти;

3) у продовженні проведення реформування в галузі медицини на території Голопристанського району, в межах компетенції.

3. Контроль за виконанням цих висновків і рекомендацій залишаю за собою.

 

 

Голова постійної комісії мандатної з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, голова робочої групи

 

 

 

М.Б. Погорільська

 

 

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » Мандатна, з питань регламенту, депутатської діяльності та етики

Календар новин

«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги