Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Про звіт про виконання програми економічного

опубліковано: 2-03-2016, 16:01, переглядів: 593,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ ( проект)

п’ятої сесії VII скликання

 

 

від 31.03.2016 № ____

м. Гола Пристань

 

Про звіт про виконання програми економічного,

соціального та культурного розвитку Голопристанського

району на 2015 рік

 

         Заслухавши та обговоривши звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2015рік (Далі – Програма), районна рада зазначає, що за результатами 2015 року зібрано 142,9 тис. тонн зернових, що становить 112 % до Програми і 132,6% до показника 2014 року. Збирання ранніх зернових культур завершено першими в області.

         Перевиконані заплановані Програмою показники по збору овочів, соняшника. Не виконано завдання по збору баштанних культур, картоплі, винограду, що зумовлено зменшенням посівних площ даних культур.

          Валове виробництво сільськогосподарської продукції склало 1336 млн. гривень, що становить 102 % від запланованого Програмою і займає одне із провідних місць в області.

          Визначено операторів з формування регіональних ресурсів продовольчого зерна врожаю 2015 року на 2015/16 маркетинговий рік і сформовано продовольчий ресурс зерна району.

          Виконані і перевиконані показники по реалізації худоби та птиці але не досягнуто запланованого рівня та минулорічних обсягів виробництво по молоку, вовні та яйцям.

          Виплачено орендної плати за землю (паї) у розмірі 100 % на загальну суму 11976,1 тис. гривень.

          Сільськогосподарськими підприємствами отримано від комерційних банківських установ кредитів у розмірі 53,5 млн. гривень, в тому числі товарні кредити. Фермерське господарство "Тюльпан" скористалося вексельною формою розрахунків.

          На базі сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу "Могучий" та сільського центру "Відкритий простір для громади" створені три перші в районі сімейні ферми.

Не зважаючи на ситуацію що відбувалася на державному підприємстві "Геройське дослідно-промислове підприємство" з кадрових та інших питань, станом на 01 листопада 2015 року було закінчено видобуток солі нового врожаю.

          Було узгоджено 26 маршрутів автоперевезень, за якими перевезено на 33% пасажирів більше ніж у 2014 році.

          На поточний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування району Службі автомобільних доріг у Херсонській області використано 5,8 млн. гривень, органами місцевого самоврядування спрямовано на ремонти доріг комунальної власності 1585,386 тис. гривень

          За останньою статистичною звітністю обсяг наданих послуг підприємствами зареєстрованими в районі перевищив рівень 2014 року на 49%, не досягнуто рівня по обсягах вітчизняних інвестицій, роздрібної торгівлі та ресторанного господарства (79,9%). На 24,4% менше до минулого року склався показник прийняття в експлуатацію загальної площі житла.

          Забезпечені всі соціальні гарантії населенню, передбачені законодавством. Зросли надходження податків та зборів до бюджетів усіх рівнів. Досягнуто середньомісячного рівня заробітної плати у розмірі 2576 гривень, що на 20,8% перевищує рівень січня-вересня 2014 року, майже в 1,9 рази - законодавчо встановлену мінімальну заробітну плату (1378 гривень).

          Опрацьовано звернення 3320 сімей з питань призначення державних допомог. Забезпечено соціальне обслуговування незахищеної категорії громадян, в тому числі внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території та території проведення антитерористичної операції. Налагоджено роботу, згідно нового порядку призначення субсидій, організацію обміну інформацією з відповідними Державними службами, опрацювавши матеріали по 5102 особам.

          Продовжуючи напрацювання минулих років, створено 4 прийомні сім'ї та дитячих будинків сімейного типу, сприяли усиновленню 4 дітей громадянами України.

          За рахунок медичної субвенції проведено поточні ремонти у відділеннях центральної районної лікарні та сільських лікувальних закладах на загальну суму 100,6 тис. гривень.               Вирішене питання забезпечення безперебійного постачання електроенергії на випадок відключень, ремонту флюорографу. Покращено кадровий потенціал закладів за рахунок 5 лікарів після проходження інтернатури, підвищено кваліфікацію 59 лікарів та 32 середніх медичних працівників.

          Закінчені роботи по капітальним ремонтам покрівель Новософіївської, Новофедорівської ЗОШ, спортивної зали Долматівської ЗОШ, по заміні віконних блоків в Новозбур`ївській ЗОШ № 1.

           Охоплено оздоровленням та відпочинком 2315 дітей, з них оздоровлено 33 та охоплено відпочинком - 12 дітей, батьки яких постраждали або беруть безпосередню участь в АТО.

           Збільшено мережу додаткових груп у дошкільних навчальних закладах за рахунок відкриття та поновлення роботи других груп у Нововолодимирівському, Олексіївському, Великокардашинському дошкільномих закладах.

            В зв'язку з обмеженим фінансовим ресурсом сільських рад, не вирішується питання відкриття 2 логопедичних груп, відновлення роботи 2 груп у дошкільних навчальних закладах.

           За рахунок усіх можливих джерел фінансування проведено заміну на металопластикові 40 вікон; капітальні ремонти водо-каналізаційних систем (3 заклади); ремонти музично-спортивних залів (2 заклади); капітальний ремонт балкону; відремонтовані та дооснащені ігрові майданчики (у 4 закладах); облаштовано ремонт підлоги (у 2 закладах); частково відремонтовано покрівлю.

           Сільською радою проводилося коригування проектно-кошторисної документації по будівництву дитячого садка в селі Залізний Порт.

У районному будинку культури відремонтовано методичний кабінет, гурткова кімната та одне приміщення комунальної установи, встановлено 4 зовнішні відеокамери спостереження, завершено капітальний ремонт сцени.

           Сільськими радами проведено капітальні ремонти та реконструкції 4 сільських будинків культури, сільської бібліотеки. Поповнювалися бібліотечні фонди, придбано комп'ютерну техніку в бібліотеку та в сільський будинок культури, придбано музичну апаратуру для 6 закладів культури, Нововолодимирською сільською радою виготовлено проектно-кошторисну документацію по проведенню ремонтів 2 закладів культури, Новозбур'ївською - проектно-технічну документацію на реконструкцію покрівлі сільського будинку культури.

           З районного бюджету було фінансово підтримано облаштування пробуреної артезіанської свердловини в селі Суворівка Чорноморської сільської ради. Проводилися видатки на ремонт водопровідних мереж Бехтерською, Новофедорівською сільськими радами. Проведено капітальний ремонт каналізаційної системи у Пам'ятненській та Малокопанівській загальноосвітніх школах, капітальний ремонт покрівлі котельні Новозбур`ївської ЗОШ №1, реконструкцію санвузла Гладківської ЗОШ, ремонти внутрішніх санвузлів Новозбур`ївської ЗОШ № 2 та Новозбур`ївської ЗОШ №3, в Залізнопортівській ЗОШ встановлено блочно-модульну автономну котельню та проведено капітальний ремонт системи опалення. Новозбур'ївською сільською радою проведено упорядкування полігону для твердих побутових відходів. Великокардашинською сільською радою проведено вуличне освітлення. Добропільською сільською радою придбано дитячий майданчик в селі Київка.

           Проводилася серед населення широкомасштабна роз’яснювальна робота, спрямована на підвищення рівня енергозбереження та енергоефективності в житловій сфері. Відділенням ПАТ "Державний ощадбанк України" надано 77 кредитів (в т.ч. 22 сільським жителям) на придбання матеріалів та обладнання за програмою "Ощадний дім".

           По об'єктах спільної власності територіальних громад району проведено державну реєстрацію права власності на об'єкти нерухомого майна бази відпочинку "Світоч"; були затверджені проектно-кошторисні документації по проекту "Реконструкція недобудованої будівлі харчоблоку під господарсько-медичний блок по вул. Леніна,7 в місті Гола Пристань" (перша та друга черги); проведено капітальний ремонт внутрішніх електричних мереж майнового комплексу управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації; встановлено на адміністративну будівлю систему відео спостереження.

          Більшість питань, які не були вирішені протягом 2015 року, перенесені для виконання на 2016 рік. Враховуючи викладене, з метою підвищення ефективності соціально-економічного розвитку району, збереження позитивних тенденцій та недопущення зниження основних макроекономічних показників, керуючись статтею 43,44 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району, районна рада

в и р і ш и л а:

          1. Звіт про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2015 рік затвердити.

 

Голова районної ради                                                                                                            В.О.Соловйов

 

zvt-po-program-5.doc [230.5 Kb] (cкачувань: 6) : 02 March 2016 в 16:01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Проекти рішень

Календар новин

«    Грудень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада