Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

Висновки і рекомендації спільного засідання постійних комісій з питань бюджету та управління обєктами комунальної власності №7/6-3

опубліковано: 30-03-2016, 14:56, переглядів: 766,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

 

 

У К Р А Ї Н А

ГОЛОПРИСТАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 Висновки і рекомендації

 спільного засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів та

соціально – економічного розвитку району, управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства

 

від 24.03.2016 № 7/6- 3

м. Гола Пристань

 

Про рекомендації районній раді щодо внесення

уточнених змін до рішення четвертої сесії районної ради

VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61

« Про районний бюджет на 2016 рік»

 

Заслухавши інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Волошиної Н.О. щодо внесення уточнених змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61« Про районний бюджет на 2016 рік» по розподілу вільних залишків, з метою наповнення місцевого бюджету та у зв'язку із здійсненням заходів щодо проведення децентралізації влади в Україні (об'єднання територіальних громад), враховуючи листи-погодження Бехтерської сільської ради від 24 березня 2016 року та Новозбур'ївської сільської ради від 24 березня 2016 року, відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців", керуючись статтею 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", комісії дійшли висновку:

1. Внести зміни та доповнення до висновків і рекомендацій постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 01 березня 2016 року № 5-3 "Про рекомендації районній раді щодо внесення змін та доповнень до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 74", а саме:

1) доповнити підпунктом 1.4 такого змісту та вважати його пунктом 3 рішення:

"Змінити юридичну адресу комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області з "75600, м. Гола Пристань, вул. 1 Травня, 45 а" на "75631, Херсонська область, Голопристанський район, с. Нова Збур'ївка, вул.. Лікарняна, 18."

2) підпункт 1.3 викласти в новій редакції та вважати його пунктом 4 рішення: "Доручити завідувачу комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області Шмагель Г.В. відповідно до вимог чинного законодавства України здійснити реєстрацію Статуту в новій редакції з урахуванням змін та доповнень, а також перереєстрацію юридичної адреси закладу."

2. Внести зміни та доповнення до висновків і рекомендацій постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 01 березня 2016 року № 5-5 "Про рекомендації районній раді щодо внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 73", а саме:

1) підпункт 1 пункту 1 цих рекомендацій доповнити абзацом: "Змінити юридичну адресу Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Голопристанської районної ради Херсонської області з "75600, Херсонська область, м. Гола Пристань, вул. Горького, 18" на "75650, Херсонська область, Голопристанський район, с.Бехтери, вул. Таврійська (Радянська), 16 а."

2) абзац другий підпункту 2 пункту 1 рекомендацій викласти в новій редакції:

"Зобов'язати директора Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Голопристанської районної ради Херсонської області Зибіна В.І. здійснити державну реєстрацію Статуту Голопристанської районної дитячої школи мистецтв в новій редакції та перереєстрацію юридичної адреси закладу відповідно до вимог чинного законодавства України."

3. Проекти рішень сформованих за висновками і рекомендаціями постійної комісій управління об’єктами комунальної власності та житлово-комунального господарства від 01 березня 2016 року № 5-5 та № 5-3 викласти в новій редакції з врахуванням цих висновків і рекомендацій

РЕКОМЕНДУВАТИ:

Районній раді

1. Внести зміни до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61"Про районний бюджет на 2016 рік», враховуючи пропозиції і зауваження депутатів районної ради, а саме за рахунок зменшення іншої субвенції обласному бюджету на капітальний ремонт спортивного залу Чулаківської ЗОШ I-III ступенів в сумі 152,0 тис.грн. виділити кошти на :

1) виплату компенсації середньої заробітної плати у зв’язку із звільненням з посади секретаря Краснознам'янської сільської ради -
15,0 тис.грн.;

2 ) залишкову суму коштів використати для придбання обладнання для
КП "Голопристанська центральна районна лікарня".

3)  в разі не використання коштів в сумі 800,0 тис.грн., які передбачаються на ремонт автомобільної дороги «Стара Збур’ївка – Геройське »,  спрямувати їх на потреби закладів охорони здоров’я та культури району.

2. Залишок коштів освітньої субвенції, який склався станом на 01 січня 2016 року залишити нерозподіленим, за винятком коштів в сумі
650,0 тис.грн., які спрямувати на харчування дітей в пришкільних таборах літнього відпочинку – 300,0 тис.грн. та установку модульних інтерактивних комплексів -  350,0 тис.грн.  шляхом надання іншої  субвенції обласній  раді.

3. Підготувати та направити звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Президента України щодо повернення районному бюджету коштів освітньої та медичної субвенції в повному обсязі  відповідно до бюджетного запиту.

Районній державній адміністрації 

4. Внести пропозиції по наповненню місцевих бюджетів з врахуванням здійснення заходів щодо децентралізації влади (об’єднання територіальних громад) та створення освітніх та культурних округів.   

5. Контроль за виконанням рекомендацій покласти на голів постійних комісій з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району, управління об’єктами комунальної власності та житлово- комунального господарства.

 

 

 

Голови комісій                                                                          Д.В.Коломієць

 

                                                                                                    О.О.Санашвілі

 

 

Категорія: Комісії » Постійні комісії районної ради VII скликання » З питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району

Календар новин

«    Листопад 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 

Поздоровлення

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року

 

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших шановних іменинників, які святкують день народження у листопаді 2020 року.

Голопристанська районна рада, депутатський корпус та виконавчий апарат районної ради вітає наших

шановних іменинників, які святкують день народження

у листопаді 2020 року.

 

         В цей ...

 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада