Для правильного відображення сайту рекомендуємо використовувати браузер Mozilla Firefox
Херсонська область, 75600 м.Гола Пристань, вул.1 Травня, 41
 

РЕЗУЛЬТАТИ ПОІМЕННОГО ГОЛОСУВАННЯ

опубліковано: 31-03-2016, 17:40, переглядів: 978,

Оберіть зручний шрифт меньший більший великий

РЕЗУЛЬТАТИ  ПОІМЕННОГО  ГОЛОСУВАННЯ 

від  31 березня 2016 року     (п’ята сесія  VII скликання)

загальний склад ради  - 34 депутати

 

1. Поіменне голосування "Про виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку Голопристанського району на 2015 рік". 

За -32   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні -2 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

2. Поіменне голосування "Про внесення змін та доповнень до районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2015 – 2018". роки   

За - 32   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні – 2.

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За 

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

 

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович     

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

3. Поіменне голосування "Про комплексну програму організації допомоги Голопристанському відділенню Новокаховського відділу поліції головного управління національної поліції в Херсонській області у забезпеченні охорони громадського порядку, безпеки громадян, профілактики злочинності на 2016 рік". 

За - 32   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 2 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

4. Поіменне голосування "Про  звіт щодо виконання районного бюджету за 2015 рік". 

За - 32   Проти – Нема.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні – 2 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

5. Поіменне голосування "Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік".  

За - 32   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 2 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

6. Поіменне голосування "Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 61 "Про районний бюджет на 2016 рік".  

За - 31   Проти – 1   Утрималися – Немає.  Не голосували - Немає.   Відсутні - 2 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

За

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

За

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

Проти

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

7. Поіменне голосування "Про внесення доповнень до рішення другої сесії районної ради VII скликання від 12 листопада 2015 року № 17 "Про делегування повноважень районної ради районній державній адміністрації". 

За - 29   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 5 

Рішення прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

8. Поіменне голосування "Про  внесення змін та доповнень до Регламенту Голопристанської районної ради VII скликання".

За - 29   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні – 5

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

9. Поіменне голосування "Про нову редакцію Плану комплектування відділень з видів спорту Голопристанської районної дитячо-юнацької спортивної школи на 2015 – 2016 навчальний рік"  

За - 18   Проти - 8   Утрималися - 3  Не голосували – Немає.  Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Проти

Боднар Світлана Леонідівна

Проти

Марміль Наталія Миколаївна  

Проти

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

Проти

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

Проти

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

Відсутній

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

Проти

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

Утрималась

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

Утримався

Камінський Володимир Вікторович

Проти

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

Утримався

Коваленко Сергій Георгійович

Проти

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

10. Поіменне голосування "Про відмову Голопристанській міській раді у пропозиціях викладених у пункті 3 депутатського запиту групи депутатів Голопристанської міської ради підтриманого рішенням четвертої сесії Голопристанської міської ради VII скликання від 29 січня 2016 року № 67".

За - 29   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

Відсутній

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутній

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

11. Поіменне голосування "Про недоцільність зарахування педагогічного і учнівського колективів міської школи мистецтв Голопристанської міської ради до Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Голопристанської районної ради Херсонської області та пропозиції щодо реорганізації шкіл мистецтв".

За - 28   Проти – Немає.   Утрималися - 1  Не голосували – Немає.   Відсутні - 5

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Утрималась

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

Відсутній

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутній

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

12. Поіменне голосування "Про внесення змін та доповнень до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 74".

За - 29   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

 

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

 

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

 

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

13. Поіменне голосування "Про затвердження структури комунального закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області".

За - 29   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

Відсутній

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

14. Поіменне голосування "Про внесення змін до рішення четвертої сесії районної ради VII скликання від 16 лютого 2016 року № 73".

За - 29  Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

Відсутній

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

15. Поіменне голосування "Про затвердження структури Голопристанської районної дитячої школи мистецтв Голопристанської районної ради Херсонської області".

За - 29   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

Відсутній

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

16. Поіменне голосування "Про надання дозволу Голопристанській дитячо-юнацькій спортивній школі на продовження дії договору користування частини приміщення площею 46 кв.м.". 

За - 29   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

Відсутній

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

17. Поіменне голосування "Про надання дозволу комунальному закладу "Голопристанська районна бібліотека" Голопристанської районної ради Херсонської області на продовження дії договору оренди частини будівлі районної бібліотеки з організацією ветеранів України у Голопристанському районі". 

За - 29   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

Відсутній

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

18. Поіменне голосування "Про  надання дозволу комунальному підприємству "Голопристанська центральна районна лікарня" на продовження терміну дії договору оренди частини приміщення площею 20.7 кв.м. в корпусі хірургічного відділення центральної районної лікарні з товариством з обмеженою відповідальністю "ЛАБДИАГНОСТИКА" . 

За - 29   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

Відсутній

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

19. Поіменне голосування "Про внесення змін до рішення третьої сесії районної ради VII скликання від 22 грудня 2015 року № 54 "Про укладення Контракту з головним лікарем (керівником) комунального підприємства "Голопристанська центральна районна лікарня" Бритвіним Л.В."   

За - 29   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

Відсутній

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

20. Поіменне голосування "Про затвердження Статуту комунального підприємства "Обрій" Голопристанської районної ради Херсонської області в новій редакції".   

За - 25   Проти – Немає.   Утрималися - 4  Не голосували – Немає.   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

Утрималась

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

Відсутній

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

Утрималась

Погорільська Меланія Броніславівна

Утрималась

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

Утримався

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

21. Поіменне голосування "Про встановлення  заступнику голови  районної ради Басарабу Івану Кириловичу надбавки за вислугу років".     

За - 28   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували - 1   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

Не голосував

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

Відсутній

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

22. Поіменне голосування "Про надання щорічної відпустки заступнику голови  районної ради Басарабу Івану Кириловичу". 

За - 28   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували - 1   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

Не голосував

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

Відсутній

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

23. Поіменне голосування "Про затвердження проектно-кошторисної документації по робочому проекту "Реконструкція даху будівлі Краснознам'янської ЗОШ по  вул. Миру, 4 в с. Краснознам'янка, Голопристанського району Херсонської області".

За - 29   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За

Бондар Петро Павлович

Відсутній

Питомець Олександр Іванович

За

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За

 

24. Поіменне голосування "Про звернення  до Прем'єр-міністра України".

За - 29   Проти –Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За   

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

За   

Бондар Петро Павлович

Відсутній

Питомець Олександр Іванович

За 

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За 

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За 

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За 

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За 

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За 

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна  

За 

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За 

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За 

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За 

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За 

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За 

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За 

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За 

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За 

 

25. Поіменне голосування " Про звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо надання з Державного бюджету України медичної та освітньої субвенції районному бюджету ". 

За - 28   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 6 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За 

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

Відсутня 

Бондар Петро Павлович

Відсутній

Питомець Олександр Іванович

За 

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За 

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За 

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За 

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За 

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За 

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За 

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За 

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За 

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За   

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За 

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За 

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За 

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За 

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За 

 

26. Поіменне голосування "Про звернення  до Кабінету Міністрів України та Херсонської обласної ради щодо виділення коштів на ремонт автомобільної дороги місцевого значення".

За - 29   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За 

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

Відсутня 

Бондар Петро Павлович

За

Питомець Олександр Іванович

За 

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За 

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За 

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За 

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За 

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За 

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За 

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За 

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За 

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За 

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За 

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За 

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За 

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За 

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За 

 

27. Поіменне голосування "Про утворення робочої групи по підготовці чергової сесії районної рад  VII скликання".

За - 29   Проти – Немає.   Утрималися – Немає.  Не голосували – Немає.   Відсутні - 5 

Рішення  прийнято

 

Басараб Іван Кирилович

За

Мануйленко Тетяна Вікторівна

За 

Боднар Світлана Леонідівна

За

Марміль Наталія Миколаївна  

Відсутня 

Бондар Петро Павлович

Відсутній

Питомець Олександр Іванович

За 

Брага Анатолій Григорович

За

Пинзару Наталія Вікторівна

За 

Васильєва Людмила Миколаївна

За

Погорільська Меланія Броніславівна

За 

Данилів Валентина Стефанівна

За

Подтабачний Вадим Олексійович

За 

Долбушенко Зінаїда Вікторівна

Відсутня

Санашвілі Олег Отарович

За 

Досенко Віктор Анатолійович  

За

Санін  Олександр Сергійович 

За 

Єременко Олександр Іванович

За

Свиридова Ольга Іванівна 

За 

Загороднюк Андрій Іванович

Відсутній

Соловйов Віталій Олександрович

За 

Кабакова Наталія Анатоліївна

За

Сребний Сергій Валентинович

За 

Камінський Володимир Вікторович

За

Сушич Василь Федорович

За 

Карпенко Андрій Романович

За

Федотов Валерій Васильович

За 

Коваленко Сергій Георгійович

За

Холодняк Віталій Миколайович

За 

Козаченко Андрій Олександрович

Відсутній

Чумак Микола  Миколайович

За 

Коломієць Димитрій Васильович

За

Шевченко Тетяна Вікторівна

За 

Леонт’єв Ігор Сергійович    

Відсутній

Шишкін Володимир Сергійович

За 

 

 

Голова лічильної комісії

 

                      Погорільська М.Б.                                                                  ____________

                    (Прізвище, ініціали)                                                                      (підпис)                      

 

Члени комісії:

 

                         Шишкін В.С.                                                                          ____________

                 (Прізвище, ініціали)                                                                           (підпис)

                        

                       Холодняк В.М.                                                                         ____________

                  (Прізвище, ініціали)                                                                          (підпис)

 

               

 



Категорія: Порядок денний пленарних засідань та результати поіменного голосування » 2016 рік » V сесія

Календар новин

«    Жовтень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 

Оголошення

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними

Голопристанська районна рада Херсонської області шукає осіб, згодних бути присяжними.

         Відповідно до статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», присяжним може ...

 
 

Посилання

 
 

Голопристанська районна рада

 
laquo, nbsp, ndash, nГОЛОПРИСТАНСЬКА, nУКРА, nсорок, rsquo, Гола, Голопристансько, Голопристанського, ОБЛАСТ, Пристань, РАДА, РАЙОННА, РЕКОМЕНДАЦ, Укра, Херсонсько, ально, бюджету, власност, внесення, господарства, дання, житлово, затвердження, комунально, нанс, питань, пост, проект, ради, районн, районно, району, розвитку, року, скликання, територ, управл, щодо

Показати всі теги