Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

ПРОТОКОЛ № 7/6 спільного засідання постійних комісій з питань бюджету та управління об'єктами комунальної власності

опубліковано: 30-03-2016, 14:50, переглядів: 835,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ПРОТОКОЛ № 7/6

спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально – економічного розвитку району та управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

 

24.03.2016

м. Гола Пристань

 

Присутні

Члени комісії з питань бюджету, фінансів  та соціально – екомічного розвитку району  

  1. Коломієць Димитрій Васильович   – голова комісії;

     2.  Бондар Петро Павлович

3.  Данилів Валентина Стефанівна

4.  Кабакова Наталія Анатоліївна

5.  Камінський Володимир Вікторович

 

Члени комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

1. Санашвілі Олег Отарович – голова комісії

2. Досенко Віктор Анатолійович

3. Коваленко Сергій Георгійович

4. Питомець Олександр Іванович

5. Подтабачний Вадим Олексійович

6. Шевченко Тетяна Вікторівна

 

Відсутні члени комісій з поважних причин:

  1. Долбушенко Зінаїда Вікторівна
  2. Леонт'єв Ігор Сергійович
  3. Мануйленко Тетяна Вікторівна

 

 

Присутні:

Соловйов Віталій Олександрович   – голова районної ради

Басараб Іван Кирилович – заступник голови районної ради

Александрова Тетяна Миколаївна – керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Спеціалісти виконавчого апарату районної ради  

Бишок Юлія Григорівна

Загородна Віліна Іванівна

Матушевич Марина Миколаївна

 

Запрошені:

Кравченко - Скалозуб Олена Валентинівна -  перший заступник голови районної державної адміністрації

Волошина Наталія Олександрівна - начальник фінансового управління районної державної адміністрації

Бритвін Леонід Васильович – головний лікар комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня »

Вакуленко Анатолій Павлович – Долматівський сільський голова

Васильєва Людмила Миколаївна – депутат районної ради VII скликання

Григоркін Олександр Володимирович - головний редактор комунального підприємства редакції газети "Голопристанський вісник"

Зибін Віктор Іванович - директор Голопристанської районної дитячої школи мистецтв

Ільницька Світлана Анатоліївна -  начальник комунальної установи "Централізована бухгалтерія по обслуговуванню закладів та установ культури"        Голопристанської районної ради Херсонської області

Коваленко Маргарита Геннадіївна  – в.о. начальника відділу освіти районної державної адміністрації

Корнієнко Ольга Михайлівна – заступник начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я районної державної адміністрації

Маруняк Віктор Васильович – Старозбур’ївський сільський голова

Олексюк Олег Васильович – начальник відділу культури районної державної адміністрації

Пелих  Віталій Анатолійович – заступник Новозбур’ївського сільського голови 

Слюсар Наталія Олександрівна – голова Голопристанської районної профспілки працівників освіти і науки

Черкашенко Ольга Василівна - завідувач комунального підприємства закладу охорони здоров'я Голопристанська центральна районна аптека №14

Шмагель Галина Володимирівна - завідувач комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради  Херсонської        області

Голови постійних комісій та депутати районної ради:

Загороднюк Андрій Іванович – голова постійної комісії з агропромислового розвитку та екології

Чумак Микола Миколайович – голова  постійної комісії з питань гуманітарної політики, медицини та соціального захисту населення

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 

1. Про інформацію про фінансово – господарську діяльність комунального підприємства закладу охорони здоров'я Голопристанська центральна районна аптека №14

                       Доповідає: завідувач комунального підприємства закладу

                                      охорони здоров'я Голопристанська центральна

                                     районна аптека №14 Черкашенко Ольга Василівна

2.  Про уточнений проект рішення про   внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік"

                     Доповідає: начальник фінансового управління районної

                                      державної адміністрації Волошина Наталія

                                     Олександрівна                             

3.  Про уточнений проект рішення про  внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік" (   вільні залишки)

                     Доповідає: начальник фінансового управління районної

                              державної адміністрації Волошина Наталія

                              Олександрівна

 

 

 

 

 

 

1. СЛУХАЛИ:

Черкашенко О.В. – завідувача комунального підприємства закладу охорони здоров'я Голопристанська центральна  районна аптека №14 про фінансово – господарську діяльність комунального підприємства закладу охорони здоров'я Голопристанська центральна районна аптека №14 ( інформація додається  до протоколу).

ВИСТУПИЛИ:

Бондар П.П.- депутат районної ради VII скликання, поцікавився яка сума податку на доходи фізичних осіб була  сплачена до районного бюджету структурними підрозділами закладу, які розташовані в селах, і чому сума кредиторської заборгованості перевищує товарно – матеріальні цінності    комунального підприємства. 

Черкашенко О.В - пояснила, що за 2015 рік до районного бюджету надійшли кошти в сумі 310,0 тис.грн., до міського – 740,0 тис.грн

Щодо  товарних запасів, то  Ольга Василівна зазначила, що сума перевищення включає заборгованість по поточній  заробітній платі (~ 241,0 тис.грн.)

Бондар П.П. - повідомив присутніх, що разом із Санашвілі О.О. -  головою комісії  з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства досконало розглянули роботу комунального підприємства і запропонував роботу аптеки № 14 вважати задовільною, зокрема, звернувши увагу  на той факт, що за 2015 рік аптека отримала

57,0 тис. чистого прибутку, знаходиться на госпрозрахункових засадах, а також те, що  244,0 тис.грн. із власних доходів закладу було надано знижку пенсіонерам в розмірі 5%.

В результаті обговорення першого питання комісії дійшли  висновку :

Інформацію про фінансово – господарську діяльність комунального підприємства закладу охорони здоров'я Голопристанська центральна районна аптека №14 взяти до відома.

 

Голосували: «За»-11;

2. СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника  фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пояснювальною запискою щодо проекту рішення «Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік" (пояснювальна записка додається до протоколу)

ВИСТУПИЛИ:

Соловйов В.О. - голова районної ради запропонував текстову частину рішення «Про районний бюджет на 2016 рік » п.19 викласти в новій редакції:

 « Делегувати районній державній адміністрації повноваження в частині прийняття у період між сесіями, які скликаються районною радою, розпоряджень щодо розподілу та перерозподілу обсягів освітньої субвенції, медичної субвенції, субвенції на соціальний захист населення після  погодження з профільною комісією районної ради з подальшим наданням пропозицій районній раді по внесенню змін до рішення про районний бюджет на 2016 рік », а також  у п.2 проекту рішення виключити слова  «Олексіївським, Долматовським, Нововолодимирівським »

Чумак М.М. -  попросив уточнити скільки коштів  виділено  на  заходи  Програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015- 2018 роки .

Волошина Н.О.- доповіла, що за рахунок медичної субвенції на пільгові медикаменти в районному бюджеті затверджена сума 300,0 тис.грн., на зубопротезування 100,0 тис.грн. Загальна сума коштів, яка затверджена районним бюджетом на 2016 рік на вищезгадану програму складає 910,0 тис.грн., за рахунок вільних залишків пропонується виділити додатково ще 31,0 тис.грн.

Коломієць Д.В. – запропонував Волошиній Н.О. найближчим часом надати до районної ради в табличному варіанті інформацію щодо виділення коштів на Програму в розрізі заходів  із зазначенням наступних позицій: скільки коштів затверджено в районним бюджетом на 2016 рік , скільки виділено в результаті внесення змін та скільки за рахунок вільних залишків.

Таку пропозицію підтримали всі члени комісій.

Загороднюк А.І.- голова постійної комісії з агропромислового розвитку та екології поцікавився скільки коштів передбачено в районному бюджеті на утримання Голопристанської ДЮСШ і скільки коштів на проведення заходів по проведенню змагань.

Волошина Н.О.-  пояснила, що на утримання дитячо-юнацької спортивної школи в районному бюджеті виділені кошти близько 980,0 тис.грн. , а на фінансування програми розвитку фізичної культури та спорту в Голопристанському районі н 2012- 2016 роки пропонується 100,0 тис.грн.

В результаті обговорення другого  питання комісія прийняла:

Висновки і рекомендації №7/ 6 -2 ( додаються )

Голосували: «За»-11;

 

3. СЛУХАЛИ:

Волошину Н.О.- начальника  фінансового управління районної державної адміністрації, яка ознайомила присутніх з пояснювальною запискою щодо проекту рішення «Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік" (пояснювальна записка по розподілу  додається до протоколу)

ВИСТУПИЛИ:

Бритвін Л.В.- головний лікар КП « Голопристанська ЦРЛ» висловив обурення з приводу того, що медична галузь знову буде фінансуватись по залишковому принципу. Леонід Васильович наголосив, що районній лікарні необхідно модернізувати комплекс рентгенівської діагностики, орієнтовною вартістю 900,0 тис.грн., а також придбати перелік обладнання для пологового, реанімаційного та інших відділень, яке зазначене в листі. Замість цих потреб кошти направляються на ремонт дороги. 

Кравченко – Скалозуб О.В - перший заступник голови районної державної адміністрації, яка наполягала на своїй позиції щодо порушення  депутатами районної ради принципу пропорційності розподілу коштів між галузями освіти, медицини та культури. Як зазначила Олена Валентинівна, її пропозиція залишається незмінною: 1,5млн.грн. на освіту, 1,5 млн. грн..- медицину і десь близько 1,0 млн.грн. на культуру та районні заклади комунальної власності, хоча депутатами районної ради цей рік визначений роком освіти по пріоритетності розподілу коштів вільних залишків. Щодо виділення коштів на ремонт дороги в сумі 800,0 тис.грн.- це теж спірне питання, оскільки роз’яснення щодо можливості фінансування даного об’єкту з районного бюджету від обласного департаменту фінансів не надійшло.

Соловйов В.О.- голова районної ради зазначив, що принцип розподілу повинен бути, але потрібно звертати увагу на вирішення першочергових проблем.

Заперечень немає, що на охорону здоров’я потрібне фінансування, тому в разі неможливості використання коштів на ремонт дороги «Стара Збур’ївка – Геройське » вони будуть спрямовані на медицину району.

Віталій Олександрович навів приклад того, що в нас потреба в коштах складає більше 90,0 тис.грн., а вільних залишків могло б бути набагато менше, і яким чином тоді б виходили із ситуації, яка склалася

Також голова районної ради запевнив, що ті кошти, які передбачаються на ремонт дороги  і не будуть використані за призначенням, безперечно будуть направлені на потреби медичної галузі, такий самий принцип розподілу іншої субвенції обласному бюджету, який передбачається на співфінансування капітального ремонту загальноосвітніх закладів району.

Маруняк В.В. – Старозбур’ївський сільський голова , попросив депутатів підтримати пропозицію щодо виділення коштів на ремонт частини дороги, мотивуючи це тим, що за десять років сільська рада ні разу не просила додаткових коштів, хоча сплачує до районного бюджету найбільшу суму ПДФО.

Соловйов В.О – голова районної ради запропонував зменшити іншу субвенцію обласному бюджету на капітальний ремонт спортивного залу Чулаківської ЗОШ I-III ступенів в сумі 152,0 тис.грн., а  виділити кошти Краснознам’янський сільський раді  на виплату компенсації середньої заробітної плати у зв’язку із звільненням з посади секретаря сільської ради в сумі 15,0 тис.грн.;

Коломієць Д.В. – голова комісії  запропонував підтримати пропозицію голови районної ради і залишкову суму коштів направити на придбання медичного обладнання   ( монітор пацієнта  ЮМ 300-15 та пульсоксиметра ).

Кравченко-Скалозуб О.В. – перший заступник голови районної державної адміністрації зазначила, що  з метою наповнення місцевого бюджету та у зв'язку із здійсненням заходів щодо проведення децентралізації влади в Україні (об'єднання територіальних громад), районна державна адміністрація пропонує змінити юридичну адресу поки що двох комунальних закладів , які розташовані в місті Гола Пристань -  районна дитяча школа мистецтв та районна центральна бібліотека . Перший заклад буде зареєстрований в

с. Бехтери,  другий в с. Нова Збур’ївка, таким чином районний бюджет додатково в кінці року отримає близько 300,0 тис.грн. На пленарне засідання сесії районної ради  Олена Валентинівна обіцяла надати  юридичний висновок з даного питання за своїм підписом, щоб внести зміни до Статуту вищезгаданих закладів.

Зі слів першого заступника голови райдержадміністрації, на наступну сесію районної ради  до розгляду будуть запропоновані інші комунальні заклади, що дасть змогу   додатково отримати до районного бюджету 3,0 млн.грн.

Басараб І.К.- заступник голови районної ради запропонував виділити кошти для поповнення статутного фонду комунального підприємства « Обрій  » в сумі 50,0 тис.грн., на встановлення лічильника теплової енергії в адміністративній  будівлі районної ради - 30,0 тис.грн.

Більшістю депутатів районної ради пропозиція не була підтримана.

В результаті обговорення третього   питання комісія прийняла:

Висновки і рекомендації №7/ 6 -3 ( додаються )

Голосували: «За»-11;

 

 

Голови комісій                                                                      Д.В. Коломієць

 

 

                                                                                                     О.О. Санашвілі

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги